Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

marko

Szukaja obecnie managera regionu centralna Polska, czy ktos moze podzielic sie opinia, nigdzie nie jest idealnie ale jest roznie ,prosze o opinie czy duze sa rotacje ta informacja wiele powie,czy sa tsm ludzie, ktorzy prscuja dluzej niz 5 lat. Czy to jest nierealne

iga
@marko

Takich co pracują dłużej niż 5 lat może są ze 2 osoby, może.Chybna ze w centrali to tak.Nie ważne czy regioanlny czy kierownik sklepu, nie wyrabiasz planów to do widzenia. Liczy się kasa. Reszta to pikuś.

hd8kk

jaki weekend? praca w Pawo też jest w weekendy.

aga

niestety tak wyglada praca w większości sklepów, najniższa krajowa a wymagań mnóstwo, praca po godzinach, stojąca itd.Tylko ze w Pawo trzeba też robić masę rzeczy poza sklepem, wozić plakaty do szkół, pozyskiwać klientów w terenie,rozdawać ulotki. Jednym słowem nie polecam. A regionalni, szkoda słów...

h739whc

Wspolczuje osobom ktore musza pracowac w tej firmie. Durne pomysly centrali o tym, jak przyciagnac klienta, nie znaja granic. Zarzadzajacy nie maja litosci, ani razu nie slyszalem dobrego slowa ani pochwaly za to co robie a wypruwalem sobie flaki pracujac tam. Odszedlem bo wykonczylbym sie psychicznie. Nekanie i mobbing.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

olo54

Hej .a czy ktoś może napisać opinie o regionalnym z obszaru śląskiego ,na pierwszej rozmowie pan R.W wydawał się całkiem całkiem ,a jak jest naprawdę czekam na opinie

gość 232323

Taak... na mieście jedzą pewnie obiad, albo pędzą do domu coś przekąsić, ewentualnie odpocząć , bo często wracają do pracy już przebrani.... Noo chyba, że akcje dedykowane tak ich męczą. Śmieszne! Im miało być lepiej, tym jest gorzej a naprawdę dobrzy pracownicy uciekają do konkurencji. Szkoda

nati

Witam wszystkich.Jak to czytam to widzę ze we wszystkich salonach jest to samo tzn.doradca wizerunku jest do "roboty" a menagerowie do zciemniania i wychodzenia z salonu pod byle pretekstem aby tylko nie pracować.Każde wyjście do sklepu oczywiście w celach prywatnych czy do toalety to kilka godzin,regularne spóznianie się i wychodzenie wcześniej do domu to przecież jakaś masakra!!! Menager regionalny robi z siebie idiotę bo niby nic nie wie albo nie chce wiedzieć.Tak się dzieje w centralnej polsce więc jak ktoś szuka tam pracy to z całego serca nie polecam bo tam do pracy szukają średnio raz w miesiącu bo ciągle ktoś nie odpowiada. Jak ktoś nie chce dostać nerwicy to od Płocka radzę się trzymać z daleka.

angi

Praca jak praca, aż taka straszna nie jest,ale pomysły centrali nie znają granic. W ządnej firmie takich głupot nie wymyślają...

Leo

słyszałam, że gajery teraz prawie za darmo rozdają po 299 zl-żal. Ja czekam na promocję -99% na wszystko:)

Alina

podobno firma miała odejść od ciągłych promocji i co? cały rok-60%, 70% żenada. Nigdy nie bedą liczącą się" marką", bo kuszą ceną, a nie jakością.Zbyt niska cena rodzi podejrzenia.

miki

ta firma prześciga się w wymyślaniu bzdurnej, sztucznej i nachalnej obsługi klienta. Gdzie tak naprawde wiele firm wyluzowało i stawia na bardziej "naturalną" obsługę klienta, gdzie klient nie jest atakowany od drzwi pytaniami.

ulala

ano... cała firma... 2+2 często wychodziło im 5:-)

Anka

nie polecam pracy w tej firmie nikomu! to co oni tam wymyślają odnośnie pozyskiwania klientów i obsługi lienta to się w głowie nie mieści.

gaga

widze ze w Pawo bez zmian ciągle promocje -60%, czy to nowa czy stara kolekcja

model od pawo

Byłem na targach ślubnych, reprezentowałem garnitury od pawo, całe przedsiewzięcie spoko ale(usunięte przez administratora) ze strony pawo bo za chodzenie po wybiegu nic nie zapłacili i do tego nie opłacili bonów na obiad w restauracji w której odbyło się to całe wydarzenie, wiec wraz z resztą modeli musieliśmy płacić za siebie. Wychodziliśmy dla nich od godziny 10:00 do 16:00, za ten czas chociaż obiad mogliby opłacić, ale po co skoro można robić ludzi(usunięte przez administratora)

smutna
@model od pawo

Błagam powiedz, że to nieprawda.

ojojoj

(usunięte przez administratora)Gdyby to nie była prawda, to nikt z firmy nie zawracałby sobie tymi wpisami głowy, a tu jednak... no masz... CZyli że to wszystko jednak prawda...

były szczesliwy

Ktoś stara się cały czas usuwać niewygodne opinie,znowu moja zniknęła i to juz po raz kolejny...Prawda w oczy kuje oj bardzo...

były "dordca"
@były szczesliwy

To prawda, ale niestety pozytywnych opini brak, więc może lepiej przyjrzeć się dokładnie krytyce i wyciągnąć wnioski (usunięte przez administratora)

widzę ze wpist sa bacznie sprawdzane i usuwane części wpisów...czy prawda tak boli...straszne...życze powodzenia ..nie ma do czego wracać....

stan
@były pracownik

generalnie - słabe to wszystko w tej firmie, jak tak popatrzeć z boku to kabaret trochę:-) jeden pan gada na drugiego pana, za chwilę ten pan gada na tamtego pana do innego pana, po czym czwarty pan zdzwania się z pierwszym panem i wspólnie obrabiają(usunięte przez administratora) drugiemu panu:-) gadają z zapleczy sklepów a managerowie przecież rozmawiają ze sobą:-) istna komedia:-) ubaw po pachy:-) potem też czasem gadają na taką jedną panią:-) też czasem jest wesoło:-) a popisy elokwencji słownej nic tylko spisać i NIKE jak w banku:-) pozdrówka dla wszystkich którzy są w temacie:-)

witam.zgadzam się z tymi opiniami .manager zarabia tylę że wstyd się przyznać ..zakres obowiązków imponujący(usunięte przez administratora) ..Pani dyrektor zachłysnała sie władzą i pewnie myśli że daleko zajedzie ...powodzenia...na pewno odradzam aplikować na managera....

@były pracownik

Ja pracowałam w PAWIS w Łodzi. Wypisz wymaluj identyczna sytuacja. Chyba wszystkie firmy tej branży to po prostu kasiaści szwacze. Zero polotu, kreatywności sama wazelina, a jak ktoś rzeczowo określa braki lub tandetę to zaraz fiut na bruk. Idioci. Nikt w tej branży nie ceni DOBREGO pracownika, cenią potulność i spolegliwość. Kwestia wysokości wypłaty i wyceny pracy jest dla mnie po prostu śmieszna. Zaproponowano mi minimum i cos pod stołem. Płaca jak dla sprzątaczki a zakres obowiązków jak na 3 stanowiskach biurowych. Masakra. Czego można życzyć WROGOWI takiego pracodawcy! Gwarantuję, że wystarczy.

gość

Dziewczyno -szczerze..nie zawracaj sobie ta (usunięte przez administratora)firma głowy.Na poczatku wszystko ładnie z uśmiechem do Ciebie ,a potem żałujesz ,że pracujesz w tej firmie..Nogi za pas i szukaj gdzie indziej pracy.

jackie
@gość

Potwierdzam. Nie warto. Chyba nikt z konkurencji nie płaci gorzej (tu mam na myśli zarówno wysokość zarobków jak i sposób ich wypłacania). Do tego ignorancja ze strony przełożonych, zwłaszcza regionalnych - nie można być szczerym bo człowiek tylko za to obrywa i doczekuje się obelg w swoim kierunku. Brak szacunku i paraliżujący strach to codzienny dzień pracy. Były w tej firmie osoby, które człowieka rozumiały i szanowały. Ale już ich nie ma. NIESTETY. Teraz są regionalni, i jedno wielkie zakłamanie i nieszczerość. Panowie regionalni - jeśli myślicie, że któryś z managerów jest w stosunku do Was szczery to jesteście w błędzie. Jedyna droga to mówić to co chcecie usłyszeć, bo inaczej człowiek ma przechlapane.

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.