Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Czacha

(usunięte przez administratora)dziękuję Bogu że już tam nie pracuje,życzę powodzenia tym co tam pracują,widocznie nie mają wiele odwagi żeby się samemu zwolnić!!!!!!!(usunięte przez administratora).ludzie ogarnięcie się oprócz System SP Z O O jest wiele innych pracodawców co szanują pracownika....... Powodzenia

@Czacha

Odwagi? A co to trzeba mieć odwagę żeby się zwolnić? Co ty bredzisz WGL.Moze po prostu komuś ta praca odpowiada? A o jakim braku szacunku do pracownika Ty piszesz? Określ ten brak szacunku bo ja osobiście nie wiem.

Około 500 osób to u nas w sklepie jest w zwykły dzień,niedziela i święta potrafi być 700,800.

Ula

Nie chce mi się wierzyć, że w zwykły dzień macie tyle ludzi.

alonzo

a może 1.000 ??? he he

Pracownica

Hej! Jak tam żyjecie po 10 godzinach w niedzielę z zakazem handlu? Teraz jeszcze da radę ogarnąć ale co będzie wiosna i gdy lato będzie w pełni? Przez zimę pracowaliśmy we dwie osoby po 8 godzin a gdy sezon będzie w pełni jedna osoba i to 10 godzin. To będzie nie do ogarnięcia!

@Pracownica

Ciężkoooooo bylo ale zyjeee.a ile klientów przewija sie u Was w taką niedziele , jezeli oczywiście można wiedzieć.

Około 500 osób.

przepowiadacz
@Pracownica

Do lata AS-ów już nie będzie :)

@Ula

U nas też ......ale dziewczyny to duzo czy mało , bo może mi sie tylko wydaje ze to sporo i jest ciężko ...może ja jestem tylko nieogarnieta ....

@przepowiadacz

A czemu by miało nie być? Jeśli masz na myśli, że ludzie się pozwalniaja to na ich miejsce przyjdą inni.Spokojnie.

Dużo.Jestes ogarnięta :)

A dajcie spokój . Jak tak dalej będzie Asy popadaja bo ludzie się pozwalają.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Ona

praca, oferty pracy - szukaj pracy w Polska - infoPraca Menu Sprzedawca Myślibórz, zachodniopomorskie System Sp. z o.o. System Sp. z o.o. Aplikuj Opis stanowiska pracy AS należy do sieci sklepów detalicznych, które posiadają na terenie całej Polski ok 200 punktów sprzedaży. Jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku istniejąca w Polsce od 2002r. W ramach sieci sklepów AS posiadamy 88 sklepów tytoniowo-monopolowych, które swoim zasięgiem obejmują teren pięciu województw: lubuskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i opolskiego. Stale się rozwijamy, dlatego poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisko sprzedawcy. Chcesz pracować w zgranym i dynamicznym zespole ...? Dołącz do nAS. Cele: Dbanie o przyjazną atmosferę pracy Profesjonalna obsługa klienta Budowanie dobrych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie) Dbanie o wizerunek firmy Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat) Wynagrodzenie 2.600 – 3.200 brutto, w tym bonus, zależne od kwalifikacji kandydata i wielkości sklepu Atrakcyjny pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe (również dla członków rodzin) , bony świąteczne, wczasy pod gruszą, kartę Benefit...itp Możliwość dodatkowego zarobku poprzez realizację nadgodzin Możliwość rozwoju zawodowego i awansu Zatrudnienie od zaraz Gruntowne szkolenie z obsługi kasy fiskalnej, terminala płatniczego Miłą atmosferę pracy Oczekiwania firmy: Gotowość do pracy w elastycznym systemie zmianowym Umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej organizacji pracy Wysoka kultura osobista i nastawienie na Klienta Komunikatywność i umiejętność budowania relacji Zaangażowanie w pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez System Sp.z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że System Sp.z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.” Prezentacja firmy Firma System powstała w 2002 roku. Celem spółki było stworzenie przyjaznych sklepów dla... Rozwiń Informacje dodatkowe Ostatnia aktualizacja: 10/02/2019 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1 Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe Przedział wynagrodzenia: 2.600,00 zł - 3.200,00 zł / miesięcznie (Brutto) Branża / kategoria: Praca Inne , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie Klauzula informacyjna Pracodawcy „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez System Sp.z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że System Sp.z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.” Otrzymuj podobne oferty pracy na ekranie swojego urządzenia Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi. Zapisz mnie Powiadomienia o nowych ofertach pracy. Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska? Utwórz powiadomienie e-mail Podziel się ze znajomymi: Wyślij na adres email Podobne oferty pracy SPRZEDAWCA Warszawa SPRZEDAWCA Łambinowice SPRZEDAWCA Przysiersk Zobacz więcej Bądź na bieżąco - otrzymuj podobne oferty pracy na ekranie swojego urządzenia. Zapisz się Zapisz ofertę do góry Careesma infoPraca - skutecznie łączymy Kandydatów i Pracodawców. Dla kandydatów Pokaż oferty FAQ Zaloguj się Zarejestruj się Blog Dla pracodawców Dla pracodawców Korzyści publikacji FAQ Zarejestruj się Klub Rekrutera O nas O nas Partnerzy Praca w serwisie Kontakt Mapa strony Informacja korporacyjna Dołącz do nas! Język © 2008-2019 infoPraca. Wszelkie prawa zastrzeżon

ASica
@Ona

To są jakieś kpiny. Po trzech latach pracy moge sobie pomarzyć o 2600, nawet moja kierowniczka tyle nie ma brutto. O co tu chodzi??

były
@Ona

A kto by chciał jeszcze tam pracować ???

Po ośmiu latach pracy w tej firmie i po podwyżce 1760 zł totalna porażka

Pracownica

A czego sie spodziewałaś dali podwyżkę a ucieli premię i tyle. Kolorowo nie będzie ostatnio jezdzili po sklepach dobre wrażenie chcieli robić buhahaaa

A gdzie byli

A gdzie byli

Pracownica

We wtorek wieczorem jeździli po sklepach w zielonej górze.

@Pracownica

Ciekawe czy na innych snach też będą chętnie bym in wygarnela wszystko co mnie boli

@Pracownica

Nic byś nie wygarnęła bo gdybyś chciała wygarnąć to dawno byś pojechała lub zadzwoniła do biura. Ale po co, lepiej jęczeć tutaj i nic nie robić.

Ona

Wszyscy tu narzekacie.A ciekawe ile sklepów napisało pismo do zarządu,o zmianę grafiku ,pracę w niedzielę o reszcie nie wspomnę. Narzekać tu potraficie ,ale żeby coś robić z tym to nie bo zwolnią !Narzekajcie tutaj o na pewno będzie lepiej. Tyle w temacie.

@Ona

Ja wysłałam pismo i do dnia dzisiejszego nie mamy odpowiedzi a ktoś już dostał odpowiedź

A.....
@Pracownica

My też wysłałyśmy i cisza. Nie ma to jak lekceważyć pracownika.

@A.....

Mają nas w (usunięte przez administratora)

Bolo

Nie przesadzajcie , zawsze może przyjść gorszy moment w działalności.

Lol ...

Ta firma to jedno wielkie dno nieporozumienie wszystko padnie Pan S. wiedział co robi sprzedając firmę. Trzeba wziąć przykład i palić dzide gdziekolwiek .... pozdrawiam

@Lol ...

Zgadzam się z tobą w 100%. Trzeba szukać innej roboty bo to co się dzieje w tych sklepach to jakaś porażka. Po tylu latach pracy mam dosyć a ostatnia wyplata jeszcze mnie bardziej utwierdziła w przekonaniu że trzeba w końcu stąd uciekać

Lol ...

Hej były już wypłaty

Pracownica

Odkąd jest nowe szefostwo to wypłaty są na ostatnią chwilę. Więc będą jutro

ta zla
@Pracownica

albo w poniedzialek dopiero :) :)

@ta zla

W poniedziałek jest 11 a my mamy do 10

ta zla

to pewnie po poludniu beda ;) :)

@ta zla

O 11 już miałam swoją

....
@Pracownica

a ja jeszcze nie mam ????

Pracownica

Ja nie wiem jak oni te wypłaty liczą ale wogole nie widać tej podwyżki co miała być. Wypłatą do (usunięte przez administratora)

@Pracownica

Wypłaty porażka będzie czeba poszukać innej pracy

A.....
@Pracownica

Ja dostałam dokładnie tyle samo co przed podwyżką. Nieporozumienie po prostu. Odechciewa się robić cokolwiek. Zero motywacji. A premie kwartalne ktoś dostał za zeszły rok?

A zatrudniając się nie wiedziałaś że wypłata będzie porażka? Wiedziałaś za ile będziesz pracować więc po co się zatrudnialas?

Ona

Brawo za Nowy grafik.????

Nowy grafik? Porażka

Szkoda gadac.Sygnaly od pracownikow? Od jakich.Nikt nie pytal o zdanie.10 h w niedziele jedna na zmianie? Powodzenia.Szkoda słów.Chyba trzeba sie ewakuować niestety.Lepiej nie bedzie oj nie.

Pracownica

Dokładnie porażka nowy grafik i po 10 godzin w niedzielę. A teraz jak przyjdzie wiosna lato to ruch będzie mega większy i będziemy znowu same. Nie po to walczylysmy od marca żeby były dwie osoby bo nie ma kiedy do ubikacji iść!! A teraz ze nie dość że jedna osoba to 10 godzin. Zajechac nas chcą? I co z przepisami? Grafik mamy dostawać tydzień wcześniej a grafik na luty dostaliśmy 31 02.2019 hallo to sami zaprzeczają swoim przepisom!!!

@Ona

A nam się nowy grafik bardxo podoba. A wy wiecznie niezadowolone, po co pracujecie nic wam nie pasuje wieczne żale ech????

Basiunia

Ewakułuj się i to jak najszybciej, firma bez takich osób jak ty tylko zyska. Siejesz zamęt jako anonim, każdy tak potrafi. Ciągle źle. Stale coś Wam nie pasuje, pracujące niedziele- źle. Nie pracujące też źle. A to, że dzięki nowemu grafikowi zyskałysmy spowrotem 3, a nieraz i 4 dni wolne??? Też źle? Idź do biedronki pracować za najniższą krajową...

@Basiunia

Bez ciebie tez na pewno zyska.Spokojnie.Nikt sie toba nie przejmie nawet jak sie starasz to jak masz byc zwolniona to bedziesz.Wiesz skoro to jest praca twoich marzen to nie mam wiecej pytan .Nie EWAKUŁUJ się hahaha

Adrianna

Teraz jest wiecej wolnego owszem ale zobaczycie w marcu jak przyjdzie wyrobic godziny kwartalne to bedzie zapierrr i nie będzie tyle wolnego,wtwdy zobaczymy kto bedzie zadowolony

@Basiunia

Zyskalyscie spowrotem 3 dni wolne? A nie mialyscie? Oj jak mi przykro..I dlatego taka dumna z grafiku jestes hahaha

@Adrianna

Dokładnie.Będzie lament wtedy.

Adrianna

Teraz sie ciesza później bedzie placz,bo musimy miec godziny wyrobione w kwartale więc teraz sie ciesza zobaczymy w marcu czy będą się tak cieszyć

@Basiunia

Biedronka na poczatek proponuje 2650 brutto plus premia dodatkowo 400 zl brutto za to że nie idziesz na zwolnienie dodatek motywacyjny Wiec nie pierdziel głupot bo sie ośmieszasz i nie ma odpowiedzialnosci

@Monika

Dokladnie!!! Takze przyklad ciulowy z ta Biedronka.

Basiunia
@Monika

Więc zamiast płakać na forum, że ci grafik nie pasuje idź do Biedronki, w czym problem?

@Basiunia

Dokładnie niedługo dużo osób tak zrobi wtedy oczy się otworzą wszystkim

ona

Za starym grafikiem trzeba do biura pisac petycje o zostaniem po staremu Moje sugestie dla System Sp. z o.o.: Za starym grafikiem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zostawic tak jak pracowalysmy

Arek

Normalnie.Po 10 godzinach wszyscy poszli do domu.

Hej jak wam minęła pierwsza niedziela 10 godzin

Ciężko a bedzie coraz gorzej jak sie zrobi ciepło.Jednak co we dwie to we dwie.Jedna zawsze mogla zlapac chwile oddech.

Było ciężko też boimy się jak się zrobi ciepło ale jesteście za starym czy nowym grafikiem bo my same już niewiemy co będzie dalej

Arek

Sprzedawcy dostali 30 zł. podwyżki na nowe trampki.Przydadzą się na dostawy z UB lub Euro Cascha.Kierownicy dostali po 80 zł.Będą mieli na nowe trampki z zapasem sznurówek na pół roku.Brawo Zarząd System Sp. z o. o.Niech żyje inteligencja.

@Arek

???????????? Super to zobrazowales uśmiałam się???? Brawo dla ciebie. Szkoda że przy wypłacie nie jest tak do śmiechu jak sabie pomyślę ile musimy ton przerzucić a jak jesteśmy nisko cenieni. Na budowie majster lepiej docenia pracowników

@Arek

Te niedziele po 10 godzin to jakaś pomyłka. Nie wiem o czym oni myśleli robiąc ten grafik

Arek

No a co z tymi podwyżkami? Ma tak zostać jak w aneksach, że sprzedawcy dostali AŻ po 50 zł. brutto czyli około 30 zł. netto a Kierownicy po 100zł.brutto czyli około 80 zł. netto.Coś ma się zmienić czy tak już zostanie? Śmiech na sali z tymi aneksami.Kompromitacja i żenada.Masakra jakaś...

I super kierowniczko !

Kierowniczka

Nie jestem zadowolona z obecnych zmian i tego nie ukrywam, tz. że już pisałam odpowiednie pismo do firmy i wyraziłam swoje niezadowolenie i uzyskałam odpowiedź na nie ,może nie zadowalającą! ale jednak. Czytam to wszystko co tu piszecie i dla sprostowania, miałam ogółem już trzy opiekunki i wszystkie były ok kadry,księgowość, i inne dziewczyny, ja nie mam większych zastrzeżeń...Może zacznijmy od siebie chcecie coś?! Dzwonić,pytać, a nie tylko foch i pretensje, przypominam że one też tam tylko pracują i robię to co należy do ich obowiązków. To tyle w temacie a co do zmian to proszę wszystkie kieriwniczki o zgłoszenie niezadowolenia z grafiku i wynagrodzenie dla pracowników, róbmy coś A nie tylko się nakrecamy. Z mojej strony to tyle i zapewniam że ja będę walczyć bo narzekanie i bezczynność nic nie da.pozdrawiam

Ona

Przecież nikt do nas nie dzwonił i nie pytał się o niedzielę. Sam zarząd sobie to wymyślił.Bylo ok teraz z tymi niedzielami we dwie i lżej . ŚMIECHU WARTE TO WSZYSTKO.

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.