Pawo

Pabianice

Opinie o Pawo

lalala 2015-02-12 19:52:16
A może płaciłeś kartą?? Jeśli tak to do reklamacji wystarczy pokwitowanie lub wyciąg z konta na którym widnieje transakcja
pracownik 2015-03-06 12:11:42
Pracowałam jakiś czas temu w jednym z salonów w Łodzi. Ogólnie tragedia. Pomysły centrali śmieszne,(usunięte przez administratora)Poza warunkami pracy najgorsze jest to że każą nam okłamywać klientów. Każą mówić że buty są robione przez firmę która robi buty Badury a buty były z innych firm, że wszystko jest szyte w Polsce w Pabianicach a garnitury przychodzą z Chin kontenerami, a koszule z Turcji. Natomiast aż od 3 osób z centrali (pani Małgorzata, pani Aldona oraz pana Krzysztofa z magazynu) słyszałam że składy garniturów są wycinane z oryginalnych metek po przyjeździe z Chin (co czasem widać na metce że jest wycięta) i naklejane są „nowe” lepsze składy :] Tak słyszałam przysięgam :]
Obejrzyjcie metki w wewnętrznej kieszeni czy nie wyglądają na obcięte w połowie ;]
były pracownik 2015-03-06 15:20:32
No to ktoś pojechał z tymi Chinami. Owszem pracownicy mówią o tym między sobą, ale nie wierzę,że ktoś z Centrali powiedziałby to głośno do szeregowego pracownika firmy. Zwłaszcza wyżej wymienione osoby. Ktoś tu chyba szuka prywatnej zemsty? Ja też jestem byłym pracownikiem, ale nie pluje jadem. Owszem praca i firma jest specyficzna, ale na rynku pracy jest teraz znacznie gorzej. Obudźcie się. Mnie bardziej irytuje fakt,że zwalnia się osoby oddane firmie a tu: Przychodzi taki...., co wcześniej układał marchewki w spożywczych sieciówkach, szkolicie go, stroicie w najlepsze garnitury, uczycie obycia, pozwalacie gościć się i mościć w hotelach itd, a gdy już z niego wyrasta Panisko Manager pełną gębą, odchodzi sobie taki Piękny i obyty do konkurencji...Ach żal , tylko kogo?
tolomasamolot:-) 2015-03-07 21:38:36
Pracowałam w Pawo jakiś czas i naprawdę nie leży w moim interesie aby kogokolwiek wybielać, jednak nigdy nie uwierzę, aby Małgośka, Krzysztof czy Aldona opowiadały do kogokolwiek podobne rzeczy. Nie wiem, skąd masz takie informacje o tych metkach "pracowniku" ale próba kopania dołu pod innymi Twojej aktualnej sytuacji nie poprawi. Zajmij się sobą i swoją skromną zakompleksioną osóbką. Jeśli będzie coraz gorzej kilka sesji u psychoterapeuty powinno pomóc, być może obejdzie się bez farmakologii.
A PANOWIE MANAGEROWIE - cóż - bauerzy na włościach. Źle się o nich mówi w sieci, oj źle. A szkoda, bo miało być tak pięknie. Jednak jeśli chodzi o "moszczenie się" to przecież nie kradną. Skoro ktoś pewne przywileje im oferuje to oczywiście korzystają, cóż w tym złego. A właściciel ze swoimi pieniędzmi ma prawo zrobić co mu się rzewnie podoba, prawda?
agi 2015-03-09 16:31:31
ja tez pracowałam w Pawo jakiś czas i potwierdzam, że metki są przeszywane, odcinane itd.Ale z tego co wiem wiele firm kłamie na temat pochodzenia towaru.Co do managerów, zgadzam się ze dobrych się zwalnia, a zatrudnia na ich miejsce ludzi bez dosiadczenia,ale do ułożenia i chyba o to chodzi.
ktoś 2015-03-12 18:38:42
Mówicie że ktoś pluje jadem, że ma problemy psychiczne bo powiedział głośno o oszustwie. Sory ale właśnie powinno się o takich rzeczach mówić. Bo przez takich jak wy, żyjemy w świecie gdzie człowiek kupuje wszystko oszukane, jest okłamywany co do składów itp. W samochodach liczniki kręcone, w żywności składy oszukane, teraz nawet w ubraniach składy oszukane. A wy na to przyzwalacie a tych co mówią głośno - ośmieszacie. Gratuluję. Ale jak kupicie np. samochód z przekręconym licznikiem o 200 to jakoś czujecie sie oszukani i na policje lecicie, do tvn turbo itp. Hipokryzja. Jedni mogą oszukiwać, inni nie. My możemy ale nas nie. A potem ludzie dziwią się że ten kraj tak wygląda
ciekawa 2015-03-16 18:49:20
a ja jestem ciekawa dlaczego pozbyli się cudownej Kasi z Pabianic? Przecież była najlepsza? chyba ktoś sobie sam strzelił z łuku w plecy, podobno wyszły jakieś jej machloje i ustawki? To prawda?
tralala 2015-03-17 14:01:46
jakiej Kasi? Kierowniczki?
układowa 2015-03-18 18:52:32
zmowa milczenia na temat Kasi? Podobno ją wylali,ale chodzą ploty, że już sama chciała odejść, bo nic nie mogli już jej ciekawego zaproponować. Podobno przeszła do konkurencji, podebrała sporo swoich układów i śmieje się z nieuka regionalnego, który wali byki w mailach. . W tej firmie jest jeden wielki układ i głąby bez szkoły mogą zostać regionalnymi, nawet jeżeli cały region ma z niego bekę , że nie potrafi zdania poprawnie napisać bez błędu .
kama 2015-04-30 22:37:37
a w pawo bez zmian, promocja cały rok, ciuchy słabej jakości i mega nacisk na sprzedaż zeby ten badziew sprzedać.Słabe...
pracownik 2015-05-05 13:19:29
Pani Kasia z Pabianic to takie luki w Prestiżu znalazła, że do dziś informatycy nie mogą sobie ze wszystkim poradzić :) A Marcin się poprostu jej obawiał bo była lepsza, doświadczona...
DICK 2015-05-27 20:00:14
Salon PAWO Wrocław Pasaż Grunwaldzki
Obsługa (pan) profesjonalna, merytoryczna i bardzo ugrzeczniona.............. to oczywiście żart: Jeszcze tak bezczelnego i chamskiego "ekspedienta" nie spotkałem, poniewaz poszukiwałem konkretnego produktu oczywiście musiałem dwukrotnie przemierzyc podobne sklepy za drugim wejściem do sklepu "przemiły pan ekspedient wręcz wyrzucał mnie ze sklepu bo klient wchodzi i wychodzi i znów wchodzi i nic nie kupuje jest delkikatnie mmówiąc persona non grata myślę tzn mam nadzieję że tak "miła" obsługa przekłada się na utarg !!! NIE POLECAM
Aga 2015-05-29 21:25:43
Pawo rozlicza personel z kazdego wejścia, więc pewnie pan się zdenerwował.
Muminek 2015-07-27 12:35:05
Nisek, masz rację, puszczają i pozwalają bez problemów. Pampersów jeszcze nie finansują. Po prostu pracownicy omijają czujniki jak mogą bo na razie nikt się w Pawo nie zorientował, że efektywność sprzedaży mierzy się inaczej.
gosia 2015-09-03 15:57:44
Ja pracowalam w salonie (franczyzowym) w Krakowie i nikomu nie polecam... placz, zdenerwowanie i stres to uczucia ktore towarzyszyly mi prawie codziennie po raptem 3 miesiacach pracy, jak tylko pomyslalam ze na nastepy dzien znow tam musze isc. To samo przechodzily osoby z Nowego Sacza bo na te salony jest jeden wlasciciel. Zabroniono nam nawet sie komunikowac miedzy soba... rozumiecie? Salon byl minitorowany bez naszej wiedzy i byl zalozony podsluch. "Pan" franczyzobiorca podsluchiwal sobie nasze rozmowy w domu przy kawusi. Gora o wszystkim wiedziala i nikt nie reagowal. Wszystkich stamtad zwolniono jak sie dziewczyny zaczely buntowac. BRAK SLOW.
hi 2015-09-11 18:15:33
Podsłuch nawet w pracy jest nielegalny. Możecie zgłosić to na policję. Na pewno właściciel dostanie po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za to. Policja, inspekcja pracy, ewentualnie sąd. To jest poważna sprawa i na pewno by wam się udało
jack 2015-09-22 19:31:41
Naciągacze i oszuści,omijajcie ich sklepy szerokim łukiem.W Silesia City Center(Katowice) obsługa jest beszczelna i głupawo uśmiecha się ,gdy klient zgłasza jakieś reklamacje.Takie panie sprzedawczynie,którym wydaje się,że jak pomalują usta i paznokcie ,to są kimś lepszym od klienta.Kupiłem tam pierwszy i ostatni raz,a wszystkim znajomym będę odradzał wizytę w sklepach pawo(celowo mała litera).
fifelek 2015-11-20 10:39:45
CZOŁEM!
Powiem tak(jestem klientem). Pawo to jest jedna wielka promocja. Ceny nierynkowe. Koszula ok 290 pln, ze specjalnej edycji RM 399 - gdzie rozum?!!!
Pytałem ich wieloktrotnie - po co te non stop promocje. Nikt o zdrowych zmyslach nie kupi koszuli PAWO za 300, 400 za sztukę.
BoSSa kupie taniej, Hilfilgera - nie wspomne o jakości ...
Reasumując - przerost formy nad treścią.

ps. Co do ekspedientek- odnośnie Łodzi i Pabianic nie narzekam są ok i symatyczne (90%)
pozdrawiam
Rekrutacja. 2015-11-23 19:06:03
Dzień dobry,
Mam w tym tygodniu rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Doradcy Wizerunku- Sprzedawcy, ile płaci PAWO, nie wiem czy warto na nią iść?

Z góry dzięki za pomoc.
Doradca 2015-11-23 20:11:41
Hej

Powyzej 2200, srednio 2500- 2600, w dobrych miesiacach ok 3000
Aga 2016-01-08 22:41:25
zarówno Pawo jak i większość sklepów płaci marnie 1400-1600zł na rękę. Zresztą do pracy w sklepie nie potrzebne są wielkie umiejętności i kwalifikacje. Firma wymaga coraz więcej nie dając nic w zamian-m.in, pozyskiwanie klientów, orgaznizowanie głupawych akcji mających na celu ściągnięcie klienta do salonu. Tyle lat są na rynku, a w dalszym ciągu wiele osób o nich nigdy nie słyszało
kaktus 2016-02-19 14:03:46
proszę popatrzeć na niektórych pseudo doradców wizerunku jak są ubrani, właśnie w ubraniach sprzed kilku dekad, jak ktoś może mi doradzić jak sam jest ubrany w poplamione wypłowiałe spodnie dzwony z wystającymi stringami ? albo w mini sukienkę za ciasną i sandałki z kwadratowym czubkiem i rajstopy do nich w środku zimy?
Ja 2016-02-19 18:53:47
A jak ma byc ubrana osoba ktorej nie stać na super cuchy. Zacrabiajac 1300 zl nie mozna nawet porządnie zjesc. Po za tym nie ocenia sie ludzi po wygladzie. Trochę kultury !!!
kaktus 2016-02-19 21:55:59
zarabiam 1300 zł i chodzę w czystych ubraniach i nie muszę pokazywać stringów klientom wystającym zza spodni, to jest kultura...
Ja 2016-03-17 18:20:35
No trzeba dobrych specjalistów żeby sprzedać tak slaby produkt.
xxx 2016-04-28 08:48:33
umowa o prace. Podstawa 1400 + premia uzalezniona od sprzedazy. Srednio 2200. W lepszych miesiacachnawet i 2800. Najnizej ok. 1800.
XYZZZ 2016-05-30 07:58:25
Pracowałam w Pawo.. Pensja 1400/1500 bez rewelacji. co do premii, jak jest sprzedaż jest premia (300zł).. jesli za duzo przeleją o pare groszy, kolejnej premii nie ma.. ciekawe prawda?
Na szczescie odeszlam. Chore pomysły menagera salonu.
edi 2016-06-13 18:40:59
najbardziej dziwi mnie fakt ze ludzie potrafia w tej firmie pracować latami i to na stanowisku sprzedawcy czy kierownika, a kasa jest mierna. Czy ludzie nie mają ambicji, chęci wybicia się, spróbowania czegoś nowego? Smutne...
edi 2016-06-13 18:41:24
pawian 2016-07-01 10:56:08
Witam.
firma Pawo oczekuje od pracownika maximum,a daje minimum....obiecuja kokosy a pozniej wychodzi jak wychodzi....smutne ze logistyka i marketing taki słaby ...kazdy region traktuja tak samo a wiadomo że regiony się od siebie róznią .... bo mozna by było to ruszyć jak by słuchali sugestii ludzi którzy są w salonie i wiedzą jakie jest zapotrzebowanie....inwestują w ulotki bez sensu.....Czym dłuzej pracujesz tym spada poziom twojej ochoty bo firma robi pracowników w balona na każdym kroku.....smutne....
MMM 2016-07-18 14:18:14
Hej,

Pracuję tu już trochę i mi się podoba. Niedy nie słyszałam, aby ktoś zarobił mniej niż 2 000,00 zł. Jeżeli jesteś lamusem i myślisz, że bez pracy będziesz zarabiać kasę- no to nie przychodź do nas. Wg mnie dobrze zarabiam i mało która firma w galeriach tyle oferuje, Podstawa to nie jest najniższa krajowa, premia to praktycznie raz tyle. Która firma daje zarobić 2700 - 3300 zł na stanowisku sprzedawcy ? Jestem dobra- to fakt, zależy mi na robieniu kasy. hahha no która firma, może znajdą się ze 3 ? U nas pytają się o pracę Kierwonicy z innych sklepów jak słyszą ile zarabiamy. Np Kieras z Wojasa- 1650 zł + 150 zł premii - to jest kicha, wielki Kieras a ja zarabiam raz tyle, z Vistuli to już praktycznie na kolanach od wejścia, tak chcą pracować, w Bytomiu na umowę zlecenie- nikt nie chce pracować :)

Więc nie wypisujecie pierdół, pociskacie jakieś syfiaste informacje, jakie 1300 zł podstawy, jak wszyscy mają umowę o pracę , to muszą mieć minimum 1380 zł, a w Pawo płaci się wiecej.

Ktoś napisał, że dostał 300,00 zł premii- no to dramat, współczuję, bo nie nadajesz się do sprzedaży w takim układzie, idz pracować do jakiegoś biura,

Firma jest solidna, mam dobrego kierasa i świetnego regionalnego.

Pozdro !
Praca 2016-07-22 18:01:20
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat salonu z Płockiej galeria Wisła.
Idę tam za 2 dni na rozmowę.
pracapraca 2016-07-26 12:30:05
Pracujesz w Pawo już długo ,
Mam prośbę za 2 dni idę na drugi etap rekrutacji z managerem. Mówiłam oczywiście i moim braku doświadczenia w świecie mody męskiej i Pani kierownik z resztą baardzo sympatyczna mówiła że to nie jest przeszkodą bo one wszystkiego uczyły się też w salonie. Dostałam telefon i Pani mi tu mówi że na rozmowie z managerem muszę przygotować stylizacje na różne okazje. I tu mam kłopot, możesz coś doradzić?
pracapraca 2016-07-26 14:23:11
Jestem zaproszona na drugi etap rekrutacji i mam przygotować stylizacje na każdą okazję. Trochę jestem zestresowana bo z modą męską nie mam doświadczenia o czym mówiłam na pierwszym spotkaniu.:(
Pani kierownik baardzo miła kobietka zapewniła że nie mam czego się bać bo inne pracownice uczyły się wszystkiego na salonie.
I teraz sama nie Wiem jak to będzie.
praca 2016-07-26 16:16:33
Pierwszy etap rekrutacji za mną , jestem pełna nadzieji. Kierowniczka bardzo fajna kobietka.
Boję się teraz spotkania z menadżerem , nie tyle rozmowy co mam przygotować stylizacje na każdą okazję :( nadmienię że nie mam doświadczenia z odzieżą męską i o tym mówiłam od początku. Ale kierowniczka mówi żebym się nie bała bo one też uczyły się wszystkiego na salonie. Mimo wszystko bardzo się boję tych stylizacji.
Bbbb 2016-08-01 22:45:20
Zgadzam sie z Toba w 100 procentach. Firma jest wymagajaca, trzeba robic akcje marketingowr ktore nikomu nie odpowiadaja, ale nie mozna narzekac na niskie zarobki...
Były pracownik 2016-08-04 18:42:20
Czytam, czytam i pewnych negatywnych opinii nie mogę zrozumieć. Mam wrażenie, że ludzie co tak wypisują, nie mają pojęcia o rynku pracy i wynagrodzeniach jakie oferują w centrach handlowych. PAWO jest naprawdę konkurencyjne jeśli chodzi o zarobki. Atmosfera miła, rozwój, szkolenia, pokażcie mi firmę, która tak inwestuje w pracownika. Polecam PAWO jako pracodawce!!!!!
Z powodów osobistych musiałam zrezygnować w przeciwnym razie, pracowałabym tam dalej! :)
Były pracownik 2016-08-04 18:42:40
praca 2016-08-04 21:29:48
Kapi , drugi etap rekrutacji przedemną . Mam przygotować stylizację możesz podpowiedziec cokolwiek :)
gość 2016-09-02 11:09:39
Pawo- Katowice. Tragedia. Nikt tam nie chce pracować i na okrągło jest tam nabór bo atmosfera jest beznadziejna. Patologiczna menadżerka, która co chwilę wychodzi na papierosa i jedna z pracownic- oczko w w głowie, pani menadżer. Cała praca i grafik ułożony pod nie, a koordynator nie ma pojęcia czemu, ciągle zmienia się kadra.
praca 2016-09-02 14:05:43
W salonie w Płocku mi się nie udało , nie przeszłam pozytywnie stylizacji. Ale pocieszam się bo chyba u nas są same bezguścia po za już pracującymi oczywiście :) Wczoraj znów pojawiło się ogłoszenie więc nie jestem jedyną a wiem że zainteresowanie było bardzo duże.
Pozdrawiam wszystkich którym się udało podjąć pracę w Pawo i godnie zarabiać :)
praca 2016-09-02 14:06:43
Pozdrawiam wszystkich którym się udało podjąć pracę w Pawo i godnie zarabiać :)
Była :) 2016-09-02 14:10:37
Haha :) Ciekawe kto to napisał o tych Katowicach :P:P:P Kupa śmiechu!!! Na pewno nikt z naszej firmy.
Właśnie tyle jest warte to forum.
Ekipa z Katowic jest jedną z najbardziej stabilnych w całym PAWO, zero rotacji od paru lat, jeszcze od czasów Silesii są te same dziewczyny :P Hahaha :) I każdy o tym wie :):):) No był jakiś Manager niedorajda ale to było dawno, dawno temu :):):)

Ale ku*rwa wtopka :):):):)

U nas w firmie kretynko lub kretnynie nie ma koordynatorów :)

Nie czytajcie tego gówna :):):):)
Gość 2016-09-02 14:27:31
Pawo w katowicach to tragedia? Hahahaha jaki żart :)
Faktycznie to jest żałose co napisałaś o Katowicach. Może on nie wie, że się zmienia ekipa- bo ona się nie zmienia i cały czas jest taka sama? Tak jak napisał ktoś przed chwilą, ekipa z Katowic to jedna z najlepszych i trwałych ekip w całym Pawo, o ile pamiętam były najlepszą ekipą w całym Pawo za ubiegły rok :) a ich szefem jest jeden z najlepszych jak nie najlepszy manager w firmie. Z tego co kajarzę to wszystkie tam pracują po pare lat od czasów Silesii

Ale nie ma co się przejmować pewnie jakaś zawistna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z konkurencji :) Jebać ją niech społnie na stosie :)
Pracownik 2016-09-02 19:58:11
Jak komus sie nue chce pracowac w Pawo to niech sie zwolni a nie bzdury wypisuje. Firma jest wymagajaca ale dba o swoich pracownikow, no sory ale nie siedzi sie tam tylko pracuje....
gaga7 2016-09-14 23:50:14
Zarobki najniższa krajowa plus premie od utargu. premia jest zawsze na umowe zlecenie i co miesiac kazdy otrzymuje od utargu, np zrobisz 20 tysięcy planu dostaniesz 350 zł, jesli plan zrobi cały salon czyli wszyscy pracownicy badz ktos na górkę, wedy premia jest o 100% większa. i to jest super. wszystko zaplacone na czas. Minusem tej firmy sa stałe promocje 50 % nigdy nie ma normalnie ceny bez przeceny i dodatkowo wymagaja chodzenia z ulotkami, np 3 punkty tygodniowo musisz sobie wybrac i zaniesc nam ulotki do fryzjera, do piekarni itp, ale po kilku mc brakuje ci pomysłu gdzie a oni cisną Cię o to.
niesmutny 2016-09-26 13:56:11
Haha, Pawo dba o pracowników? Dobre sobie, dawno się tak nie uśmiałem. :D To pewnie dlatego mają taką rotację. :D
Pracownik 2016-10-04 18:08:50
Nie wiem na jakich warunkach pracowales, ale ja nie narzekam ani na zarobki, ani tez na sama firme...
Pracownik 2016-10-04 22:39:27
Co racja to racja...
milko 2016-10-04 22:41:23
Niektórzy to po prostu taką mają naturę, że lubią sobie ponarzekać. A tak naprawdę przecież ciągle tu chętnie pracują.
Zostaw swoją opinię o Pawo - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pawo