Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

iiii

Witam Ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na menagera salonu,chciała bym się dowiedzieć jak wygląda drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej, i ile zarabia menager salonu i czy warto zawracać sobie głowę tym tematem??? Proszę o pomoc

manu

Niestety, nie warto pracować w tej firmie, (usunięte przez administratora)i brak szacunku dla szeregowych pracowników, od których tak naprawde zależy sprzedaż. Co do managerów w Łodzi i Pbainicach - brak kompetencji i arogancja, miom zdaniemkompleks niższośći, co powoduje, że wyładowują się na innych, (usunięte przez administratora)

@manu

Niestety to prawda,Do takich osób można zaliczyć również managerów w Lublinie.Parodia ,do tego wszechwiedzący manager regionalny,śmiechu warte,porażka (usunięte przez administratora)....ale do czasu.

JAa
@manu

bla bla
@gość

Zgadzam sie w 100% ludzie którzy mają własne zdanie i nie dają sobą pomiatać są usuwane. Pan regionalny uzywał dużo wazelinki,żeby awansować....no i udało się:) Teraz kompleksy musi leczyc obrażająć i poniżając ludzi:)

gość

Czy w tej firmie,jest jakakolwiek szansa na zatrudnienie inteligentnego Managera z prawdziwego zdarzenia?...bo jak na razie nie było....i nie ma.

mieszko
@gość

nie bądźmy tacy okrutni... byli w tej firmie ludzie na poziomie, ale większość odeszła sama, garstka została zwolniona i to zarówno z salonów jak z centrali. Inteligencja pozwala dostrzegać obłudę i nieszczerość, analizować, czytać między wierszami itd, a to w tej firmie źle postrzegane. Nie ma mnie tam już prawie rok i na zdrowie mi to wyszło. Aczkolwiek czasem jeszcze niesmacznie mi się odbija:-)

gość

Czy w tej firmie,jest jakakolwiek szansa na zatrudnienie inteligentnego i Managera z prawdziwego zdarzenia?...bo jak na razie nie było....i nie ma.

@gość

wchodzę tu często, a nie widziałam nigdy wpisów dot. salonu w Lublinie ani tamtejszych spraw... jesteś pewna, że było coś n/t Lublina???

@ja

Właśnie inteligencja i spostrzegawczość to cechy ,które w tej firmie są źle widziane i takie osoby się szybko usuwa-są niewygodne.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

maja

na tym forum niewygodne treści są zgłaszane do usunięcia... nie wiem tylko czy to jest zgodne z regulaminem forum

olala

Panowie regionalni to w ogóle niezłe asy:-) wpadają do salonu żeby 2 godziny siedzieć z laptopem na zapleczu:-) ale co mają robić - przecież nic nie potrafią:-) remanentu nie wydrukują, bo nie potrafią. Raportów dziennych nie sprawdzą, bo nie wiedzą i tak gdzie ani jak:-) Nawet sami stanu gotówki w kasie nie sprawdzą bo nie wiedzą jak otworzyć kasę ani jak sprawdzić w IKKI stan. MOże poza Panem z centralnej bo on pracował w salonie. Generalnie dzień pracy wygląda następująco: wchodzi taki do salonu, wita się, owszem, po czym prosi o kawę i już go nie ma. Siedzi na zapleczu i stuka stuka stuka.... pewnie. A potem się żegna. Nasze akcje dedykowane wpisują jako swoje, do pracowników odzywają się jak do ostatniego bydła, czy tak powinno być szanowna dyrekcjo? POrozmawiajcie z managerami, powiedzą Wam prawdę. Regionalni temu zaprzeczą, to oczywiste. Zasięgnijcie info u źródła. Czy tak powinno być? Zero pomocy, zero sprzedaży, zero akcji, tylko ściema?????

xx

Czy warto? Masz tu wszystkie opinię o Pawo. Prawdziwe zresztą. Zarobek-najnizsza krajowa. Premie-zależy czy salon wyrobi plan. Jednak jak wyrobi to np przy Twojej premii 200zl zabierają dla siebie 30% . Poczytaj opinie które tutaj są a znajdziesz odpowiedź na KAŻDE pytanie. Pozdrawiam

Witam ile można zarobić w Pawo pensja netto i czy wogule ktoś może mi powiedzieć o salonie WROCŁAW Pasaż dostałam propozycję pracy warto?

ex-pracownik

(usunięte przez moderatora) Widzę, że sporo Managerów odeszło z firmy, dziwicie się? Pieniądze marne jak na to stanowisko, kasa pod stołem, wymagania i oczekiwania wyjątkowo wysokie, a raczej zwalanie na Managerów obowiązków kierowników regionalnych, ponieważ nie oszukujmy się, akcje dedykowane i pozyskiwanie nowych klientów powinno leżeć w ich zakresie obowiązków. Na koniec dodam jedno... jeżeli podważacie kompetencje regionalnych odpowiedzcie sobie na pytanie: "Ile płaci PAWO?" a następnie czy za stawkę kierownika regionu w tej firmie, była jakakolwiek szansa na zatrudnienie inteligentnego i pełnego pomysłów Managera z prawdziwego zdarzenia? Pozdrawiam "centralną polskę" :)

xxx

"GARNIT U R " " ODE MNIE" ;) było jak było..jest jak jest i NIKT tego nie zmieni. od 2009 r. pojawiają się tutaj przeróżne opinie, bardzo dużo negatywnych. mamy rok 2013 i NIKT nic nie robi aby było lepiej więc dajcie sobie spokój. Oczernianie kogoś też nic nie daje...takie opinie są usuwane.(usunięte przez administratora)

xxx

Firma szczyci sie ze istnieje ponad 20 lat, tylko mało kto o niej wczesniej słyszał i nikomu nic nie mówi-żenada i wstyd. (usunięte przez administratora)

Sisi

W Pawo jest coraz gorzej, zero poszanowania dla innych i traktowanie pracowników jak niewolników. Najlepiej zeby zrezygnowali z zycia prywatnego i poświecili sie wyłącznie pracy w Pawo za marne grosze.(usunięte przez administratora)

byly pracownik

Cos Wam powiem, ja juz w PAWO nie pracuje i nie zaluje, znalazlam inna prace (z normalnym kierownictwem)... ludzie wiecej wiary w siebie, rynek pracy nie jest tak dramatyczny jak sie wydaje, pamietajcie o jedym z pkt. nowej sciezki sprzedazy... "sam jestes kowalem swojego losu" zastanowcie sie czy to jest praca, na jakiej Wam zalezy, jezeli chcecie pracowac za ochlapy (usunięte przez administratora) to WASZ WYBOR, wiec jezeli po ostanich zmianach nadal pracujecie w PAWO to albo boicie sie zmian, albo akceptujecie obecne warunki, wiec po kiego narzekacie?!?! Pozdrawiam pozostala, dawna ekipe zwlaszcza trenerow (o ile nadal pracuja, z Nimi i (usunięte przez administratora) praca byla na zupelnie innym poziomie)

Asystent? ;)

:) mam wrażenie ze napisalas o menager z (usunięte przez administratora). Wasza też dokupuje ciuchy na koniec miesiaca żeby mieć premie z wyrobionego planu a na pczt nast mies robi sobie zwroty lub zamiany żeby swoją kasę odzyskac? Nasza jeszcze poniża nas ciągle. Tacy ludzie nie powinni pracowac na takich stanowiskach. Jednak firma tego nie widzi..... To jest zenada!

asystent

Warto tez napisac o Włoclawku bo widze ,ze nikt nie ma odwagi..w tym salonie dzieja sie cuda p (usunięte przez administratora) robi co chce wychodzi sobie wczesniej do domu,wymysla rozne rzeczy zeby tylko urwac sobie godz,robi plany rekami swoich asystentow do ,ktorych nie ma szacunku i przypisuje sobie zaslugi jakie to ona akcje nie robi i ze to dzieki niej maja premie -ja jak pracowalam to nie wyrabialysmy planow wiec wyrzywala sie na nas i dziekuje bogu ze juz mnie tam nie ma ,ale wiem od pracujacych ze dalej tak jest nic nie robi udaje piatego dyrektora i wiecznie wyjscia o papierosie nie wspomne .

xyz

Mnie chodzi o poważne problemy wewnątrz organizacji. Jakieś tam zwroty w Płocku to taka pierdoła przy tym czym naprawdę zarząd powinien się zająć.

Asystent? ;)

Gdyby firma dostrzegala problem to w wielu salonach zrobiliby porządek. (usunięte przez administratora)

xyz

Mam pytanie, czy Właściciele firmy dostrzegają już problem jaki posiadają, czy jeszcze nie? Wg mnie to klasyczna organizacyjna schizofrenia. I to nie są żarty.

xyz

http://www.pracuj.pl/praca/manager-salonu-dolnoslaskie,oferta,2922274 http://www.pracuj.pl/praca/manager-sklepu-stylista-rzeszow,oferta,2931201 zapowiadaja sie kolejne zmiany w firmie, najpierw dolny slask, szkoda, u nas regionalni wymienieni, a tam gdzie zostal regionalny, wymieniani beda managerowie.

kinia

"Pracownica?" nie chwal dnia przed zachodem słońca....zawsze narzeka się na swoich przełożonych że nic nie robią w szczególności na stanowiskach menagera salonu czy regionalnego a tak naprawdę to oni odpowiadają za tłumaczenie się wyżej z wyników każdego z asystentów. To naprawdę decyzyjne stanowiska których praca trwa 24h. Docenisz prace z regionalnymi którzy odeszli gdy wejdą na salony nowi i ambitni regionalni. Tak jak było z (usunięte przez administratora) narzekanie jak był dyrektorem a gdy go nie ma i wszedł (usunięte przez administratora) każdy płacze jak to było dobrze. Ja jestem menagerem akurat z regionu Pani(usunięte przez administratora) i wiem jedno przede wszystkim była człowiekiem a to że miała bardzo dobry i pełen zaufania kontakt z ludźmi uważam za duży plus bo nie miała w sobie zakłamania a jej wizyty były przyjemne a gdy miałam problem gdy tylko mogła starała się mi pomóc. Nie owijała w bawełnę robiąc wywody o zaletach braku towaru itp. Firma niestety blokuje nas każdego dnia zarówno menagerów jak i z tego co wiem regionalnych. Wydaje mi się że dobre czasy tej firmy już dawno minęły i prędzej to się sypnie niż firma się będzie rozwijać.... koniec maja a nie ma wiosennej kolekcji...litości.

XYZ

Ja szczerze gratuluje Pani (usunięte przez administratora) awansu, myślę,że zasłużonego, chociaż pracuję w firmie Pawo niedługo, z tego co widzę, jest Ona jedną z osób która kręci tym wszystkim. Chciałabym jednak poprosić, o wsparcie dla osób ,które robią plan ,przez co są bardzo szykanowane w pracy przez to,że są lepsze:( Niestety ... jak mam pracować i robić swoje jak widzę miny innych pracowników.... oni chcą mnie "się pozbyć"... Czy osoba robiąca plan w niezbyt miłej atmosferze nie zostanie zwolniona, przez to ,że jest najlepsza na salonie, a jest świeża?

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.