Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Klient.

Przychodze codziennie do sklepu as we Wschowie na ulicy Wolsztynskiej, niezależnie czy jest tuż po godzinie 7 rano czy jest to 22, obie ekspedientki zawsze są pogodne i pozytywnie nastawione. W sklepie zawsze panuje porządek. Zarówno Pani Marlena jak i Pani Iwona zawsze doradzą oraz pomogą wybrać dogodny trunek, nie mogę powiedzieć o tym samym odnośnie Pani Magdy która bywała nie kompetentna oraz swoimi chamskimi odzywkami wyprowadzala ludzi z równowagi, na szczęście od dłuższego czasu nie widuje juz jej w sklepie. Także z czystym sercem mogę polecić zakupy w tym sklepie

Patryk

W sklepie panuje bardzo miła atmosfera. Zawsze jest ładnie posprzątane. Pracownice na ogół bardzo miłe oraz pogodne.

Czesłąw Lesiuk

Chciałbym napisać swoją opinie na tamat Sklepu AS na Wolsztyńskiej we Wschowie. Nie Polecam. Szanowna Pani która tam pracuje jest niemiła chamska i może doprowadzić człowieka do wyprowadzenia z równowagi. U tej kobiety nigdy nie ma totolotka nigdy nie ma posprzątanych podłóg ,ogólnie w sklepie panuję straszy nieporzadek , (usunięte przez administratora) Co do opinni innych że nigdy nie sprzedaje nieletnim , mylicie sie. Sam nieraz byłem świadkiem jak owa kobieta sprzedawała młodziezy papieorsy oraz alkohol. Ludzie widzac tą Panią za ladą , wolą odwiedzić już sklepy w poblizu niż robić jakiekolwiek zakupy u tej Pani. A poza tym nie wiedzialem że w sklepie można sobie palic papierosy elektryczne ale jeśli właściciela to nie przeszkadza to proszę bardzo , lecz jest to bardzo nie kulturalne. Pozdrawiam Klient

MieszkaniecWschowy

Witam chciałbym wyrazić swoją opinię na temat sklepu AS na ul. Wolsztyńskiej we Wschowie. Bardzo miła obsługa Pani Iwona bardzo sympatyczna i pomocna, zawsze pyta o dowód osób, które mogą nie mieć 18 lat. Szczera i uśmiechnięta. Druga Pani także bardzo miła, obsługa super. Nic nie można im zarzucić. Polecam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Merli

Witam. Moja opinia w stosunku sklepu na ulicy wolsztyńskiej we Wschowie, jestem taka: jestem zadowolona z obsługi, są tam sympatyczne panie obecnie. Pani o blond krótkich włoskach zawsze ma poczucie humoru, jest miła i Super obsługa z jej strony. Jeżeli komuś nie pasuje cokolwiek bo ma wiecznie coś do powiedzenia lub po prostu denerwuje go zachowanie osoby która jest miła a sam nie potrafi normalnie się zachować, to wygląda na czystą zazdrość lub nie znanie nie na zawodzie w byciu sprzedawca i zachowanie w stosunku do klienta. Pozdrawiam. Będę odwiedź ten sklep:)

Merli
@Merli

Będę odwiedzać ten sklep!

Kwiatuszek ????

Witam wszystkich nie rozumiem o co chodzi z opinia sprzedawcy ze sklepu as na ul. Wolszynskie może chodzi o zazdrość lub pisząc o kim dana osoba miała na myśli siebie.. Ponieważ ja twierdzę że obsługa w/w sklepie jest przemiła sympatyczna tyczy to się pani lekko puszystej blondynki zawsze uśmiechnięta a jeżeli nawet ma skwaszona minę to jesteśmy tylko ludźmi i każdy czasami ma nie tyle co zły dzień ale może źle samopoczucie.. Więc kto nie zna danej obsługi nie powinien się wypowiadać aż z taką zazdrością.. Pozdrawiam ????

Zielony12

Dzień dobry. Chciałbym zapytać co się dzieje w sklepie AS na ul.Wolsztyńskiej we Wschowie. Pani,bardzo przy kości,blondynka.Wiecznie naburmuszona , sprzedaż papierosów nieletnim również wchodzi w grę. Szanowna kobieta jest nie miła uważa się za kogoś lepszego, ogólnie jest na nieodpowiednim stanowisku. Chciałbym żeby wróciła stara obsługa sprzed 3-4 lat. Przychodząc do sklepu parę lat temu można było w naprawdę fajnej i miłej atmosferze zrobić zakupy ale przy obecnej obsłudze mogę jedynie napluć na wycieraczkę.

Hahha

Wałbrzych tragedia wiecznie zamknięte bo Panie dają kartę że zaraz wracam a po pół godziny czasem dłużej jest zamknięte nie chcą ludzi obsługiwać wyzywają są chamskie zwalniają ludzi a jak nie mają kogo to spowrotem zatrudniają te same osoby co zachować kultury nie potrafią

Oszukana

Poszukuję ludzi do pozwu zbiorowego, za mobbing i oszukańcze inwentaryzacje za które musimy płacić lub mamy komorników za nie legalne weksle

Były robol

Zgadzam się z tobą w 200 %w końcu ktoś napisał jaka jest prawda ja oddaję sprawę inwentaryzacji i weksli do prokuratury

Miki
@Oszukana

Jeszcze Pracownik ale nie dlugo były. Podpisuje się pod tym dwoma rekami i nawet noga

@Oszukana

firma as oskarzyła mnie i moja znajomą o kradziez dlatego ,że nie chce zapłacic za inwenteryzacje dostałyśmy od ich prawników nakaz zapłaty ale ja zarzadałam sprawy sądowej z naszym udziałem i gdyby nas było wiecej było by lepiej moze wreszcie ktoś by zrobił z tym pożądek a nie za każda inwenteryzacje płacą pracownicy bo zadna inwenteryzacja nie wychodzi na plus tylko zawsze na minus i kazdy pracownik musi placic albo jak sie postawi to wylatuje , podaje meila piszcie swoje opinie a ja wydrukuje i przedstawie przed sadem albo spotkamy sie w sadzie wszyscy razem

Załamana
@Oszukana

U mnie jest tak samo, pracuje id marca a już 1000 zł musiałam wplacuc bo inwentura źle wychodzi, kierowniczka kradnie w biały dzien, uwagę się jej zwraca a ta z pyskiem że mam trzymać język za zębami. Masakra jakas

Asia
@Załamana

Najgorsze jest to że odpowiadamy za towary których nie zamawiamy terminy wiecznie na inwentaryzacji obciążone A jak coś się odezwiesz to zaraz że to nasza wina kto to widział

@Asia

Ni nie stety tak właśnie jest w asie terminy nasza wina tam wszystko to wina pracownic. U nas na inweteryzacji wyszły takie braki a nawet tyle alkoholu nie było zamówionego bo mam wszystkie faktury w domu a straszą mnie sądem i każą płacić. A ich prawnik powiedział że mam zapłacić bo nie ma towaru a nie ważne kto go wziął po prostu brakuje i to nasza wina

Kierownik
@Załamana

Dlaczego nie zgłosisz tego do biura wyleci na zbity pysk ja miałam pracownika który kradł zgłosiłam to do biura i już jej nie ma przecież każdy sklep ma monitoring

ok
@Asia

Najlepsze jest zamawianie towaru który jest na sklepie całymi paletami a to czego nie ma to dalej nie bedzie

@ja

Mam ten sam problem Mało tego nie otrzymałam świadectwa pracy.

Kierownika (usunięte przez administratora)chyba każdy zna

@

A z jakiego miasta

@Oszukana

Jestem chętna, Dosc tego trzeba wkoncu coś z tym zrobic

Oskarzona
@Były robol

Mi też wyszła inwennteryzacje źle 1100na minusie i nie tylko mi i oni podali mnie do sądu o zwrot pieniędzy nie podpisałam że będę za to płacIC i zostałam zwolniona ich prawnik określił to tak ja nie mam płacić za to że nie ktoś ukradł tylko za to że go nie ma a ja do niego mówię a jak go w ogóle nie było to co wtedy to nie ważne ja mam za to zapłacić najlepsze jest to że kamery nie działały w tym sklepie i skąd mam pewność że ktoś z kierownictwa lub ci co robią inwennteryzacje nie mieli klucza i kiedy ja zamykałam oni wchodzili do sklepu i towar znikał, przecież nie będę za każdym przyjściem do pracy liczyć wódki

Monia

Jestem na tak

Jestem zainteresowana

Ja2
@Oszukana

Jak można się z toba skontaktować my podobny problem z koleżanką i nie wiemy i ty juz po czu jeszcze nie

Aga

Jestem za, jak najbardziej

Pracownikkkkk

Proszę o kontakt

Mariusz
@Oszukana

nie ty pierwszy nie ostatni ja mogę pójść bo wygrałem sprawę o wypadek w pracy za który jeszcze nie uzyskałem sprostowania protokołu nakazem sądu i mam dwie osoby które tez będą zainteresowane śmiało dzwoń nazywam się Mariusz Kukiełka pracowałem w asie na rynku w Lubunie na dolnym śląsku

Mariusz
@Mariusz

w woli ścisłości mogę udostępnić prawomocny wyrok

Totalny (usunięte przez administratora) na Wolsztynskiej we Wschowie dość że wiecznie wieczorami zamknięty to jeszcze ta niesympatyczna ekspedientka

Ex pracownik

Słyszeliście o kolejnych zamykanych sklepach ? Dowiedziałam się od znajomych że znowu zamykają kolejne sklępy

@Ex pracownik

A wiesz które mają być zamknięte

K

Wczoraj zamkneli as 20 w Lubaniu

Była pracownica
@K

Nasz AS 81 środa Śląska też zamknęli dziewczyny na grupie mówiły że jeszcze zamykają Tak słyszały

@Ex pracownik

As na Zaciszu w Zielonej Górze zamknięty

No w końcu ktoś opisał sklep na Wolsztynskiej same fajne pracownice odeszły została tylko za naburmuszona Pani u której nigdy nie działa lotto i brak kasy do wydania lepiej to zamknijcie bo wstyd dla firmy trzymać takiego pracownika

ANDRZEJ

Co się dzieje w sklepie we Wschowie na ulicy Wolsztynskiej to jakaś porażka dotyczy Pani tam pracującej zero kultury brud i chamskie zachowanie proszę się bardziej przyjrzeć tej Pani nie wspominając o sprzedaży papierosów nieletnim gdzie sam byłem świadkiem i zwróciłem uwagę sprzedającej

Magda

Uwaga to fejk nie logujcie się bo wirusy zainstalujecie już zgłoszone do moderatora o blok na IP

Iza

Ktokolwiek tam jest to JEGO(JEJ)prywatna sprawa,tak samo jak Twoja Arku,skoro znalazłeś,widocznie też tam jesteś

Ela

A co do komentarza Pani zachwyconej praca i nie narzekajacej na bole kregoslupa to jeszcze zobaczymy jak za dwa lata bedziesz spiewac swoim zachwytem.Dziewczyna tak zachwycona praca, ze jak idzie do bankomatu po wyplate to plecak ze soba bierze na zaladowanie mega kasy.No ale jak to ona napisala.Nie od razu Krakow zbudowano.No przeciez!! Zarabiam nedzne 2 tys. i sie ludze, ze za 5 lat dostane 200 zl. podwyzki.Zenada.

@Ela

Zarabiam 2.5 tys Więc nie narzekam na to że stoję za kasą i nabijam pierdoły. A jeszcze resztę muszę wydac. Dostawa jest 2 razy w tygodniu to się nie przedzwigam. Równie tyle samo na budowie mogę zarobić. Więc kochana nie dziw Mi się że nie narzekam.

Lena

Skoro zarabiasz 2,5tys to musicie mieć niezły zapierdziel i na pewno nie stoisz spokojnie za ladą i obsługujesz klientów z uśmiechem na ustach. No chyba , że jesteś kierownikiem do tego i razem z funkcyjnym tyle zarabiasz. Więc nie opowiadaj głupot tylko napisz tak jak jest i ile ma zwykły pracownik. Bo od 8 lat pracy w tym sklepie nigdy nie wzięłam takiej wypłaty, chyba ,że miałam co najmniej 8 dni nadgodzin. Nie wiem po co koloryzować. Chyba ,że te wszystkie opinie piszą panie z biura, bo nie mają ludzi do pracy i jakoś to trzeba podrobić, żeby kogoś znaleźć.

@Ela

Widać, że pani jest zachwycona , bo jeszcze krótko pracuje , żeby wiedzieć jak wyglądają realia. Praca do późnych godzin nocnych, w weekendy, niedziele całe dnie! Normalnie żyć nie umierać . A może ta pani nic nie robi w pracy , że taka zadowolona. Do tego za taką harówkę i dźwiganie nie zarobić 2 tyś nawet to jest żenada.

@Lena

Niedziele cale dnie? Skad ty to wzięłaś?

Lena

No nie wiem jak wy pracujecie ale my pracujemy od 11- 21 w niedzielę z zakazem. Nie ma zmian, każda z nas pracuje przez 10h sama.

@Lena

A czemu nie ma zmian? Nie macie pelnej obsady?

Lena

Mamy pełną obsadę. Od początku tak pracujemy.

Lena

My mamy dostawy praktycznie od pon. Do piątku, codziennie. Więc ten twój sklepik to niezła żenada, nabijasz pierdoły, wydajesz resztę i siedzisz. Ruchu nie ma i fantazja Cię ponosi, że zarabiasz 2500zł. Strach pomyśleć ile teraz po podwyżkach dostaniesz ha, ha ha

Lena

Wow. Jedyny nieagresywny post. Zapomniałaś się? Naprawdę potrafisz tak normalnie i coś zapytać?

@Lena

Potrafię. Nie zapomnialam się. Agresją odpowiadam na agresję. Tak to działa.

@Lena

Patrz jaki paradoks.Moj sklepik to żenada jak twierdzisz..i fajnie ,ja siedze a ty zapieprzasz hahaha i tyle samo zarabiamy.Wiec nie uogólniaj.

Olga

Swoimi wypowiedziami przypinacie same sobie łatkę zawzietych w jakiś sposób nieudolnych osób Jedna pisze na drugą,wylewajac swoje pomyje tragedia właśnie takie wypowiedzi świadczą kto pracuje na tych sklepach Zamiast siedzieć na telefonach weźcie się do pracy może wówczas czas szybciej wam minie bez zgryzliwosci jedna do drugiej A jak wam Tak źle zawsze macie wybór

@Ela

Kobieto ile lat pracujesz w tej firmie? A jak Ci tak źle to nikt na siłe nikogo nie trzyma

@Ela

Kobieto ile czasu pracujesz w firmie? Pozatym jak Ci tak źle nikt Cię na siłe nie trzyma

Lena

Czyli jednak 2500zł to blef. Bo ja nigdy tyle nie zarobiłem..

@Ela

Elu? Czy ty masz rozdwojenie jaźni? Depresje? Bordera? Czy inne zaburzenia? Czytam twoje wpisy od początku. Raz bronisz, raz narzekasz. Raz chwalisz tylko po to by za chwilę powiedzieć co innego? Idz może kobieto do specjalisty co? Bo ewidentnie z Tobą coś nie halo. Specyficzna Ela. W Zielonej taka pracowała. Może to ty?

Marina

NO PRZECIEZ JA JUZ TYLE RAZY PISALAM, ZE JESTESCIE TAM WYKORZYSTYWANI.ONI WAS TAM MAJA ZA NIC, CZYLI ZERO.DLA NICH LICZY SIE KASA.NIE WAZNE KTO PRACUJE, BYLE BY ROBOTA SZLA.NIE ANIA TO KASIA, NIE KASIA TO WIESIEK ITP. ONI MAJA TO GDZIES.NIKT NIE BEDZIE ZA WAMI PLAKAL.PRACOWALAM TAM 2 LATA I O 2 ZA DUZO.(usunięte przez administratora)BEZ SKRUPOLOW I ZERO CZLOWIECZENSTWA.NIE DAJCIE SIE CZAROWAC.CO CHWILE KTOS SIE ZWALNIA.NA LOGIKE, GDYBY FIRMA BYLA OK TO CZY BYLA BY TAKA ROTACJA WSROD PRACOWNIKOW?A PREZESIK DALEJ WSZYSTKO NAJLEPIEJ WIE I WSZYSTKIE ROZUMY POZJADAL.JAK ON TO TWIERDZIL NA ZEBRANIACH, ZE MUSI TO WSZYSTKO USYSTEMATYZOWAC I JUZ SYSTEMATYZUJE OD 2 LAT I DALEJ JAK BYL TAK JEST...... YFFF.SZKODA GADAC.ODRADZAM I NIE DAJCIE SIE OMAMIAC.DZIADOSTWO I TYLE.

Sebix
@Marina

Dokładnie! KTO NORMALNY TAM ROBI? PYTAM! MACIE FORUM,CZYTACIE? UMIECIE W OGÓLE CZYTAĆ? MACIE PRZEŻYCIA NA WŁASNEJ SKÓRZE. UMIECIE ANALIZOWAĆ I MYŚLEĆ RACJONALNIE? MAM WRAŻENIE ,ZE NIE. CO JEST Z WAMI LUDZIE?! AŻ TAK JESTEŚCIE NIEOKRZESANI I NIEDOROZW. UMYSŁOWO ŻE TAM JESZCZE SIEDZICIE? JA PRACOWALEM TAM 3MIECHY. WIDZIALEM JUZ NA SAMYM POCZATKU CO SIE DZIEJE. I ZREZYGNOWALEM OD RAZU. WYSTARCZY MYSLEC LUDZIE! MYŚLEĆ!

Czy w System Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Ela

Może dzień przed świetami hi hi hi

Pytanie mam :) Ktoś się orientuję kiedy wypłacane będzie świadczenie świąteczne ?

Hejka wiecie że zamykają kolejny sklep tym razem w Gostyniu dziewczyny mają wypowiedzenia do końca października

Pracownica

Zamykają sklepy po kolei

@Pracownica

Śrem też do zamknięcia wypowiedzenia umowy do końca października

Ula
@Pracownica

Dlaczego zamykaja?

Rozczarowana

U nas też zamknęli w Lubinie słyszałam że to nie koniec

Oskarzona
@Ula

Przez to jak traktują ludzi, chyba firma nie ma na wynajęcia lokali bo pracownicy nie chcą płacić za inwennteryzacje ja rozumie inwennteryzacje z kwota 300zl a nie jak w zlotoryji co drugi pracownik dostaje w prezencie ponad tys zł. Ja się sprzeciwiłam wmawiają mi kradzież a nie potrafią udowodnić bo wyszło na jaw że kamery nic nie rejestrowały.

Pracownica

Kolejny sklep Żlotoryja zamknięta

Lidia

Robert kierownik który nie powinien być kierownikiem bo się do tego stanowiska nie nadaje składam na niego donos do sądu bo oczernia mnie i moją osobę mówi na mój temat wszystkim wokol ludziom że zostałam zwolniona i moja znajoma bo ukradłysmy towar każda na 1tys ale sądzę że gdybym podpisała weksel nic by nie mówił

@Lidia

Witam mam podobne doświadczenie, można kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.