Opinie o KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z w Częstochowa

Bolo

Polecam, polecam super współpraca

Grażyna
@Bolo

Wiele osób poleca tę kancelarię, co już niewątpliwie dobrze świadczy o jakości ich usług. Napisz proszę coś więcej o swojej współpracy z nimi. Mogę na Ciebie liczyć w tej kwestii?

Polecam współpracę, szybko odzyskałam pieniądze.

FFF

ściągneli mi dwanaście tysięcy. jestem zadowolony.

Waldemar z Warszawy

Witam, zleciłem Firmie Mecenat sprawy których inne firmy windykacyjne nie chcieli ( były przedawnione) odzyskali mi pieniądze które już spisałem na straty. Dobry kontakt z windykatorem. Polecam

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ewaq

Może jakieś opinie na temat pracy?

AGA

Firma godna polecenia. Uczciwe warunki współpracy - płacę jak odzyskają. Polecam Agnieszka

PawełPiotr

Forum jest o pracodawcy a nie o działaniach firmy. Prosimy o opinie na temat pracy.

Ryszard

Firma z doświadczeniem i ludźmi znającymi się na rzeczy. Polecam współpracę.

zielińska

Zleciłam 3 sprawy, dwie odzyskali a jedną umorzyli.Obsługa mila,,, zapłaciłam tylko prowizję od tego co odzyskali.Zlecę znowu, mam stały kontakt z pracownikiem opiekującym się moją firmą. Zielińska

zadowolony klient

Dzień dobry, Kancelaria Mecenat sp.z.o.o jest solidną firmą, miałem 1 sprawę w której dłużnik od pół roku mi nie płacił, poprzez działania firmy udało mi się odzyskać 5.5 tysiąca, po około 3 miesiącach, nie liczyłem na cud a jestem pozytywnie zaskoczony. Andrzej L

KrzysiekT

Polecam. Odzyskałem z nimi 2 tysiące. Krzysztof T.

Katarzyna

Zawsze sprawy były prowadzone dobrze. Nie płaciłam nic za przekazanie spraw do windykacji, jedynie procent od odzyskania zgodny z umowa.

kolombo

Ale to jest forum dla pracowników kancelarii. Klienci powinni kierować swoje uwagi na adres firmy.

J.K.Deniss

Nie dajcie się zrobić w balona. Kiedyś zleciliśmy im windykację. Na etapie polubownym wysłali 2 sms-y i 2 razy zadzwonili do dłużnika - bez efektu. Na etapie II przegrali sprawę bo nie mają zielonego pojęcia o prawie a już wcale o prawach konsumenta. Wszystko wygląda ładnie w gadce , a w realu nic nie załatwią. Prawnik strony przeciwnej ograł ich (a także przez to Nas) jak dzieci. NIE POLECAM firma nastawiona na kasowanie opłat nie na pomoc.

Iwona

@MASAKRA, możesz uzasadnić to, co napisałeś na temat KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z? O jakie umowy Ci chodzi? @Mikos, masz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z? Jak ocenisz warunki, które oferuje ten pracodawca? Podziel się z nami tym, co wiesz o tym miejscu pracy. @NABITY W BUTELKĘ, Twoja opinia z poziomu klienta KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z jest również ważna. Możesz napisać, dlaczego skorzystałeś z usług akurat tej kancelarii? Czy została ona polecona przez znajomego? Czy może przychylne opinie w internecie sprawiły, że zdecydowałeś się na wybór tej kancelarii do prowadzenia Twojej sprawy?

NABITY W BUTELKĘ

NIE POLECAM, kancelaria ( a raczej pośrednik) nic oprócz czarowania nie potrafią, zleciłem sprawę, miało to zając do pół roku ale przedłużyło się do prawie 3 lat. Pierwsza sprawa przegrana, apelacja oddalona ponieważ w pierwszej instancji w pozwie nie było zawarte co w apelacji. (usunięte przez administratora)jak się uda to będzie dobrze jak nie to i tak za wszystkie koszty płaci klient(usunięte przez administratora) ODRADZAM I NIE POLECAM

Olga

Idealnych firm nie ma, ale nikt nie zmusza do pracy!

Zuza

Podpowiedzcie czy kancelaria ma jakieś oferty pracy?

Iwona

Zachęcam do wypowiedzi aktualnie zatrudnione osoby w KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z na temat aktualnych warunków zatrudnienia. Każda Wasza uwaga dotycząca tej firmy jako pracodawcy będzie cenna dla osób, które chciałyby się w przyszłości w niej zatrudnić, zwłaszcza, że w tym wątku dominują komentarze oceniające tę kancelarię pod kątem świadczonych przez nią usług.

Wanda Rurarz

P O L E C A M ! z 3 spraw , odzyskałam pieniążki za 2 sprawy. Prowizje zapłaciłam taką na jaką się umawiałam bez dodatkowych opłat. Więc polecam szczerze.

Zostaw merytoryczną opinię o KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z - Częstochowa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z?

Kandydaci do pracy w KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z
2.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Dekabrystów 82
    42-200 Częstochowa