Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Nieważne

Miałam rozmowę z dużą ilością testów kwalifikacyjnych, po jakich była poinformowana że mogę zacząć pracę. Ale dalej cały czas jestem ignorowana niewiadomo dla czego. Dziwne zachowanie.

Handel

Prohandlowe mają być już tylko soboty? Bo w tygodniu nue będzie komu handlować.

@Handel

W tygodniu będą kasy samoobsługowe a przymierzalnie uporządkujemy w sobotę :D

Koko
@Ola

Dostawy też wyłożymy w sobotę w końcu będzie, pełny skład na salonie, posprząta się też w sobotę tak grubiej, vm podszlifujemy, wszystko w sobotę się ogarnie ')

KW
@Koko

No to chyba wyprosimy klientów i wtedy bo tak za duży u nas jest ruch a klient jak dla nas na salonie najważniejszy

Dobry plan
@Ola

I ludzi pozwalniają bo po co aż tylu skoro kasy samoobsługowe wstawią

@Dobry plan

To była ironia :)

Kiero 2
@Ola

Nie przyszłościowe plany. :)

@Dobry plan

Juz widzę jak carry kasy samoobsługowe powstawia haha

Beata

Stać ich, żeby otwierać kolejne sklepy ale żeby dodać pracowników , gdzie są słabe składy to już nie pomyślą :/

Ellena
@Beata

W punkt kasa na otwarcie jest

ola
@Beata

mogliby oddać składy,które obcieli na locku, wtedy mogą wymagać korekt grafików pod wytyczne, na ten moment odbywa się to kosztem godzin w tyg.

Kiero 2
@Ellena

To dobrze że jest pracodawca nie ma problemów finansowych a dzisiaj z firmami różnie jest.

Poznań kolorowa 2

Pracodawca ma obowiązek przekazać pracownikowi rozkład czasu pracy (harmonogram, grafik) co najmniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem pracy w okresie, na który został sporządzony ten rozkład. Ten obowiązek wynika z przepisu znajdującego się w art. 129 § 3 zdanie drugie Kodeksu pracy. CZAS NA JAKIŚ STRAJK ZBIOROWY

@Poznań kolorowa 2

Trzeba chyba w końcu zacząć chodzić na Nż na L4 albo się zwalniać bo to nie prowadzi dobrego tylko coraz gorszego i wyzysk za najniższą krajową

Pracownik 123
@Poznań kolorowa 2

Tylko jak to zrobić żeby wszyscy zaczęli strajkować bo to co oni robią to lekka przesada

Rrr
@Pracownik 123

U nas nie dość, że centrala wymyśla to jeszcze do tego chamska pożal się boże kierowniczka.

Natalia
@Rrr

Aż tak złą kierowniczkę macie?

@Poznań kolorowa 2

Byłoby super. Na październik kierowniczka wysłała grafik 29 albo 30 września, dzis mamy 27 i dalej nie wiemy jak pracujemy w listopadzie.

Pracownik 111
@Pracownik 123

A co z tymi związkami zawodowymi ?

@Pracownik 111

Tutaj nie ma związków zawodowych, powołani byli przedstawiciele załogi kiedyś tylko po to żeby podpisać zgodę na obniżenie etatów i wynagrodzen po 1 lockdawnie.

@Lolo

Nie wy jedni, podziękujcie temu kto na ost chwilę wyskoczył z tą wytyczną z sobotami. Grafiki były już dawno przygotowane.

@Kasia

My grafiki zawsze dostajemy późno 2-3 dni do końca miesiąca, więc to nie kwestią tej wytycznej. To gruba przesada, ludzie mają życie poza pracą i chcieliby sobie cokolwiek móc zaplanować.

Dostajecie tak późno bo trzeba czekać aż grafik będzie zaakceptowany, czasami trzeba jeszcze korekty robić, pierwsza wersja grafiku jest gotowa do 10 MC wcześniej, ale sprawdzane i weryfikowane są późno. Nikt nie da niepewnego grafiku pk to żeby za chwilę dawać korekty.

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

Głos rozsądku

Jeżeli to czytacie decydenci nasi to proszę bardzo wycofajcie się z tych sobót jak najszybciej to może nie zdążą wszyscy pracownicy pouciekać.

Gienia
@Głos rozsądku

I tak się wycofają bo życie to zweryfikuje i składy na salonach, ta wytyczna jest nierealna do wprowadzenia przy obecnych niskich składach na sklepach. Rozsądek to kogoś tu zawiódł i to grubo.

Bez paniki
@Gienia

Pewnie że to niewypali za mało osób

A.

Proszę Państwa, nie możecie aż tak ingerować w życie pracowników. W życie ludzi. Grafiki są okropne! Kiedy ci pracownicy mają mieć czas dla dzieci, dla rodziny dla matki czy pojechać do babki! Każda sobota do 21! Nagłe zmiany! To jest okropne i przykre bardzo co nam ludziom robicie. Rezygnacja z pracy... Tylko kwestia czasu u niektórych

...
@A.

Coś czuję, że na grudzień na salonach zostaną tylko kierownicy.

@...

Ja mam w planach minimum 2 tyg l4 w grudniu.

B.
@...

Nie zostaną, wszyscy tutaj się wyżywają a i dalej grzecznie przychodzą do pracy :)

Carry srarry

Płacą nam (usunięte przez administratora) pieniądze a wymagają jakbyśmy pracowali za miliony. Coraz więcej ludzi to dostrzegło i odchodzą lawinowo

Hej mam pytanie czy u was też pracownicy mają już dosyć tego wszystkiego i jeden po drugim się zaczynają zwalniać a firma nie pomaga w rekrutacji nowych osób bo mówią że nie mają CV i jak zwykle nie widzą w sobie problemu tylko w ludziach w sklepach

Ola

Tak , u nas odchodzą ostatnio 5 osób od sierpnia , ale co ich to obchodzi przyjmą nowych . Maja w (usunięte przez administratora) pracownika jesteś , jak nie ty to kto inny .

Lolo

U nas też odchodzą ale oprócz opieszałości centrali wine ponosi kierownik(w naszym salonie), który wogole nie angażuje się w rekrutacje nowych osób. Teraz kończą pracę 3 osoby a 3 kolejne złożyły wypowiedzenie. Na rozmowie była jedna osoba i ona dostała papiery. Zaczynają się 2 najgorętsze miesiące w roku a my będziemy w 6osob.....

Olga
@Lolo

Centrala zawsze ciśnie ksa w takich sytuacjach.

Ula
@Lolo

To wnioskuję, że macie duży salon, zostaje was 6,u nas tyle to skład ustalony :)

Aga...
@Lolo

Była tylko jedna, ponieważ nikt tu nie chce pracować i taka prawda u nas jest podobnie. a za chwilę na grudzień zostanie po trzy osoby na salonie.

@Olga

To może zapomnieli o nas ,ani mali w tej sprawie ani tel....regionalny jak zadzwoni to zapyta tylko jak przebiega rekrutacja ,czy został ktoś wyłoniony i tyle

@Ula

Bardzo duży, jak zaczynałam pracę było nas 13osob teraz 9 i zaraz zostanie 6

Ula
@Lolo

To faktycznie nie ciekawa sytuacja, i ta praca spadnie na Was, na te resztę co została, w mniejszych miastach już teraz też jest ciężko o pracownika u nas to chyba wszyscy w Galerii szukają pracowników, a w dużych miastach to już w ogóle jest posucha.

Key2

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie i poczułem wolność :') i wam też radze tak zrobic

Koko
@Key2

Brawo i powodzenia:) pracując tutaj człowiek jakby się dusi, brak równowagi z życiem prywatnym, przeciążenie fizyczne i psychiczne, coś tutaj jest nie tak.

Prohandlowo

Ze wzg na prohandlowa podejście, zapraszamy wszystkich pracowników centrali, a szczególnie panie z kadr, które tak skrupulatnie sprawdzają nasze grafiki, do przyłączenia się w black weekend oraz wszystkie soboty do pomocy na sklepy po 12h :) tak prohandlowo pomozecie nam sprzedawać, w końcu wszyscy strzelamy do jednej bramki, do tej pory to pracownicy sklepów robią utargi, ale możecie też nam pomóc, na pewno będzie fajnie i miło i tak prohandlowo się wykarzecie :)

Zqpytanie

Z kim się skontaktować odnośnie świadectwa pracy minął miesiąc i cisza.

@Zqpytanie

Spróbuj z ks salonu gdzie pracowałeś /as.

Poznań kolorowa 2

W tej firmie się robi co raz gorzej te ich wymysły. Oni na prawdę myślą ze nikt nie ma życia prywatnego ? Najlepiej przynieść materac poduszkę i tutaj spać i nie wychodzić. Jedna sobota w miesiącu wolna to cud nad Wisła. Mamy zgrany team grafik jest tak układany ze dajemy radę,ale oni tak musza wymyślić i namieszać od tak z nudów… praca w tej firmie nie ma ani jednego plusa same minusy.

kania
@Poznań kolorowa 2

Są salony gdzie ciężko dać nawet 1 wolny weekend, więc rekompenuje się to wyjściem chociaż o 17: 00 jednej osoby.

Kolorowo nie różowo
@Poznań kolorowa 2

Tak na prawdę to wymyślają wytyczne jakby na salonach pracowały normalne i adekwatne składy osobowe. Nawet nie wrócili składów sprzed locków. Zrobienie g rafiku wcale nie jest takie proste, a z tą wytyczną wcale nie jest korzystne dla salonów bo osłabia skład i godz w tygodniu, a tutaj też jest dużo pracy i klient po południu.

@Poznań kolorowa 2

To są Polscy Janusze biznesu, nie oczekujmy zbyt wiele, przecież to śmiech na sali co wymyślili.

Dajcie żyć

Czy u was też wszyscy zaczęli się zwalniać? Nie ma dnia, żebym nie słyszała o jakimś wypowiedzeniu Za chwile centrala sama będzie sobie pracowała w tych sklepach najlepiej w sobotę przez 12 godzin. U nas szykujemy już zbiorowe wypowiedzenia, cały zespół. Mamy dość!!!

Pracownik 123
@Dajcie żyć

W każdym sklepie powinni wszyscy rzucić wypowiedzenia i wtedy zobaczyli by do czego doprowadzili.

@Dajcie żyć

W pierwszej kolejności powinna do pracy po 12h zgłosić się ta pani kadrowa, prohandlowa, zobaczymy jak handluje i jak szybko przymke rozniesie :)

Do przyszłych kandydatów do pracy na sklepie, od razu warto Wam zaznaczyć, że grafik pracy Nie jest elastyczny i to Wy będziecie musieli się do niego dostosować nie na odwrót. Więc warto to wziąć pod uwagę przed wysłaniem CV.

Jest źle

Doprowadzili do tego że za chwile nikt nie będzie chciał dla nich pracować. Same zakazy i nakazy i zero empatii dla swoich pracowników, traktują nas jak taniia siłę roboczą, jak te (usunięte przez administratora) Wyzysk i pogarda, Wypowiedzenie daję i uciekam na L4

Hulk
@Jest źle

Tutaj się liczą utargi, jak najmniejszym kosztem, zatrudnić garstkę ludzi a zbijać kokosy. Janusze biznesu, zarządzanie poziom tragedia, żeby nawet zniżki dla pracowników nie było to jest żenujące. Czym tu zachęcić pracownika do zostania?

grafiki

Wymysły do grafików jakie ostatnio powstały, są bardzo ciężkie do spełnienia, przede wszystkim dlatego, że jest za mało ludzi zatrudnianych, nie zawsze da się rozpisywać zamiany na całe 12h, posiłkujemy się popołudniówkami żeby dopiąć grafik, są osoby uczace się, które nie mogą pracować pełnych zmian. Niech ta mądra kadrowa weźmie sobie grafik pierwszego lepszego salonu i zrobi grafik według swoich wytycznych,biorąc pod uwagę osoby uczace się, niech zobaczy czy się da :) wymagają czegoś czego tak na prawdę nie da się zrobic bo za mało ludzi zatrudniają, to są jakies sztywne wytyczne, elestycznosci potrzeba!!!!!!! inne sieciówki w swoich ogłoszeniach o pracę pisza elastyczny grafik pracy!!!!!!!!!!!!!!! a tutaj nie dosyc ze grafik nie jest elastyczny to jest jeszcze mega problematyczny!

ola
@grafiki

Przed wysłaniem maila odnośnie zmian w tworzeniu grafików najpierw wypadałoby zweryfikować czy się da to zrobić :) czy ilość osób zatrudnionych jest wystarczająca :) na ten moment trzeba rozpisywać połówki, popołudniówki żeby grafik dopiąć, w tyg po południu też są ludzie na salonach nie tylko w soboty ! kto ma w tyg pracowac z produktem, sprzątać na koniec dnia ? 1 osoba dwie osoby zeby w sobote dac 5 na caly dzien. I dojdzie do tego ze w sobote bedziemy nadganiac pace z calego tygodnia a nie obslugiwac klintow jak mysli centrala.Gratuluje pomysłu! Geniusze a raczej janusze biznesu......żenada!

inga
@grafiki

Grafik na listopad zrobiłeś, to co i tak go zmienisz bo nagle wyskoczą z prohandlową wytyczną na soboty, czy ktoś myśli ,że to tak prosto zmienić, Pani prohandlowa niech weźmie do ręki szablon pierwszego lepszego salonu i zrobi go wg swoich wytycznych, biorąc pod uwagę również ewentualne prośby grafikowe pracowników, osoby uczace się itp. I co udało się zrobić?

ZDEJMIJCIE RÓŻOWE OKULARY

Prawda jest taka , że tutaj pracownika salonu mają za nic, liczą się UTARGI kosztem życia prywatnego ludzi. Te mądre kadrowe same niech zaiwaniają co sobotę po 12h. Totalne (usunięte przez administratora) i wieśniackie pseudo zarządzanie! Centralka i zarzadzający wyższego rzędu w soboty sobie (usunięte przez administratora)... grzeją w domu a pracownicy salonów robią na nich. I niby jak mamy grafik jeszcze zmienić w Październiku jak zaraz koniec miesiąca z (usunięte przez administratora).... sobie godziny wyciągnąć. I jeszcze pisze taka o prohandlowym podejściu, a sama w weekend w domku siedzi :D żenada! to niech tak prohandlowo przyjdą w weekend pomóc na salonie, jak są tacy prohandlowi, z tych pieniedzy z utargów na ich wypłaty też idzie!

U nas zaraz nie będzie miał kto pracować każdy składa wypowiedzenie albo chce od nowego roku odejść kpina ta robota sama stad uciekam

Przesada

To jest przesada co siedzieje w tej firmie czy ktoś to czyta z góry? Jeśli tak to zaraz zostaniecie sami wszyscy chcą odejść z tej pożal się roboty co wymyślicie za tydzień dwa ? Rzygam ta robota tymi wymyslami grafikami ile można i co jeszcze uprzykrzanie życie w innych sklepach tak nie ma ,sami macie wolne weekendy a nam chciecie wszystko zabierać

Osheen

Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie niedziel handlowych w grudniu mamy dwie. Jak myślicie w obie będą pełne składy kazali zrobić czy zrobią po prostu skład powiększony?

@Osheen

Raczej powiększony bo ktoś w poniedziałek musi rano otworzyć Salon :)

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 769, z czego 36 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.