Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Nowe grafiki już macie my jeszcze nic nie dostałyśmy jakieś zmiany?

Ona

My pracujemy za 2300.Brawo!

Arek

PODWYŻKI... GRATULUJE WSPANIALOMYŚLNOŚCI ZARZĄDU. PO PROSTU KPINA, ŻENADA I KOMPROMITACJA....JAK MOŻNA WPAŚĆ NA TAK GENIALNY POMYSŁ I DAĆ SPRZEDAWCĄ 50ZL.BRUTTO PODWYŻKI A KIEROWNIKOM 100ZL.BRUTTO.TO CO ZRBIŁA FIRMA JEST CHWYTEM PONIŻEJ PASA. ZERO SZACUNKU DO CZŁOWIEKA I JEGO CIĘŻKIEJ PRACY. TAK WŁAŚNIE WYCENIA CZŁOWIEKA ZARZĄD SYSTEM SP. Z O. O. SPRZEDAWCE NA 30 ZL. NETTO NA WACIKI A KIEROWNIKÓW NA 80 ZL. NETTO. SZANOWNI PAŃSTWO, POWIEM SPYTAM KRÓTKO... NIE JEST WAM WSTYD?? MACIE PO TEJ CAŁEJ AKCJI SUMIENIE SPOJŻEĆ LUDZIĄ W OCZY?? NO WŁAŚNIE... TO TRZEBA MIEĆ TUPET..

Kpina
@Arek

Ja słyszałam że są wyjątki zwłaszcza Zielona Góra

Gfdhg
@Arek

Teraz na start dają 2600

@Gfdhg

Jakim cudem 2600zl na start? I skąd taka informacja?

Gfdhg

Na olx wstawiaja oferty pracy od 2600 do 3200

@Gfdhg

To ciekawe . A my za 2400 brutto, zważywszy że pracujemy już ładnych kilka lat! Widzę że sprawiedliwość i docenienie pracownika jest mocną stroną naszej firmy.

Ola
@A.....

Wszędzie czy tylko Zielona Góra ??

@A.....

No to już lekka przesada. Nowy pracownik ma dostać na start więcej niż ludzie co pracują tyle lat, to jakaś kpina.

@Pracownica

Chyba że to jest wynagrodzenie razem z premią?

@A.....

Premie każdy sklep ma od sprzedaży to jest wynagrodzenie brutto.

Edzia

Pracuj.pl 2600 - 3200 br

@Pracownica

I jak tam nastroje po zapoznaniu się z nowym grafikiem?

Olga
@Pracownica

Zbliża się weekend to będzie wysyp

Cccc

Czy jestescie juz świadomi ze wpadlismy z deszczu pod rynne?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
nicki

Ciekawy czy w AS ach jest tak źle i dlatego zostały sprzedane, czy dlatego, że zostały sprzedane ?

Alonso
@nicki

Dobrego biznesu nikt nie sprzedaje

Agata

Witam serdecznie proszę o inf kto decyduje o zatrudnieniu danej kandydatki do pracy w sklepie As

W biurze dziewczyny sa niekompetentne one moga sie mylic my nie i zawsze wychodzi ze jest nasza wina Moje sugestie dla System Sp. z o.o.: Nowy wlasciciel powinien zainteresowac sie biurem

@pracownik

Te dziewczyny powinny mieć jakiś procent odpowiedzialności za sklepy które prowadzą to może wtedy by się bardziej przykładały do swoje pracy

@Pracownica

Nasza Wiolcia robi swoje tak jak potrzeba.Kochana jest i tyle.Zawsze mozemy na nia liczyc.

@20

To prawda. Zdarzało mi się pracować z Wiolą i naprawdę jest super co nie można powiedzieć o niektórych dziewczynach

@20

Ooo tak najlepsza.... I za to ją uwielbiam ,problem- jaki problem, zawsze jest wyjscie z sytuacji i rozwiązanie ????

orkan
@pracownik

Powinien zamknąć wszystkie nierentowne sklepy

pracownica
@pracownik

Nie wspomnę już o pozostałych osobach pytam się od czego są kadry??, bo nic nie idzie tam załatwić ton kadrowej masakra

@pracownica

Kadrową to powinni wymienić.Co za intelektualne dno.Niech nowy właściciel sie przyjrzy jaki stosunek ma do pracownikow sklepow.Moze gdzies wyzej trzeba napisac ? Troche kultury.Nerwy niech zostawi w domu.Bez nas nie ma jej takze melisa przed praca i jazda.Trzeba w koncu cos z tym zrobic bo tak sie nie da współpracować.

Pracownica

Zgadzam się w 100%. Kadrowa nie ma szczunku do nas pracujących na sklepie, ale chyba warto jej przypomnieć że ona swoją pracę ma dzięki nam bo żeby nie to że my zapierniczamy to jej by wcale tam nie było. Dlatego może nowy właściciel zrobi porządek w tych biurach bo tam jest tragedia

Kombinerki

Te złe opinie o kadrach to w głowie sie nie mieszczą, mogliście pracować za kadencji Agnieszki ktora pracowała 4 lata temu,to byla kobieta z zasadami,wiecznie niezadowolona, nad 1 dniem wolnym myślała kilka godzin,a jak miał ktoś w jakiejś sprawie do niej dzwonić to drżał,wierzyc sie nie chce ze ktoś na kadry narzeka,może wystarczy pomyśleć ze jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie,wiadomo ze każdemu sie nie dogodzi,ale można by było zrozumieć że po zmianie pracowacy w biurze tez więcej wszyscy mają na głowie i trochę zrozumienia zanim wszystko się ustabilizuje bo sami widzimy że zmiany sa nie w niejednej kwestii

@Kombinerki

To ze tamta byla gorsza nie znaczy ze mamy byc zadowolone bo ta jest TROCHE lepsza.Bez przesady.Każdy ma zly dzien ale nie zawsze.My pracownicy tez mamy na glowie.Nie tylko ona.Czasem klient potrafi wyprowadzic z rownowagi.To co mamy sie wyżyć na innych? Od kiedy pamiętam to jest nie do zycia.Tyle w temacie.

Kombinerki

Dziewczyny popatrzcir na to wszystko z innej strony,nawet jeśli w kadrach dziewczyny maja gorszy dzień to koze warto pomyśleć ile macie dziennie kontakt z nimi?telefonicznie tylko i to raz na jakiś czas a pomyślcie np o pracy w markecie- kierownik 8h nad głową,nie ma chwili spokoju,zapierr 8h,zrypki za byle co,a w Asie same jesteśmy na zmianie,nikt nas nie pogania i nie sprawdza.

Sorki za błędy

@Kombinerki

Spoko.Nikt bynajmniej ja na prace nie narzekam,ale chcialabym normalny miec kontakt z kadrami..nawet od czasu do czasu dzwoniac.Jakos do innych tez sie dzwoni od czasu do czasu i tego nie ma.Można normalnie rozmawiac? Mozna.Od czasu do czasu to ja rozumiem ze mozna trafic na zły dzien..ale nie ZAWSZE.

A czy wiecie ze kadrowe sa dwie , a jezeli się nie mylę to 3 .Ja dzwoniąc jeszcze sie nie spodkalam z tym by byc źle potraktowana .Moze trzeba normalnie rozmawiać a nie na dzien dobry zaraz samemu wyskakiwac z jakims ..ale.. Jestem pracownicą i tez pamietam czasy poprzedniej kadrowej .... Teraz jest o niebo lepiej w stosunkach między sklepem a kadrami.Trzeba umieć sie porozumieć,i nie mieć ciagle pretensji do drugiej strony. Jeżeli nie potraficie dogadać z kadrowa przez tel, ktorej zresztą nie jedna z was nawet na oczy nie widziała ,to jak dogadujecie sie z klientami ........którzy niejednokrotnie podnoszą cisnienie do 300

Kombinerki

Racja,też jestem tego zdania. Jakis czas wgl jedna kadrowa byla ze stażystką i wszystko było na jej głowie. Łatwo mówić jak sie nie jest na jej miejscu.Nowy pracowdawca = nowe wymagania i z tym się wiążą kolejne obowiązki.

Ja akurat pisze o jednej konkretnej osobie.I tez ja nie wyskakuje z zadnym ale..Wiem co pisze.Wiec skoncz prosze.Mam prawo miec swoje zdanie jak i ty..Nie bron ślepo.

Nikt nie zabrania mieć Ci swojego zdania! I wiem kogo nasz na mysli.a juz napewno nie bronie jej ślepo.Poprostu wyraziłam swoją opinie , ot co....

Lol ...

No okej A nikt nie skomentuję nic o dniach wolnych za nadgodziny to jest dopiero kpina. I urlopy z miesięcznym wyprzedzeniem trzeba zgłaszać nawet 3 dniowe A min można wziąć 14dni wytłumaczy mi to ktoś. Albo ja jestem głupia albo ich troszeczkę ponosić zaczęło. A co do podwyżek to brak słów jak można tak traktować ludzi którzy zap.....dalają na nich....... szok i niedowierzanie

@Lol ...

Czego nie rozumiesz z urlopami? Minimum 14 dni w przypadku jesli chcesz otrzymac wczasy pod gruszą.W innych przypadkach mozesz wziac ile chcesz..

Lol....
@20

No dobrze A jak mam wziąć wolne za nadgodziny jak nawet nie mogę wziąć wolnego które mi przysługuje bo sklep byłby zamknięty.... za ten miesiąc mam godziny wyrobine to mam do końca miesiąca nie przychodzić.....

Gośka
@Lol....

Dziewczyny same wiecie że brakuje tyle osób na sklepach dzwoniąc do kadr z grafikiem to wiecznie można słyszeć niezadowolenie wolne trzy dni zapomnij, jeszcze jak usłyszalam od innych sklepów ze one maja wiecej kasy to masakra i za szkolenia płatne

Arek

LEPIEJ TRZEBA BYŁO NIE DAWAĆ PODWYŻEK BO TO CO PRZYGOTOWAŁ ZARZĄD SYSTEM SP. Z O. O. TO KOMPROMITACJA NA CAŁĄ POLSKĘ. ECH... SZKODA PISAĆ. ŚMIECH PRZEZ ŁZY... ZA GROSZ SUMIENIA I ZERO EMPATI. A PONOĆ MIAŁO BYĆ LEPIEJ PO ZMIANIE WŁAŚCICIELA... BRAK SŁÓW.

Arek

PRZEPRASZAM ZA POWSTAŁE BŁĘDY W PISOWNI.

A....

Pytanie z innej beczki, czy otrzymaliście już premię kwartalną?

były
@A....

Przestańcie sami pisać sobie komentarze, kto pracował ten wie jaki tam jest (usunięte przez administratora) zdecydowanie odradzam pracy w ASA-ch, chyba że sami chcecie się o tym przekonać

hania

Nasza kasia jest super Moje sugestie dla System Sp. z o.o.: Jest okej Lubię atmosferę w System Sp. z o.o. za: Mila wspolpraca

Aneta
@hania

Kasia Bagińska jest super:* jako opikunka wszystko załatwi,przez 4 lata jak pracuje nigdy nie było problemu z niczym.Fachowo wykonuje swoja pracę z resztą jak reszta dziewczyn.

Mariusz

Tak po za tym nie musiałem pisać oddziału bo na dolnym śląsku pracuje tylko jeden Mariusz i to w Lubinie, i pewnie mi się dostanie za ten wpis od przełożonych, ale czytając 70% postów na tym forum, uważam że naprawdę coś z tymi osobami jest nie halo. Skoro macie manka powyżej 300 złoty na zespół to musicie albo mieć złodzieja w zespole albo niedoszkolonego w zespole którego prosta matematyka przerasta i nie potrafi dodać 2+2 i wydać reszty. Tak co do wypłat to jeszcze nie zdarzyło się byśmy czekali na należność finansową za wykonaną pracę, także jak napisałem we wcześniejszym poście może czas na na zmiany w oddziale i czasowe patrzenie na ręce bo mano się z kosmosu przecież nie biorą. Dużo byłych pracowników pisze totalne bzdury oczerniając firmę, ja bym wolał rozstać się w zgodzie i nie palić za sobą mostów

Jak czytam wasze wypociny i gorzkie żale to mi się niedobrze robi. Po pierwsze: jestes wolnymi człowiekiem i nikt cię nie zmusza do pracy- więc jak nie pasuje, to się po prostu zwolnij, w czym problem? Po drugie- jeśli nie odpowiada ci wynagrodzenie, to (powiem ci w sekrecie :D ), że w XXI w. jest takie coś, co się nazywa PODANIE O PODWYŻKĘ, które kieruje się bezpośrednio do szefostwa, a nie na forum ;) Po trzecie, jak widzę teksty w stylu ,, powinni nas wysłać na szkolenie, bo nie wiemy, co sprzedajemy" to zaczynam wątpić, że jesteś osobą myślącą, bo każdy z nowych alkoholi jest opisany na odwrocie. Skoro tego nie wiesz, to nic dziwnego, że zarabiasz najniższą krajową. Nie pozdrawiam :P Tak, jestem pracownikiem. Nie, nie pracuję w biurze.

Pracownica

Zgadzam się z tobą w 100%. Mało jest ludzi w sklepach AS którzy naprawdę potrafią dobrze pracowac, myślą i przede wszystkim nadają się do tej pracy. Jak patrzę na te osoby nowe to to jest tragedia. Ja to bym połowy tych ludzi to nawet na szkolenia nie dała bo od razu widać po nich że pracowników się z nich nie zrobi.

No nareszcie coś mądrego. Zgadzam się z koleżanką w 200 %. Ja tam bardzo lubię pracę w naszej firmie. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych,????

No wreszcie jakieś normalny współpracownik. Pozdrowienia z Lubina

Mariusz

Każdy płacze że mało że inwentaryzacja zawsze na minus, przecież wiadomo z góry że zawsze będzie na minus iż mamy półki nie monitorowane i nie zawsze jesteśmy w stanie dostrzec sprytnego złodzieja, a że papierosów czy wódki brakuje albo mamy nie dobór kontenerów i butelek cóż ludzki błąd się pomylić lub nowy pracownik nie ogarnia zbytnio ( skoro macie hod-dogi lub toto lotto ) to nie płaczcie bo mano idzie z premii, a to że firma na czas nie płaci wynagrodzenie to w czymś musi być rzecz bo Lubin jakoś nie narzeka, każdy oddział jest zadowolony i takie rzeczy jak tu opisujecie to jakaś wielka kpina, albo wasze oddziały sobie nie radzą. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, ale skoro się ze mną nie zgadza to może pominął się z powołaniem i nie powinien pracować jako sprzedawca lub handlowiec, może pora zamienić pracę na fizyczną by docenić o co się ma !!! Proszę czytać post ze zrozumieniem iż pseudo debilom dziękuje. U nas jest aktualnie uczciwy i zgrany zespół jak i w całym Lubinie i nikt na nic nie narzeka, nie chcę debatować ale jeśli coś w danym oddziale nie gra to chyba pora na zmiany na lepsze :)

Były wypłaty miał ktoś już przelewy

ala

nie było :(

Pracownica

No w tym miesiącu to jakaś porażka z tą wypłatą. To trochę przesada żeby jeszcze wypłaty nie było.

Klementynka
@ala

Oj będzie,będzie się działo.....................od kiedy "kadry"dzwoniąc z zapytaniem do nich o wypłatę ile dostałam przelewem do wypłaty na konto????kadrowa m.......stwierdziła że nie może mi udzielić takiej informacji.............bujda na resorach,oj czekam czekam do jutra ......paranoja z tym nowym wlascicielem

@Klementynka

Tępa dzido, a gdyby to np. któraś ze współpracujących z tobą w sklepie kolezankek zadzwoniła i podała się za ciebie, pytając o wysokość wynagrodzenia i kadrowa M. udzieliłaby jej info, to byś wielce płakała, że jakim prawem to zrobiła... Rusz głową zanim coś tu naskrobiesz, bo aż żal mi ciebie.

Nina

(usunięte przez administratora)możesz być co najwyżej Ty. I z takim słownictwem to raczej do pracy na ulicy się zgłoś. Istnieje coś takiego jak weryfikacja danych.

@Nina

Oj oj, (usunięte przez administratora) :P a wiesz co jest najlepsze? Wiemm kim jesteś, a ty nieeee :P

Nina

Zielonego pojęcia nie masz. I przepraszam ale z ograniczonym umysłowo osobami nie wydaję się w dyskusje, bo mi ich zwyczajnie żal.

LUBUSKIE
@Nina

Widać po waszym słownictwie sposobie wysławiania sie kto pracuje na tych sklepach nic dodać nic ująć tragedia gwiazdy wiecznie niezadowolone .

qwerty

Wypłaty ??? chyba zapomogi he he :)

Beti

Świetnie Przyjechalo mnóstwo nowych produktów, niektóre z górnej półki ale szkoda że zapomnieli o przeszkolenu pracowników co sprzedajemy!!! Na początek wystarczył by katalog z opisem produktów! Nie wspominając o szkoleniach jeżeli mają to byc sklepy z wyższej półki jeżeli chodzi o alkohole. Bo niestety jak na razie wszyscy są jak dzieci we mgle, zero organizacji z dostawami z towarem z układem na półkach. Coś leży z organizacją i planowaniem. Nie sztuka jest wrzucić na Asy towar za setki tysięcy zł jak pracownicy nie będą go znali tym bardziej klienci nie kupią. Jak mamy coś polecić jak nie wiemy co to jest??!!

Atanera
@Beti

Poczytaj sobie trochę na etykiecie,a jak będziesz bardziej dociekliwa to w necie znajdziesz szczegóły.

@Beti

Na kazdej butelce- czy to wino, czy jakiś inny alkohol jest karteczka z opisem. Czytać nie potrafisz, to do podstawówki, a nie płaczesz o podwyżkę!

Pracownica

I jak tam wypłaty były już bo w tym miesiącu przesadzaja

Xxxx

Jeszcze nie.

Atanera

Już są

Klementynka

Witam,miałam dziś rozmowę w sprawie pracy w sklepie As z nijakim panem Robertem co reprezentuje firmę,przeszłam pozytywnie i zaprosili mnie na szkolenie no i mam pracę,pomozcie............warto się starać,jakie zarobki i jakie są zasady????nie wiem co mam robić bo opinię widzę że są różne..........pomocy??????

Czekamy na podwyzke ciekawa jestem ile dostaniemy i czy te co dostaly od szefostwa tez dostana Moje sugestie dla System Sp. z o.o.: Narazie niemam

@pracownik

Jaką podwyżkę? Najniższa krajowa weszła od stycznia czyli to dopiero w lutym będzie

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.