Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

@Malgorzata

Pracowałam w Pawo kilka lat, zmieniłam branże jakiś czas temu i powiem jedno: "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". Podczas pracy w Pawo wiele się nauczyłam, gdyż system szkoleń był na tyle rozbudowany, że nie zatrzymywal się na szkoleniu wstępnym. Faktycznie, tak jak było napisane w komenatrzach, trzeba było robić akcje dedykowane, by pozyskać klienta, co potrafilo dać się we znaki (panie z salonów kosmetycznych miały nas czasami dość:) i lepszym rozwiązaniem byłoby zainwestowanie w marketing ogólnopolski, wplywajacy na rozpoznawalnosc marki. Ale to już nie jest sprawa pracowników z salonu. Co do płacy- atutem jest to,że premia była zawsze a przy wyrobionym planie podwajano ją. Można więc było godnie zarobić :) Atmosferę w pracy również oceniam pozytywnie, kontakt z centralą także. Największy mankament to oczywiście konieczność pracy do późnych godzin wieczornych i podczas weekendow, ale taka jest specyfika pracy w galerii.

Zuzanna

Pawo - Men sp. z o.o. sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko kupiec fashion. Do obowiązków takiej osoby będzie należała m.in. efektywna współpraca z zagranicznymi oraz krajowymi dostawcami i współpraca z działem projektowym. Pracodawca oferuje ze swojej strony stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i m.in możliwość rozwoju zawodowego. Czy ktoś z Was rozważa aplikowanie na to stanowisko do tej firmy?

gość

Pawo- Katowice. Tragedia. Nikt tam nie chce pracować i na okrągło jest tam nabór bo atmosfera jest beznadziejna. Patologiczna menadżerka, która co chwilę wychodzi na papierosa i jedna z pracownic- oczko w w głowie, pani menadżer. Cała praca i grafik ułożony pod nie, a koordynator nie ma pojęcia czemu, ciągle zmienia się kadra.

Była :)
@gość

Haha :) Ciekawe kto to napisał o tych Katowicach :P:P:P Kupa śmiechu!!! Na pewno nikt z naszej firmy. Właśnie tyle jest warte to forum. Ekipa z Katowic jest jedną z najbardziej stabilnych w całym PAWO, zero rotacji od paru lat, jeszcze od czasów Silesii są te same dziewczyny :P Hahaha :) I każdy o tym wie :):):) No był jakiś Manager niedorajda ale to było dawno, dawno temu :):):) Ale ku*rwa wtopka :):):):) U nas w firmie kretynko lub kretnynie nie ma koordynatorów :) Nie czytajcie tego gówna :):):):)

@gość

Pawo w katowicach to tragedia? Hahahaha jaki żart :) Faktycznie to jest żałose co napisałaś o Katowicach. Może on nie wie, że się zmienia ekipa- bo ona się nie zmienia i cały czas jest taka sama? Tak jak napisał ktoś przed chwilą, ekipa z Katowic to jedna z najlepszych i trwałych ekip w całym Pawo, o ile pamiętam były najlepszą ekipą w całym Pawo za ubiegły rok :) a ich szefem jest jeden z najlepszych jak nie najlepszy manager w firmie. Z tego co kajarzę to wszystkie tam pracują po pare lat od czasów Silesii Ale nie ma co się przejmować pewnie jakaś zawistna (usunięte przez administratora) z konkurencji :) Jebać ją niech społnie na stosie :)

Paula
@Gość

Ej w gnieznie tez byla stala ekipa od poczatku do konca poki nie zamkneli salonu;((

Paula2

Racja..

Witajcie, Przestrzegam przed tym pracodawcą. Nie tylko oszukują pracowników- na rozmowach nie mówią w jakiej formie będzie wypłacana "nagroda"- tym musi się w końcu zająć odpowiedni organ ale i klientów, polityka wiecznego rabatu minimum 55% i bazowanie na braku świadomości, jakość tragiczna. Wymagają wciskania klientom tandety i rzeczy źle uszytych, niby przecenionej o minimum 55%, nawet po rabacie 77% nie jest ten towar wart tej ceny. Przestrzegam- zarówno klientów jak i potencjalnych pracowników, uważajcie i trzymajcie się z daleka. Nie warto splamić swoje CV. Marta

@Marta

Pracowalam w pawo 2 lata, uwazam ze jesli chodzi o te branze Pawo jest najlepsza firma, ubolewam, ze salon zostal zamkniety...

@Marta

Kiepskiemu handlowcowi wszystko będzie przeszkadzało tylko winy w sobie nie zobaczy. Jakość proporcjonalna do ceny, pracuje w firmie rok, mąż użytkuje produkty i sprawdzają się dobrze. Najwidoczniej Pani Marta nie potrafiła umiejętnie wykorzystywać widełek rabatowych :P

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

Zuzanna

@Paula, to chyba oznacza, że atmosfera w miejscu pracy była na tyle komfortowa, że trzymaliście się wszyscy razem do końca. Co możesz powiedzieć więcej o swoim stanowisku? Czy warunki na których opierała się Twoja współpraca z Pawo - Men sp. z o.o. sp.k. były w Twojej ocenie satysfakcjonujące? Czy słyszałaś o sytuacjach, w których pracownicy z salonu awansowali do centrali? Twoja opinia będzie ważna dla osób, które planują złożenie CV do tej firmy.

Paula
@Zuzanna

Atmosfere sami sobie stworzylismy dobra, a do tego menadzer byl spoko, poprostu swietnie sie dogadywal zespol. Jesli chodzi o warunki placowe i poza placowe, nie znam lepszej firmy, poprostu im wyzsza sprzedaz tym wyzsze pieniadze tak to dziala, premie naprawde spoko. Jesli chodzi o awanse wewnetrzne do centali raczej rzadko, ale to dlatego ze kazdy zazwyczaj utrzymuje sie na swoim stanowis zwlaszcza w centali...

Zuzanna

@Renata, pracujesz jeszcze w Pawo - Men sp. z o.o. sp.k.? Czy motywacją, o której napisałaś, były premie, np. za wyniki sprzedażowe? Czy oprócz tego miałaś dostęp do różnego rodzaju benefitów zapewnianych przez pracodawcę?

Renata

Bardzo dobra firma,ktora wymaga owszem jak wszedzie,ale dodatkowo dba o pracownikow, przez co pracownik ma motywacje! Dwa lata uplynely szybko,za szybko, ze stala zaloga co swiadczy o tym,ze I atmosfera I zespol na najwyzszym poziomie. Fantastyczny kierownik Regionalny, wyrozumialy, potrafiacy przekazac wiedze I motywacje na kazdy dzien. Jezeli zastanawiasz sie nad praca dla tej firmy, to podejmij decyzje na tak. Pozdrawiam.

Zuzanna

@Kaska, co w takim razie otrzymałaś w zamian od firmy Pawo - Men sp. z o.o. sp.k. za wkład włożony w pełnione obowiązki? Napisałaś również o szkoleniach, które pozytywnie oceniłaś. Czy pomogły Ci w podniesieniu swoich kwalifikacji?

Kaska
@Zuzanna

Zuzanna. Firma bardzo dobrze szkoli pracowników z dress codu, składów tkanin, a to bardzo ważne w pracy z ludźmi. Wiedzą podnosi sprzedaż, bo znasz trendy i potrafisz odpowiednio doradzić klientowi. Firma szanuję pracowników. Potrafią docenić. Warto tam pracować.

Punia
@Kaska

Kasia dobrze mowi, pracowalam w pawo i potwierdzam ze szkolenia sa bardzo dobre i bardzo potrzebne aby moc profesjonalnie doradzac klientom. Pieniadze rowniez dobre, ludzie w centrali pomocni i fajni, nie wiem co niektorym pracownikom nie pasuje, moze zla atmosfere co niektorzy sobie tworza w salonach?

Zuzanna

@Kaska, szkolenie, które Pawo - Men sp. z o.o. sp.k. oferuje swoim pracownikom, na pewno dobrze przygotowuje do pracy w tej dziedzinie handlu. Dobrze, że pracodawca Cię szanuje i docenia. To ważne, ponieważ wpływa to na Twoją motywację i chęci do wykonywania swoich obowiązków.

Kaska

Pracowałam dość długo w Pawo i mogę polecić tą firmę. Owszem wymagają, ale też dają w zamian. Można dobrze zarobić, a i też szkolenia są rewelacyjne. Co którzy narzekają to pewnie ludzie, którym nie chce się pracować.Firma na poziomie, która szanuję pracowników. Polecam prace w Pawo.

Zuzanna

@Karolina jeżeli jesteś zainteresowana rozpoczęciem pracy w Pawo - Men sp. z o.o. sp.k. to na stronie tego pracodawcy w naszym serwisie w zakładce kariera odnajdziesz opis stanowiska doradca klienta. Czy proponowane warunki zatrudnienia satysfakcjonują Cię? Bierzesz lub wzięłaś udział w procesie rekrutacyjnym do tego pracodawcy?

Jolka

Ludzie jak w waszych wpisać jest gęsto od wulgaryzmów to wcale się nie dziwię, że są usuwane. Nie mam ochoty czytać tekstów naszpikowanych takim słownictwem. Dziwię się , że tak bardzo narzekacie na Pawo-Men bo to spoko firma!. Może lepiej zmienić miejsce pracy.

Irek

Czyżby konkurencja tak bardzo inspirowała pracowników do piania bzdur na forum? Tym bardziej dziwne to jest, że Pawo ma dobrą opinię jako pracodawca.

Jakie warunki musi spełnić kandydat na doradcę klienta?

Justyna

Jesteście przekonani, że o Pawo nie można napisać nic dobrego? Szukając pracy słyszałam, że to dobry pracodawca. Może nie ideał bo takich raczej nie ma.

Jolka

Czy firma Pawo nie ma aktualnej oferty pracy? Widziałem oferty z czerwca i zastanawiam się czy są jeszcze aktualne? Marka Pawo to od at synonim dobrego stylu oraz elegancji. Bardzo chciałabym dostać się tu do pracy, lubię pracować przy ładnych rzeczach.

Zuzanna

@Jolka udało Ci się dostać do pracy w Pawo? Jakie są Twoje pierwsze wrażenia? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy.

Gorąco polecam!Obsługa na medal, nie wciskają kitòw że coś ładnie leży -jeśli tak nie jest, a sami nie jesteśmy z tyłu wstanie tego ocenić. Szczerość i perfekcja! Dziękuje wyglądałam jak milion dolaròw. Pozdrawiam Piotr:)

Jolka

Pawo to świetna firma, właśnie aplikowałam na stanowisko manager salonu w Warszawie.

Zuzanna

@Ollita rozumiem, że jesteś zadowolona ze swojej pracy. Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia i benefitów oferowanych przez firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.