Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Witam. Kiedyś pracowałam w PAWO. Praca była przyjemna pod każdym względem. (usunięte przez administratora)

Jestem pracownikiem Pawo . Niestety obiecana kwota na rozmowie nie ma nic wspólnego z tą na koncie. Atmosfera w pracy ok. Tworzą ją pracownicy, wiec dlatego jest spoko. Co do kadry zarządzającej fakt jest taki ze wymagania bardzo duże zero szkolen ( sa tylko dla kierownikow i to moze raz na pół roku ) są miesiące z tylko podstawą, bo plan który oni narzucają jest nie adekwatny do dzisiejszych czasów. Mimo starań. Jeśli ktoś chce wygodnie pracować na luzie to ok. Jednak zarobić nie zarobisz. Dla nich nie ten pracownik to będzie inny. ... a szkoda. A towar produkty mają wiele do życzenia . ...

Robert

Piszesz, że kwota obiecana na rozmowie nie ma nic wspólnego z faktycznym wynagrodzeniem. Jak to się ma do umowy? Czy zaczynając pracę nie dostałeś jej od razu?

Pracowalam w tej firmie. Praca dość spokojna i przyjemna, miła atmosfera i bezpośredni kontakt z ludźmi - to by było na tyle jeśli chodzi o pozytywy Kierownik regionalny podczas rozmowy rekrutacyjnej obiecuje gruszki na wierzbie. Najniższe wynagrodzenie, premia dawana pod stół, po miesiącu pracy porównywanie z wynikami pracowników z kilkuletnim stażem u konkurencji, brak jakichkolwiek szkoleń. Wymagają, natomiast od siebie nic nie dają. Co najgorsze, prawników którzy się starają nie doceniają, nigdy nie wiadomo kiedy dostaniesz wypowiedzenie z powodu rotacji pracownikow. Także praca mało stabilna. Na dłuższą metę nie polecam.

Pracownica pawo

Na początku pracowało się dobrze ale teraz to co się dzieje w tej firmie to czyste szaleństwo. Zachęcają pracowników do robienia dobrych utargow zapewniają że dostanie się super premię za zrobienie targetów A w rezultacie zostaje się z niczym. (usunięte przez administratora) Ludzie czekają na swoje pieniądze, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy pracodawca zdecyduje się wypłacić premię. Trzeba prosić się o swoje zarobione pieniądze. Jeśli się ma rodzinę i dzieci to jest to coś strasznie trudnego, żeby normalnie żyć. Nie szanują swoich pracowników

00adela
@Pracownica pawo

Ja również nie polecam, pracowałam w Częstochowie, żenada menager, zarobki słabe. A na rekrutacji robią z ludzi (usunięte przez administratora) Uważajcie kto do Was się uśmiecha bo za szerokim uśmiechem u menagera kryje się wredna (usunięte przez administratora)

Barbara
@00adela

Witam, co masz na myśli piszac o rekrutacji? Osoba mająca doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej ma szanse pracować na stanowisku kierownika sklepu?Jakie są wymagania?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

Mąż pracownicy PAWO...

Przed chwilą napisałem nie przychylny komentarz na temat PAWO i..... został usunięty... MASAKRA JAKAŚ !!! Przestrzegam przed tym pracodawcą, potrafią tylko manipulować i bez wiedzy pracowników wnikać w ich zarobki i sposób premiowania... Spodziewasz się jakiejś kwoty a dostajesz inną... Od jakiegoś czasu tam jest istny cyrk co do sposobu wynagrodzenia, pensja na konto premia pod stołem... Regionalni kierownicy to jakaś abstrakcja... Szok, szkoda bo żona bardzo lubiła tą prace....

Pracownica sklepu
@Mąż pracownicy PAWO...

Tak też mogę to potwierdzić.

Pracownica pawo

Ciekawe kiedy usuniecie mój wpis ...

Pracownica pawo

Czysty absurd próbuje od 30 min wystawić negatywny komentarz i ciągle jest on usuwany. Nie mają nawet szacunku do tego

Pracownica pawo

Na początku pracowało się dobrze ale teraz to co się dzieje w tej firmie to czyste szaleństwo. Zachęcają pracowników do robienia dobrych utargow zapewniają że dostanie się super premię za zrobienie targetów A w rezultacie zostaje się z niczym. Premię wypłacane są pod lada. Firma nie wypłaca całej należnej kwoty swoim pracowniką. Ludzie czekają na swoje pieniądze, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy pracodawca zdecyduje się wypłacić premię. Trzeba prosić się o swoje zarobione pieniądze. Jeśli się ma rodzinę i dzieci to jest to coś strasznie trudnego, żeby normalnie żyć. Nie szanują swoich pracowników.

Na początku pracowało się dobrze ale teraz to ci się dzieje w tej firmie to czyste szaleństwo. Zachęcają pracowników do robienia dobrych utargow zapewniają że dostanie się super premię, a w rezultacie zostaje się z niczym. Pieniądze za premię wypłacane są pod stołem nie są to stałe kwoty ponieważ oszukują i nie wypłacają adekwatnej kwoty do zrobionego utargu. Na pieniądze trzeba czekać bo nigdy nie wiadomo kiedy zostanie wypłacona premia, zazwyczaj nie jest o czasie. Pracownicy są traktowani bez szacunku.

Mąż pracownicy PAWO...

Moja żona pracuje już od jakiegoś czasu w salonie Pawo, bardzo była zadowolona z tej pracy, natomiast od ok 6 miesięcy to co tam się wyprawia to jakiś szok (usunięte przez administratora) - ciągle zmiany w systemie premiowania bez wiedzy i zgody pracowników - brak wsparcia ze strony kierowników regionalnych - ogólnie od miesiąca nikt nic nie wie a wynagrodzenie jest wielką zagadką Szkoda bo naprawdę PAWO ma renomę a żona i jej koleżanki bardzo lubiły tą pracę ale najbardziej boli brak szacunku... Czas na zmiany i szukanie nowej pracy!!!

Jeremi

Zawsze można zmienić firmę jeśli nie dajemy rady w tej. Jest dobra ale trzeba się starać.

Amator

Cześć, jak to jest z tymi promocjami w PAWO? Czy to prawda, że w tych salonach zawsze jest promocja (-50%, -60%), czy od czasu do czasu? Pytam, bo nie wiem czy zdecydować się na zakup (co prawda krawatu tylko, ale tak czy siak nie chciałbym zostać (usunięte przez administratora)

Aneta

Witam, Chciałabym wiedzieć, jak wygląda system prowizyjny w PAWO na stanowisku sprzedawca - doradca klienta. Słyszałam, jest 1,1% premii od swojego obrotu i 2,2% Od obrotu sklepu. Czy są jakieś inne premie? Czy premie od obrotu są liczone osobno np. 400 zl osobno moja za obrót i 800zl osobno za obrot sklepu czyli by dało 1200 premii. Dobrze liczę?? Pozdrawiam

@Aneta

Nie, porozmawiaj na ten temat ze swoim managerem

Czy jako pracownik mógłbyś coś powiedzieć na temat pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.? Jestem ciekaw czy to dobre miejsce do rozwoju, jaka panuje tam atmosfera oraz jak traktowany jest pracownik? Czy nowa osoba w firmie może liczyć na szkolenia i kursy przygotowujące do pracy? Mam nadzieję że odpowiesz na moje pytania, będę wdzięczny.

Nie polecam. Nie szanują pracownika. Przy zatrudnieniu nie wspominają, w jaki sposób wypłacana jest premia. Dodatkowo brak stabilności zatrudnienia. Ciagle zmiany powodują, że ludzie po prostu odchodzą, ryba psuje się od głowy Panie Prezesie...

Była pracownica

Praca nie jest zła, bardzo ją lubiłam i z czystym sumieniem mogę polecić. Miałam super zespół i managera, problemem był pan regionalny i wolałam odejść. Poza tym bez zarzutów.

@Była pracownica

Nie dogadywałaś się z kierownikiem regionalnym, dlatego zdecydowałaś się na odejście z pracy w firmie Pawo Men? Co poza tym mogłabyś napisać o możliwościach rozwoju zawodowego? Chciałbym wiedzieć, czy firma organizuje w trakcie zatrudnienia kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe zatrudnionych osób? Mam nadzieję, że odpowiesz.

Ciągła rotacja pracowników, firma nie dba o dobrych pracowników, a szkoda.

Przemysław

Masz prawo do swojej opinii,jednak dobrze by było gdybyś napisał więcej szczegółów. Chciałbyś większej opieki ze strony pracodawcy. Masz na myśli wyższą pensje, czy szkolenia, które pozwoliłyby Ci się rozwinąć? Chętnie o tym posłucham.

Ola

Czy Pawo każdemu oferuje na start tak niska podstawę??

Patrycja
@Ola

Czyli jaka?

Andrew
@Patrycja

Najniższa krajowa

Przemysław
@Andrew

Pensja zatrudnionego pracownika w firmie Pawo Men składa się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków w postaci nagród bądź premii? Często zdarza się tak, że pracodawcy oferują niską podstawę, ale za to bogaty pakiet świadczeń dodatkowych, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda w tym przypadku.

Odel

Firma sama się pogrąża swoim działaniem. Minus

Patrycja
@Odel

Odel co masz na mysli puszac ,, zefirma sama pigraza sie swoim dzialaniem,,?

Zuzanna
@Patrycja

Trzeba powiedzieć, że zdałaś użytkownikowi @Odel bardzo trafne pytanie. Miejmy nadzieję, iż zechce dać nam kilka słów wyjaśniających. A Twoja ciekawość wynika z tego, że chciałabyś aplikować do Pawo Men, czy masz jakiś inny - równie ważny - powód? Jeśli chciałabyś wziąć udział w rekrutacji, to odsyłam Cie na ich stronę: http://pawo.pl/kariera/ Znajdziesz na niej wiele ważnych informacji dotyczących tego pracodawcy.

Ulka

Słyszałam dużo dobrego o firmie. Jak czytam wpisy to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu żeby aplikować. Podpowiedzcie coś chętnemu.

Zuzanna
@Ulka

Czy finalnie zdecydowałaś się na rekrutację do Pawo Men? Jeżeli tak, to napisz proszę, jakie stanowisko Ciebie zainteresowało i jak przebiegł proces aplikacyjny. Podziel się swoim nabytym doświadczeniem, a pomożesz innym przygotowującym się do rekrutacji do tej firmy.

Andrev13

Witajcie! Drobna przestroga przed wiarą w to, co mówią pracownicy salonów. Mianowicie. Na pytanie czy usługa krawiecka, skrócenia spodni i zwężenia ich w pasie, jest wliczona w cenę? Odpowiedz pracownicy salonu brzmiała „nie, ale to tylko 25zł”. Jednak zapomniała dodać, że za każdą przeróbkę oddzielnie. Czyli 25 zł za skrócenie spodni i kolejne 25 zł za ich zwężenie. Dobrze, że nie liczą każdej nogawki oddzielnie. Przy zakupie spodni z marynarką jeśli doszłoby jeszcze zwężenie marynarki to koszty przeróbek dorownywałyby blisko cenie spodni. Każda krawcowa skróci i zwęży spodnie za 20-30 zł. Warto się zastanowić, czy nie dać zarobić krawcowej pracującej na dom i rodzinę niż dużej sieci zdzierającego z nas robiących i u nich i tak zakupy!? Jeszcze jedna sprawa. Torba na zakupy. Mnie spytano „ czy doliczyć torbę na zakupy za 1,99 zł? Jak to można zrozumieć? Tylko i wyłącznie, że jeśli w dzisiejszych czasach nie zamówisz torby reklamowej dostaniesz zakupy w rękę! Nieprawdaż? Jednak dziś odbierając spodnie po ich dopasowaniu za jedyne 50 zł, otrzymałem je w torbie Pawo. Tyle, że już za darmo i w innych kolorach. Co za różnica w jakich kolorach będzie ta torba? Przecież do niczego jej nie zużyję. Ma na środku wielki napis Pawo. Jeszcze raz przestrzegam łatwowiernych w miłą gadkę ekspedientek salonu Pawo w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy Moje sugestie dla Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.: Szkolenie z nie wprowadzania klientów w błąd nie mówiąc wszystkiego. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szkolić pracowników i robić większa selekcje podczas zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.