Salon Mody Męskiej PAWO

Opinie o Salon Mody Męskiej PAWO

Michał Nowy wpis

Czy salon mody korzystał z zapomogi dla firm ?

Ja Nowy wpis

Pamiętajcie, że jeżeli pracujecie w systemie podstawa plus prowizja (a tak się pracuje w większości firm), to wszystko, ZAWSZE powinno być wpisane na umowie! Np. Podstawa tyle i tyle, prowizja tyle i tyle. Jeżeli nie będziecie mieli tego na umowie, to nawet jak Zarobicie milion, to pracodawca nie musi wam tego wypłacić. Radzę zapoznać się z kodeksem pracy przed podjęciem jakiejkolwiek i gdziekolwiek pracy.

ronaldo Nowy wpis

ja u nich robiłem jeden raz fryzure, ale proste podcinanie to było akurat, więc nie ma co tutaj jakoś się rozwodzić, zadowolony jestem na pewno i jeszcze ich odwiedzę... ale tak sie zastnawiam jak może być w salonie fryzjerskim wyścig szczurów? bo nie wiem na jakiej zasadzie to by miało być, jakaś walka o zapisy, klientów?

leico Nowy wpis
@ronaldo

Pawo to chyba obecnie jeden z najmodniejszych i najbardziej znanych w kraju salonów mody męskiej. Ja osobiście korzystam z usług konkurencji z której jestem swoją drogą bardzo zadowolony, ale jeśli ktoś ma pojęcie o męskiej modzie to swoją przygodę zazwyczaj zaczyna od poznania własnie firmy Pawo. ..

do pieniaczy

Uważajcie na słowa bo ktoś mądry wykorzysta poniższe art. i będzie przykro.Czasem lepiej chyba pomilczeć niż narażać się. Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego . i Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. itd.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Salon Mody Męskiej PAWO? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jeśli czyta to pewnie wie , że pracodawcy muszą zdawać sobie sprawę z negatywnych rezultatów [usunięte przez moderatora] oraz zauważać korzyści, które płyną z zapewnienia podwładnym bezpiecznego oraz pozbawionego poważnych stresów środowiska zawodowego. Zwiń żagle [usunięte przez moderatora]

była....

Pani prezes napewno wie o tym forum, ale widocznie jest zadowolona z jego mizernej pracy, albo nie ma za grosz honoru. Tego faceta trzeba sie pozbyc jak najszybciej. Przeciez jak by zrobic ankietę czy go wywalić czy zostawić to dostał by tylko 1 pozytywny głos - od siebie!!!

No i co , że się uspokoi . Zrobi to na chwilę , bo już trzęsie pośladami -traktownia ludzi z szacunkiem , ogładę i kulturę wynosi się z domu , nie nauczą go tego przecież na specjalnym kursie ;) Miejmy nadzieję , że powróci dawny [usunięte przez moderatora] - ten za którym płakały managerki jak odchodził ;) A może ktoś się odważy i prześle linki z tego forum do pani Prezes?

była.....

Metody [usunięte przez moderatora] są bardzo dobre, ale dla konkurencji. Przez jego [usunięte przez moderatora] kazdy z pracowników duzo sie nauczy i po jakimś czasie bez problemów znajduje zatrudnienie w RENOMOWANYCH salonach z modą męską za lepsze pieniądze i w milszej atmosferze. Brawo panie [usunięte przez moderatora] bo wiem ze pan to czyta. Wiem że jest pan tez miłośnikiem bzdurnych tabelek. Proponuję stworzenie tabelki z byłymi pracownikami, którzy przeszli do konkurencji. Ciekawe ilu by się ich znalazło na tej liście? :-)

Witam. A mnie się wydaje, ze pan [usunięte przez moderatora] troche sobie odpuscił poniewaz to forum jest tajemnicą poliszynela w siedzibie firmy. tzn wszyscy wiedzą i czytają oraz piszą ale nie mówia na głos. A skoro jego przyjaciel pan [usunięte przez moderatora] już sie trochę zaniepokoił[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] Jego koniec jest bliższy niz nam się wszystkim wydaje. Trzymajcie się...

;)

o ile mi wiadomo JB nie jest dyrektorem handlowym tylko specjalistą ds. standardów firmy. TYlko pytanie jakich standardów ,? Na wszystko są -nawet na obsług komunikatora gg ale jak są dopracowane standardy obsługi klienta ? Jak są szkoleni pracownicy , tacy zwylki , niższego szczebla jak dla JB a tak naprawdę to własnie ci najważniejsi - sprzedawcy ? Przy takiej rotacji jak są szkoleni , rekrutowani ? Przypadki .... Co do zastraszania to się zgodzę. To coś JB , bo nie nazwę go człowiekem to faszyta. Jego metody są despotyczne i okrutne. A sposób w jaki rozmawia z ludźmi jest poniżej krytyki. O jego wyglądzie nie wspomnę , taki wieśniak a reprezentuje firmę z elegancką odzieżą męską , jego buty bleee - nie wypowiadam się , bo godzi to w moje poczucie estetyki.

;)

o ile mi wiadomo JB nie jest dyrektorem handlowym tylko specjalistą ds. standardów firmy. TYlko pytanie jakich standardów ,? Na wszystko są -nawet na obsług komunikatora gg ale jak są dopracowane standardy obsługi klienta ? Jak są szkoleni pracownicy , tacy zwylki , niższego szczebla jak dla JB a tak naprawdę to własnie ci najważniejsi - sprzedawcy ? Przy takiej roacji jak są szkoleni , rekrutowani ? Przypadki .... Co do zastraszania to się zgodzę. To coś JB , bo nie nazwę go człowiekem to faszyta. Jego metody są despotyczne i okrutne. A sposób w jaki rozmawia z ludźmi jest poniżej krytyki. O jego wyglądzie nie wspomnę , taki wieśniak a reprezentuje firmę z elegancką odzieżą męską , jego buty bleee - nie wypowiadam się , bo godzi to w moje poczucie estetyki.

byly pracownik

Witam zastanawiam się od czego mam zacząć pisać jest tego naprawdę dużo,pewnych informacji nie mogę przekazywać na takim forum wiadomo dla czego... z wszystkiego są zawsze wyciągnięte konsekwencje Nie chodzi o to ze się czegoś boje pisząc prawdę ale po prostu jest to tajemnica służbowa,Jestem byłym pracowniki :( Po to jest założone te forum żeby oceniać. A wiec wszystko se zmieniło od kad na stanowisko Dyrektora Handlowego Firmy Pawo stanol Pan JB uważam ze każdy wykonuje swoja prace ale są pewne granice Rozumie ze Pan JB ma swój plan realizacji ale metody które on stosuje nie są normalne!!!!!!!!!!! to jak się z wraca do pracowników i co robi można skomentować jednym słowem zastraszanie,osoby które tam pracują doskonale zdają sobie sprawę z tego co spisze,mam nadzieje ze Pan JB to czyta i weznie sobie te słowa do serca bo łatwiej siedzieć na pupie i sprawdzać wyniki a inaczej tak naprawdę jest sprzedawać coś co tak naprawdę do końca nie jest naj lepszej wartości chodzi mi o towar nie jest on do końca rewelacyjny Nikt nie jest w pracy dla idei Każdy z nas się stara jak naj lepiej wkonywac swoja prace.A swoboda psychiczna jest podstawa lepszego działania czyli czuć się musimy dobrze a nie w wiecznym strachu co będzie jak moja skuteczność będzie słaba :( czy mnie zwolnią lub coś innego.Każdy pracujący w firmie niech napisze jak jest. pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze pracują :) oby było wam lepiej trzymajcie się ciepło ;) i się nie podawajcie wszystko można zawsze zmienić na Pawo świat się nie kończy buziaki dla was :)

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Mody Męskiej PAWO - Warszawa

Salon Mody Męskiej PAWO