Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

gosc

Czy tylko mnie się wydaje czy firma Pawo ma problemy finansowe i nie tylko. Przyjżyjcie sie dokładnie ostatnim posunieciom firmy...pozostawiam to waszym przemysleniom

ANONIM

Pawo to sieć salonów, która tak jak inne sklepy żyruje na naszej harówce i zbierają kokosy za najniższa krajową czysta kpina poświęcając siebie tej pracy i rodzinę swoją i nikt tego nie docenia poza klientami

czesto robię zakupy w Pawo fakt ostatnio zauważyłem pewne zmiany kadrowe ale uważam że są to zmiany na plus nowe panie są bardzo miłe i wcale jeszcze nie takie stare rzecz gustu oczywiście.

o joj

rany julek a co to w lubinie się stało ? stare babcie zatrudnili ? co pawo ma jakieś ulgi podatkowe zatrudniając Panie z klubu ZBOWID ? ale mam polewkę buhahahaha

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

exex

bierze się ludzi z łapanki - manager z pensją 1400 zł a sprzedawca 1200 nie ma autorytetu !!!!

W tym bałaganie ludzi traktuje się jak śmieci! W Lubinie została zatrudniona nowa managerka, która od razu poszła na chorobowe po 2 tygodniach pracy !!!!!!! Czy to normalne ?? Kim ona jest, że ma takie wielkie prawa i tak się żądzi? Przyszła, żeby siedzieć na chorobowym i wysługiwać się Asystentkami !!! To żałosne.. ale a ż strach się odezwać bo zaraz zwolnią każdego

anonim - 2011-01-19 19:54:07 Noi mamy, przez jakieś frustratki zaczęły się intensywne kontrole z firmy. flustrakami to wy niedlugo bedziecie jak was wszystkich pozwalniaja za dziadostwo jakie robiecie woim asystentom :)))

anonim - 2011-01-22 18:39:16 zgorzkniała to ona jest! Tylko sztucznie się uśmiecha na początku i udaje koleżankę a potem każdej tyłek obrabia do Pana dyrektora! Udaje super trenera a potem jak ktoś potrzebuje pomocy to nawet tel nie odbiera, a od tego ona chyba jest co?!?! więc nie broń jej bo taki sam leser i tylko myśli, że jej się uda to wszystko ukryć, ale nie niestety ludzie mają dosyć jej udawanej pomocy przy kimś z góry a tak to nawet ani widu ani słychu po [usunięte przez moderatora]. Jedyną osobą, którą pamiętam, która pomagała bezinteresownie i nawet po nocach można było do niej dzwonić to była [usunięte przez moderatora] z Lubina sama wszystkiego się nauczyła i najwięcej wiedziała, z każdym problemem potrafiła sobie poradzić. [usunięte przez moderatora] się jej pozbyła, bo kto mógł na nią głupot nagadać jak nie Ona (bo każdy wie, że [usunięte przez moderatora] jej nie lubiła i dobrze wiedziała co to za ziółko) i wszyscy wiedzą o tym a okazuje się, że sama nie lepsza! a ten węgiel niech załatwia po pracy gdziekolwiek by nie mieszkała!!!! hehehe nareszcie ktos jeszcze napisal prawde o niej :))) brawo!!!!!

nick - 2011-01-22 19:29:36 moja droga, jestem na b-co z sytuacją w Lubinie, [usunięte przez moderatora] wyleciała za wyniki!!! Jak była [usunięte przez moderatora] to były wyniki i była premia a potem wróciła [usunięte przez moderatora] i znowu była bieda z nędzą. Taka prawda. Może i telefon odbierała ale były gołe podstawy bez premii i nic nie robiła!!! Taka prawda!!! TE KIEROWNICZKA Z LEGNICY A TY CO MYSLISZ ZE JAK W LISTOPADZIE MIALY BYC WYNIKI JAK NIC SIE NIE SPRZEDAWALO ? TYLKO NOC ZAKOPOW YLA REWELACYJNA PRZEZ 2 M-CE I TAK WIELCE ROBILAS WYNIKI . WIECEJ CIE NIE BYLO NIZ BYLAS I CO TY MOZESZ POWIEDZIEC ? TO ASYSTENCI PRACOWALI I ONI WIEDZA JAK NAPRAWDE BYLO W TYCH MIESIACACH A TY TYLKO STAL KAZALAS SOBIE NA KONIEC DNIA NA GG WYLAC BO NIE MIALAS CZASU POSIEDZIEC W ROBOCIE . A CO DO WEGLA TO NIE CHODZI O TO GDZIE MIESZKA TYLKO ZE SPRAWY PRYWATNE ZALTWIA W PRACY I NIE TYLKO WEGIEL AL I INNE SPRWY. FIRMO PAWO ZROBCIE NAOT NIESPODZIEWANY NA LEGNICE I ZOBACZYCIE JAK JEST NAPRAWDE . HURA HURA HURA MOZE I JESTEM FLUSTRATEM ALE JAK KTOS MI NADEPNIE NA ODCISK TO NIE UMIEM CZASAMI ODPUSCIC I W TYM PRZYPADKU JEST TO KIEROWNICZKA Z LEGNICY . PRZEPRASZAM WSZYTKICH OPROCZ NIEJ ZE MUSICIE TO CZYTAC ALE CHCEM PRZEKAZAC TO CO INNI TEZ PISZA ZE NIE A TO BZDURY WYSSANE Z PALCA ALE PRAWDA LUDZI KTORZY PRACOWALI W TYCH SALONACH I KTORZY NIE UMIEJA I NIE UMIELI SOBIE DAC Z TYM RADY ZE CHCECI MIC OBRA SZANOWANA PRACE Z W MIARE DOBRYMI ZAROBKAMI BO TERAZ O TO JEST BARDZO CIEZKO I CO LUDZIE SA TRAKTOWANI JAK PSY ALBO GORZEJ I WYKOPYWANI BO KOMUS SIE TWARZ NIE SPODOBALA I NIE DAJA ZADNYCH SZANS ZEBY SIE W TEJ FIRMIE ROZKRECIC I ROZWINAC A TYMBARDZIEJ NAUCZYC :) A JELI CHODZI O TELEFONY Z LUBINA DO LEGNICY TO KIEROWNICZKA [usunięte przez moderatora] ,RACJA ''NIE ODBIERLA ICH A JAK TO ROBILA TO BARDZO ZADKO '' A ILE MUSIALA SIE NAGADAC ZE :(TE [usunięte przez moderatora] LUB INNE SLOWA ) ZNOWU DZWONIA I CZEGO ZNOW CHCA... I TO MA BYC POMOC W FIRMIE TO TOTALNE CHAMSTWO I BRAK WYCHOWANIA A CO DOBRE TO JEST POLONISTKĄ I TAK SIE WYRAZA:))) OJ NIE ŁADNIE ALE TERAZ TÄ�P INNYCG NOWYC I CZEKAJ NA NOWE INFO O SOBIE NA GO WORK.PL O NAPEWNO ICH NIE ZABRAKNIE :))) CIAO

XXX - 2011-01-22 16:40:41 węgiel do domu, boże to ona na wsi mieszka, fajna kierowniczka wiesniara, ha, ha wiesniara to malo powiedziane az slma z gumowcow wystaje:)))

Bo [usunięte przez moderatora] trafiła na dobry miesiąc? ponoć w kolejnym już premii nie było a Ona jeszcze była i co też [usunięte przez moderatora] wina?:) [usunięte przez moderatora] była tam chyba 2 miesiące z tego co mi wiadomo więc za wiele czasu nie maiła na pokazanie czy rzeczywiście nie był to łut szczęścia więc lepiej zostawmy jej \"managerstwo\" w spokoju, bo nie ma o czym mówić:)

przyłączam się

przyłączam się do "zasmuconej". mnie też nieraz dziwi, że o ile wylewacie żal do firmy, to nigdy nie wiem, jak możecie tak jedna drugiej... Łatwo, bo anonimowo, co?

zasmucona

Swietny poziom reprezentujecie na tym forum, info dla imbecyli mieszkam w mieście, dodam dużym mieście i tez potrzebuje węgla w sezonie zimowym, ponieważ mam dom, który ogrzewany jest groszkiem czyt. węglem. Naprawdę wielokrotnie czytam to forum i zastanawiam się czy Wy tak naprawdę czy tylko udajecie.

nick

nick

wieśniara to jesteś TY.. Ja dałabym wszystko aby uciec z bloków do domu na wsi, także w tej kwestii zazdroszczę, jeśli ktoś ma tyle szczęścia. Dobra rada dla managerki z Legnicy - mam nadzieje, że nie przejmujesz się tą bandą zgorzkniałych, zdesperowanych i znudzonych życiem kretynek.

XXX

węgiel do domu, boże to ona na wsi mieszka, fajna kierowniczka [usunięte przez moderatora], ha, ha

... - 2011-01-04 19:58:55 nie wiecie, ze w tej firmie robi jedna osoba wszystko? zamiast sprzedawcy czy managera na papierze powinniśmy mieć - specjalista ds. marketingu, bo w innych firmach się tym zajmują odpowiednie osoby a nie manager czy sprzedawca:) ale liczy się pchanie kasy do własnej kieszeni i obwinianie innych za swoje nieodpowiednie decyzje;) a Pani Manager z Legnicy to powinna się schować ze swoją dumną buziunią bo następna, która wyżej sra niż głowe ma taka mądra to niech sama sobie łazi i rozdaje kuponiki bo my tu jesteśmy sprzedawcami w salonie a nie od latania po mieście. oby w pierwszej kolejnosci w kontroli salonow przetrzepali z calosci standardow ( i dac jej 3 dni na ich nauczenie co do slowa ktore tam pisze!!!! bo sama nawet nie zna wszykich towarow na sklepie a zwlaszcza lini tak jak w koszulach )[usunięte przez moderatora] kierowniczke z legnicy bo jak to pisze wyzej \\\'\\\'ktora wyzej sra niz glowe ma\\\'\\\' a w sumie wiecej jej nie ma w salonie niz jest bo lata wiecznie po sklepach po galerii piastow albo zalatwia swoje osobiste sprawy takie jak np wegiel do domu:)))) do roboty kierowniczko

Nie tylko managerów. Sprzedawcy myślisz, ze tak super znają standardy?? Narzekacie na tych managerów a oni zarabiają 150 zł wiecej a to co mają robić to jakiś koszmar to chyba troszkę mało sprawiedliwe co nie? Nie jest Ich wina tylko tych a górze!!! oni zamiast tam zorganizować sobie sztab ludzi, którzy powinni się zajmować tym co trzeba to wysługują się managerami i sprzedawcami. W innych sklepach jakoś manager nie musi zajmować się pozyskiwaniem klientów, roznosić chorych ulotek i całej reszty bzdur upokarzając się! Mają od tego ludzi i stworzony do tego dział!!!!! a Manager siedzi w sklepie i go nadzoruje tak jak być powinno! Tylko, ze tutaj nigdy się tego nie zrozumie bo ie mają na to pieniędzy i ratują swój tyłek kosztem innych, obrażając, poniżając, wykorzystując na każdy możliwy sposób.... lecz w nich nie leży żadna wina to oczywiście wszystko źle robią ludzie, który zostali przyjęci do sprzedawania a muszą zajmować się sprawami reklam i setką innych rzeczy, na które nawet nie zostali przygotowani:) a takimi rzeczami powinni zajmować się odpowiednio wyspecjalizowani ludzie czy nie tak??

I bardzo dobrze, ze są kontrole!!! Lepiej późno niż wcale, powinni wszystkich menagerów przemielić ze znajomości standardów firmy to by się dowiedzieli kogo zatrudniają. Życzę powodzenia w podniesieniu morale pracowników i naprawy pieknej opinii jaka sobie wyrobili w ciągu 2 ostatnich lat. HAHAHA

Noi mamy, przez jakieś frustratki zaczęły się intensywne kontrole z firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.