Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Abc

Ile w tych sklepach się zarabia?

@Abc

Naprawdę to zarabia się (usunięte przez administratora) 1900zl do 1950, jeżeli pracuje w niedzielę z zakazem handlu. Oczywiście jest to wypłata z premią uznaniową???? po odliczeniu polisy ubez.( 46zl) i karty Multi sport (35 zł). Jeżeli nie masz takowej niedzieli to 1880zł po odliczeniu tych dwóch rzeczy . Normalnie praca dla ludzi, którzy nie chcą zarabiać tylko nudzą się i chcą zabić jakoś czas. Sama nie wiem ci tu robię wciąż.

Koala1
@Lena

To albo pracujemy w dwóch różnych firmach albo sprzedaż macie na wyjatkowo niskim poziomie stad aż tak niskie wynagrodzenie bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć. Nie mówię ze my zarabiamy kokosy ale bez przesady.

@Koala1

Pracuje 8 lat i wypłatę a często też premię mam mniejszą od nowo przyjętego pracownika. A z tego co wiem to sprzedaż jest w naszym sklepie na naprawdę dobrym poziomie, różnimy się niewiele mniejszą kwotą utargu miesięcznego od innego sklepu, a i tak dużo mniej zarabiamy.

@Lena

Widzę,ze jednak pracujesz hahaha..Więc jak ci tak źle i ciężko i malo płacą to co tam jeszcze robisz? Idź do pracy odpowiedniej dla ciebie i po problemie.Na co czekasz? Brak ambicji? Lubisz byc źle traktowana? Taki masz fetysz? Czy co? Bo nie rozumiem tutaj czegos

Lena

A Ty w ogóle wiesz co to jest za forum? I po co się tutaj wypowiadamy? Ja się tutaj nie skarżę, tylko informuje zainteresowanych jak to tutaj wygląda. Ile płacą i jak wygląda ta praca . To wszystko. Poza tym jak nic nie będziemy robić to nic się nie zmieni . Może jak zabraknie ludzi do pracy to ktoś tam na górze coś zrozumie. I wszystkim będzie lepiej, również Tobie . Więc nie wiem skąd ten jad w moją stronę. Tobie raczej nie szkodzę , pisząc prawdę. Poza tym jestem przekonana , że nie pracujesz na sklepie. Takie osoby inaczej się wypowiadają. To tyle nie zamierzam więcej z Tobą dyskutować. Nie ma to sensu. Zainteresowani wiedzą jak jest. I będę informować o sytuacji w tej firmie , prawdziwej sytuacji. Nie piszę nieprawdy, chcę tylko , żeby coś się zmieniło. Jak nie będziemy walczyć to nic nigdy się nie zmieni. Pozdrawiam Cię, widzę że masz naprawdę spore ambicje.

Lena

Dodam jeszcze, że każda Twoja wypowiedź jest agresywna i od razu robisz nagonkę na kogoś kto napisze jak jest. Ciekawe dlaczego? ....... właściwie wiem dlaczego , ale może innym da to do myślenia.

@Abc

Marne grosze

@Lena

I tu cie zaskoczę. Pracuje na sklepie od paru lat dlatego wlasnie wiem jak jest i dostaje ku...cy jak czytam co wypisujesz.Nie mowie ze jest idealnie ale bez przesady.A gdyby tak faktycznie bylo jak piszesz to nie bylo by mnie tak. Odpowiedz mi prosze skoro jest tak źle to dlaczego sie nie zwolnisz? Co cie tam az tak trzyma?

Jestem bo lubię i nie narzekam :-)

@Lena

Piszesz (usunięte przez administratora) Ja ostatnia wypłatę miałam 2500. Po odliczeniu tego co piszesz.

Lena

To co mam Ci poprzesyłać faksem kwitki na sklep żebyś uwierzyła. ? Po co miałabym kłamać. Wierz mi, jeżeli dostałabym 2500 na rękę to byłabym zadowolona . Nawet nie wchodziłabym na to forum. Bo to byłaby uczciwa zapłata ale 1880 do 1950 to dla mnie w tych czasach i za taką pracę jest żenadą zwłaszcza po tylu latach pracy. Skoro Ty tyle masz to świadczy o tym , że każdy zarabia inaczej.

Dorni

Nie ma sensu zatrudniać się w AS ach jak się zamykają, ponieważ nie mamy gwarancji, że jeżeli firma upada to wypłaci nam wynagrodzenie :(

@Dorni

To ze zamykaja nie znaczy,ze nie są wyplacalni.Mysle ze zamykaja sklepy nie przynoszące dochodów. To oczywiste.

Roni
@Pracownica

To co nagle (w ciągu roku) połowa sklepów jest nierentowna i zamykają dalej - ABSURD.

@Roni

A czy wiesz jaki kapital ma UB? Więc na pewno są wyplacalni.

Pracownica

Większość ludzi którzy wypowiadają się negatywnie w stosunku do tej firmy wydaje mi się że to jacyś hejterzy... Fakt faktem zawsze pracowałam na wysokoobrotowych sklepach ale moja wypłata nigdy nie zeszła poniżej 2000 może raz jak mieliśmy inwentaryzacje na minusie a tak to nigdy. Dostawy u Mnie były oczywiście raz w tygodniu Eurocash raz Żywiec i reszta jak zawsze ale nigdy nie miałam aż tak ciężko żeby narzekać na zdrowie czy inne kwestie wypowiedziane w komentarzach przez kolegów i koleżanki z pracy. I nie dociera do Mnie skoro komuś było tak ciężko to czemu nie zmienił pracy odrazu ? Hmmm podejrzane bo jakby Mu coś nie pasowało to już po miesiącu zrezygnowalabym z takiej pracy... Podejrzewam że ktoś poprostu chce oczernić tą firmę bo może ma coś na sumieniu i nie potrafi się z Tym pogodzić ? Trudno...

Koncze dyskusje z nieszczęśliwym ludźmi..Narzekajcie dalej.Pozdrawiam srodkowym palcem.

Sylwia

Po co się dziewczyno udzielasz, skoro nic nie wnosisz do dyskusji a jedynie Twoim celem jest kłótnia i obrażanie innych, którzy się wypowiadają. Do tego to pożegnanie raczej nie świadczy o Twojej kulturze i inteligencji. Więc lepiej dla wszystkich, że już skończyłaś. Aż przykro się to czytało. Chyba masz problemy emocjonalne .

@Sylwia

Na to wychodzi ze to wy macie problemy emocjonalne.Narzekacie i pracujecie dalej.To jest twoim zdaniem normalne zachowanie? Zwo(usunięte przez administratora).Mam prawo do jej wyrazenia jak czytam takie glupoty jak to strasznie jak to źle. Nie mowie ze jest doskonale ale nie róbcie z firmy (usunięte przez administratora).Jakim to trzeba byc czlowiekiem bez ambicji zeby tak pisac i dalej tam pracowac.Po co tam pracujecie? No po co?

Sylwia

Chodzi o to kobieto z ambicjami , (usunięte przez administratora) Pracuję od poniedziałku do piątku do 15 , weekendy mam wolne, nie dźwigam, nie użeram się z pijakami i do tego zarabiam 2600 na rękę. W handlu! Jestem mega zadowolona. Ja nigdy nie napisałam, że tam pracuje, ani nie narzekałam. Emocje znowu Cię poniosły, dla zasady dajesz kontrę na wszystkie niepochlebne komentarze. Strasznie nerwowa jesteś, czyżby praca Cię wykańczała? Skoro jesteś taka zadowolona z tego co masz , to muszę przyznać, że kto jak kto ale to właśnie Ty nie masz ambicji za grosz , skoro zadowalają Cię te nędzne ochłapy. Poza tym jak pamiętam, już się przecież żegnałaś....

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ela

Ojj, ale wy malo wiecie.Ja pracowalam 5 lat i wiem doskonale co sie dzieje.Najlepsza jest ta kolezanka, ktora bardzo broni swojego sklepu i tej "firmy".Ta ktora pisala, ze na sklepie nie ma roboty.Polityka tej "firmy" jest tak porabana, ze jeszcze nigdy z czyms takim sie niespotkalam.Przejzyjcie na oczy jak robia z was parobkow do roboty a w biurze pekaja ze smiechu(usunięte przez administratora).Jak mozna przy tylu obowiazkach pracowac jeszcze w tym (usunięte przez administratora) Pracujecie z SENTYMENTU czy po to aby godnie zarobic.Ja taka naiwna bylam przez 5 lat, a teraz kiedy odeszlam to zdalam sobie sprawe, ze nie warto bylo sie scierac bo i tak NIKT tego nie doceni.Kolezanka moja z inwentury pracowala ponad X lat i odeszla.Myslicie, ze ktos ja chociaz probowal zatrzymac w firmie?Porozmawiac, cos zaproponowac aby zostala itp.NIE!!PO CO? W (usunięte przez administratora) MIELI.Nie ta to bedzie nastepna.Takie ma wlasnie podejscie Zarzad do czlowieka.Byle by sie KASA krecila.Przemyslcie to jesli macie odrobine swojej godnosci.Za takie ochlapy i mydlenie Wam oczow, ze bedzie lepiej pracy innej jest mnostwo.

O widzę ze biuro wypisuje sobie pozytywne rzeczy.Nieladnie.Jakby nie pracownicy to was by nawet nie było albo sami byście zapierdzielali w Asie.A może eksperyment osoby z biura pójdą na sklepy a my pracownicy na ich miejsce.Wtedy byście poczuli jak to teraz jest na sklepach

Jestem pracownikiem sklepu moja droga

Iza

Na dodatek pracownikiem roku, któremu wszystko pasuje i wszystko się podoba. Taki pracownik to prawdziwy skarb! Szkoda tylko , że w jakimś chyba Asie do likwidacji, bo nie ma nic do roboty w pracy podobno.

@Iza

Ty jesteś normalna? Gdzie napisalam ze nie ma nic do roboty..sa dni kiedy jest spokój i doskonale o tym wiesz.I nie napisalam ze wszystko mi pasuje.Napisala bym do ciebie dobitnie ale sie nie da bo usuną.I przez takie osoby jak ty nie ma pracownikow.Tylko narzekacie i nic wiecej.To tak wlasnie z nadmiaru pracy chyba.Aaaa i moj sklep nie idzie do likwidacji...ale juz ty mam nadzieje ze tak..

Ela

W tej nedznej firmie kazdy zarabia inaczej.Sa tacy co pracuja dluzej i zarabiaja mniej niz Ci co dopiero poczuli smak tego (usunięte przez administratora).Tu sa takie szopki, ze ten co troche popracuje to sie dowie.

@Ela

Dokładnie tak a najlepsze jest to, że traktowani jesteśmy niesprawiedliwie . A nie ma nikogo kompetentnego , który mógłby wytłumaczyć dlaczego jest tak a nie inaczej . Do tego są wprowadzane jakieś dziwne regulacje, o których pracownik nie jest informowany. Dowiadujesz się jak przychodzą kwitki od wypłaty. No ale kim my w ogóle jesteśmy żeby nas informować o czymkolwiek?(usunięte przez administratora)

As

Dostaliscie ostatnio faks o zliczeniu zagrozonego asortymentu? Tj. Papierosy I tytonie. Możecie mi pokazać jak wygląda pierszwa strona z siedmiu ?

@As

A jak mamy ci pokazac?

My jakoś na kręgosłupy nie narzekamy. Wystarczy dobrze żyć z dostawcami i już masz o połowę lżej. Więc nie wiem o co Ci chodzi jak tak narzekasz. Nikt Cię na siłę w tej pracy nie trzymał. Wiedziałaś na co się piszesz. Ja osobiście uwielbiam Swoją pracę i jestem z Niej zadowolona. Ewentualnie pensje mogłyby być wyższe, ale cóż nie odrazy Kraków zbudowano ;) Pozdrawiam

Orientujecie się kiedy wypłacane są premie za otwieranie i zamykanie sklepu w święta grudniowe ?

Ela

Dlatego nie wiem co tam jeszcze robicie.Odpowiedzialnosc materialna, praca w weekendy do późnych godzin nocnych za marne 2 tysiące.Opamietajcie się.Pracy jest full do okola.Dostawy, dźwiganie a potem kręgosłup do wymiany.Gra nie warta swieczki.Pracowalam tam i teraz jak jestem z dala od tej dziadoskiej "firmy" to zrozumiałam, że mogłam już dawno się zwolnić.Teraz wiem, że żyje.

Obserwator

Ta firma to jakaś sekta ???? tylko obiecanki i zero poszanowania ludzi ech i co tu się dziwić że nikt w tej firmie nie chce pracować pozdrawiam ????

Ela

Ta firma to wielka porażka.Pracowalam kiedyś i wiem co tam się dzieje.Powiem jedno albo i więcej.Przestancie się starać bo i tak nikt tego nie doceni.Dla nich liczy się tylko kasa, człowiek jest na ostatnim miejscu.Nie ma reguły czy pracujesz rok czy lat 10.Po waszym odejściu z pracy nikt się nie steskni i nie będzie próbował was zatrzymać.Jest fałsz i trzeba uważać co się mówi Przekonacie się sami jak popracuje ie.Duzo fajnych, mądrych ludzi odeszło bo zrozumieli, że nie warto w tej firmie się marnować.

@Ela

Zgadzam sie z toba w 100 % .Nie wazne ile sie starasz to i tak nikt nie doceni.Kasa kasa i jeszcze raz kasa.

Alan

Czy ktoś wie które sklepy w zeszłym roku zostały zlikwidowane w Zielonej Górze i ciekawe, które będą następne ?

@Alan

Napewno zamknięto sklep na Staszica i na Sulechowskiej.

Ona

Na deptaku też zamknęli

Kinga

Gorzów Wlkp dwa zamknięte

@Ona

Na deptaku żadnego ASa nie zamknęli. Nie piszcie głupot

Nadia
@Pracownica

Zamknęli, zamknęli na Kupieckiej tam gdzie teraz jezt grill

Ralhf

To po co w takiej firmie się zatrudniać jak się "zwija".

Pracownica

Dokładnie tego Asa zamknęli w 2016 roku w lipcu, więc już trochę lat minęło.

Klaudia

Czy macie płacone za naukę nowych pracowników? Pracownicy

@Klaudia

Mówili że tak szkolilam dziewczynę i oczywiście że nie dostałam jak zwykle tylko obiecują

Gośka
@pracownik

My już nie będziemy nikogo szkolić

ATA
@pracownik

A od kiedy coś takiego weszło ?nie słyszałam żeby ktoś chciał płacić za to że wyszkole nowego pracownika

Pracownica

A moze jakas grupa wsparcia na fb? Kto chętny założyć?

10jutro

To zapytanie ,czy stwierdzenie faktu ?

U Nas jeszcze nie ma :(

To chyba pytanie bo u Nas nikt nie dostał

Aska80

Słyszałam, że właśnie w Oławie zamkneli sklep.

Judyta

@Leoni, jakie prawa pracownicze były niby to naruszone?

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.