Opinie o Dolmeb w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dolmeb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dolmeb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolmeb w Świdnica

???

a ile można u was zarobić jako operator ?

Ile zarobi programator cnc '

@cnc

3 tysiące na rękę zarobi programator cnc

incognitek15
@cnc

chyba za 2 m-ce

Cmokawka
@incognitek15

Napiszcie cos o bogdanie m pracowal u was podobno był dyrektorem czy cos tam

Cmokawka

Dziekuje panie bogdanie za odpowiedz

kolo
@Cmokawka

był w porządku

Ile zarobi programator cnc '

nowonarodzony15

Do władzy firmy DOLMEB!!! SZ.P. PREZESI! WIELKIMI KROKAMI ZBLIŻA SIĘ ZIMA DLATEGO PROSZĘ COŚ ZROBIĆ Z LISTAMI OBECNOŚCI KTÓRE NIE WIADOMO DLACZEGO WYLĄDOWAŁY NA BRAMIE PORTIERNI? NIE CHCEMY PONOWNIE MARZNĄĆ W OCZEKIWANIU NA SWOJĄ KOLEJNOŚĆ TYLKO PO TO BY SIĘ PODPISAĆ PANOWIE ! MYŚLĘ ŻE NIE ZWRÓCICIE NIKOMU KASY KTÓRĄ TRZEBA BĘDZIE WYDAĆ JAK KTÓRYŚ Z PRACOWNIKÓW PO PROSTU ZACHORUJE . KOMU TO PRZESZKADZAŁO JAK LISTY OBECNOŚCI BYŁY NA DZIAŁACH.PRZYPOMNĘ - BO MOŻE KTOŚ ZAPOMNIAŁ MAMY 21WIEK MOŻE JAK ZAKŁAD CHCE BYĆ TAKI NOWOCZESNY TO JUŻ CZAS POMYŚLEĆ O CZYTNIKACH KART ?????? POWIEM TYLE WIOCHA WIOCHA I JESZCZE RAZ WIOCHA!!!!!!!!

otkin
@nowonarodzony15

...pierwsze systemy (urządzenia) do kontroli czasu pracy pojawiły się w końcu XIXw. ! Więc widać w którym miejscu jesteśmy.... Ale podobno idzie ku lepszemu i wkrótce ma się pojawić jakiś system i w naszej firmie :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dolmeb.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
NIEZNAJOMY12

SERDECZNIE ODRADZAM PRZYJĘCIA DO PRACY DO FIRMY "DOLMEB" NIE MA ŻADNEJ PRZYSZŁOŚCI W TYM "ZAKŁADZIKU". KAMERKI , CHAŁAS NIESAMOWITY, KURZ, BAŁAGAN .!!!

Kimn

zakład porażka, nie szanują pracowników.......tylko samych siebie

komentator zarządu

Mnik ty chyba jestes dyrektorem Przemkiem albo kims z grupy nierobow. Kolejne osoby odeszly z tego zakładu i są osoby nie zamierzajace z koncem roku przedluzac umowy. Majstrowie są na skraju wytrzymałości bo taki balagan (usunięte przez administratora) to tylko wariaci wytrzymają.

sumienie...
@komentator zarządu

...no niestety, nie każdy nadaje się na menadżera... Zespołem ludzi trzeba umieć zarządzać i ich konsolidować, najlepiej to było widać ostatnio w zespole Legii po zmianie trenera..., a w firmie może zamiast kolejnego kierownika zatrudnić lepiej lekarza psychiatrę?

NIEZNAJOMY12

CO ZA ZAKŁAD NAJPIERW SZUKA SIĘ OSZCZĘDNOŚCI NA WSZYSTKIM A ZA CHWILĘ UTRZYMUJE SIĘ TAKICH NIEROBÓW JAKIMI SĄ KEIZEN .??? DO ROBOTY GAMONIE A NIE W CHU..... GRAJĄ!!!!!!!!!! BRAWO ! ZAMIAST IŚĆ W PRZÓD ZAKŁAD COFA SIĘ O 20 - 30 LAT!!!

Jacuś

A czy to prawda że zwalniają się pożądni operatorzy i brygadzisci?

robotnik
@Jacuś

jak tak dalej bedzie to pozwalniaja sie operatorzy i brygadzisci cos jeszcze warci. Zostana lizusy i pod.....lacze, i ludzie ze wschodu. A Ci wschodni pracowici są, ale na dlugo nie przyszli.

Obiektywny
@robotnik

...za to nie zabraknie kierowników! ...mamy wysyp w firmie...ale nie grzybów lecz kierowników. Jak widać koszty nie stanowią w firmie żadnego problemu, tylko dlaczego wcześniej Zarząd twierdził, że za dużo umysłowych i za dużo zarabiają???

Olo

Zakład istotnie chyli się ku upadkowi ,mieli jeszcze w zeszłym roku b.dobrego menadżera ale nie widział tu swojej przyszłości i się sam zwolnił. A ten który jest obecnie to jakieś nieporozumienie..!!!, nie zna się na niczym tylko śmieje się jak g...i do sera.Kto ma choć trochę szarych komórek to ucieka stamtąd i nie proponuję tu zaglądać za pracą no chyba że ktoś chce sobie "podszlifować" język Ukraiński bo coraz więcej tam takich pracowników. Na dodatek jeśli ktoś ma z nimi umowe na czas nieokreślony to niech nie liczy że go puszczą przed odpracowaniem wypowiedzenia czyli 3 m-cy..nie idą na ugodę z pracownikiem jak inne zakłady a który inny zakład będzie czekał na pracownika 3 m-ce. Jak zerwiesz sam umowę to tak Ci okroją wynagrodzenie przysługujące za sumienną swoją pracę..a najchętniej to puścili by cię na golasa.Odradzam tego pracodawcę

Obiektywny
@Olo

...co do obecnego kierownika dodałbym, że witając podaje rękę jak zdechłą rybę, co nawet kobietom nie wypada. Wracając do poprzedniego kierownika, to ja bym go aż tak nie gloryfikował, bo krąży po firmach jak bumerang...chociaż niczego nie umniejszając miał swoje zalety...

kris

roznie jest w tym jeszcze zakladzie. Zwolnienia byly na chwile i poprzyjmowali ludzi po kilku tyg. Teraz jeszcze przyjeli kilkanascie. Stawka mniejsza niz powinna, daja 9,20 br. Nastroje takie ze za plotem jest szansa przeniesc sie bo coraz wiecej ludzi zamierza zwolnic sie. Kierownik poprawil sie jesli chodzi o witanie sie ale nadal jest pionkiem P (Brody), a dzieki P zaklad chyli sie ku upadkowi.

nowonarodzony15

NIEZŁE JAJCA W TYM PSEUDOZAKŁADZIE!!! NAJPIERW LUDZI SIĘ PRZYJMUJE A ZA CHWILĘ ZWALNIA CO TO KUR....A ZA CYRK??? TO CHYBA WSZYSTKO POWOLI NA FINISZU DZIĘKUJĘ

nikt

...mądrala, która pracowała ostatnio na tym stanowisku została odprawiona niedawno z takim samym fasonem, z jakim sama wcześniej pożegnała podległego sobie pracownika! I tak się kółko zamknęło ;)

ssss

witam ile mozna zarobic jako operator cnc?

ja on

Ten kierownik nawet nie umie z ludźmi rozmawiać. A jak ktos pyta się o podwyżkę to nie ma czasu i omija szerokim łukiem

czytelnik
@ja on

...podobno dla nielicznych orłów wystąpiono o podwyżki, między innymi dla tych co mają i tak wysokie stawki...coś wiadomo na ten temat?

komentarz
@czytelnik

....pewnie chcą zmienić swoje samochody na nowsze, teraz SUVy w modzie...i brakuje im na raty!

obserwator
@czytelnik

Nie dostali pewnie Ci którzy gorzej pracują, to chyba normalne - skończyły się chyba praktyki że przysługuje wszystkim z marszu, trzeba się wykazać i dobrze

Kierownik poprawił swoje maniery i nawet się uśmiecha. A na temat pracy i zarobków hmm... nadźwigać się trzeba, mało płacą chyba najmniej ze wszystkich fabryk, a praca nie lekka. Panuje tam dziwna atmosfera zamiast trzymać się wszyscy razem to każdy sobie... Powoli robi się tam niezła patologia i zwalnia się coraz więcej osób. Słyszał dużo dobrego o tej firmie, ale to wszystko już nijak się ma do teraźniejszości.

...właśnie zwolniono w dość mało inteligentny sposób pracownika i jest wakat na Specjalista ds. Zaopatrzenia; a może k-k wykaże się zastępując pracownika?

Życzenia noworoczne Zarząd firmy jakoś nie złożył załodze życzeń noworocznych, więc składamy życzenia zarządowi, a by w Nowym Roku: - firma wypracowała zysk chociaż 5% - szukać oszczędności nie w kieszeniach pracowników ze stażem, a zacząć od siebie i innych kosztów działalności - aby planowana modyfikacja systemu wynagrodzeń nie polegała tylko na zabieraniu i równaniu (w historii urawniłowkę już przerabiano) - dążyć do konsolidowania załogi i z załogą a nie do czegoś zupełnie odwrotnego... SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2016 ROKU!

Pracownik myślący
@pracownik

Pawełku to życzenia, czy doradztwo marketingowe?

1234pimpek

słuchaj na start dostaniesz 9 zł tyle co wiadomo płacą nowym

pracownikzestazem

Panowie i Panie z zarządu związku branżowego, zmieńcie wpis w KRS, bo jak na razie figuruje tam wpis z nieaktualnym składem Zarządu...a chcecie reprezentować interesy załogi firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Dolmeb - Świdnica

• Jak się pracuje w Dolmeb?

Zobacz opinie na temat firmy Dolmeb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolmeb?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolmeb