Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Dolmeb

Pracowałeś w firmie Dolmeb i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
kierownik - 2014-06-05 14:02:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
siema, widzialem ze szukaja w Dolmebie kierownika dzialu jakosci. powie ktos jak to jest na tych stanowiskach kierowniczych? w miare stabilna praca? jak relacje z górą? oferta wydaje sie calkiem spoko jak na Swidnice
zdjecie uzytkownika
bonifacy - 2014-06-08 22:05:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [gery - 2014-06-05 06:19:31]:
...bo w tej firmie są ròwni i ròwniejsi ;)
zdjecie uzytkownika
Jalapeno - 2014-06-10 16:55:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Wiadomo już cos kiedy będzie trzynastka ? I jakiej kwoty można sie spodziewać ?:) E tam ludzie Narzekacie i narzekacie a na produkcji ponad 35 Stopni :)
zdjecie uzytkownika
kierownik - 2014-06-11 12:35:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@bonifacy, a od czego to zalezy?znajomosci? czy kireownicy maja po prostu swoich ulubiencow w Dolmebie?
zdjecie uzytkownika
hahaha - 2014-07-01 20:23:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no właśnie co z 13stkami na początku podczas rozmowy kwalifikacyjnej było to wymienione a teraz cisza
zdjecie uzytkownika
trzynastka - 2014-07-15 21:18:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [hahaha - 2014-07-01 20:23:58]:
...chyba EXCELE ją wchłonęły???
zdjecie uzytkownika
studenttt - 2014-07-16 15:18:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
szukam pracy, niestety na stronie nie ma nic o rekrutacji dla studentow bez dosiwadczenia, orientujecie sie czy kogos takiego moga zatrudnic, chociazby na praktyke? tak poza tym to chyba trzynastka powinna byc wczesniej wyplacona ;
zdjecie uzytkownika
trzynastka - 2014-07-18 21:21:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
...no i odnalazła się trzynastka, chociaż w wersji okrojonej :(

zdjecie uzytkownika
okrojona - 2014-09-01 17:59:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no to gratuluje odnalezienia zaginionej trzynastki. tak w ogóle to chyba w niewielu firmach jeszcze cos takiego istnieje. Jak w ogole placa pensje to jest dobrze ;) a tak poza tym slyszeliscie cos o pracy w dolmebie? czy nadal jakoś słabo z dodatkowymi wolnymi miejscami pracy dla takich osób jak ja? ;)
zdjecie uzytkownika
komentator - 2014-10-01 20:53:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [okrojona - 2014-09-01 17:59:57]:
Witaj OKROJONA ;) To Ty chyba pracowałaś w organizacjach charytatywnych jako wolontariusz? No bo ja rozumiem, że za wykonaną pracę należy zapłacić!
zdjecie uzytkownika
okrojona - 2014-10-03 18:12:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ha ha ha, nie po prostu w moim życiu sie pojawiały i darmowe praktyki i to nie tylko na miesiac tylko dluzej. mozna to podpiac pod organizacje charytatywne ale nie rpzesadzajmy. teraz jak szukam pracy to sobie juz w brode pluje, ze tak dlugo dawalam sobie czas na znalezienie platnej pracy. teraz znowu na darmowych jestem i musze szukac dalej.
zdjecie uzytkownika
terk - 2014-10-30 05:48:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [okrojona - 2014-10-03 18:12:04]:
Znam ten ból - życie studenta. Wyzyskują póki mogą a później zaskoczeni że ktoś nie ma doświadczenia w branży :/ Dołujące ale prawdziwe. Czy w logistyce w Dolmebie przyjmują na staż z przyuczeniem a potem ewentualne przedłużenie współpracy? Jest w ogóle po co się starać ? Jakiego rzędu dają wynagrodzenie na początek?
zdjecie uzytkownika
Urszula Jurga - 2014-11-13 15:37:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przepraszam P.E.Silną za zamieszczenie zniesławiającego Ją wpisu na owej stronie inetrnetowej.

U. Jurga firma Dolmeb
zdjecie uzytkownika
Urszula Jurga - 2014-11-15 14:34:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Sprostowanie do przeprosin P.E. Silnej:

Przeprasza pracownik firmy Dolmeb - Urszula Jurga
zdjecie uzytkownika
afera - 2014-11-19 22:00:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [komentator - 2014-10-01 20:53:11]:
13stka jak sama nazwa mówi to 13pensja a nie jakieś ochłapy które nawet nie są połową wynagrodzenia wiec zmieńcie nazewnictwo PREMIA
zdjecie uzytkownika
Władek - 2014-12-31 13:24:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nowy rok,wielkie zmiany,nowy kierownik,nowy majster.ciekawe kto ich zastąpi. Macie jakieś propozycje?
zdjecie uzytkownika
Franciszek - 2014-12-31 19:13:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To kiedy w Dolmed przyszedł nowy kierownik, czy ma zaczać dopiero od nowego roku? W ogóle warto aplikowac do nich obecnie, bo ja chciałbym pracować w rozwijającej się firmie, z perspektywami, a nie dążącej ku upadkowi, czy zwalniającej co jakis czas pracowników. Z góry dziekuje za wszystkie komentarze.
zdjecie uzytkownika
majster - 2015-01-12 21:29:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Już wiadomo kto będzie nowym majstrem,co wy na to?
zdjecie uzytkownika
dorota - 2015-02-22 12:58:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Zasiek - 2014-05-17 00:24:56]:
Zapraszam do kontaktu,możliwość zmiany pracy w tej samej branży z szefostwem które docenia pracowników,poszukujemy osób z doświadczeniem w branży meblowej,kadrę zarządzającą liderów produkcji,brygadzistów,pracowników produkcji zapraszam do kontaktu pod adresem mail dorota.w@dsystems.pl
zdjecie uzytkownika
koordynator - 2015-02-22 13:40:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
...a nie ma jakiegoś wakatu dla koordynatora? Chętnie porysowałbym jakieś tabelki...mogą być nawet w excelu... ;)
zdjecie uzytkownika
Czytelnik - 2015-02-24 18:26:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [koordynator - 2015-02-22 13:40:35]:
...ja bym jeszcze dodał do koniecznych umiejętności znajomość języka angielskiego - by móc rozmawiać z Czechami oraz wklejania obrazków/zdjęć do tekstu...!
zdjecie uzytkownika
Gość - 2015-03-03 17:17:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Czytelnik - 2015-02-24 18:26:35]:
...a ile można u Was zarobić na takiej posadce?
zdjecie uzytkownika
lider - 2015-03-09 11:18:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z Tysiąć pińćset wezmiesz
zdjecie uzytkownika
audytor - 2015-03-11 20:02:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [lider - 2015-03-09 11:18:50]:
...chyba x4!
zdjecie uzytkownika
1234 suchy - 2015-03-22 16:11:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Dzień dobry!!!Mam takie pytanko . Kiedy PREZESI w końcu mają zamiar przedstawić pracownikom "NOWEGO KIEROWNIKA".Póki co , to kręci się jakiś ziomek po "ZAKŁADZIE" Lekko przygarbiony , nic nie mówiący.Pewnie zatrudnili gościa z jakąś grupą i mają ulgę itp. Ale my tzn.Pracownicy "FIRMY" Dolmeb ,produkującej "MEBLE" dla koncernu IKEA chcielibyśmy w końcu poznać szanowna dyrekcjo "KIEROWNIKA". A tak na marginesie może czas by ten gość(kierownik)nauczył się kultury zacznijmy od D Z I E Ń D O B R Y !!! KULTURA na poziomie 0%. P. S. Panie kieriwniku BOGDANIE Wróć do nas PROSIMY. PRACOWNICY FIRMY DOLMEB w ŚWIDNICY.To tyle w temacie Dziękuję
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolmeb

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Dolmeb?
Zadaj pytanie