Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Aneta

Zachęcam do współpracy z firmą Raypath!! Wspanialy produkt, cudownie ludzie i przede wszystkim konkretne zarobki. W końcu stać mnie na godne życie. Zawsze mogę liczyć na pomoc liderów. Bezpłatne szkolenia organizowane co najmniej 2 razy w miesiącu. Wszystko pokazane czarno na białym bez żadnych kruczkow i kłamstw. Z całego serca polecam!!

Zbigniew

Firma Raypath, to jedyny słuszny wybór. Daje najwyższe zarobki w Polsce i Europie. Pracowałem w wielu marketingach, ale Raypath płaci mi najwiecej. Można użalać się nad sobą, albo wziąć życie w swoje ręce. Gorąco polecam.

Przekonany

ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY Z RAYPATH!!! PRACUJE W FIRMIE OD ROKU, ZNAJOMI DŁUŻEJ. POLECILI MI TA PRACE I OKAZAŁO SIĘ, ŻE BYŁA TO NAJLEPSZA DECYZJA W MOIM ŻYCIU! JEŚLI CHCECIE POPRAWIĆ SWOJE ŻYCIE I SWOJEJ RODZINY TO NIE WACHAJCIE SIĘ ANI CHWILI, PODZIĘKUJCIE TYM, KTÓRZY ZAPROPONOWALI WAM LEPSZE ŻYCIE Z RAYPATH. SZCZERZE POLECAM:)

Betti

Jestem szczęśliwym konsultantem Firmy RAYPATH od 3 lat. Jest to moja jedyna praca. Dzieki niej żyje na bardzo dobrym poziomie, stać mnie na podróże, spełnianie marzeń tych mniejszych i większych oraz pomoc innym ludziom w trudnych sytuacjach życiowych. Wystarczyło się zaangażować, uczestniczyć w szkoleniach i świat z tego w czarnych barwach zrobił się kolorowy. Oczywiscie nie jest to praca dla leniwych narzekaczy bo tacy nic nigdy nie osiągną. RAYPATH to firma, która zdecydowanie mogę polecić! Wypłaty zawsze na czas, opieka liderów, pomoc zawsze kiedy jej potrzebuje. Polecam!

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Danuta

Wiem co Pani czuje ,jestem w tej samej sytuacji.Od 2016 r splacam kredyt.Ci ludzie nie maja skrupulow liczy sie tylko kasa.Po splaceniu zglaszam sprawe do prokuratury.Pozdrawiam

Danuta
@Danuta

Jestem za pozwem zbiorowym lecz na to potrzeba kasy a my naiwni jej nie mamy.Jesli ma Pani pomysl prosze posac .danuta-cymer@wp.pl Pozdrawiam

Malwina
@Danuta

(usunięte przez administratora)Ludzie piszą swoje doświadczenia i opisują jak zostali (usunięte przez administratora)przez konsulatntow z tej firmy a (usunięte przez administratora)przykre.

Sprawdzający

Działam W RAYPATH od kilku lat. Ludzie nie zastanawiacie się, jak ktoś przyjdzie do Was i zaproponuje Wam możliwość zarobienia pieniędzy, to jest szansa do wykorzystania. Czyściki są mega, wynagrodzenia są mega, szkolenia są mega. Tylko działać ! Firma według mnie najlepsza w Polsce! A sprawdziłem wiele!

Polecajaca

Jestem zakochana w czyscikach. Używam od kilku lat. Nie wymieniłam jeszcze żadnego, trwałość niesamowita. Oszczędziłam mnóstwo pieniędzy. Nie chorujemy z mężem bo nie wdychamy toksycznych oparów ze środków chemicznych do sprzątania! Odporność organizmu bardzo wzrosła, skóra nie potrzebuje tylu kosmetyków co kiedyś, dłonie i paznokcie zadbane. Same plusy. Jeśli ktoś nie ma tych czyścików to nie zrozumie ich wyjątkowości! No i trzeba mieć oryginalne czyściki a takie są do dostania tylko na pokazach! Nie kupujcie podrób przez internet. Koleżanka się nacięła. Szczerze polecam czyściki Raypathu. Nigdy nie wrócę już do chemii.

Joanna

Kupilam zesrawy bo jestem alerguczką. Fakt do tanich nie należą, ale mam pakuety do kuchni, okien, łazienki i podłogi i myje tylko zimna wodą. Nie uzywam juz gabek, miliona ścierek, plynow itp. Produkt wart swojej ceny. Mamie umylam tym szyby i przestala sie ze mnie śmiać. To tak jak nie każdy kupi Thermomix. Plus za efekty i ekologiczny produkt, minus jednak trochę cena.

Olga
@Joanna

Widać kto współpracuje z tą firmą (usunięte przez administratora) dalej będą tylko zachwalające tą firmę i tych (usunięte przez administratora) domokrążców którzy przedstawiają się jako konsultanci

Justyna

Firma godna polecenia!!! Rzetelna, uczciwa i co najważniejsze przyjazna dla klienta. Produkty rewelacyjne - wysoka jakość oraz skuteczność przy ich stosowaniu.

Zadowolona

RAYPATH TO BARDZO DOBRA FIRMA O DŁUGIM STAŻU. DBA OBSWOICH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW. PRODUKTY SĄ WSPANIAŁE. I KLIENCI I KONSULTANCI SĄ ZADOWOLENI! WIĘCEJ TAKICH FIRM!!!!

Jadwiga

Rewelacyjne czysciki których używam od ponad 15 lat a teraz miałam możliwość tylko za pół ceny wymienić sobie na te które nasączone są nanosrebrem Rewelacyjny pomysł firmy i dbanie o klienta Dla mnie najlepiej zainwestowane pieniądze Zdrowie mojej rodziny jest dla mnie najważniejsze a przy okazji również dbamy o środowisko naturalne Mając taki zestaw w domu oszczedzamy dużo czasu bo czyścimy bardzo szybko bez ciężkich wiader myjemy podłogi Poza tym jest Dużo nowość między innymi Ręczniki z mikrowłókna piękne śmietankowe i bardzo luksusowo wyglądające !!!! Zestaw SPA do pielęgnacji ciała i twarzy to niesamowita sprawa Coś naprawdę wspaniałego Skóra ciała wypielęgnowana jędrna i gładka w dotyku ;) I pomyślec że to wszystko wymyślił Polak i już 26 lat firma Raypath jest bezkonkurencyjna na rynku światowym To bardzo cieszy bo większość ludzi chwali niemiecka chemię a my mamy możemy być dumni że nie trujemy ludzi chemia tylko dbamy kompleksowo i jeszcze oszczędzamy ponad 2000 zł rocznie na codziennym sprzątaniu naszych domów Polecam wszystkim te czysciki kupujcie tylko orginalne i z gwarancją producenta bo warto Zresztą dobrze kupić zestaw dopasowany do potrzeb a nie kota w worku a taka mamy możliwość dzięki pokazowi w domu przez konsultanta Raypath

Świadomy
@Jadwiga

Oczywiście zawsze powtarzam, że wybór należy do nas: albo żyjemy w zgodzie z naturą, albo nie.... Wiadomo, że czyściki Raypath to same korzyści. Czyściki plus woda i nic więcej. Po co się truć, skoro można żyć zdrowo. Pozdrawiam

GRZESIEK

Popatrzcie ludzie 6 lutego dodane same pozytywnie opinie na temat tych (usunięte przez administratora)jedna osoba podając się pod różnymi nickami wypisuje takie bzdety pozdrawiam zdrowo myślących ludzi. Przestańcie wierzyć że sprzedając scierki będziecie bogaci bo narobicie sobie tylko problemów finansowych. A do osoby zachwalajacej tą firmę #jestes biedny boś głupi # a pewnie zaraz napiszesz że masz willę i mercedesa pozdrawiam cię mitomanie

Rolcia
@GRZESIEK

To, że wszedł Pan do tej firmy i Panu nie wyszło nie znaczy, że firma jest zła tylko za mało się Pan zaangażował. Obstawiam, że pojechał Pan na jedno lub dwa szkolenia po czym zaczął Pan robić po swojemu i nagle zonk - nie idzie... Standardowe podejście każdego wszechwiedzącego Janusza Biznesu - "Ja to zrobię po swojemu i nikt mi nie będzie mówić co mam robić." Zapewne zrobił Pan 2 lub 3 spotkania (jeśli w ogóle do nich doszło skoro dzwonił Pan pewnie po swojemu a nie według schematu) i na tym zaangażowanie się skończyło. To nie działa, firma to (usunięte przez administratora) szmatki są beznadziejne itp itd. Zastanawiające jest to, że przez cały okres mojej współpracy z tą firmą, czyli już ponad 3 lata, nikt na spotkaniu nie powiedział mi, że produkt jest beznadziejny. Każdemu się to podoba i na swojej drodze spotkałam już wielu ludzi, którzy używają produktu 10,15 czy nawet 20 lat. Gdyby był taki beznadziejny to czy Ci ludzie byliby zadowoleni? Na pewno nie. Niestety zapewne lenistwo nie pozwoliło Panu poznać takich ludzi. Trochę więcej zaangażowania i teraz jechałby Pan na spotkanie, a nie wylewał swoje żale na forum. Niestety nie każdy może pracować w Raypath...

Lukasz
@GRZESIEK

Willi jeszcze nie mam ale Mercedesa juz tak. Do tego Sylwester na Tenerefie. Wszystko dzieki wspolpracy z Raypath. Nasza rodzina dzieki wslolpracy z Raypath splaca kredyty, moze godnie zyc . Jedyny minus wspolpracy z Raypath to to ze trzeba pracowac a nie lenic sie i madrzyc. Sa darmowe szkolenia, schemat pracy ktory dziala i pomoc praktykow.

Ludzie, nie dajcie się zwieść fałszywym komentarzom zachwalających szmatki. (usunięte przez administratora) W innym markecie za 2.5k można mieć ścierek tonę.

Dorota
@Paweł

Ja wzięłam sobie te czysciki na kredyt bo niestety nie miałam gotówki i po roku zamiast 2440 zapłaciłam o 213 zł więcej więc nie wiem skąd pan Paweł ma takie złe informacje Tak oszukać dałby się tylko człowiek który nawet szkoły podstawowej nie skończył Żyjemy w XXI wieku i powinniśmy umieć czytać ze zrozumieniem pozatym prawo konsumenckie mówi że jeśli ktoś kupuje poza sklepem czyli miejscem stacjonarnym ma prawo 14 dni na odstąpienie od zakupu Nikt nas nie zmusza można też kupić sobie część produktów na próbę a potem resztę

Świadomy

Musimy zadać sobie pytania: Jaki człowiek chce świadomie truć się chemią? Jaki człowiek chce świadomie zniszczyć swój organizm? Jaki człowiek chce świadomie zachorować na chorobę nowotworową? Dlatego czyściki RAYPATH to jedyne słuszne rozwiązanie Pozdrawiam

Monika Moni

CZYŚCIKI SĄ SUPER, UŻYWAM OD ROKU. ZERO CHEMII, SZYBKO,ŁATWO PRZYJEMNIE I TANIEJ.TRZEBA TYLKO PAMIĘTAĆ ŻEBY KUPOWAĆ OD KONSULTANTÓW NA POKAZACH PONIEWAŻ TO TOWAR ORGINALNY I PODLEGA GWARANCJI I RECYKLINGOWI. SZCZERZE POLECAM

Dark240
@Monika Moni

Uważam, że ściereczki z Auschon czy Kaufland robią to samo za mniejsze pieniądze i to dużo mniejsze:)

@Dark240

Niestety nie robią tego samego panie Dark240 gdyby tak było to by służyły przez 20 lat a ja takich niestety nie spotkałam pozatym to pan pewnie nawet nie miał ich w ręce skoro takie opinie wystawia

Szczera

A ja życzę wszystkim, którzy zastanawiają się nad praca w RAYPATH żeby nie zastanawiali się i działali. Pracuje kilka lat w RAYPATH, korzystam z czyścików i nie używam chemikaliów w domu, moi klienci są bardzo zadowoleni i oszczędzają bardzo dużo pieniędzy nie kupując szmatek, ścierek, mopow, gąbek, środków chemicznych, ręczników papierowych. Średnio miesięcznie jest to oszczędność około 150-200 zł. Zuzywamy mniej wody i ścieków. Oszczędzamy średnio 50% czasu na sprzątanie. Czyściki wytrzymują średnio 8-10 lat w warunkach domowych. Jak się o nie odpowiednio dba to i dłużej! Przez te lata możemy zaoszczędzić około 20.000 zł!!! I najważniejsze nie trujemy się, unikamy ciężkich chorób. Jest to wsanialy produkt dla alergikow, astmatyków, osób z chorobami dermatologicznym itd. CZYŚCIKI RAYPATH TO PRODUKT DLA MĄDRYCH LUDZI, ŚWIADOMYCH I KOCHAJĄCYCH SWOJE ŻYCIE, ŻYCIE I ZDROWIE SWOICH DZIECI I PUPILI DOMOWYCH!!! Jeśli ktoś myśli o współpracy to WARTO! Z głowa podniesiona reklamuje czyściki i jestem bardzo zadowolona, ze pracuje w RAYPATH. Polecam! Praca i produkt dla inteligentnych! Powodzenia!

Jadwiga

Pan/ pani ABC nawet ciężko ocenić płeć więc na 100% jest to opinia konkurencji może jakaś hurtownia chemiczna a może odkurzacze Jestem sama użytkownikiem tych produktów od ponad 15 lat Jak syn chciał zacząć wspolprace w firmie Raypath i pytał mnie o opinie o tym produkcie to wiedziałam że nikogo nie oszuka Na 100% wiem że w firmie Raypath nie ma żadnych kredytów za 9 tys skąd te informacje mój syn współpracuje z firmą od roku i jest bardzo zadowolony a klienci jeszcze bardziej z tych produktów Zainwestował w zestaw Pokazowo sprzedażowy ok 4000 zł żeby mieć co pokazać i dostał od firmy za darmo zestaw do pokazów w firmach instytucjach i domach za prawie 3000 zł więc na prawdę w porządku że strony firmy!! W wielu instytucjach nimi czyszczą szkoły przedszkolaa żłobki hale gimnastyczne jak również salony samochodowe urzędy miast i gmin kościoły oraz nawet jednostka wojska polskiego wiele apartamentow pensjonaty i agroturystyki Jeśli były by to produkty nie dobre i firma oszukańcza to jak pan wytłumaczy ten fakt Syn dostał ponad 40 rekomendacji od Prezesów i Dyrektorów , Właścicieli firm , Wójtów oraz Prezydentów miast i wielu wielu innych ważnych osób między innymi lekarzy Pozdrawiam serdecznie

Doceniona

Firma RAYPATH to najlepsza firma sprzedaży bezpośredniej. Docenia pracownika, szanuje i można zrealizować przy niej swoje cele życiowe. Ja pracuje znajomi również. Czyściki są wyjątkowe, klienci zachwyceni, firma sprawdzona pod każdym względem. Jeżeli ktoś dostał propozycje współpracy to tylko skorzystac! Szczerze polecam RAYPATH!

Aga

Mega produkt. Polecam. Uzywam od pol roku. Dzieci zemna. Polubily sprzatanie. Inne podobne produkty nie sa nawet w 10% porownywalne.

Mam

Czyściki Raypathu sa wspaniałe, czyszczą wszystkie powierzchnie w domu, samochodzie i jest rewelacyjny zestaw kosmetyczny do ciała! Tylko ta firma robi takie rzeczy. Te ściereczki to mercedes! Firma jest Polska. Trzeba być dumnym, ze jeszcze daje ludziom prace za bardzo dobre wynagrodzenie. Firma i produkt bezkonkurencyjny:)

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.