Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Zadowolony klient

Chciałbym podziękować Pani Annie która wczoraj jak to powiedziała na gościnnych występach" obsłużyła mnie w galerii Silesia. Od wielu lat robię zakupy w salonach z modą męską, ale jeszcze nigdy nie byłem obsłużony w sposób tak profesjonalny, rzeczowy a jednocześnie z uśmiechem i widoczną pasją. Spędziłem w salonie ponad godzinę gdyż jestem dość wymagający i wybredny, natomiast Pani Ania potraktowała mnie jak wyjątkowego klienta. Pani Anno jeszcze raz bardzo dziękuję za cierpliwość i profesjonalizm, napewno będę chciał wrócić niebawem na większe zakupy aczkolwiek będę oczekiwał na Pani obsługę.

Iva

Proszę o informację, czy rekrutacja przebiega w procesie zdalnym czy stacjonarnie w siedzibie Firmy.

Jo-anna

Pracowałam w pawo przez 1,5 roku. Obecnie pracuje w konkurencji. Wynagrodzenie to samo. Prowizje sprzedażowe wiadomo zależą od wyników i myślę że tu nie ma co szukać winnych bo winny jest jeden - covid. Osobiście tęsknie za regionalnym z pawo. Reszta rzeczy typu kasa, umowy, prowizje jest praktycznie taka sama w kazdym miejscu w tego typu ubraniami.

Czytam i śmieje się. Pracuje w firmie ponad 3 lata. Prowizje od sprzedaży + podstawa to standard przecież w każdym sklepie w galerii. Prowizje są uzależnione od wyników. Przecież to tez standard. Ludzie pracują różni, jednych się lubi drugich nie. Standard. nie rozumiem tego narzekania. Myślę że pracownicy którzy są niezadowoleni , po prostu odchodzą do innej pracy a nie wypisują bzdury w internecie.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

Ona Jest

Hej, Jak z premiami świątecznymi w tej firmie ? Czy firma coś wypłaca? Słyszałam, że nie ma żadnych premii świątecznych stąd moje pytanie. Druga sprawa czy są benefity typu multisport?

Bibi
@Ona Jest

Brak premii świątecznych .

A.
@Ona Jest

Premii nie ma. Są niższe i nawet realne plany - więc będzie prowizja - mam taką ndzieje. Ale premii uznaniowej brak czy tam świątecznej. Multisporta nie ma ale może się coś zmieni od nowego roku.

@Ona Jest

Brak premii, brak podwyżek, brak benefitów, brak perspektyw, plany za wysokie. Na święteczną kolacje zaproszeni nieliczni.

Kobieta

To była kolacja świąteczna ?

Nikt znaczący

Żeby z kolacji robić tajemnice?

@A.

To cokolwiek jest z dodatków? Czy tylko mglista obietnica że będzie lepiej w przyszłości?

Kleo
@Andrzej

A jak sądzisz? : )

BB

Jak pracuje sie w Katowicach bo widziałam że jest rekrutacja? Jakie sa zarobki?

@BB

Marne, to co masz w podstawie to jest cała pensja nie wierz w żadne obietnice premii a w dodatku szybko zwalniają nowych pracowników

M.
@BB

Pracuje od pół roku . One nie zwolnili i nikogo z mojego zespołu. Więc nie do końca rozumiem wypowiedź "byłego pracownika" . Jest podstawa + prowizja. wiadomo prowizja jak zrobi się plan a ten czasem się robi czasem nie. Byłam na kilku rozmowach i podstawa w pawo jest względnie przyzwoita. No i dają umowę o prace - konkurencja proponuje takie same pieniądze ale umowę zlecenie. Ja dziękuje.. zaraz mogą zamknąć galerie i umowa zlecenie nie będzie nic warta.

Tytyrytt
@M.

Bo ktoś chce narobić szumu głupimi wpisami. Mój zespół pracuje ze sobą już trzy lata. Nikogo nie zwolnili i nikt nawet nie myślał żeby odejśc. Każda z nas lubi tą pracę i czujemy że firma dba o nas. Jeżeli ktoś ma trochę rozumu to sam spróbuje i zignoruje jakieś nieprawdziwe komentarze bo albo pisze je konkurencja albo jakiś zawistny były pracownik któremu tutaj nie wyszło.

Balbina

Kasa spoko. Podstawa to nie najniższa więc i tak super na tle innych sklepów. Minus duży za organizacje. Miałam mieć egzamin na Doradcę Wizerunku - czyli taki trochę stylista - i czekam już kilka miesięcy. Podobno w nowym roku mają do tego wrócić. Nie powiem dobrze by było bo dodatkowy papier zawsze się przyda.

Kaśka

Od kilku dni nie pracuje już w PAWO ale zdecydowałam podzielić się swoją opinia o tej pracy. Gdyby nie fakt że przeprowadzam się na drugi koniec polski na pewno nie zmieniałaby pracy. pomimo pandemi , zamykania galerii dostawałam pensje na czas. Bratowa pracująca kilka sklepów dalej nie dość że dostała redukcje etatu to na dodatek musiała bardzo długo czekać na swoja i tak już okrojoną pensje. Wiem że teraz trwa rekrutacja na moje miejsce więc chciałabym zachęcić wszystkich do aplikowania. Plany nie sa z kosmosu więc przy dobrym nastawieniu i chęciach da sie wyrobić zacną premie. Zaszło dużo dobrych zmian i teraz z całego serca mojego polecic to miejsce do pracy.

Osoba
@Kaśka

Piszesz, że Twojej siostrze okroili pensje a Tobie nie. Ciężko okroić jak zarabia się prawie najniższą krajową. Pracowałam bardzo krótko w Pawo znalazłem pracę za lepsze wynagrodzenie. Na szczęście nie mamy rynku pracodawcy i dość łatwo znaleźć pracę za godziwe wynagrodzenie. Dla studentek taka pensja na start jest ok ale tylko na dobry początek.

Pracuje tam
@Osoba

Wypowiedź bez sensu... Skoro nie odpowiadało Ci wynagrodzenie to po co podpisywales/as (raz wypowiadasz się w formie męskiej a raz zenskiej) umowę? Ja osobiści pracuje już 4 lata i nie mam "prawie najniższej krajowej" ;) a jeżeli coś ci nie odpowiada to nie podpisujesz umowy - proste.

Osoba
@Pracuje tam

Podpisałam umowę i poszukałam nowej pracy którą bardzo szybko znalazłam za dużo wyższe wynagrodzenie :)))))

Aśka

Pracuje już ponad 2 lata na początku było dużo nauki ale jak się wszystko ogarnie to praca daje satysfakcję. Im bardziej polubisz tą pracę tym lepiej Ci wychodzi sprzedaż co przelicza się na lepszą premie :) więc kasa spoko i atmosfera spoko. Polecam ;)

NoName

Pracowałam w pawo 1,5 roku. Menadżerka upierdliwa , non stop ćwiczyła z nami ich standardy i techniki obsługi klienta. Kasa spoko , prowizja też ale nie wiem jak wygląda to teraz. Ogólnie jakby wyluzowali z tymi szkoleniami dałabym nawet pozytywa :D

Jan

Witajcie, czy jest możliwość zwrotu towaru (płatność kartą) zakupionego w sklepie stacjonarnym?

@Jan

W salonach PAWO nie ma możliwości zwrotu towaru zakupionego w sklepie stacjonarnym.

Taka Ja
@Jan

Jest możliwość wymiany towaru na inny lub ten sam w innym rozmiarze.

Rekrutacja

Witam , jakie zarobki są teraz w Pawo . Podstawą minimalną + premia?

B.
@Rekrutacja

podstawa normalnie jak u każdego 2900-3100 b. premie różnie. jak pracowałam koleżanki wyrabiały kilka stówek. były sklepy gdzie premie były niższe i były takie gdzie było więcej kasy. myśle że zalezy to od ilosci ludzi. plus taki ze wyplacają :D w obecnej pracy nie dostaam jeszcze wypłaty z marca

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Pracuje tam

Ze swojego punktu widzenia mogę powiedzieć że warto spróbować :) Obecnie pracuje w tej firmie i mogę z czystym sumieniem polecić. Atmosfera ok, ale wiadomo wszystko zależy od miejsca ulokowania sklepu - atmosferę tworzą ludzie i o tym należy pamiętać. U mnie bardzo przyjazna, współpraca z centrala też jest bardzo dobra.

Kinga
@Pracuje tam

Hej jak wyglądają premie? Rzeczywiście one są , czy ciężko to wychodzi i zostaje sama podstawa ?

Kinga
@Pracuje tam

Hej , a jak to wyglada z tymi premiami? Rzeczywiście są czy raczej ciężko i zostaje sama podstawa ?

Co do komentarza wyżej - oczywiście pracuję w INNEJ firmie. Żeby nie było niedopowiedzeń.

M.

Startowałam na trenera i co do samego procesu to po części zgadzam się z poprzedniczką. Panie zmieniały koncepcje i finalnie rekrutacja wyglądała inaczej niż mówiono na początku. Plus ogromny to informacja zwrotna która ja dostałam. Fajna i konkretna dająca do myślenia. Co do samej firmy mam mieszane uczucia ale jeżeli pojawi się ponownie ogłoszenie spróbuje raz jeszcze. Zobaczymy.

Katarzyna

pracowałam w firmie PAWO przez jakiś czas i ogólnie oceniam samą pracę na plus. Co prawda nie do końca lubiłam się z przełożonym managerem salonu ale to tylko praca więc w sumie nie liczyłam na jakieś przyjeźnie tam. Płaca taka jak wszędzie podstawa i prowizje. Potem przeszłam do konkurencji. Niestety okazało się że to był błąd bo w czasie lockdownów moj obecny pracodawca nie płacił nam pensji. Wiem że w pawo wypłaty były na czas.

Trener

Niestety miałam nieprzyjemność uczestniczyć w rekrutacji na wyższe stanowisko w firmie PAWO i jestem bardzo rozczarowana poziomem przeprowadzenia procesu rekrutacji w tej firmie... Przede wszystkim brak jasnej struktury procesu i poinformowania o tym na początku rekrutacji - na każdym etapie rekrutacji dostawałam informacje, że to będzie już ostatni etap a potem okazywało się, że jednak nie, bo zmieniła się wizja. Po pierwszym etapie rekrutacji usłyszałam, że jestem faworytką i że mam "NIE ZWRACAĆ UWAGI NA INNE OFERTY PRACY" (do dziś jestem w szoku jak można mówić takie rzeczy osobie, która stara się o pracę) . Zostałam zaproszona do drugiego (ostatniego) etapu rekrutacji, po którym na początku stycznia miałam dostać informację o zatrudnieniu. 7 stycznia dostałam mailowe zaproszenie do centrali firmy na 8 stycznia (z dnia na dzień, 400 km) na assesment center, po którym miała zostać podana decyzja o zatrudnieniu (kolejny raz). Żadnych konkretnych informacji jak długo ten assesment będzie trwał. Asessment przeprowadzony na bardzo niskim poziomie - zero prowadzenia procesu ze strony osób z firmy, zero informacji zwrotnych. Po całym procesie uzyskałyśmy informację, oczywiście nie personalnie tylko na forum w sposób : "OSOBOM SIEDZĄCYM PO PRAWEJ STRONIE SALI PODZIĘKUJEMY". Pierwszy raz spotkałam się z tak przedmiotowym traktowaniem ludzi, zero bezpośredniego zwrócenia się, nawet imieniem i nazwiskiem... Okazało się, że osoby, które miały dostać pracę dalej jej nie dostały tylko zostały zaproszone do kolejnego 4go etapu rekrutacji (a miało być dwa etapy...). Oczywiście obiecano nam, że na maila dostaniemy feedback z assesmentu... naturalnie po ponad miesiącu feedbacku dalej brak. Ze względu na wykształcenie w obszarze trenerskim oraz HR posiadam dużą wiedzę na temat procesów rekrutacyjnych i wiem, że tak rekrutacja nie powinna wyglądać :) Jestem w szoku, że tak duża firma traktuję ludzi w taki przedmiotowy sposób... A mydlenie oczu i obiecywanie niestworzonych rzeczy po pierwszym etapie rekrutacji uważam za bardzo nieprofesjonalne, nieludzkie, podłe... i nazwę to po prostu kłamstwem. Na szczęście podeszłam do tego z dużym dystansem i każdemu, kto do rekrutacji w PAWO podchodzi takiego dystansu życzę. Employer Branding to na pewno nie jest mocna strona tej firmy. Niejasności zaczynając od samej struktury procesu rekrutacji - jak długo będzie trwał proces, z jakich elementów będzie się składał po informacje ilu Trenerów firma chce zatrudnić (raz mówili, że trzech, potem się okazało, że może jednak dwóch). Mam nadzieję, że w końcu ktoś dostał tą pracę, bo w assesmencie brały udział bardzo zdolne osoby i że będą zadowolone. Choć niestety nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że dalej nic nie wiadomo. Mam też nadzieję, że to nieliczne trudne doświadczenie w tej firmie i są osoby, które są dobrze i po ludzku traktowane. Ja niestety wspominam to doświadczenie z dużym niesmakiem.

adel
@Trener

pracowałam w tej firmie nie polecam

Takaja
@Trener

Brałam udział w tej samej rekrutacji na stanowisko trenera. Doszłam do finału tej (usunięte przez administratora)rekrutacji która notabene trwała 2,5miesiąca od pierwszego etapu do ostatniego na którym i tak Panie nie potrafiły zdecydować kogo mają wybrać, 2 czy 3 trenerów i z której cześci Polski, może północ, może południe. Kompletny brak profesjonalizmu i podawanie ciągle sprzecznych informacji. Poziom rekrutacji żenująco niski, jak i całościowo podejścia do kandydatów. Wszystko co napisane przez osobę u góry jest niestety prawdą i mam wielki niesmak do tej firmy(ki) jak i osób które tą rekrutację przeprowadzały. Szkoda czasu(usunięte przez administratora)

Max
@Takaja

Takaja jaka była propozycja finansowa ,jeśli możesz ujawnić. Mogą być widełki ,chciałbym złapać jakąś proporcję.

Norbert

Zastanawiająca cisza ale skoro dobrze się pracuje to pewnie brak motywacji do pisania na forum?

Czy ktoś pracuje w magazynie w Pabianicach i może powiedzieć, czy warto?

Czy ktoś pracuje w magazynie w Pabianicach i może powiedzieć, czy warto?

Byly pracownik

Witam Ok 2h temu zadawałam pytanie odnośnie rozporządzenia nieoficjalnego dla pracowników odnośnie sprzedazy maseczek z oferty e-sklepu. Nie wymawiałam żadnych negatywnych opinii. Byłam ciekawa na jakiej podstawie jest taka forma ujęta jeżeli w umowie nie ma tego typu zaleceń od praxoedawcy. Wpis i pytanie zostało usunięte. Więc dziękuję za podejście profesjonalne do temu w formie do wyjaśnienia... Pozostaw wiele do życzenia taka postawa

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.