Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

czasem niech żadna genialna się nie znajdzie i nie pisze żadnych maili do DIKE:) bo to może być podpucha i polecą wszyscy, którzy napisali:)

Wywalić na zbity pysk!!!! To samo zrobić w Katowicach!!!! Gnać leserów, którym się wydaje że na cudzych plecach zrobią karierę!!! Wielkie mi panie menager, nieznajace standardów i unikające roboty. Do rynsztoka nimi!!!!

DIKE

Witam, Jeśli jesteście poszkodowani przez Pawo w jakikolwiek sposób i chcecie aby warunki pracy w tej firmie się zmieniły to bardzo proszę o krótki opis sytuacji. Pomogę Wam :) Gwarantuję pełną dyskrecję jak i 100% skuteczność działania. Oto mój adres mailowy [usunięte przez moderatora]

mróweczka

Widze [usunięte przez moderatora] z Legnicy ze jestes pierwsza na odstrzał bo masz juz tak zjechana opinie ze szkoda gadac, zanizasz standardy w firmie Pawo.! moze juz szukaj jakiejs innej roboty bo tylko patrzec jak dostatniesz list motywacyjny ze zwolnieniem

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

nik

własnie swiete slowa ''nie potrafia spojzec w oczy'' jak zwalniaja pracownikow. kierowniczka z legnicy to samo robi ucieka do domu i przekazuje info innym pracownikom zeby danego skasowanego pracownika powiadomili o decyzji kierownika. wrrrrrrr jak czytam to co pisza inni o dobrej stronie PAWO to stwierdzam ze to chyba zart . bezstresowa, spokojna itp... to bzdury , ja schudlem przez mobing i ganianie mnie jak psa 6 kg w ciagu miesiaca nie polecam tej firmy bo tylko pieknie gadaja a (usunięte przez administratora) robia a wymagania maja jak krolowa elzbieta. 3 dni szkolenia w firmie gdzie trzeba nauczyc sie wszystkiego , kasa, paczki, towar,standardy (ktore sa powalone),salon, asortyment, nazwiska kadrowej, szwaczki, itd.. ( komu to potrzebne? klentowi???) itp... jakas idotyczna osoba to wymyslila ,przez 3 m-c na okresie probnym jeszcze ludzie maja jakies tam braki a tu chca w 3 dni wszystkiego zeby sie nowy pracownik nauczyl buha ha ha

!

Chyba na [usunięte przez moderatora] znowu promocja była bo pawo w całej Polsce pracowników szuka:). Szkoda tylko tych ludzi, którzy wylecieli na zbity pysk za nic. Na pewno zostali zwolnieni poprzez e-maila bo w tej firmie pracuje banda tchórzy, którzy nie potrafią spojrzeć pracownikowi w oczy

iga

Ta marka ma taką jakość jak dbałość o pracownika - czyli zerową!!!!!!!

mia

zamiast porządnej reklamy nas wykorzystuja do roznoszenia ulotek za darmo. Marketing w tej firmie jest do bani i tyle. Klient z kasą i na poziomie nie bedzie u nas kupował, tylko taki ktory czycha na promocje. Na wiecznych przecenach marki sie nie zbuduje, tylko na jakosci i reklamie w mediach.

...

ojj chyba podsunęłaś im kolejny pomysł;) czekajmy na kolejne decyzje hehe

!!!

Alle jazda !!!! Wkrótce każą wam roznosić kuponiki po noclegowniach dla bezdomnych i w niedzielę stać pod kościołami i zaczepiac ludzi po mszy!!!! Niezły szajs się zrobił!!!!! Trzeba mieć móżdżek wielkosci fistaszka żeby wymyślić takie akcje!!!! Pozdrowionka

...

nie wiecie, ze w tej firmie robi jedna osoba wszystko? zamiast sprzedawcy czy managera na papierze powinniśmy mieć - specjalista ds. marketingu, bo w innych firmach się tym zajmują odpowiednie osoby a nie manager czy sprzedawca:) ale liczy się pchanie kasy do własnej kieszeni i obwinianie innych za swoje nieodpowiednie decyzje;) a Pani Manager z Legnicy to powinna się schować ze swoją dumną buziunią bo następna, która wyżej sra niż głowe ma taka mądra to niech sama sobie łazi i rozdaje kuponiki bo my tu jesteśmy sprzedawcami w salonie a nie od latania po mieście.

owe buciki kosztuja u samego producenta 150 zl a PAWO sprzedaje po 369zl ale ździerstwo

dokładnie pamietam jak to czytała pani kierownik z legnicy i smiala sie ale ja juz wiedzialem ze to prawda :))))

byly pracownik legnica pawo

swieta racja mi to kazała pani kierowik w legnicy pojsc do radia legnica zeby zaniesc kupony to dobrze ze nie kazali isc do radia Maryja tam moze mochery y ich lepiej odebrali:)))

i

A ja kiedyś miałam pracowitą i solidną kierowniczkę i zwolnili ją po kilku latach "bo się nie nadawała"!!! Zatrudnili lesera i im jest dobrze. To po co ja się mam wychylać, ze mam lesera w salonie jak oni zwolnią mnie a nie ją. Ta firma jest chora a decyzje podejmowane są od[usunięte przez moderatora] strony. Masakra

iwa

To coś się zmieniło????

Wariatki.... zajmijcie się tym co jest, a nie tym co było.

iwa

A co? Może się mylę? Przeczytaj to forum ze zrozumieniem, a dopiero potem się unoś.

Ania z Edzią jakie to żałosne. A Edzia powinna wylecieć jako druga !!!!! siedzenie na tyłku (w dosłownym tego słowa znaczeniu) i bieganie co 5 min na fajeczke to nie sposob na robienie wynikow !!!!! Oj przydalby sie nalot na ten Lubin.

święta:-)

podobno paczki ze słodyczami, a co?

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.