Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Dostał ktoś wypowiedzenie? W związku z obcinaniem etatów?

Kierownik

Nie a co chodzi jakie obcinanie etatów

Kaśka
@Kierownik

Oj dziewczyny chyba wrotki z tej firmy już trzeba zrobić

Pracownica

Hej tak my dostałyśmy wypowiedzenia we wtorek .

Tu się pracuje do pierwszej lub drugiej inwentury jak płacisz pracujesz dalej jak nie płacisz wypad, żeby pracować w Asie trzeba być bogatym żeby zarabiać na ich wyplaty

Możesz napisać jakie wypowiedzenie

@Kierownik

Wypowiedzenie pracy ..

Kierownik

Dlaczego wypowiedzenie umowy o co chodzi a jak możesz napisać gdzie znajduje się wasz sklep

Zamykają Wasz sklep?

Jak się im nie podobasz jako pracownik to dostaniesz wypowiedzenie

Klient

Widzę jednak że nie przeczytałaś że zrozumieniem mojej odp. Pracy nie szukam bo ja mam w jednym miejscu od 10 lat. Po drugie przeczytaj sobie definicję co oznacza słowo mobbing. Jeżeli uważasz że sytuacja którą opisałem jest mobbingiem to nie wiem w jakich kategoriach odbierasz słowo praca. I ostatnia sprawa o szacunku do ludzi-napisalem o tym więc do czytaj. Natomiast jaki Ty masz szacunek do ludzi którzy stoją koło sklepu i czekają na Ciebie a Ty sobie przychodzisz jak Ci się podoba? I myślę iż na tym skończę odpisywać bo widzę iż nie chcesz przyjąć obiektywnych ocen do swojej świadomości. No ale to już Twój problem i Twojego Pracodawcy.

Klient

Zawsze uważalem i uwazam że człowiek jest kluczem do kazdego sukcesu i dlatego zawsze szanuje swoich pracowników. Między innymi osoby niepełnosprawne. To co Wy wyprawia cię w tym sklepie a zatem jak pracujecie to jakieś nieporozumienie. Jeżeli nie rozumiesz czy chwale się cz żale że poszedłem do konkurencji. Otóż zostawiłem tam pieniądze tak jak i trzy inne osoby które że mną stały. Zatem jest to ubytek w obrocie dla Twojego pracodawcy który powtarza się codziennie. Wyobraź sobie jakby był to Twój sklep i co byłabyś zadowolona że tak pracuje i może byś jeszcze to tolerowała? Natomiast nie życzę sobie stać pod sklepem który ma być otwarty a jest zamknięty. Natomiast swoje problemy załatwiają po pracy albo weź wolne. Dzisiaj praca nie jest nakazem a przywilejem. Jeżeli nie wiesz to Ci powiem iż od marca skończył się rynek pracownika a jest pracodawcy. Miłego Dnia mimo wszystko.

Sylwia
@Klient

Przykry jesteś dlatego szukasz pracy bo w każdej za takie podejście do pracowników podziękowano tobie wiesz jak to się nazywa mobbin.... Dodatkowo Brak poszanowania

Klient

Brak nadzoru nad sklepem powoduje iż jak za Komuny pojawia się karteczka o różnych porach dnia w różne dni Zaraz wracam. Czekam 15 min, i nikt nie wraca. Idę do konkurencji.Pracowalem jako Regionalny w Żabce, Plusie, Carrefour ale takie sytuację nie miały miejsca. A jeżeli zaistniały pracownik lub Ajent był zwalniany. Ponadto często sklep jest otwierany po 10 czyli niezgodnie z wywiesza na drzwiach. Chyba jest nadzor nad sklepami? A jak nie ma to jestem chętny i służę swoją osoba. Nie chcę tutaj podawać swoich namiary więc proszę się skontaktować że mną przez te witrynę.

Pracownice
@Klient

Widać że długo miejsca nigdzie nie zagrzales panie były regionalny z żabki Masz wybór jak Ci się nie podoba ten sklep możesz iść do innego są różne sytuacje losowe że może jest krucej czynny sklep pozdrawiamy pracownice

Tu nie ma że źle się czujesz tu nie ma dni na żądanie nie w pracy masz się czuć dobrze

Człowieku jak nie ma możliwości zasłaniać się WC? 8 godzin mamy wytrzymać bez toalety? Nie rozumiem Twojego oburzenia. Są różne sytuację w których niestety sprzedawca musi wywiesić kartkę ZARAZ WRACAM. Chyba, że Ty uwazasz, że pracownik to nie człowiek. Bo to wnioskuje z Twoich wypowiedzi. Poszedłeś do konkurencji no i okej, chwalisz się czy żalisz? Na prawdę ludzie mają inne problemy niż Twoje stanie pod sklepem.

XD

Może u was tak jest ????

Klient

I jeszcze jedno nie szanuję i nie szanowałem nigdy obiboków i leserow w pracy jak chcesz wiedzieć. Jeszcze raz dobrego dnia.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Jam

Ej wiecie cos o tych wczasach pod grusza ? Jesten juz na urlopie i nadal nie dostalam przelewu cos sie pozmienialo ?

Monia

Wypisaliscie już urlopy? Jesli nie bedzie mnie w pracy 2 tygosnie, to zmienia sie caly grafik czy po prostu przychodzi ktos na umowe zlecenie? Ja nie wiem jak to się odbywa. Czy może mi ktoś wytłumaczyć ?

Nicknick
@Monia

Wypisuj przynajmniej tydzień wcześniej. Grafik normalnie zmienią od razu w kadarach jak tylko otrzymają twoj wiosek. O wczasy pod gruszą wysyłasz tylko poczta. Na faks nie trzeba. Jak już dostaniesz zmieniany grafik,to już wiesz że jest wpisany urlop. (W grafiku masz) pieniądze idą tak szybko jak wieczór na wolnym, także spokojnie : )

@Nicknick

Wczasy pod grusza, wypłacają po 3 dniach od rozpoczęcia urlopu, a wnioski rozpatrywane są tylko w piątki z tego Co Mi wiadomo. Okaże się w lipcu :)

Curly

Czy tylko u mnie as otwarty w niedzielę od 10?

U mnie też od 10

olo

Asy nie wytrzymują konkurencji z Żabkami, kolejny zlikwidowany w Zielonej Górze przy ul Dr Pieniężnego.

Madziaaa(ㆁωㆁ)

Witam. Czy wiecie może coś na temat zniesienia niedziel nie handlowych od lipca? Czy nadal będziemy pracować jak do tej pory od 11-21 czy wracają dwie zmiany?

@Madziaaa(ㆁωㆁ)

Wracaja dwie zmiany

Madziaaa (ㆁωㆁ)

Ale jak wracaja? Skoro niedzielę bez handlu są zawieszone nadal. Nie ma żadnej info odnośnie powrotu do niedziel handlowych. Czy wogole ktoś dostał jakaś info na sklep odnośnie niedziel?

@Madziaaa (ㆁωㆁ)

Była informacja że od lipca wracają dwie zmiany super

A gdzie była taka informacja?? Do Nas nie doszła

Madziaaa (ㆁωㆁ)
@Pracownica

Tylko wiesz że mimo tego że wracając od lipca na dwie zmiany my i tak nie możemy pracować w niedzielę do 22. Skoro jest zakaz handlu to nie można tyle stać za lada. Mało tego jeśli nie daj Boże ktoś z życzliwych klientów by o tym poinformowal odpowiednie służby to kara jest nie mała. I nie tylko dostaje ja sklep ale i pracowników również. Nadana chwilę nie było żadnej podjętej decyzji o zniesieniu niedziel więc nie rozumiem jak oni sobie podjęli taką decyzję??

@Madziaaa (ㆁωㆁ)

Gdyby zakaz handlu w niedziele dotyczył Sklepów As to napewno ludzie którzy zarządzają siecią wydali by zakaz pracy w te dni.Nikt nie jest tak głupi żeby narażać się na kary.Ustawa jest tak skonstruowana że są w niej luki ,które pozwalają obejsc ustawę.A jeżeli jest możliwość ,to pracodawcy to wykorzystują niestety i trudno im się dziwic.Kasa spływa i tylko to się liczy .Dodam jeszcze ,że wiem na pewno że kontrole miały miejsce na samym początku w kilku asach i wszystko wyszło ok.Wiec dajcie już spokoj.

Nikt
@ATA

Jeżeli komuś by na prawdę zależało to ASy by uwalił, owszem są luki w ustawie, ale po wnikliwej analizie Asy się na nie nie łapią, tak więc nie można wykluczyć, że ktoś się tego nie podejmie.

@ATA

Sklepy As mają podpisane ze maja prawo do handlu w niedzielę ale to (usunięte przez administratora) pracowałam tam trzy miesiące i zekomo w ciągu miesiąca zginął towar na kwotę 4tys złotych i gdybym ja i znajoma chciały to spłacać byśmy pracowali a tak powiedziałyśmy ze nie zapłaci my zwolnili nas i nagle nie mamy płacić w wewnątrz firmy (usunięte przez administratora) ludzi

ATA

To oznacza że jesteś w pracy przez 7 dni w tygodniu po 16 godzin dziennie.....i za jedną pensję.No to lepiej dogadaj się z firmą,że sama poprowadzisz ten sklep i za 3razy większą pensje.I nie będziesz musiała stać nad nikim

Ola

Monia jak pojdziesz na urlop to kolezanki z pracy zwina flaszke i przyjedzie ktos z inwentury i zabulisz z pensji.Lepiej nie idz na urlop.Krec dalej hot dogi i ciesz sie, ze zarobisz ochlapy.

@Ola

To trzeba iść na urlop,żeby koleżanki z pracy zwinęły flaszkę?Jak pracujesz to tego nie zrobią?Skąd ci się biorą takie wnioski?

Sylwia
@ATA

Urlopy już same nie wiemy jak mamy je brać jakieś nieporozumienie

Ola

Wyplacaja dopiero pod koniec wrzesnia za wczasy pod grusza.Urlop mozesz wziac sobie dwa razy.Z poczatkiem sierpnia 7 dni i na koniec listopada 8 dni.

@Ola

Co ty za bzdury wypisujesz ????żeby wziąć na wczasy pod gruszą musisz wykorzystać 14 dni kalendarzowych urlopu na raz .Poniosło cię nieźle....

Hej czy ktos z Was jest aktualnie na urlopie lub po ? Ciekawi Mnie jak wyplacaja te wczasy pod grusza i kiedy ? I czy jesli pracodawca sie zgodzi to moge Sobie np wziasc dwa razy urlop ?

Koala1

Odpowiedz na te pytania uzyskasz dzwoniac do kadr. Z tego co wiem to wnioski o wczasy pod gruszą rozpatrywane są w kazdy piątek. Co do urlopu to jesli masz duzo dni to mozesz isc dwa razy ale wszystko musi byc wczesniej ustalone tak by kazdy z pracownikow mial mozliwosc skorzystania z urlopu.

Ola

Wszystkie niedziele beda wolne.Dostalam info z kadr.

@Ola

Chyba z kosmosu dostałaś info bzdury piszesz niedzielę będą tak jak kiedyś i prawidłowo

A czy wiadomo od kiedy? Bo jak narazie nic nie wiadomo na ten temat. W telewizji jest nadal cisza odnośnie niedziel bez handlu. A czy ktoś z was dostał taką informację na sklep?

Kierownik

My żadnej takiej informacji nie mamy

) (

Nudne te forum tak samo jak nudna ta cala praca w tym (usunięte przez administratora).Nic dziwnego, ze ludzie lawinowo sie zwalniaja.

Kaśka
@) (

Jak Ci tak nudno to weź się do roboty A nie marudzisz tylko

@***

A czy wiecie ,że jesteście również odpowiedzialni za pilnowanie daty na gaśnicy ?? :D

@@***

No to jest chyba logiczne

Do jutra mam umowe.Dostalem aneks do umowy na 5 lat.

@Ania

Czy to jest zgodne z prawem?

@Ania

A jaki okres przepracowalas w firmie?

Asasas

Mi na eozmowie l prace mówili, że po roku na stale ... Z drugiej strony u mnie dziewczyna po przepracowaniu 3mc dostała umowę na kolejne 3, a reszta na rok

@*** a nie jest pięknie ?

@Michał

No jak musimy płacić za przeterminowane piwa , a firma ma na to jakieś środki. To chyba nie jest to piękne.

Fifi

Nudne te forum tak samo jak ciągły brak pracowników w sklepach.

@Fifi

Ja w sumie wytrzymałam rok :D ale jakbym widziała ,że tak będzie to wgl nie poszła bym do tej firmy pracować. Teraz kolejne przychodzą na szkolenia i myślą ,że będzie tak pięknie jak niektórzy mówią.

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.