Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Jak ktos pisze takie bzdury niech sie podpisze bo i tak dowiemy sie kto to pisal jak w innych przypadkach obrażania kogoś, więc sprawa sie na tym nie zakończy

Bardzo nieładnie tak pisać na kogoś czy zastanowiłas się ile przykrości robisz tej dziewczynie lepiej powiedzieć wprost a nie wypisywać bzdur kobieto Zaz stanów się co zrobiłaś trochę szacunku

Żaba

A jeśli tak Ci ta dziewczyna nie leży to przestań chodzić do tego sklepu i nie będziesz miała problemu że ona tam pracuje. Jest wiele innych sklepów monopolowych w twym mieście. A z tego co pisałaś bywasz tam często to chyba masz jakiś problem z alkoholem więc zastanówmy się nad sobą!

Jeśli masz problem to powiedz dziewczynie o co tobie chodzi a nie wypisujesz bzdury na forum miej odwagę i porozmawiaj

Beti

A czy ktoś wie co z naszymi pieniędzmi za niedziele z zakazem handlu? Miało być 2% od utargu wypłacane be, pośrednio pracownikowi począwszy od lutego. Jest kwiecień a od tego czasu nawet comiesięcznych rozpisek z premia itp na sklep nawet nie ma

dociekliwa
@Beti

Nie ma i nie będzie, przecież ASy cały czas się zamykają

@Beti

Przecież premia za niedzielę jest razem z premia uznaniową .Nie ma osobno na odcinkach z wypłatą.

@Beti

To była jedna wielka ściema z tymi 2%. Miało to być osobno wypłacane a to nie dosyć że tego nie ma to nawet nie dają tych rozpisek bo nie wiedzą jak się z tego wytłumaczyć

Wypłata była jak zwykle bez komentarza a bony pewnie przed swietami

Pracus

Haha wyplata żenujące za prawie 90 nadgodzin 2400 kpina i jeszcze raz kpina słów brakuje już do tej firmy,(usunięte przez administratora)

@Pracus

Przecież nadgodzin już nie płacą.Za nadgodziny bierzesz urlop.

@Pracus

Masz 11 dni urlopu i 2 godziny .

Pracownica

No raczej ,że przed świętami A nie po .

@Pracus

Chyba że nie masz wypracowanych godz.w kwartale to wtedy zabierają te nadgodziny.

misia

mial juz ktos wyplate ?

@misia

Zaczyna się. 10 Jest jutro.Nie wpadaj w panikę. Czy wy na glowy poupadaliscie co miesiąc?

misia

zapytac nie mozna ??

@misia

A zmieni to coś jak ktoś dostał? Proszę Cię.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
M....

A ja tam Wam powiem, że my to się już nawet nie przejmujemy tym co tu się dzieje. Sama praca jest spoko. Umowa o pracę, nikt nad Tobą nie stoi, ciepło, na głowę nie pada, wypłata zawsze w terminie. Kiedyś byłyśmy naiwne, latałyśmy po innych ASach pomagać, towar z likwidowanych sklepów przyjęłyśmy (wiecie ile tego było i ile z tym roboty? Każdą buteleczkę, puszeczkę przejrzeć z terminem, gdzieś to upchnąć no dramat), koleżanka trafiła do szpitala to we dwie jakoś starałyśmy się to ciągnąć w miarę możliwości otwierać w najlepszych godzinach, czasem i po 12h się pracowało a kiedy poprosiłam o jeden dzień wolnego usłyszałam, że o czym w ogóle jest ta rozmowa przecież w grafiku mam drugą zmianę. W grafiku - rozumiecie?! A gdzie do tej pory był grafik? I za co? Za 160zł brutto premii, nawet dziękuję nie usłyszałyśmy. Dlatego nie ma co się spinać. Jesteśmy sprzedawcami i za to Nam płacą. Już zmądrzałyśmy i trzeba po prostu robić co do Nas należy i nie ma co się denerwować ;)

koala1
@M....

Dokładnie tak;)

była

Bez względu na to jaką stawkę Ci zaproponują to i tak (usunięte przez administratora) zarobisz, bo odejmą za inwentaryzację, która ZAWSZE wychodzi na minusie, a Ty na to nie masz wpływu.

@była

Nie pisz głupot. Jak się dba tak się ma.

olexy
@Pracownica

Można dbać, ale to i tak nie ma znaczenia, na ten temat jest mnóstwo komentarzy wcześniej.

@olexy

Ma znaczenie.Widocznie taka załoga.

Jolka
@Pracownica

Nie zawsze to kwestia załogi. Bardzo często towar błędnie wciągany jest na dany sklep. Mnóstwo razy tak nas oszukiwanie np. papierosy figurowaly na stanie w momemcie inwentaryzacji a faktycznie przyjechały dopiero na drugi dzień.

@Jolka

Dziwne.Przecież dopiero po otrzymaniu faktury faxem towar jest wprowadzany.Pracuje już jakiś czas I nigdy nam się tak nie zdarzyło.

Była pracownica
@Pracownica

W naszym przypadku papierosy były przerzucane ze sklepu na sklep. A już normą było, że na jednej inwentaryzacji jakiś towar był na minusie a już na drugiej na plusie. Pomyłki w biurze zdarzały się bardzo często.

@Była pracownica

Zgadza sie tylko za braki kasa odciagnieta , a jak na następnej sie ..odnalazlo.. to juz nikt tego nam nie zwraca ..... Jak nie patrzeć zawsze ..... z tyłu...

@Była pracownica

Z tymi niedzielami to też ściema byla bo miało być 2% od utargu i miała to być kasa osobno wypłacalna a tu ani osobno nie dają ani na kwitkach z wypłaty też nic nie było. Odechciawa się pracować w tej firmie bo tylko na każdym kroku oszukuja

Dzem
@Pracownica

Zawsze tak robili i robia to zła inwentura to towar po terminie,mi szef płaci zaraz po zakończeniu niedzielnej zmiany (niedzieli z zakazem handlu)prosto do ręki i nie zależnie od utargu 250zl.a co do towaru po terminie to nie mają prawa z was ściągać jak dopilnowane było z terminem i szybciej zglaszaliscie że do przeceny,wtedy wszystko idzie w koszty,czyli straty firmy,

to ja

a wie ktos czy moze beda bony na swieta ?? ????

Minionek
@to ja

chiba beda bona na swieta. albo nie beda

@to ja

Będą, dzisiaj przyszły formularze do wypełnienia

To ja
@to ja

A czy to zgodne z prawem że kadry dzwoniom i każą poprawić ile zarabia mój mąż bo niby teraz mają dostęp do skarbówki? Czy oni mogom takie żeczy sprawdzić bo mi si wydaje że nie

@To ja

Jasne, że mogą to zweryfikować. Tym bardziej teraz po zmianach w skarbówce, jak urząd skarbowy sam nas rozlicza, to pracodawca składając naszą deklarację ma wgląd do wszystkiego. Wypełniając deklarację musisz pisać prawdę przecież. W internecie jest regulamin wypłaty świadczeń z ZFŚS, tam musisz do średniej wliczyć cały dochód

To ja

A co z R o d o?

@To ja

No właśnie to jest nie możliwe żeby to sprawdzić tym bardziej że nie podajemy gdzie nasi mężowie lub żony pracują. Zresztą pytałam prawnika i nie jest to możliwe do sprawdzenia tym bardziej teraz gdzie weszło RODO czyli ochrona danych osobowych

@Pracownica

Co nie zmienia faktu że trzeba wpisywać prawdę ale ci co mają alimenty i 500 + oni tego nie wpisują a powinni bo to chodzi o cały twój dochód więc ludzie (usunięte przez administratora)

@Pracownica

500+ nie wlicza się w dochód. Najpierw się dowiedz A później pisz że ktoś oszukuje.

radca
@to ja

Informacja o dochodach i podatkach jest objęta tajemnicą skarbową, tak więc pisanie o tym, że mają dostęp do skarbówki jest robieniem Was "w balona", ale jak ktoś chce w to wierzyć to nie wierzy, a kto wierzyć nie chce niech zapozna się z przepisami.

Mariusz

Co się dzieje w aAs7 w Lubibus ? chcecie wiedzieć ? No to musicie poczczekać Moje sugestie dla System Sp. z o.o.: taj, mam pracowicy layają fitmie koło hukkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Lubię atmosferę w System Sp. z o.o. za: 2

@Mariusz

Uuu nie pij już.

Klientka
@Pracownica

Obsługa w tym sklepie to porażka pod każdym względem

@Klientka

Raczej w 90% klienci to porażka.

Tzn. Co się dzieje?

@Pracownica

Już jest super :) mamy pełną obsadę więc pełne zadowolenie całej załogi, a mówiłem że poczekamy i zobaczymy, więc temat w kosz hi hi :) Pozdrawiam Wszystkich goraco.

@Klientka

Nie chcę dochodzić kto pisał tą wiadomość bo się domyślam, ale mimo to Pozdrawiam

@Klientka

Do Nie chę dochodzić kto pisał tą wiadomość "Klientka 05.03.2019 08:44 Opinia @Pracownica 03.03.2019 07:43 Obsługa w tym sklepie to porażka pod każdym względem" jak napisałem wyżej mogę się domyślać kto to napisał, a propo wypowiedzi było starać się lepiej, a nie wypisaywać głupoty na forum jako anonim, ja mam chociaż odwagę przyznac się kim jestem !

Rozczarowana

Hej. Dajcie znać gdy już będziecie coś wiedzieli czy te ASy zamykają w końcu czy nie bo to jest jakiś dramat. Nie wiem czy się sama zwolnić czy poczekać na likwidację i dostać odprawę. Za luty dostałam 100zł netto premii (za cały wypracowany miesiąc) bo grafik B nie miał ani jednej pracującej niedzieli niehandlowej więc zaje*ali mi prawie całą premię. Niby takie podwyżki były a wypłata jaka była taka została. Porażka. Wszystkin odradzam zatrudnianie się w tej firmie!!

@Rozczarowana

Przez to że tak ceny podniesli utargi bardzo spadły. Szef mógłby też zrobić wszystkie asy do 22 bo to niesprawiedliwe że niektórzy kończą o 22 a inni muszą do 23 lub 24 robić. Wszystkie asy powinny być do tej samej godziny otwarte

M.....
@Rozczarowana

To tak jak ja. Dostałam 160zł brutto premii za cały miesiąc. To też wyjdzie jakoś koło stówy na rękę. W kadrach usłyszałam, że niby premie wyliczane są od utargu a w zeszłym roku mieliśmy mniejszy utarg w lutym i jakoś nie pamiętam abym kiedykolwiek dostała tak marną premię.

@Pracownica

Przecież oni robią jak im jest lepiej a nie patrzą na pracownika tak jak mamy pracować w niedzielę po 11godz przecież po 17 jest najwięcej ludzi a w lecie to będzie masakra dziewczyna na drugiej zmianie się zajedzie

koala1

Powariowaliście juz ca całkiem.Były niedziele wolne-źle,pracowalismy po 11 godzin- jeszcze gorzej a teraz sześć godzin tez nie pasuje. Przecież to nie jest jakiś koncert życzeń. Co by nie bylo wszystkich nie zadowoli ale na tym forum to juz totalny bełkot. Skoro rynek pracy stoi przed Wami otworem idźcie i wydziwiajciei cudujcie gdzieś indziej a i z pewnością będziecie pracować każdy według własnych zasad. POWODZENIA

Magda
@koala1

hmm... a kiedy mieliśmy wolne w niedzielę? Chyba coś mnie ominęło. (usunięte przez administratora)

obserwator
@Rozczarowana

No przecież widać, że Asy się zamykają, wystarczy ruszyć w miasto.

zdziwiony

Niedługo skończą się problemy pracownicze, ponieważ AS-ów już nie będzie :(

@zdziwiony

Skąd ta pewność? Czemu miałoby nie być? Nie ma to jak pisac głupoty.

@zdziwiony

A skąd takie informacje? Wiesz coś więcej?

@A.....

No wlasnie.Jak nie bedzie Asow??

@zdziwiony

Jakby mieli pozamykać asy to by nie zatrudniali nowych pracowników i nie tworzyli całkiem nowego stanowiska jak kasjer mobilny na który już zatrudniają osoby więc nie gadaj głupot

olekx
@Pracownica

No może kilka zostawią, jak na razie to co widać to zamykają na potęgę.

Była pracownica
@olekx

Zamykają na potęgę, bo pracownicy odchodzą. Ja po złożeniu wypowiedzenia po prawie 10 latach pracy nie usłyszałam żadnego miłego słowa na koniec. Kadrowa zachowała się tak jakby totalnie miała to gdzieś, totalny brak kultury. Rozumiem, że nowych pracowników mają setki i pewnie dlatego też zamykają sklepy.

Wypłata to porażka jestem ciekawa jak oni to liczą katastrofa a wasza opinia na temat wypłat po podwyżkach jest mniej niż było przed Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Komunikacja pracodawcą a pracownik

Będzie mniej bo nie mamy wypracowanych godz.w miesiącu. Porażka ten nowy grafik. A niedziele.... porażka.

Widziałyście ogłoszenie na OLX Mobilny kasjer w AS

@Ula

I na czym to ma polegać?

Ktoś

Poczytaj to będziesz wiedziała.

@Ktoś

Nie ciebie pytałam,więc pysk.

Peacownik

Hej wie ktoś coś o wyplatach kiedy będą

@Peacownik

Wypłaty będą pewnie jutro

@Peacownik

Miał już ktoś przelew

ala

niestety nie :( ale dajcie znac jakby ktos juz mial ;)

Ula

Wypłaty płacą już.A na przelew to chyba za wcześnie.Nie przesadzacie trochę? Tak z obsesją pytacie o te wypłaty jakby kiedyś firma nie wypłaciła na czas.Wezcie się opamietajcie.

@ala

Jest wypłata

@Kombinerki

I jak humory po wypłatach?

Nie narzekam:)

kloles

Niby wszystkim wszystko pasuje ale nikt nie pracuje dłużej niż 2 miesiące.

@kloles

Ja pracuję ponad 4 lata ,moja koleżanka NA 2 sklepie pracuje ponad 10 lat i jakoś ŻYJEMY:)Fakt jest ciężko ,ale porównując prace np.w biedronce my mamy o niebo lepiej,nie dość ze wyplata lepsza to praca mniej stresowa,każdy jednak potrafi narzekać ,ale nic od siebie nie potrafi dać:! Nikt w asach nikogo nie 3ma więc kazdy ma prawo zmienić pracę

Nina
@Kombinerki

Ja pracowałam 3 lata. Właśnie złożyłam wypowiedzenie. Na moim sklepie pozostałe 2 dziewczyny z dłuższym stażem też już odchodzą. Smutne jest jednak to, że w Biedronce zarabiają więcej niż my.

@Nina

Ja mam kolezanke z biedronki ,która stoi u mnie w święta i zarabia mniej ode mnie o około 400 zł chociaz jej staż pracy w biedronce to 10 lat ,więc z doświadczenia wiem że ma mniej ode mnie a zapierrr... mają mega. Każdy ma prawo do wyboru oczywiście i w każdej pracy sa plusy i minusy:)

@Kombinerki

Wypłata lepsza? Hahaha nie szalej.

@Kombinerki

Ty sobie żartujesz .Chyba na pół etatu zarabia mniej n8z Ty.. Nie pisz bzdur.

Od kiedy w Biedronce zarabiają mniej niż 1750 zł bo taką wypłatę dostałam w lutym

Doris

Wszystko zależy od obłożenia sklepu. W niektórych zapieprz w innych czytasz pół dnia książkę na zapleczu

Ktoś

Jakaś cisza tutaj.Wszystkim pasuje nowy grafik na marzec :)?

@Ktoś

Grafik jak grafik.Nie widzę nic szczególnego.

@Ula

No dokładnie. Nie jest tak źle. Jak wam coś nie pasuje to zadzwońcie do kadr i powiedźcie to coś tam podmieniają

@Ktoś

Nam nie pasuje ale zarząd nie odpowiedział nam na jedno pismo więc piszemy drugie bo stary grafik nam lepiej pasował a w nowym dali więcej kasy za niedziele i wy już się zgadzacie nie patrząc co będzie w lecie

@pracownik

A co ty uważasz, że mi pasuje grafik ,bo dostanę więcej za niedzielę? Nie bądź śmieszna. Po prostu mi pasuje i tyle.A tobie nie pasuje ,bo w niedzielę jesteś dłużej I sama? Nie panikuj. Nie pracujemy każdej niedzieli .

Tragedia
@pracownik

Przez te grafiki ludzie zaczną sie zwalniać jak widziałam na olx ogłoszenie gdzie As oferuje 2600 -3200 to szlak mnie trafił, nie tylko mnie

@Tragedia

Przez grafik ludzie zaczną się zwalniać.. Przez premię ludzie zaczną się zwalniać.. Przez kadrową ludzie zaczną się zwalniać..No to się zwalniajcie.Na co czekacie? Bo nie rozumiem.

@pracownik

Nam też zarząd nie odpowiedział na żadne pisma .Jesteśmy za starym grafikiem i niedzielami w dwu osobowej obsadzie. To co się teraz dzieje to jedno wielkie nieporozumienie.

A.....

A czy ktoś mi w końcu odpowie czy wie co z premią kwartalną? Bo my czujemy się oszukane! Tak się po prostu nie robi. My zrobiliśmy wszystko, żeby ją dostać i najlepiej udawać że się nie pamięta może zapomną....

@A.....

O jakiej premii kwartalnej Ty mówisz? Na pewno jesteś na forum swojej firmy?

A.....

O premii w kwocie porażające 150 zł za sklep otwarty we wszystkie święta wolne od pracy i zgodnie z grafikiem.

Rad
@A.....

My tak samo mieliśmy sklep otwart przez 365 dni w roku i o ostatniej premi możemy sobie tylko powspominać. Przykre... Ale teraz to już nikt się nie będzie starał żeby sklep był otwarty urlop na żądanie i tyle a miały byc jeszcze premie dla pracowników którzy nie chodzą na L4. Ktoś kiedyś taką dostał? Bo my nigdy!!!!

@Rad

O tym , że premię za nie chodzenie na l4 , mamy dostawać Tobą osobiście pierwszy raz słyszę. Poza tym , że sklep będzie otwarty w święta, to już tylko mogą sobie pomarzyć. Trzeba było nie oszukiwać ludzi. Przeżyje to 150 zł Ale jak oni przeżyją stratę takiego utargu?

Zawiedziona
@A.....

Ciekawe jak z urlopami ?? Bo to tez masakra Wprowadzają takie zamieszanie ze zaraz nie będzie kto miał pracować Słyszałam od dostawców że kilka sklepów już zamknęli

@A.....

Zadzwon do biura i zapytaj

@Ewa

Dzwoniłam wiele razy.

@A.....

Premia kwartalna ma być w piątek albo w poniedziałek i to będzie ostatnia jaka dostaniem bo od teraz ma ich nie być

@Pracownica

A jak jest ta premia wypłacana? Pierwszy raz słyszę o takiej premii.

Ja też

Załoga
@Ula

Premia 150 zloty na kwartał która miała być wypłacona w styczniu .....teraz na pewno nie bedziemy się wyśilały żeby sklep był otwarty Tak samo czemu nam ktos narzuca osoby bez odpowiezialnosci skoro my ją mamy

@Załoga

Widzę, że jedna firma Ale zasady na każdym sklepie inne.My nigdy takiej premii nie dostaliśmy A sklep mamy czynny w każde święta. Masz rację, my tymbardziej nie będziemy się juz wysilać.

to ja

Ciekawe czy beda bony na swieta :)

Wiecie coś o gratulacje na marzec

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.