Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Hejka czy wiadomo może coś o wyplatach kiedy beda

balalakja

jeszcze nie ma :( coś im się nie spieszy

Ciekawa

Jekie sa zarobki w sklepach As? Czy to prawda ze kazdy sklep inaczej ?

neo

Realnie 1.000 zł na rękę

@neo

No chyba raczej nie moze byc mniej niz 1530 wiec skad sie u ciebie wziela kwota 1000? Pytam czy sa sklepy ktore dostaja wiecej niz najnizsza.

neo
@Ciekawa

Minus inwentaryzacja, która zawsze wychodzi na "minus".

@neo

A to akurat nie prawda. Jak ktoś dba o sklep i prowadzi go dobrze i wszystkiego pilnuje i przede wszystkim ma dobrych ludzi to inwentaryzację wychodzą dobrze. Jak zdarzy się jakiś minus to są to naprawdę malutkie kwoty. A co do zarobków to w asach już dawno zarabiamy więcej niż najniższa krajowa także nie piszcie tu głupot.

@Pracownica

Ciekawe w ktorych asach zarabia sie więcej niz najnizsza..Bzdura.

Pracownica

Od dzisiaj najniższa krajowa to 2250 a ta kwotę a nawet większa mamy już od kilku miesięcy więc nie rozumiem twojego oburzenia.

Atanera

Potwierdzam.

Ooo
@Ciekawa

Czy ktoś się orientuje co z niedzielami teraz

lena
@Pracownica

Inwentaryzacje cały czas wychodzą na minus i to duży minus !!!

@Ooo

Dobre pytanie.Mam nadzieje ze to sie w koncu skonczy.

@Pracownica

Czyli panstwo S zanim odeszli dali podwyzki pupilom.Brawo.Nowy pracodawca zatrudnia za najnizsza.Praca marzeń. I do tego odpowiedzialnosc.

Beti

A zastanawia mnie czemu jeszcze nikt nigdy nie poddał pod dyskusje składania zamówień i wszelkiej komunikacji z przedstawicielami? Czemu musimy robić to z telefonów prywatnych (bo te na sklepach maja zablokowane połączenia komórkowe) a żaden chyba z wyjątkiem SAS i Mirasol nie mają kontaktu przez nr stacjonarny. Ok rozumiem że teraz wszyscy (prawie) maja rozmowy bez ograniczeń ale z drugiej strony to są nasze nr prywatne!!!! I zdzra się że przedstawiciele dzwonią na urlopie, w dniu wolnym itp. Te zamówienia są zrzucane na nas ale jak je mamy zrealizować to "góry" nie interesuje.

Super ze sa pieniadze na swieta tylko dlaczego te ktore nie maja dzieci dostaja zawsze mniej uwazam ze powinno byc po rowno Moje sugestie dla System Sp. z o.o.: Zeby wszystkich traktowac rowno Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wiecej zainterosowania sklepami

Pracownica

Dokładnie tak. Niektóre sklepy są takie brzydkie że przydałby się remont a oni wogóle nie inwestują w tę sklepy. Towaru jest coraz więcej a nawet nie ma miejsca żeby to jakoś ładnie poukładać.

Przecież wypełniacie wniosku o świadczenie świąteczne co roku I zawsze jest uzależnione od dochodu , więc nie rozumiem skąd nagle macie takie problemy. Zawsze jest tak samo liczone, dochód netto wszystkich członków gospodarstwa domowego przez ilość osób w gospodarstwie domowym.

PracowNica

Ten sposób wypłacania dodatkowych pieniędzy jest fajny w odniesieniu do "Wczasów pod Gruszą". Jeśli chodzi o święta moje zdanie też jest takie, aby każdy pracownik dostał taki sam dodatek.! Rozumiem, że w odniesieniu co do wakacji taki sposób jest ok, to do świąt już lekka przesada. Tym bardziej, że były takie rozbieżności czego nie rozumiem kompletnie.! Święta, a wakacje to całkiem co innego. Wakacje spędzać można na wiele sposobów i każdego trzeba stać na miarę swoich możliwości, a święta raczej każdy chciałby spędzić na godnym poziomie.. Mimo tego iż stawki i tak były większe przez co byłam w szoku dostając nawet minimalne teraz wynagrodzenie to gdy doszły mnie słuchy o innych kwiatach i podziale byłam lekko rozżalona. ;(

ed

Samemu stanąć za ladą

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
ed

Czy nie macie wrażenia, że ASy pomału się kończą ???

Już sami piszecie komentarze ???

Dla mnie jest to trochę dziwne że pracownik z siedmioletnim stażem dostaje 130 zł mniej niż osoba która pracuje 2 miesiące może ktoś wyjaśnić o co chodzi skoro to są nasze pieniądze zabierane z pensji na fundusz socjalny

Do pracownika

Zapytaj kadrową, zamiast jęczeć na forum. Kto ma ci tu wyjaśnić, każdy tu może napisać dosłownie wszystko.

No wszystko fajnie pięknie. Pieniądze na święta większe niż zawsze tylko dlaczego są takie duże rozbieżności?? Niektórzy po 540, 700,800 a niektórzy po 930?? Nie rozumiem tego... A ta wodeczka i bony na zakupy to też nie wiem skąd bo my nic nie dostalysmy...

Dawid

No właśnie napiszcie proszę co u was czy wy coś więcej dostaliście na święta prócz pieniędzy jak to bylo obliczone ? A pytanie jeszcze o paczki dla dzieci czy dla pracowników na l 4 nie było????

Basiunia

Super, że oprócz kasy na święta i kartonów z zabawkami i słodyczami dostałyśmy jeszcze literowe wódeczki (żubrówka, bo żubrówka ale zawsze coś) i te bony na zakupy. Dla mnie te 800 zł to bardzo dużo;)) Od razu widać, że nowe szefostwo????

@Basiunia

Jakie bony i wodeczka my oprócz kasy nie dostaliśmy nic więcej czyżby każdy sklep inaczej ?????

Kasa na święta dzisiaj była przelewana

edzia

tylko szkoda że każdy dostał inna kwotę :/

pracownik 27

a bony kiedy będą ? wie ktoś coś ? :)

Anetta
@pracownik 27

Pewnie w przyszłym tyg.

lelek
@pracownik 27

Jakie bony - zapomnijcie !!!

Ula

A co paczek dla dzieci nie dostaliscie ???

Pati
@Ula

Nie A co były ??

@Pati

Paczki były rozdawane tydzień temu

@Ula

Paczki zobaczycie jak świnia niebo

Pracownicy

Czy ktoś słyszał może czy coś dla dzieci będzie w tym roku na gwiazdkę

Wie ktoś czy wypłaty już były

Dzisiaj wyplacaja.

^

Przepis mówi wyraźnie ze do godz 14. A asy do 19.

hook
@^

Widocznie ASy są ponad prawem :)

AntyAS
@hook

Widocznie pracownice to (usunięte przez administratora)" które pokornie nic nie mówią i (usunięte przez administratora)za grosze. Bo wartości swojej nie znają.

Ona

Opinie są podzielone zapewne zależy to, od miasta, sklepu, ekipy. Jest czasem ciężko... Faktycznie makulatury do wypełniania mnóstwo... Ale czy naprawdę aż tak źle?? Jedynym napewno minusem jest praca w niedzielę nie handlowa i tak jak ktoś pisał już inwentury a także okres urlopowy sama praca jest OK. Jest grafik kwartalny są PREMIE, jest pełen social wczasy pod grusza, świąteczne, paczki dla dzieci a czy w każdym sklepie tak jest?! Jestem ciekawa tylko jak będzie za kadencji nowego właściciela chodzi mi głównie o godziny bo chodzą różne pogłoski

@Ona

Tez pracuje a Asie. A co do właściciela to ma się zmienić??? Państwo Skow. już nie będą??

Ktoś
@Ona

Państwo Sko. Już nie są jest "cedc"

@Ona

To ciekawe kiedy dostaniemy nowe umowy lub aneksy do umów i czy zarobki się wreszcie zwiększą bo to co robimy na sklepach jest mało adekwatne do wypłaty...

Ala
@Agata

Podwyżek raczej nie będzie bo p. Robert będąc kiedyś na wizycie w sklepie stwierdził że i tak dużo zarabiamy

@Ala

Jaśnie Wielmożny pan Robert to największa porażka tej firmy. Powinni mu zmienić na piecząteczce na specjalista od mobbingu i gnębienia pracowników. Ile dziewczyn sie przez niego zwolniło? Ten złośliwy, mściwy mizogin nie powinien w ogóle pracować z kobietami moim zdaniem. Może nowy właściciel sie na nim pozna i przede wszystkim bedzie kontrolował to co on bezkarnie wyprawia.

nick

Co za bzdury !!!

@Ala

A skad wiesz, ze nie bedzie podwyzek? Od kiedy ma byc ten nowy wlasciciel?? Kiedy maja byc nowe umowy??

nicki
@Ona

Negatywne opinie są rzeczywiste, a te pozytywne to widać, że sami sobie piszecie, ponieważ jak gdzieś jest dobrze, to opinii nie ma wcale, warto to brać pod uwagę przy poszukiwaniu pracy, tym bardziej, że jest jej full !!!

AntyAS
@Ona

Dziewczyno! Jak zmienisz pracę i zaczniesz zarabiać więcej (nie w Asie) to sama się po łapach będziesz tłukła,że pozwoliłaś samej sobie napisać takie brednie. Naprawdę się tak nisko cenicie i tam pracujecie? Nie uważacie,że jesteście więcej warci? Poważnie? Wyceniasz swoją ciężką pracę na 1600zł? Niedowartościowana i smutna jesteś wiesz?

O moze bedzie lepiej nowy wlasciciel i selwester otwarty do godz 19 tylko zeby jeszcze wyplaty byly lepsze to bedzie okej Moje sugestie dla System Sp. z o.o.: Moze bedzie okej Lubię atmosferę w System Sp. z o.o. za: Ze w sylwestra pracujemy do 19

Anetta

Racja,,,Sylwester do 19 po 4 latach pracy,zmiany na lepsze,oby tak dalej:)

Nina

W sumie czego innego się po nich spodziewać. Te ostatnie miesiące dobitnie pokazały jakimi są ludźmi. Karma wraca.

Państwa S już nie ma pożegnanie w zielonej już było dla wybranych a dla nas szarych pracowników nawet pisma za miła współpracę przez tyle lat pracy dla nich i na nich

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.