Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Monia

Czy mieliście już karpiowe i paczki na święta

Sylwia
@Monia

U nas nic jeszcze nie było. Paczek wydaje mi się, że nie będzie. Karpiowe w zeszłym roku było 18.12 na koncie.

@Monia

Jakie paczki nic nie było A karpiowe jak zwykle na końcu może w święta dadzą

@Monia

Też nie wiem ostatnio obiło Mi się o uszy że paczek nie będzie.... Dziwne nigdy tak nie było. Karpiowe też nikt nic nie mowi pewnie przed Wigilią będzie, żebyśmy nie zdarzyli wydać :) Wiem że markety i inne firmy już paczki i karpiowe podostawali...

Poszkodowana

Czy ma Pani numer kontaktowy do Dominiki z kadr?

@Poszkodowana

Wystarczy zadzwonić na główny numer firmy i panią/pana połączą z kadrami

Kierowniczka
@Monia

Paczek w tym roku nie będzie, (usunięte przez administratora)powiedziała ze oni się boja jeździć po sklepach, nie które sklepy są całkiem zamknięte bo kwarantanny , wiec byłby ktoś poszkodowany z tego powodu.. Pozdrawiam

Poszkodowana

Czy ktoś z zajęciem komorniczym otrzymal dodatek świąteczny???

Tak

Poszkodowana

Wypłacony został w sklepie gotówką?

@Poszkodowana

Zadzwoń do kadr, ponieważ to nie jest temat na forum. Nie wiem czy rozumiesz o co Mi chodzi ale napewno dziewczyny Ci wszystko wyjaśnia. Ja tam zawsz jak coś się dzieje do Nich dzwonię i wszystko się wyjaśnia. Lepiej nie poruszać takich tematow na forum.

Poszkodowana

Niestety złożyłam skargę do inspekcji pracy na tą firme

@Poszkodowana

No to co ja mam Ci poradzić ? Mogłaś zadzwonić i porozmawiać na ten temat z kadrami, a nie wylewasz żale na forum... Jak nie dostałaś karpiowego to nawet i lepiej bo innym robisz pod górkę a nie firmie akurat w tej sprawie.

Ja2
@Poszkodowana

Ja też mam komornika i wstydzę się tego . chce spłacić jak najszybciej I mieć z głowy A Ty za swoje długi obwiniasz innych i wyciagasz ma forum swoje biadolenie Poszkodowana dobre sobie

Obiło Wam się coś o uszy w sprawie paczek ? Ponoć w tym roku nie dostajemy ale nie wiem czy to prawda ? Dziwne zawsze rok w rok mieliśmy paczki kiedyś dla dzieci później dla pracowników.Ktos coś wie może ?

Olek

Ile tych spelun jeszcze zostalo otwartych?Caly czas zamykaja sie te szajsy.Zamknac wszystkie budy bo to chlew a nie sklepy.Balagan i dziadostwo.Tyle madrych ludzi odeszlo z tego dziadostwa a reszta dalej brnie w tym cyrku.Madrzy ludzie odeszli i pracuja w przyzwoitych firmach.Inni pracuja dalej wiedzac, ze nie czuja sie tam dobrze.Po co?Brak wiary w siebie?Strach przed zmiana pracy?Przywiazanie?Rutyna?Przyzwyczajenie?Zamiast utrzec nosa zarozumialemu prezesikowi i grupowo sie zwolnic to chodza na sile do pracy bo sie łudzą, ze lepsze jutro nastapi jutro.Bledne kolo.Marnowanie swojej kariery.Regres zawodowy.Szkoda mi tych ludzi bo sa skazani na porazke.Ech.....Duzo tu mozna pisac...Przemyslcie to sobie czy praca w tym szajsie to szczyt moich mazen... Pozdrawiam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Monia

Szkoda słów na te Firmę Ass, inwentaryzacja robiona co miesiąc i braki na kwotę 1000zl, jak nie mają z czego ściągnąć bo jest komornik to wypowiedzenie. Kamery są ale po co jak zadasz sprawdzenia kamer nie mają czasu. (usunięte przez administratora)

Nieznajoma

Wypłata wysokości 2226zl na reke za prace samodzielnej osoby brak innych pracownikow 4dni w miesiacu wolne cale weekndy w pracy Az rece opadaja jak wykorzystują ludzii

Hejka były może już wypłaty

Oskarżona

Hej mam pytanie kto w zlotoryji pozwał As jeżeli trzeba świadków piszcie

Mychs
@Oskarżona

Jak mozna się z toba skontaktować. Mnie też podaja do sądu, a samemu ciezko się bronić.

@Mychs

Dlaczego podają cię do sądu o co chodzi

Marina

Przeciez ja juz dawno mowilam, ze w tym szajsie sie nie pracuje.Dzieci sie zatrudnily i sie ciesza.Hot doga zmarszczonego zrobia, ktory lezy w lodowce na noc z wczorajszego dnia i maja frajde.Znajda naiwne dzieci do roboty, ktore sie ciesza, ze za tyle roboty dostana 2 kola wyplaty.He he, smiechu warte.

Były pracownik Asa

Swoją drogą nie polecam pracy w Asie, na początku mówili wszystko fajnie, pieniądze fajne ale z czasem człowiek musiał zapłacić nawet za paczkę zapałek z własnych pieniędzy, towar ubezpieczony a Ty musisz zapłacić za to że klient coś (usunięte przez administratora) Jak to powiedział właściciel Wy Macie więcej pracować i mniej zarabiać

Były pracownik Asa

Usłyszałem to na spotkaniu pracowników :D

Śmieszek
@Były pracownik Asa

A mi przekazał dyrektor, nie łudźmy się przyjmowani od zawsze byli idioci :D

Asia180
@Były pracownik Asa

Jeżeli towar ginie to trzeba za niego zapłacić tak jest jak się podpisuje odpowiedzialność materialną, po drugie klient nie ma raczej bezpośredniego kontaktu z zapałkami bo są za lada więc (usunięte przez administratora)ktoś zza lady????

Marina

Nie bylo mnie tam i nie bede.Slyszalam tylko jaki tam (usunięte przez administratora) jest.Ciagle zamkniete, albo raz czynne do 18 a raz od 12.Co to ma byc?Braki kadrowe bo nie ma komu robic.Nie dziwie sie bo w takim szajsie kto by chcial robic.(usunięte przez administratora)

@
@Marina

Jeżeli tak bardzo Ci to przeszkadza , że sklep jest otwarty w takich godzinach to może idź tam do pracy, albo zawsze możesz iść do sklepu obok. To tylko parę kroków dalej ;)

Marina

Kiedy pozamykaja te butiki z hot dogami?Caly czas sie zamykaja te butiki.Zamknac te nory wszystkie i bedzie spokoj.

Marina

Ile tych budek z hot dogami zostalo jeszcze?Chusteczek nie braklo na inwenturze?Haha.Żałosne.

Magda

Jakie macie podstawy ?

A ty co taka zainteresowana ile zostalo. Tyle ile potrzeba tyle zostało.

Marina

A na Oławie zamkniete i ciagle wisi kalendarz z godzinami otwarcia.Hahaha.Zamknać ten szałas całkiem.Marsjanie tam robią, jak ufo przyleci to szałas otwarty.

Człowiek wraca do pracy po macierzyńskim i dostaje wypowiedzenie bo wola pracownice co przyszła na zastępstwo a jest leniem nic nie robi tylko ploteczki z kolezaneczka, papierosek przed sklepem co chwila dodatkowo stali klienci jej nie lubią bo jest nie miła, opryskliwa i wiecznie nie zadowolona.

Dostał ktoś może odprawę już?

Kierownik

Jaka odprawę gdzie był wasz sklep kolejny zamkneli

@Kierownik

Cały czas coś zamykają

Oskarzona

Ja dostałam odprawę jeżeli ktoś zostaje zwolniony dostaje wypowiedzenie to nie można o firmie źle powiedzieć. Jak dostajesz wypowiedzenie a nie wykorzystałeś urlopu to nie powiem złego słowa dostałam pełna wypłatę z zapłatą za urlop tu mogę powiedziec że firma co do wypłat jest ok

@Oskarzona

Ja mam umowę do dziś i chodzi mi bardziej o to w jakim terminie dostanę pieniążki?

Ona

Co wy tu piszecie?.Jakie odprawy!Poczytajcie kodeks pracy,bo niektórzy nie odróżniają co to odprawa a wypłata za np.niewykorzystany urlop a zwolnienie pracownika.

Ale jakie pieniazki? Wyplaty są 10 ego kazdego miesiąca.

Lidia

Każda wypłata jest 10 nawet jak kończy ci się umowa to i tak dostaniesz 10 przecież to normalne

Tak czytam o tych inwenturach i się zastanawiam z kim zawsze wychodzicie na minusie? Przyjeżdża zawsze ta sama osoba czy różne i różnie wychodzą? :)

Była pracownica

Woleli zamknąć sklep niż mieć dobre utargi to jest chore. Mieli dobrych pracowników a teraz cały towar przeterminuje się i będą na większym minusie niż po inweteryzacji to woleli zwolnić pracowników i mec więcej w plecy to jest chore

Po ile osób do pracy zostaje u Was na sklepach od 1 sierpnia??

jak po ile ? Po 3 zawsze na sklepie jesteśmy.

@ja

U nas było obcinanie etatów, i zostaja 2

U nas 3 osoby zostają tak jak zawsze a grafik jak macie zrobiony

Ula

To jak jest czynny sklep skoro zostalyscie we dwie? I nie będą nikogo trzeciego zatrudniac?

Złotoryja tam gdzie ja pracowałam to tam pracownicy zmieniają się co trzy miesiące a nawet co miesiąc, ja z koleżanką dbalysmy o sklep wszystkiego pilnowalysmy a jak wyszła zla inwentura i nie chciałyśmy zapłacić to odrazu dowidzenia zawsze się miz a dogadać ale oni wola się pozbywać dobrego zespolu

Masz rację. A teraz niema komu robić

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.