Pawo

Opinie o Pawo

Jolka Nowy wpis

Mam nadzieje, że ten spokój to efekt dobrej pracy w firmie. Czy teraz była przerwa czy pracowaliście?

hgvshg Nowy wpis

umowa o prace to cos co mnie przekonuje @wefr :) a powiedz jak wygląda sprawa z premiami? Czy frima w ogóle przewiduje? Jesli tak to w jakij wysokości?

:( Nowy wpis

ludzie nie zatrudniajcie sie w pawo to jedna wielka porażka , tam pracowników mają za nic , urywają premie , wiecznie nie zadowoleni , człowiek nie jest pewny pracy, zastanawia się jak długo popracuje.

:-( Nowy wpis

W okolicy kazdego z salonów jest kilka sklepów z ubraniami, a kazdy z nich jest lepszy od tych Chińskich wyrobów PAWO. Ludzie przedewszystkim patrzą na markę, a nie czarujmy się Pawo nią nie jest. A co do odgrywanych scenek - jak bardzo trzeba być chorym żeby wymyślić takie coś...niech kazdy z czytajacych sam sobie odpowie, bo ja nie mam słów......

macie całkowitą rację z tym,że jadąc do pracy cały czas zastanawiam się czy mnie nie zwolnią za moją słabą skuteczność:(ale najgorsze jest to,że nie liczy się dla nich człowiek tylko wiecznie liczona skuteczność.Będąc w pracy wcale nie czuje się swobodnie bo wieczne parcie na sprzedaż powoduje,że wychodzi mi to coraz gorzej!!!!!!!a głupie szkolenia nie sprawiąc tego,że każdy klient będzie kupywał ten chiński towar,który przecież jest najlepszy na rynku!!!!!!te ich metody nakręcania głupich scenek to dla mnie jakiś niesmaczny żart.

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo - Warszawa

Pawo