pawo

Lubin

Opinie o pawo

anonim 2011-01-30 20:25:07
Witam was serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziwne piszecie o nowych osobach w sposób bardzo lekceważący i nie da się ukryć nie miły, ale uważam, że to tylko z czystej zazdrości,że stanowią zagrożenie dla starej załogi, która uważa się za Władców. Dziwne że uf " nowe Panie" mają doskonałe wyniki sprzedaży i są nieustannie chwalone przez górę i Drogie Koleżanki PSEUDO KOLEŻANKI chyba wstydzicie się powiedzieć prawdę, że jesteście przerażone tym wszystkim, że nowe was wygryzą BO DOSKONALE SOBIE RADZĄ. uważam że osoby, które obwiniają, obrażają są pozbawione własnych ambicji, mają zaburzenia własnej osobowości może pora iść na rozmowę do poradni psychologicznej o ile nie jest za późno
anonim 2011-01-31 14:46:57
Witam wszystkich!!!
Odnośnie Pań zatrudnionych w Pawo można wiele powiedzieć. Ktoś wyżej wspomniał Babci i mamy które nie pasują do salonu a czy uważacie że młode dziewczyny, którym w głowie wielkie nic i żyć od soboty do soboty czyli dla tych co nie rozumieją od imprezy do imprezy, których niski poziom inteligencji wręcz odstraszał klientów uważacie za coś dobrego???? Tuniki które ledwo co tyłek zakrywają to chyba w standardzie nie tego salonu!!!!!!!!!. Młode dziewczyny bez doświadczenia życiowego bez żadnych obowiązków w sposób lekceważący podchodzą do powierzonych zadań, których przeważnie nie wykonują. Pewnie piszecie tak o nowej załodze, gdyż czujecie zagrożenie i jesteście sami zdziwieni iż kobietki sobie we wszystkim w sposób bardzo krótki po zapoznaniu radzą i dostają nieustannie pochwały z wysokich sprzedaży od góry a klienci sami wydzwaniają do szefostwa gratulując im zmian w zatrudnieniu doświadczonych osób. Pewnie zazdrość zdziera innych kiedy widzą że nowi pracownicy radzą sobie idealnie a ich WZ nieustannie wzrastają a boli ich to, że tzw "babcie i mamuśki" nie pozwolą pomiatać!!!!!!!!!!Ktoś kto wypisuję takie głupoty na forum publicznym ma chyba nie do końca zaspokojone własne ambicje a aby poczuć się dowartościowanym po prostu oczernia w sposób karygodny innych. Może warto zasięgnąć rady psychologa o ile nie jest za późno, że macie problem z własną samooceną i nie czujecie się dowartościowani. Chodzi tu przede wszystkim o Panie z Lubina które naprawdę poświęcają się pracy i okazują wielkie zaangażowanie!!!!!!! WIELKI UKŁON I SZACUNEK DLA NICH TERAZ Z MIŁĄ CHĘCIĄ CZŁOWIEK MOŻE ISĆ TAM ROBIĆ ZAKUPY BO W KOŃCU DOCZEKAŁ SIĘ SALON PROFESJONALNYCH SPRZEDAWCÓW A NIE MŁODYCH GÓWNIAR KTÓRE MYŚLĄ O TYM CZY DOBRZE WYGLĄDAJĄ I CZY PUDRU NIE TRZEBA UŻYĆ BY MAKIJAŻ POPRAWIĆ
gall anonim 2011-01-31 14:50:28
Amen.
:) 2011-04-07 23:09:33
Chyba napisała to sama zainteresowana skoro tak wychwala te "uf" nowe panie :) po 1 musisz moja droga zaczerpnąć trochę lekcji z ortografii bo słowo przez Ciebie napisane powinno się pisać "ów" a nie "uf" - co to w ogóle za wyraz? Wątpię żeby wchodził tutaj na forum ktoś z klientów i wypisywał takie brednie... to raczej sami pracownicy to wszystko wypisują! No ale żeby aż tak sobie posłodzić.. ja wiem że cukier drożeje no ale to już jest żałosne! Może sama zasięgnij porady psychologa?
Pozwól, że zacytuje Twoje słowa: "uważam że osoby, które obwiniają, obrażają są pozbawione własnych ambicji, mają zaburzenia własnej osobowości może pora iść na rozmowę do poradni psychologicznej o ile nie jest za późno(...)" - no a Ty wypisując to wszystko to może nikogo nie obrażasz? Skąd możesz wiedzieć co młoda, młodsza od Ciebie dziewczyna wie o życiu? Może po prostu zazdrość Cię zżera, że czas tak szybko i nieubłaganie leci.. Nie obrażaj dziewczyn młodszych od siebie, bo kiedyś sama byłaś młoda i na pewno byś tego nie chciała.
Powtarzam raz jeszcze, zajmij się jedna z drugą sobą i swoimi obowiązkami w pracy, nie oczerniaj młodszych od siebie. Co to ma znaczyć, że młoda osoba bez doświadczenia życiowego? Na każdego przyjdzie czas, aby wszystkiego w życiu doświadczyć. I uwierz mi, że młode osoby też mają swoją obowiązki! Może Ty w tym wieku obijałaś się i leżałaś brzuchem do góry zbijając bąki, ale to już nie te czasy..
Moje skromne zdanie na ten temat jest takie, że Panie które trafiły do salonu są przesiąknięte zazdrością. Tuniki za tyłek.. hmm no one nie ubiorą takich bo chyba mają lustro w domu i wiedzą jak by się w nich prezentowały tak?
I jeszcze jedno, co znaczy wyrażenie: "zazdrość zdziera innych" bo ja mimo, że jestem MŁODA to znam inne: "zazdrość zżera" - normalnie wieś tańczy i śpiewa! Amen.
x 2011-05-06 19:58:18
hahahaha...paranoja jednym słowem!Ludzie czy Wy naprawdę nie macie problemów?Stara czy nowa ekipa, co to ma za znaczenie, ważne żeby robić obroty, a nie odbijać piłeczkę Kto gruby, Kto głupi, a Kto robi błędy ortograficzne-znieczulica społeczna...
Same piszecie że klienci tu nie wchodzę (a jeżeli wchodzą to pewnie czytają te komentarze z niesmakiem) więc jeżeli macie coś sobie do zarzucenia byłe i obecne pracowniczki tego sklepu to spotkajcie się w cztery oczy i szczerze porozmawiajcie. Każdy jest mądry anonimowo.
;) 2011-05-19 12:56:49
No wkońcu Ktoś coś mądrego napisał!
@ 2011-05-20 18:50:58
Widzę że w tym (usunięte przez administratora) nic się nie zmieniło. Był, jest i będzie chlew!!!!!
madzia 2011-06-05 20:49:42
ale elokwencja pozazdrościć!chyba studiowałaś polonistykę ha ha oczywiście teraz polewam z ciebie
:) 2011-06-06 12:46:32
Nie chodzi o elokwencję, ale o rażące błędy, ktrórych się tutaj używa. Wcale nie twierdze, że sama błędów nie popełniam, no ale aż takie ? Chyba mama prawo wyrazic swoje zdanie, proste.
edgardo 2015-02-12 15:16:42
on są w miare znnaym producentem odzieży męskiej, wiec w sumie sądze, że też powinni dobrze płacic pracownikom za ich prace, no chyba, że jakoś strasznie skąpią im, ale to dla mnie by było dizwne, bo to raczej jest prestiżowa firma bardziej, nie sądzicie? czekam jeszcze na wasze komentarze jak jest u nich naprawde.
pr 2015-02-19 15:47:51
niestety sprzedajesz drogie garniaki a dostajesz najmniejszą krajową. Tyle, że umowa jest w porządku, bo nie śmieciowa. Ale cisną na sprzedaż w sposób tak naprawdę mało zachęcający do pozostania w firmie na dłużej. Ciągłe telefony ilu ludzi weszło co się sprzedało dlaczego tak mało...zawsze będzie mało...ciągłe rankingi, straszenie...jakoś tak dupnie było ale zależy co kto lubi;)
gog 2015-02-26 12:33:05
nie polecam, firma mega ciśnienie na sprzedaż, wymyślając niestworzone rzeczy.A to wszystko za marne grosze.
waldi 2016-05-14 13:13:40
czyn to prawda że są konkursy dla pracowników robione?
Zostaw swoją opinię o pawo - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pawo