Opinie o KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z w Częstochowa

Ola Nowy wpis

Brak profesjonalizmu, firma zajmuje się w dużej mierze windykacją dla EUROINS - mocno szemranego ubezpieczyciela OC, który nie informuję swoich klientów o niczym. Umowy przedłużane są automatycznie, a ich wypowiedzenie graniczny z cudem. Dokumenty są notorycznie poprawiane, nikt nie podaje jasnych wytycznych, co dokładnie jest potrzebne, w jakiej formie i ilości. Współpraca EUROINS z Mecenatem Warszawskim to żyła złota. Kontakt telefoniczny - porażka numer 1. Osoba, która podnosi słuchawkę nie chce się nawet przedstawić, chyba też niestety czuję żenadę związaną z tym miejscem. Zero profesjonalizmu, brak informacji, wszytko jest notorycznie przedłużane, odpowiedzi wpływają dokładnie w ostatni dniu, a wszytko po to by bez końca przedłużyć i uniemożliwić klientowi wypowiedzenie umowy OC. Do tego Mecenat notorycznie wysyła zastraszające sms-y dotyczące windykacji. Myślę, że jakiś prawnik powinien się zająć tym tematem. Będzie miał co robić.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z?

Piotr K. Nowy wpis

Ta firma to jakaś totalna porażka i chyba nie mają pojęcia o windykacji. W dniu dzisiejszym firma ta dopisała moją firmę jako dłużnika. Problem w tym, że to Wierzyciel nam jest winny pieniądze a nie my jemu. Jako firma windykacyjna powinna sprawdzić rzetelność informacji oraz podstawę na jakiej powstał dług i czy jest on faktyczny. Widać, że firma ta wpisuje wszystkich jak leci...nie ważne czy ktoś jest winien czy też nie :) Gratuluję i z całą pewnością różne służby się Wami zainteresują. Minęły czasy straszenia windykacją!

Jak długo trwa proces awansu w KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z?

Klient

Po 4 latach ciągle mam coś im płacić - to za obsługę, to za notę księgową, to za komornika, za rozprawę - nie dość że mnie wykiwał klient, to jeszcze straciłem na Kancelarię Mecenat drugie tyle. (usunięte przez administratora)

Mario
@Klient

Witam, ostrzegałem już kilka razy na forum. Firma nie profesjonalna nie rzetelna, (usunięte przez administratora)

NIE POLECAM, oddałam im trzy faktury na trzy różne firmy. Nie odzyskali nic, w każdej ze spraw proponowali że załatwia to w sądzie. Oczywiście za opłatą ( dziś wiem że złożenie sprawy do sądu nie kosztuje aż tyle). Zapłaciłam, potem przysłali kolejne faktury do płacenia. Sumując wyszło prawie tyle ile miałam do odzyskania. Nie odzyskali nic, informacji żadnych a po 3 latach dzwoni pani i proponuje jakaś kolejna usługę oczywiście za opłatą.

Barbara
@Ewa

Ugh a dużo zapłaciłaś im tak ogólnie?

(usunięte przez administratora) Chodzi tylko o podpisanie umowy. Mięli zająć się naszym dłużnikiem. A zrobili sobie dłużnika z naszej firmy. Nie wyobrażam sobie abym podjął się zlecenia dla mojego klienta, nie wykonał dla niego usługi a żądał pieniędzy bo tak mówi umowa... Umowa dotyczy wykonania usługi! Po podpisaniu umowy nie robią już nic, oprócz wymagania zapłaty za podpisaną umowę.

Krzysiek

Witam, Firma Mecenat odzyskała mi przedawnione faktury od dwóch osób fizycznych jestem bardzo zadowolony bo inne firmy nie chciały się podjąć tych spraw. Jeśli ktoś z moich znajomych będzie miał problem na pewno polecę firmę Mecenat.

@Krzysiek

Skoro faktury były przedawnione to widać trafił się mało rozgarnięty dłużnik. Mógł im pokazać środkowy palec ale widać wolał zapłacić, choć nie musiał...

Ada
@Marek

Marku widzę, że znasz się na tym. Czyżby konkurencja?

(usunięte przez administratora) Brak jakichkolwiek umiejętności prawniczych. Biorą długi jakiekolwiek , pobierają opłaty od wierzycieli mydląc im oczy ze wszystko będzie super a w rzeczywistości kończy się na wysłaniu kilku pism. Tak samo jak długi przedawnione , ktoś dobrze napisał ze musiał być dłużnik chyba przymulony gdyż żadnego przedawnionego nie da się odzyskać a pozytywne komentarze chyba pracownicy piszą.

A je :)

Adrian P

(usunięte przez administratora)Dzwoni do mnie Pani która pyta czy mam dłużników, tak się składało że miałem problem z jednym klientem, zaproponowano mi próbę odzyskania wierzytelności za procent od długu. Oczywiście zadzwoniono do mnie że nic się nie udało że można spróbować wejść na drogę sądową koszt tego to 600 coś zł netto, zgodziłem się i Pani wysłała jakieś umowy i nalegała wręcz nękała telefonami aby podpisać i jej odesłać, następnie wysłano mi dokumenty do wypełnienia odnośnie klienta typu co posiada itp itd, stwierdziłem że nie ma to sensu i zrezygnowałem nie wpłacając należnej kwoty, więc oni w tym kierunku nic nie zrobili. Za kilka miesięcy dostaje list że jestem im winny pieniądze z odsetkami , następnie dziś dostaje smsa że kwota która jestem im winny to 1000zł ponad! (usunięte przez administratora) jak można szukać pierw klienta, a potem nie robiąc nic żądać za to pieniędzy! Czy ktoś miał również podobny przypadek ?

Adam Tarnów

Odzyskaliśmy z firmą 10000zł. Zapłaciłem prowizję na samym końcu. Polecam

Piotrek

Czekam na pozytywne załatwienie sprawy. Sprawa wygrana ale kasy nie ma już ponad 2 lata. Nie wiadomo czy wogóle uda im się ściągnąć

@Piotrek

To widać ta wygrana za wiele Ci nie dała... Gratuluję "sukcesu"...

Tobiasz

Na stronie widniej jeden nr telefonu do tej firmy, Czy zdarzyło się komuś, że dzwoniono od nich z innego nr? Bo nie mogę znaleźć w swojej historii połączeń ich numeru sprzed paru miesięcy.

Przemek

Dobrze czyta się tak pozytywne opinie. Liczyłem na opinie pracowników, szkoda.

Tomek Stasiuk

Jestem zadowolony z firmy mecenat. wspolpracuje juz kilka lat i wiekszosc spraw sprawnie odzyskuja.

Krzysiek

Witam, zleciłem firmie Mecenat dwóch dłużnik osoby fizyczne odzyskali całą kwotę z odsetkami jestem bardzo zadowolony, polecam współpracę.

Halina

Dora współpraca, polecam.

Czy nie poszukują adwokatów do firmy ? Ile da się zarobić? Jakieś premie ?

ROBERT

Bardzo fajna współpraca, szybko i sprawnie. Można polecić

Karolina - be beauty.

Dobra firma. Wszystko wyjaśnione. 1 sprawa odzyskana na prowizji. druga musiala isc do sadu ale tez ok. wlasnie sie sciaga. a opinie pisza dluznicy !!!! zaklamancy !

Mieczysław
@Karolina - be beauty.

Fajnie, że jesteś zadowolona z firmy. Pracujesz w niej, czy korzystałeś tylko z usług tej kancelarii prawnej. Napisz proszę więcej szczegółów.

Zostaw merytoryczną opinię o KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z - Częstochowa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z?

Kandydaci do pracy w KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z
2.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Dekabrystów 82
    42-200 Częstochowa