Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

failarmy

A niech szukają powodzenia życzę, opinia o tej firmie jest tak fatalna i negatywna ze nikt o zdrowych zmysłach i z doświadczeniem juz tu nie przyjdzie, każdy kto choć rok pracuje w farmacji wie ze walmark się już nigdzie nie liczy ani w aptekach ani u lekarzy.No chyba że ze spozywki kogoś zatrudnia ale w takich ludzi bez doświadczenia najpierw trzeba zainwestować w ich wyszkolenie a potem i tak uciekna bo jak zobaczą gdzie trafili to od razu zaczną szukać czegoś normalnego .no ale walmark stać na to aby najpierw szkolić a potem zwalniać lub pozwalać by ludzie sami uciekali .potem kreatywna księgowość i tak się wszystko zepnie hehe

buhaha

Jak się nie szanuje pracowników i ma ich za G...to niestety trzeba szukać kolejnych!

MMA

W tym funduszu to chyba takie same tęgie głowy zasiadają jak obecny top management, skoro prze tyle lat tolerowali tych zalosnych pseudo menadżerów... Szkoda tego co zbudował wraz, z ekipą pierwszym i jedyny normalny prezes zp. Każdy kolejny myślał tylko o tym jak się nachapać na lewiźnie i załatwic pracę swoim równie tępym i chciwym kolezkom. A fundusz siedział i zawijał...

koi

Na l4 nie poszła tylko cała śmietanka , tzw. spad po Smoku Wawelskim. Okazali się cwańsi od "mistrza kamuflażu" i notorycznego managera-skoczka z firmy do firmy, w każdej ok. 2 lat... Szkoda , że "łowcy głów" nie wchodzą na takie portale, bo może wreszcie chwasty-nierobotne zasiedliły by kasy w Tesco lub Biedronce :-).

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

Wałek goni wałek im głębiej tym gorsze rzeczy wychodzą , no ale co niektórzy nieźle się na chapali trzeba przyznać , kosztem rozwalenia firmy i doprowadzenia do bankructwa. Fundusz chyba już się zorientował z kim ma do czynienia ......wyższa kadra zarządzająca hehehe

failarmy

Wszyscy już na L4 siedzą , ludzie uciekaja z tonacego okretu,nikt nie chce iść na dno z całą Tą Pseudo firmą farmaceutyczną.

do abc

Mizerne masz oczekiwania kolego hahaha , ale wakatow brak

Jasnowidz

Że wszystko co się dzieje, jest absurdem, przekonacie się trochę później...

Pipi

Raczej sam nie odszedł.... Został zdyskwalifikowany...

aaaaa

czy ja dobrze czytam?? smok wawelski vel P.L. odszedł z korpo??

Powodzenia

Eee no, teraz to macie wszyscy super. Wreszcie lenie od smoka wezmą się do roboty. Zwłaszcza, że "rozbita na frakcje została grupa zorganizowana w lenistwie...." Gratuluję Panu Przewodniczącemu odważnych kroków, już dawno trzeba było podjąć te kroki. Trzymam kciuki żeby się poukładało wreszcie. Pewnie jeszcze trzeba będzie trochę chwastów powyrywać, bo długo "chronione" były więc lenistwo i cwaniactwo się rozroslo, ale.... wszystko z czasem. Szkoda tylko, że fajnych ludzi po drodze smok wysadził z pociągu, ale szczerze kibicuję i wszystkiego dobrego. Grunt to dobre decyzję.Powodzenia.

rzeczywistość
@Powodzenia

Smoku wawelski, Twoja Świta okazała się cwańsza od Ciebie... I wiesz co - dobrze Ci tak... Życzyłam Ci tego już od dawna i moja mentalna siła , jak widać kreuje rzeczywistość... Można sterować kim się chce i jak chce , trzeba tylko wiedzieć jak , więc stąd ta siła... Smoku , życzenia przebudzenia, wielkiego wyrwania Ciebie ze snu... życzenia ode mnie ślę... Nie zapomnij mnie , całuski, bayo rover :-) sweet dreams

bayo
@rzeczywistość

Przez ten portal można aż tak wiele...???!!! To fascynujące, kocham śpiących umysłowo ludzi, jestem ponad wami , bayo rover ???? hahahahahaha

Daleko stad

Jak mozecie pracowac w firmie gdzie w sztabie siedzi puszysty general a za nim jego adiutant w zoltej koszuli w mokasynach ewidentnie wygranych na recitalu tanca romskiego w bartoszycach do piosenki "oda do permena". Koniec zartow. Pozdrawiam z innego miejsca gdzie jest normalnie bez takeigo cyrku.

pipi

smok wawelski jest i chyba ma się dobrze :) jego przedstawiciele działają coś w terenie

pipi
@pipi

No chyba raczej już go nie ma :-), dobrze mu tak...

Cygan Wasyl

A gdzie wywialo hydre krakowska? Czyzby wszystkei glowice ucielo ? No coz ,prosiaczek tak na mostku sterowal ze jak titanic uderzyl w gore , a przez te braki w uzebieniu glownego mechanika woda wdziera sie szybciej niz ktokowliek by pomyslal :D

Pipi

Gdzie jest smok wawelski???? Proszę dajcie znać, bom ciekawa...

Buhaha

Do max...jeśli szukasz to nie szukaj w tej firmie i tyle. Takiego bagna to chyba nigdzie nie ma. Nikt tu nie szanuje ludzi, nie liczy się z ich zdaniem i tym, że można mieć rodzinę. Ludzie pozbywają się pracy z dnia na dzień bez szczególnych powodów...buhaha...pozostaje już tylko pytanie kiedy Tytanic zatonie...

Rytu

Do max ... Nara

max

szukam pracy PF czytam ale trudno się polapac co to jakies zoo ? prosiaki tygrysy ludzie napiszcie kto to o kogo chodzi bo nie da się tu nic zrozumiec .troche zasiegalem jezyka podobno nie dzieje sie tam dobrze ale chcialem sie upewnic piszcie obiektywnie a nie jakies glupoty bo ludzie to czytaja .nara

nikitor

Dziadostwo !

Tygea

Prawda ale statek tonie i to z siła szybsza niż sie spodziewał tygrysek. Taka niespodzianka !

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ