Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Czy coś wiadomo kiedy będą dawać świąteczne

kazek

Masakra odnośnie Właścicieli tej sieci. Żadnych rękawiczek czy Przegród (wide np. Żabka) zabiezpieczeń ani pomocy dla pracowników w rodzaju masek czy chociażby rękawiczek.....to się kwalifikuje pod prokuratora......nie mam słów na to co widzę.......

@kazek

Brawo! W końcu klienci reagują!

A jakie to mamy zabezpieczenie? Rękawiczki? Po całym mieście biegamy żeby gdzieś je kupić a wszędzie braki. Spirytus? My nawet nie mamy go na sklepie. A o maseczkach można pomarzyć bo w aptekach takie pustki mamy.

To kup 0.5 czystej ,środki z aptek czy drogerii nawet nie mają takiej zawartości alkoholu , nie wiesz że do spirytusu i tak trzeba dolać wody bo za szybko wyparuje ? Ludzie ogarnijcie się....częściej myć ręce i na odległość od klienta .Nie piszcie tylko że nie da rady, wszystko się da ,trzeba tylko chcieć

@kazek

Rękawiczki mamy,przegrody mamy,płyn do dezynfekcji mamy.Jak ktoś jest nieporadny w zyciu to ma jak ma.Nie trzeba czekac az ktos poda na tacy tylko samemu zadbać o swoje bezpieczeństwo. Proste

Krycha
@K20

To akurat jest obowiązek pracodawcy zadbać o takie rzeczy, my powinniśmy tylko przestrzegać wytycznych. Masz prawo odmówić świadczenia pracy jeżeli nie czujesz się bezpiecznie, bo pracodawca o to nie zadbał.

@Krycha

To czekaj dalej na obowiązek pracodawcy.A co ty ksiezniczka,ze sama nie mozesz o to zadbac? Ciężko ci pomóc jak masz możliwość zrobic to prędzej?

Krycha
@K20

Nie księżniczka, ale nie mam zamiaru się narażać i latać po całym mieście i szukać wraz z tłumami ludzi środków do dezynfekcji. Powinni zamówić większą ilość i przysłać na sklepy. A Ty co dupolizus? Premii oczekujesz , że taki zaradny jesteś? Nie łudź się, jak zachorujesz to jedyne pytanie jakie padnie czy to jest ktoś na umowę zlecenie, aby tylko sklep był otwarty. Niech każdy robi co do niego należy, zarówno pracodawca jak i pracownik.

@Krycha

A ja co? A ja dbam o swoje bezpieczeństwo w miejscu pracy. Nie czekam az ktos o to zadba. Nie, nie oczekuję premii.

@Krycha

A ty nie lataj po sklepach tam gdzie sa tłumy i czekaj jak te tlumy przyjda do ciebie a ty bez zabezpieczen hehe. Podejscie idealne.

@K20

Jak czytam te (usunięte przez administratora) wypowiedzi ludzi którzy nie patrzą na swoje bezpieczeństwo to stwierdzam że zaraza jest już między nimi Ludzi na ulicach nie widać po 19 ale nie my do 22 Lidl Aldi Biedronka wprowadziły premię za to że pracownicy przychodzą do pracy A tu co ??

@Pracownica

Zgadzam się. Nie ma potrzeby byc od 7 do 22.

@Krycha

Od jutra wchodzi że pracodawca musi zagwarantować wszystkie środki do dezynfekcji nie że my latamy I szukamy tylko firma musi to dostarczyć.

@Pracownica

No i dostarczyła. Nie da się byc jednocześnie wszędzie. Są dostarczane sukcesywnie,więc spokojnie.

@K20

No tak .Dostarczyła do Zielonej Góry!.A reszta niech lata i szuka może coś znajdzie.Napewno wirusa.????

Pilo

A co się dzieje w Asie w Świebodzinie na deptaku ciągle brak personelu ciągle sklep zamknięty czy aż tak ciężko się tam pracuje.? CZY ekipa nie taka może warto y się zainteresować czemu Pani w czarnych długich włosach więcej na wolnym niż w pracy.? Inni mogą pracować a Pani więcej na wolny albo chorobowym taka pracę też chcę i do tego płacą żyć nie umierać może ktoś by się zainteresował ta Panią

Gosc

Co to ma(usunięte przez administratora) być? Ja się pytam. Kadry wypięły się na prośbę o urlop! Mają w (usunięte przez administratora) pracowników. Mam urlop zaległy, nikt mi go nie da. Paranoja! Brak rękawiczek, brak środków do dezynfekcji. Obudzili się na ostatnią chwilę i każą kupić za swoje. W magazynach od miesiąca nie ma środków. Ciekawe skad mamy je wziąć!!!!

???
@Gosc

Jak jesteś (usunięte przez administratora) to kupuj dalej za swoje, my normalnie kupiłyśmy na fakture, nikt nie każe za swoje kupować

@???

My również kupujemy,bierzemy fakturę na firmę i po kłopocie ;a w razie braków mamy dokupić co trzeba....łącznie ze spirytusem.Wiec nie rozumiem-jedna firma ,jeden sklep może kupić na fakturę a drugi nie?

@???

(usunięte przez administratora) Jakby nie było problemu z kupnem na fakturę, to bym się nie odzywała.

???
@Gosc

Czyli jest problem z kupnem na fakturę, a za swoje nie ma problemu? To faktycznie, kupuj za swoje:D

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Pracownica

Masz racje.Ale nie zamkną sklepów,bo liczą sie tylko pieniądze a nie my pracownicy.Teraz właśnie nam pokazali jak bardzo jestesmy dla nich nikim.Zeby chociaz skrócili godziny pracy,ale nie,po co.Czy naprawde musimy miec czynne tak dlugo w tej coraz bardziej nieciekawej sytuacji? Powiem szczerze,ze dopiero teraz przejrzałam na oczy w jakiej firmie pracuję i chyba czas sie pożegnać.

Buahaha
@Pracownica

Masz kilka rozwiązań tej sytuacji np urlop, chorobowe albo wypowiedzenie. Nikt na siłę nie zatrzymuje. Nie ma ludzi nie zastąpionych. Siedź w domu i pisz komentarze, nakręcaj innych i rób z siebie męczennika.

Buahaha

Nie jestem tępa. Mam męża mam rodzinę. Sama piszesz że pora się pożegnać z firmą. Może to właśnie Twój czas. Skoro się boisz to zrezygnuj z pracy zamiast narzekać. As nie padnie. A jak wygląda sytuacja każdy widzi. Każdy słucha wiadomości. Pozdrawiam. Rozmowa zakończona

Kaśka
@Buahaha

Dokładnie chorobowe bez problemu i zaległe urlopy

Aga

Czy macie coś dostępnego do dezynfekcji rąk ?

@Aga

Nie mamy.Zadnego wsparcia ani zadnych wytycznych od firmy również nie.Inni pracodawcy chociaz zapewniają rekawiczki ktore trzeba zmieniac czesto a tutaj jak zwykle ciul z nami...Hajs ma sie zgadzac i reszta sie nie liczy.

Gośka
@Pracownica

Zapewnienie środków dezynfekujących pracownikom i profilaktyka w tym zakresie leży w interesie samego przedsiębiorcy. Tylko nieodpowiedzialna odoba zbagatelizuje obecne zagrożenie jak się ostatnio pojawiło. Wystarczy zgłosić

@Gośka

Gdzie zglosic?

@Pracownica

Bo sklepy monopolowe to sklepy pierwszej potrzeby o nas dbac powinni w pierwszej kolejności. ???? ale koleżanki i koledzy odkazic się możemy alkoholem oczywiście teraz żartowałem. Choć ogólnie do śmiechu nie jest .... DYREKCJO ZADBAJCIE WKONCU O NAS PRACOWNIKOW.......JESTESMY W GRUPIE WYSOKIEGO RYZYKA ZACHOROWAN ..OBSLUGUJEMY ROZNYCH KLIENTOW I BOIMY SIE O SIEBIE I NASZYCH BLISKICH ....CZY NAPRAWDE NIE MOZNA ZAMKNAC CHOC NA TYDZIEN SKLEPOW I ZOBACZYC JAK SYTUACJA SIE ROZWINIE ? ALKOCHOL TO NIE CHLEB Z NIEGO OBIADU NIE UGOTUJEMY , BEZ ALKOCHOLU MOZNA SIE OBYĆ . ZRESZTA BYLA BY OKAZJA DO WYBRANIA ZALEGLYCH URLOPOW , BO Z TEGO CO SIE ORIETUJE WIEKSZOSC PRACOWNIKOW NA SKLEPACH TAKOWY POSIADA ...

Pracownica

Jutro to dopiero będziemy mieć skupisko ludzi.Ale co tam Wazny utarg a nie my.Trzeba cos w tej sprawie zrobic.

@Pracownica

Nie wiecie co jutro zrobić, żeby się nie narażać? Pomyślcie trochę....

Urlop na żądanie?

@Sylwia

A znasz kodeks pracy? Nie ma obowiazku udzielenia urlopu na żądanie jeśli wpłynie to na działanie zakladu pracy czyli w naszym wypadku sklepu.

@Pracownica

Dobrze doczytaj przepisy, bo urlop na żądanie jest dla wszystkich pracownikow we wszystkich branżach A to co Ty napisałaś to ms wejść w maju w życie, wtedy owszem u nas nie będzie możliwe wzięcie urlopu na żądanie, chyba że ktoś Cię zastąpi. Osobiście kilka razy korzystałam z tego urlopu i nikt mi nie odmówił.

@Sylwia

To ty dobrze doczytaj.Dostalas bez problemu bo poszly Ci na rękę. Wcale nie mialy takiego obowiązku.

Kaśka
@Sylwia

Wszystkie sklepy w naszym miescie mają skrócone godziny A my do 24:00 kto to widział...

@Kaśka

U nas to samo.Pracodawcy podeszli do sytuacji bardzo powaznie.U nas jak zwykle.Hajs sie musi zgadzac.I nie wazne jakim kosztem. Jest to naprawdę przykre.To sa sklepy monopolowe.Nie musi byc czynny tak długo. Alkohol to nie jest pierwsza potrzeba.

Ula

U mnie wlasnie byla pani z pytaniem czemu mamy czynne skoro nie jesteśmy spozywka.Jutro bedzie zglaszac do sanepidu.Robi sie cyrk.

Sanepid
@Ula

Sanepid na pewno się ucieszy, że kolejna pinda sieje zamęt. Mogłaś uświadomić panią, że póki co zamknięte są wszystkie sklepy w galeriach handlowych, a ty chyba nie masz sklepu w galerii?

Sanepid

Nie unoś się, jestem w tej samej sytuacji co ty. Pinda to było o tej babce, co chce do sanepidu dzwonić, na razie nie ma po co niestety. Pracujemy póki nie ogloszą, że wszystkie sklepy mają być zamknięte, teraz tylko galerie.

Lena

Mordę to masz Ty, zresztą głupio mądrą jak zawsze ! Po co taki wpis dajesz w ogóle skoro nie jest na temat ? Przypuszczam , że średnio kogoś interesuje Twoje zdanie na mój temat. Chyba z nudów to wypisujesz , bo w sumie napisałaś, że nie masz nic w pracy do roboty.

Anka

1.Gdzie w umowie mamy punkt o tym, że musimy pracować w niedziele nie handlowe? W dodatku za darmo. 2. Te rękawiczki to kpina Trochę za późno pomyśleli o nas. Dystans od klienta 1-1.5m. Przestrzegacie? Drogą kropelkową też się zarazimy. Poza tym pracujesz w rękawiczkach to wychodząc też je zakładaj. Klamki itd. Kpina.

@Anka

Dokładnie co z tymi niedzielami chce spędzić ten dzień z rodziną a nie z menelami i najtańszym piwem. Nie powinny być otwarte. Gdzie to zglaszac

Ona

Witam.Trzeba coś z tym zrobić?Kto zrobi jak wszyscy się boją . A dlaczego? BO ZWOLNIĄ.

Pracownica

Tak Cię wynagrodza jak Ci płacili 2 % od utargu w niedziele hehe.

Pracownica

Na piśmie tez miałaś ze 2%.Dostałaś chociaz raz?

Klient

Mam pecha do p." Smetnej " w Gorzowie na Okolnej .Ona chyba za karę stoi za ladą. I to nie jest tylko moje zdanie. Może jak przeczyta ten wpis to trochę zmieni podejście do klientów .Proponuje zostawić zły humor w domu.

Gosc

Jedna osoba na zmianę. Od 7-15 od 15-23 a weekendy do 24. Niedziela od 11 do 21. Na nas wymuszają przyjście na dodatkowe godziny. A grafik ustalają kadry

Gosc

Jak to jest z urlopami wypoczynkowymi, że jeden sklep dostaje go pomimo braku osób na zastępstwo i w dogodnym dla siebie terminie, a drugi sklep pomimo załatwienia osoby na zastępstwo-tego urlopu nie dostaje? Kadry stawiają warunek załatwienia sobie osoby, która stanie na czas mojego urlopu, a po zgłoszeniu do nich że mam osobę chętna, twierdzą, że nie zapłacą jej i mamy się dogadać między sobą

@Gosc

Przecież juz nie bierze się nikogo na zastepstwo.Jedna idzie na urlop a dwie zasuwaja.

@Gosc

My jakoś nie mamy problemu z urlopem .Mamy osobę która przychodzi na zastępstwo .A tak po za tym to urlop nam się należy ,bo po coś właściwie jest i obowiązkiem pracodawcy jest dostosowanie godz pracy , nigdzie nie jest napisane że sami mamy sobie organizować zastępstwa by móc go wybrać

Pracownica

Czyli na każdy sklep są inne zasady? Czegos tutaj nie rozumiem.U nas jak jedna idzie na urlop to pracuja dwie.Trzeba kombinowac z grafikiem wtedy.Czyli jedna jest na urlopie kosztem innych. Macie kogos na zastepstwo jak bylo za czasów panstwa S.?

@Pracownica

U nas nie ma problemu z urlopami kiedy chcemy to bierzemy i kadry się zgadzają

Pracownica

Czyli tak jak pisałam. Złośliwość i podłość kadrowej.Kazdy sklep traktuje inaczej.Co za babsko podłe. Jej stosunek do ludzi zalezy od tego czy kogoś lubi czy nie.I tak sie zachowuje osoba na takim stanowisku? Wstyd i żenada. Czekam dnia kiedy w koncu odejdzie.

@Pracownica

A jak są dwie osoby na sklepie? Wtedy dopiero jest problem. Bo druga osoba nie chce robić po 12 h, a osobie na zastępstwo nie zapłacą za zlecenie, bo im się nie opłaca.

Wanda
@Gosc

A w jakich godzinach standardowo pracujecie na sklepie? Ile osób z reguły jest na jednej zmianie? I kto ustala ten grafik?

Asia
@Wanda

U nas sklep jest czynny od 10 do 18 i to od pon do czwartku, kiedy jedna ma urlop, staramy się nie brać dodatkowych godz bo i tak nie zapłacą

Ela

Dowiesz sie z czasem o kogo chodzi z kadr. Wszyscy sie wysypuja bo maja dosyc.

@Ela

A co ty taka tajemnicza jestes? Po co zaczynalas temat jak teraz nie chcesz napisac o kogo chodzi? Taka wazna chyba sie chcesz poczuc,ze wiesz wiecej niz inni.Nie szalej..Nikt cie prosic nie bedzie.

Pracownice

Z tego co wiemy to główna kadrowa masakra

@Ela

Ja też znam Magdę nie mogę nic złego na nią powiedzieć

Karol

Co ty opowiadasz w ogóle? Nie ma żadnego ,powtarzam żadnego! usprawiedliwienia dla kogoś kto zachowuje się nagannie w stosunku do innych osób w pracy! I nie porównuj proszę która była gorsza, a która lepsza. Żadna nie powinna się w taki sposób zachowywać. Stanowisko Kadrowej jest poważne i pełne obowiązków. I osoba która się na taką pracę pisze, powinna być na tyle odpowiedzialna aby to ogarnąć. Bez zbędnych "wybuchowości" czy też "humorków",a tym bardziej na np. wyżywaniu się na pracownikach itp. Nie oni są tu winni,za co? za braki w umiejętnościach Kadrowej? Moim zdaniem to świadczy o tej Pani,tylko i wyłącznie o niej.świadczy również o brakach w podstawowych kwestiach,takich jak: radzenie sobie z trudnymi sprawami,krytycznymi sytuacjami,stresem czy nawet asertywnością. Pracowałem w tej firmie,rozmawiałem nie raz z tą Panią i stąd pozwoliłem sobie wyrazić opinię.

Asia180
@Karol

Nie spotkałam sie z nagannym zachowaniem Madzi z kadr jest bardxo dobra kadrową i kulturalną osobą. Tylko pamiętajcie zawsze najpierw oceńcie swoje zachowanie. Dla mnie była ok. Pozdrawiam całe biuro.

Dających sie wykorzystywac? A w jaki to sposób nas wykorzystują? Wykonujemy swoja pracę jak każdą inną byśmy wykonywali w innym miejscu.Co ty piszesz za glupoty? No chyba ze ty byś chciala pracować i nic nie robic.Napisz proszę w jaki sposob jestesmy wykorzystywani.

Lena

To ja Ci odpowiem w jaki sposób. Robisz robotę, która jest o wiele więcej warta niż za nią otrzymujesz.

@Lena

Nie bądź śmieszna..A jaka to niby robisz robote ktora jest wiecej warta.Nie mówię, ze malo jest pracy ale nie przesadzaj..sa dni ze nie robisz praktycznie nic..Wiec skończ pisac glupoty

Lena

Może Ty nie robisz praktycznie nic, bo ja mam zawsze coś do roboty. Poza tym za takie dźwiganie, szczególnie latem jak wjeżdża po 90 transporterów plus reszta, po dwie palety wódki i dwie palety piwa i napojów z Cd Partner to faktycznie zarobki jakie do tego momentu były to są wystarczające, te 1950 zł, po prostu zadowalające. Więc jak nie wiesz jak wygląda prawdziwa praca w Asie to Ty nie powinnaś pisać głupot. Bo za parę lat jak Ci kręgosłup siądzie to tej renciny z pracy w Asie nie starczy Ci nawet na jedzenie .

Lena

Dodam jeszcze, że za pracę w weekendy , godziny nocne i niedzielę to nie ma co wyżej mierzyć, masz rację, nawet te 1950 zł jest za dużo. A premia od hot-dogów w oszałamiającej kwocie od sprzedanego hot doga to już naprawdę jest rewelacja. !!!! Zastanów się dziewczyno, co Ty w ogóle masz w głowie. Gdyby ludziom zapłacili jak należy, to sklepy by nie miały problemów z personelem.

@Lena

Kobieto ogarnij sie.A w innej pracy n8e dzwigalabys? A co do roboty to Tak..zawsze cos jest.Tak jak w KAŻDEJ innej pracy.Wiec nie rozumiem o co masz problem.Transportery dźwigasz? Hahaha to chyba dostawcy bardzo cie nie lubili

@Lena

I nie pisz mi glupot ze nie wiem jak wyglada praca w asie.Wlasnie wiem i dlatego tez wiem ze piszesz bzdury..No ty to chyba bys chciala prace leżąca

Lena

W wielu pracach nie trzeba dźwigać. A u nas sklep jest zagospodarowany, że dostawca nie ma jak wrzucić towaru na magazyn. Zostawia na sali sprzedaży i resztę trzeba ogarnąć samemu. Każdy sklep wygląda inaczej więc nie wiesz o czym mówisz. Pracowałam na kilku Asach I tylko na jednym nie było praktycznie nic do dzwigania. Dostawca zawozil towar wprost do magazynu. Kto naprawdę pracuje na sklepie to wie doskonale o czym mówię. Nam nawet czasami pomagają zaprzyjaźnieni klienci przerażeni ogromem transporterów. Więc może siedzisz na Fabrycznej 17a/1 i piszesz same superlatywy , żeby jakoś to wyglądało ????

@Lena

Widze,ze pracownik roku z ciebie.Wszystko wiedzaca najlepiej i najlepiej pracujaca.Aaaa i najdluzej pracujaca.Powiem ci tak..Mam nadzieje ze juz nie pracujesz..Bo takich (usunięte przez administratora) placzacych i piszacych bzdury ta firma nie potrzebuje. Także ten....

Lena

No to Cię zmartwię, pracuję i dalej będę pracować. A co ? Masz ochotę mnie zwolnić?

@Lena

W takim razie jest mi przykro ze tak ci źle a nadal pracujesz. Tak,gdybym miala taka mozliwosc na pewno byc Cię zwolniła za glupoty ktore wypisujesz

Prostownik

Nie piszcie bzdur, że kiedykolwiek było 180 Asów najwięcej było ich 87 szt. a jak zaczęli zamykać to może zostało ich z 50 szt., co miesiąc jakiś likwidują, jak tak dalej pójdzie to zostanie ich tylko kilkanaście i wcale się nie dziwcie, że zarzucają was towarem, z likwidowanych sklepów gdzieś ten towar sprzedać muszą.

Karol

Zaskocze Cię,są takie prace w których nie dźwigasz aż tyle. Zmieniłem pracę (też handel,też sklep) zarabiam o wiele więcej niż w Asach a się nie narobie! i gdybyś była tak bardzo inteligentna to byś wiedziała koleżanko,że jest coś takiego jak NORMY I ZASADY.Uwzględnione w przepisach! Zasady bezpieczeństwa w pracy(transportery po sam sufit w mniejszych asach,nie sa bezpieczne) i Normy które mówią ile możesz udźwignąć na 8h zmianę. Wystarczy się doedukować i wtedy zaczynać dyskusję,wiesz? I proszę Cię nie opowiadaj bzdur i nie uogólniaj prac. Bo praca pracy nie równa. A dodatkowo nie zachwalaj "na siłę" pracy w tej firmie. Bo ogrom ludzi mówi tym samym głosem. Czyli znakiem tego jest,że tam pracowali i wiedzą ile się zarabia,co jest na kwitach,braki w inwenturach (ustawione oczywiście),kadrowa podła,zwolnienia,i inne machlojki. Więc lepiej dla Ciebie by było gdybyś się zwyczajnie nie ośmieszała. I zgodzę się z innymi... nie posiadasz ambicji za grosz.

Ela

Ja tez Magde znam doskonale i jest OK.Trzeba ja bardziej poznac.Jest konkretna kobieta i wie co robi.Czasem jest wybuchowa, ale to dlatego, ze tez ma dosyc tej roboty i wcale sie nie dziwie, ze odchodzi.Zreszta wszyscy uciekaja z tego bagna.

@Ela

Nie chodzi mi o wybuchowosc.Kazdemu sie moze zdarzyć, zwlaszcza ze ja tez ktos cisnie odgórnie. Mi chodzi o jej zlosliwosc.Raczej majac takie stanowisko to nie wypada.To nie przedszkole zeby sobie robic po złości. Ale cóż, widocznie nie nadaje sie do pracy z ludźmi.

ktoś

Nie polecam nikomu tej firmy! Nikt nie chce powiedzieć prawdy, z kierownictwem z Zielonej Góry także nie idzie się porozumieć!!!! (usunięte przez administratora) na każdym kroku, nie wiemy o wysokości naszych wypłat, tj. nie otrzymujemy rozpiski ile dostajemy premii, ile płacą nam za godziny nocne... Wielka żenada. Wszędzie na ogłoszeniach piszą że praca w systemie 3 dni rano, 3 dni popołudnie i 3 wolnego. Wcale tak nie jest pracujemy po 2 dni na rano, 4 dni na popołudnie i jeden dzień wolnego. Wielkie zakłamanie, ustawione inwentaryzację. Nie wspomnę o niedzielach niehandlowych, gdzie my musimy pracować! Nie mają nawet za to żadnego praktycznie wynagrodzenia. Czy normalne jest że pracownik jednego ze sklepów jest na zwolnieniu, to na jego miejsce ściągany jest pracownik z innego sklepu??? My jako pracownicy mamy podpisana odpowiedzialność majątkową i co mamy wpuścić obcą osobę na sklep??? Nigdy nie polecę tego zakładu pracy. Zaczyna się tam robić wielki cyrk, nie ma co się dziwić że pracownicy się zwalniają i to nie tylko na sklepach ale także w głównej siedzibie w Zielonej Górze.

@ktoś

Tak to prawda.Na liście płac nie ma uwzglednionej premii. Pytam sie gdzie jest 2% od utargu w niedziele.Bylo pismo,ze bedzie płacone a nie jest.Trzeba zglosic to do odpowiedniej instytucji.Niech sie w końcu ktos tym zajmie.W niedziele z zakazem handlu tez nie powinnismy pracowac. Zostala poswiadczona nieprawda do krs.Nie jesteśmy zadnym wyjątkiem z ustawy,ze mozemy pracowac.

Gośka
@ktoś

Słyszałam że z biura ludzie też odchodzą nie ma już kilku osób widzą co się dzieje Na odpowiedzialnosci materialnej nikt nie ma prawa nikogo nam narzucać z innych sklepów tym bardziej obcej osoby która się dopiero szkoli

@Pracownica

Mam pytanie , czy ktoś już otrzymał kwitki od wypłaty za styczeń?

My jeszcze nie.

@Kasia

Tak dostałyśmy już w zeszłym tygodniu nawet pity też przyszły

My pity też dostałyśmy. Ale kwitków nie ma. A jestem bardzo ciekawa jednej rzeczy.

@Kasia

Nawet jak jestes ciekawa to i tak sie niczego nie dowiesz,bo tam nic nie ma.Tylko brutto i netto hahaha..

Mkm89

Mam pytanie. Jestem obecnie na urlopie zaległym 3 miesiące po urlopie macierzyńskim czy należą mi się pieniądze za urlop (gruszowe). Dzięki za odpowiedź ????

@Mkm89

Tak na logikę to tak,bo dlaczego by mialo ci sie nie należeć. Masz urlop wiec i musza ci wyplacic wczasy pod grusza.Ile jestes juz dni na urlopie?

Mkm89
@Pracownica

Jestem od 19 grudnia na urlopie. Tak więc zaraz będzie 2 miesiące.

@Mkm89

Zadzwon w takim razie do kadr i sie upewnij.

Hej i jak się wam podobają wypłaty

Pracownica

Jak zwykle.Nic sie nie zmieniło prócz podwyżki od panstwa.Gdzie ta podwyzka od firmy? Bo cos jej nie widzę. Nie wspomnę juz gdzie jest 2% od utargu w niedziele.

@Pracownica

Zapomnij o jakimś 2% takie zmiany .....

Ona

A ja z takim pytaniem. Dlaczego urlop jest liczony jako ciaglosc? W sensie ze 14 dni pod rzad a nie pomijamy nasze dni wolne jak za czasow państwa S.

@Ona

Po to aby Cie ogolić z kasy.Zawsze jest i był bałagan w tej firmie.

@Ona

Też mnie to zastanawia dlaczego przecież dni wolne nie powinno się wliczać do urlopu

KP
@Ona

Jakbyś zajrzała do Kodeksu Pracy, to byś wiedziała dlaczego.

@KP

Dokładnie;14dni kalendarzowych nie oznacza że zabiorą ci 14 dni z urlopu,ale tylko tyle ile jest dni roboczych

@ATA

A ja chce 14 dni URLOPU więc nie liczę dni wolnych i mi wyjdzie 18 dni wolnych.

@Ona

O ile nic się nie zmienilo w kodeksie pracy,to masz prawo raz w roku wykorzystac 14 dni kalendarzowych w czasie dogodnym dla ciebie.ale nie śledzę zmian w kodeksie więc mogę nie być na bieżąco.Najlepiej zajrzyj do kodeksu-to najbardziej wiarygodne źródło.I będzie wiadomo czy cię (usunięte przez administratora)

@Ona

No to już zależy od dobrej woli pracodawcy.....

@KP

To panstwo S nie zagladali do kodeksu? Dlaczego bylo liczone tak ze pomijalismy dni wolne?

@Pracownica

Powtarzam :dobra wola pracodawcy....

KP
@Pracownica

Tak jak tu już kilka razy napisano sieroto jedna: przysługuje ci 14 dni kalendarzowych nieprzerwanego urlopu. Wszystko powyżej to dobra wola pracodawcy. Powiedz, czego nie rozumiesz?

Koala1

Eewidentnie nie macie co robić wypisujac te bzdury. na forum..Zajmijcie sie lepiej pracą albo szukaniem nowej skoro tak Wam źle bo sianie zamętu widać wychodzi wiekszosci najlepiej.

@Koala1

To po co to czytasz i się udzielasz skoro nie jesteś zainteresowany/a . To forum jest właśnie po to , żeby się wypowiedzieć. A jeżeli nie masz nic do powiedzenia oprócz gadki , że wypisujemy bzdury to po prostu daj sobie spokój.

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.