Salon odzieży męskiej „PAWO"

Słupsk

Opinie o Salon odzieży męskiej „PAWO"

Była pracownica Salonu 2009-07-20 20:39:58
Kompletna porażka
nieznajomy 2009-08-07 23:17:32
Ta firma to jakies fatalne nieporozumienie. (usunięte przez administratora) Ludzie omijajcie tą firmę z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pytanie 2009-08-19 12:04:47
a gdzie w Słupsku jest ten salon?
MAJA 2009-08-27 00:00:23
dzisiaj po raz kolejny nas (usunięte przez administratora)!!!! wpłacili premie na konta i co???? premnie pomniejszone o jakieś 30%!!!!! im więcej zarobiłaś tym więcej straciłaś!!! (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi że od tego trzeba zapłacic podatek. niech w takim razie zwiększą nam kwoty premii i to wyrównają do kwoty którą powinnysmy otrzymać!!!!żądaja od nas a sami są gołosłowni. do (usunięte przez administratora) z ich tabelkami!!!!! to kolejny ruch "naszej ukochanej" firmy. po co w ogole sie starać i sprzedawać te szmatki skoro i tak tego nie doceni...a kasa leci tylko do ich kieszeni. ŻAŁOSNE!!!! ŻAŁOSNE!!!!! ŻAŁOSNE!!!!!
zk 2009-08-28 00:17:04
a o tym -30% z wypracowanej premi nawet nikt nie powiadomił żadnej informacji.poprostu(usunięte przez administratora)!!!!!!!!! idziesz do banku po swoje wypracowne pieniadze a tam pare setek mniej:-( taka niespodzianka od firmy pawo.
mariolka 2009-08-29 08:09:58
zk 2009-09-01 11:46:54
sam się zwolni i idź do lepszej!!!!
ja 2009-09-01 17:04:34
a tam poczekamy jak w wariatkowie wylądujesz i nastanie spokój
i ja 2009-09-01 20:05:15
(usunięte przez administratora) Poza tym jest jeszcze to forum, na które zaglądają ludzie szukajacy pracy. Tutaj nie ma ani jednej pozytywnej opinii o panu, ani o firmie - a mogło by być tak pięknie!!!! Mam nadzieję, że ktoś wkońcu przejrzy na oczy.
t@t 2009-09-01 21:17:58
ZWOLNIJ SIĘ I WSTYDU OSZCZĘDŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-) 2009-09-01 22:10:47
Frustracie już raz Ci napisali.
"no to ja bym w tajkiej firmie nie pracował ; przecież jest wolność wyboru ; ludzie idźcie do lepszy!!!"

d 2009-09-01 22:29:08
motywująca i kreatywna wypowiedź panie
ja 2009-09-01 23:11:28
Panie (usunięte przez administratora) widzę że czyta pan to forum. Takich ludzi jak pan powinno się stawiać za "wzór" człowieka, który potrafi dobrze prosperującą firmę doprowadzić do ruiny!!!! Pana dane powinno się upublicznić tak aby nikt nigdy pana nie zatrudnił w żadnej firmie, w żadnej branży. I żenujące jest to że podstawową pana odpowiedzią jest - "to się zwolnij!". Tylko że za niedługo skończą się (usunięte przez administratora), którzy za te marne grosze będą chcieli z panem współpracować i mieć cokolwiek wspólnego.
:-) 2009-09-03 21:53:32
A tobie nie jest wstyd przepisywać czyjeś błędy ortograficzne? Skończ najpierw podstawówkę zaocznie, a potem wypowiadaj się na forum.
:( 2009-09-05 00:51:33
poziom tego forum i tak jest "na poziomie" w porównaniu do tej firmy. Mówiąc szczerze powinny tu same słowa pejoratywne lecieć ;)
ja:-) 2009-09-05 18:19:15
A wiesz dlaczego? Ponieważ poziom ludzi wypowiadających się na tym forum ( czytaj pracowników obecnych i byłych) jest odwrotnie proporcjonalny do ludzi zasiadających w zarządzie tej firmy (czytaj CYRKU).
;0 2009-09-05 19:45:45
Co się marwicie (usunięte przez administratora)i tak sukceswnie i skutecznie wszystkich powymienia.
S 2009-09-05 20:18:52
Przecież to forum PRZEDE WSZYSTKIM czytają ludzie z zarządu!!! I co? I nic - jeżeli mieli by chociaż odrobinkę honoru ( już nie mówię wogule o ich honorze) to juz dawno by go pożegnali. Oni wszyscy są tacy sami, tylko jego oddelegowali do kontaktów z personelem. To jest żenujące.
gg 2009-09-05 20:43:06
Komórki już sprzedawał, garnitury też , może czas na ziemniaki na bazarze.... Świat stoi przed panem otworem panie (usunięte przez administratora). Świat ziemniaków :-)
Ja 2013-05-31 19:29:04
Witam. DAJ SOBIE SPOKÓJ!!!!
rybka z sieci 2015-01-30 17:33:00
skoro ogólnie juz piszecie o jakims wyższym poziomie w Salon odzieży męskiej „PAWO" to czy to przekłada się na same warunki zatrudnienia, socjal i wynagrodzenie realne na rękę? czy w takim razie są one realnie lepsze niż w jakiejś sieciówce? w kilki już pracowałem i różnie bywało. a ogólnie może szukają kogos od marketingu w biurze?
Zito 2015-03-31 21:52:53
Słupsk chyba jest jednym z najmniejszych miejscowości gdzie można liczyć na w miarę rozsądne zarobki w porównaniu do ilości obowiązków. Bo chyba nie trzeba się oszukiwać, że zbyt dużo roboty to w Pawo nie ma, tyle co praca w godzinach zleconych przez firmę. Możecie powiedzieć dokładnie ile dostajecie na godzinę?
loves 2016-05-15 18:00:47
to prawda, zgadzam się, jednak właściwie jeśli mowa o salonach sprzedaży to tutaj można mówić o stanowiskach takich jak sprzedawca oraz kierownik sklepu czy sprzedawca VM - visual merchendiser, najwięcej ma kierownik, ale i sprzedawca nie schodzi poniżej 2000 zł :)
Zostaw swoją opinię o Salon odzieży męskiej „PAWO" - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon odzieży męskiej „PAWO"