Dolmeb

Świdnica

Opinie o Dolmeb

pracownikzestazem 2015-12-15 18:05
Panowie i Panie z zarządu związku branżowego, zmieńcie wpis w KRS, bo jak na razie figuruje tam wpis z nieaktualnym składem Zarządu...a chcecie reprezentować interesy załogi firmy!
1234pimpek 2015-12-28 19:38
słuchaj na start dostaniesz 9 zł tyle co wiadomo płacą nowym
pracownik 2016-01-03 12:07
Życzenia noworoczne
Zarząd firmy jakoś nie złożył załodze życzeń noworocznych, więc składamy życzenia zarządowi, a by w Nowym Roku:
- firma wypracowała zysk chociaż 5%
- szukać oszczędności nie w kieszeniach pracowników ze stażem, a zacząć od siebie i innych kosztów działalności
- aby planowana modyfikacja systemu wynagrodzeń nie polegała tylko na zabieraniu i równaniu (w historii urawniłowkę już przerabiano)
- dążyć do konsolidowania załogi i z załogą a nie do czegoś zupełnie odwrotnego...
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2016 ROKU!
007 2016-01-10 12:58
...właśnie zwolniono w dość mało inteligentny sposób pracownika i jest wakat na Specjalista ds. Zaopatrzenia; a może k-k wykaże się zastępując pracownika?
ja 2016-02-07 19:51
Kierownik poprawił swoje maniery i nawet się uśmiecha. A na temat pracy i zarobków hmm... nadźwigać się trzeba, mało płacą chyba najmniej ze wszystkich fabryk, a praca nie lekka. Panuje tam dziwna atmosfera zamiast trzymać się wszyscy razem to każdy sobie... Powoli robi się tam niezła patologia i zwalnia się coraz więcej osób. Słyszał dużo dobrego o tej firmie, ale to wszystko już nijak się ma do teraźniejszości.
ja on 2016-02-10 13:20
Ten kierownik nawet nie umie z ludźmi rozmawiać. A jak ktos pyta się o podwyżkę to nie ma czasu i omija szerokim łukiem
czytelnik 2016-02-17 21:15
...podobno dla nielicznych orłów wystąpiono o podwyżki, między innymi dla tych co mają i tak wysokie stawki...coś wiadomo na ten temat?
ssss 2016-02-20 17:04
witam ile mozna zarobic jako operator cnc?
komentarz 2016-02-25 21:12
....pewnie chcą zmienić swoje samochody na nowsze, teraz SUVy w modzie...i brakuje im na raty!
obserwator 2016-03-05 18:30
Nie dostali pewnie Ci którzy gorzej pracują, to chyba normalne - skończyły się chyba praktyki że przysługuje wszystkim z marszu, trzeba się wykazać i dobrze
nikt 2016-04-12 22:00
...mądrala, która pracowała ostatnio na tym stanowisku została odprawiona niedawno z takim samym fasonem, z jakim sama wcześniej pożegnała podległego sobie pracownika! I tak się kółko zamknęło ;)
nowonarodzony15 2016-05-13 21:22
NIEZŁE JAJCA W TYM PSEUDOZAKŁADZIE!!! NAJPIERW LUDZI SIĘ PRZYJMUJE A ZA CHWILĘ ZWALNIA CO TO KUR....A ZA CYRK??? TO CHYBA WSZYSTKO POWOLI NA FINISZU DZIĘKUJĘ
kris 2016-06-11 21:31
roznie jest w tym jeszcze zakladzie. Zwolnienia byly na chwile i poprzyjmowali ludzi po kilku tyg. Teraz jeszcze przyjeli kilkanascie. Stawka mniejsza niz powinna, daja 9,20 br. Nastroje takie ze za plotem jest szansa przeniesc sie bo coraz wiecej ludzi zamierza zwolnic sie.
Kierownik poprawil sie jesli chodzi o witanie sie ale nadal jest pionkiem P (Brody), a dzieki P zaklad chyli sie ku upadkowi.
Olo 2016-07-22 21:19
Zakład istotnie chyli się ku upadkowi ,mieli jeszcze w zeszłym roku b.dobrego menadżera ale nie widział tu swojej przyszłości i się sam zwolnił. A ten który jest obecnie to jakieś nieporozumienie..!!!, nie zna się na niczym tylko śmieje się jak g...i do sera.Kto ma choć trochę szarych komórek to ucieka stamtąd i nie proponuję tu zaglądać za pracą no chyba że ktoś chce sobie "podszlifować" język Ukraiński bo coraz więcej tam takich pracowników. Na dodatek jeśli ktoś ma z nimi umowe na czas nieokreślony to niech nie liczy że go puszczą przed odpracowaniem wypowiedzenia czyli 3 m-cy..nie idą na ugodę z pracownikiem jak inne zakłady a który inny zakład będzie czekał na pracownika 3 m-ce. Jak zerwiesz sam umowę to tak Ci okroją wynagrodzenie przysługujące za sumienną swoją pracę..a najchętniej to puścili by cię na golasa.Odradzam tego pracodawcę
Pracownik myślący 2016-08-14 19:10
Pawełku to życzenia, czy doradztwo marketingowe?
Jacuś 2016-08-24 21:30
A czy to prawda że zwalniają się pożądni operatorzy i brygadzisci?
Obiektywny 2016-08-27 11:48
...co do obecnego kierownika dodałbym, że witając podaje rękę jak zdechłą rybę, co nawet kobietom nie wypada. Wracając do poprzedniego kierownika, to ja bym go aż tak nie gloryfikował, bo krąży po firmach jak bumerang...chociaż niczego nie umniejszając miał swoje zalety...
robotnik 2016-08-27 13:26
jak tak dalej bedzie to pozwalniaja sie operatorzy i brygadzisci cos jeszcze warci. Zostana lizusy i pod.....lacze, i ludzie ze wschodu. A Ci wschodni pracowici są, ale na dlugo nie przyszli.
Obiektywny 2016-09-05 18:02
...za to nie zabraknie kierowników! ...mamy wysyp w firmie...ale nie grzybów lecz kierowników. Jak widać koszty nie stanowią w firmie żadnego problemu, tylko dlaczego wcześniej Zarząd twierdził, że za dużo umysłowych i za dużo zarabiają???
NIEZNAJOMY12 2016-10-18 20:12
CO ZA ZAKŁAD NAJPIERW SZUKA SIĘ OSZCZĘDNOŚCI NA WSZYSTKIM A ZA CHWILĘ UTRZYMUJE SIĘ TAKICH NIEROBÓW JAKIMI SĄ KEIZEN .??? DO ROBOTY GAMONIE A NIE W CHU..... GRAJĄ!!!!!!!!!! BRAWO ! ZAMIAST IŚĆ W PRZÓD ZAKŁAD COFA SIĘ O 20 - 30 LAT!!!
komentator zarządu 2016-10-19 19:36
Mnik ty chyba jestes dyrektorem Przemkiem albo kims z grupy nierobow.
Kolejne osoby odeszly z tego zakładu i są osoby nie zamierzajace z koncem roku przedluzac umowy.
Majstrowie są na skraju wytrzymałości bo taki balagan [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to tylko wariaci wytrzymają.
Kimn 2016-10-19 19:39
zakład porażka, nie szanują pracowników.......tylko samych siebie
NIEZNAJOMY12 2016-10-21 20:58
SERDECZNIE ODRADZAM PRZYJĘCIA DO PRACY DO FIRMY "DOLMEB" NIE MA ŻADNEJ PRZYSZŁOŚCI W TYM "ZAKŁADZIKU". KAMERKI , CHAŁAS NIESAMOWITY, KURZ, BAŁAGAN .!!!
sumienie... 2016-11-09 20:07
...no niestety, nie każdy nadaje się na menadżera... Zespołem ludzi trzeba umieć zarządzać i ich konsolidować, najlepiej to było widać ostatnio w zespole Legii po zmianie trenera..., a w firmie może zamiast kolejnego kierownika zatrudnić lepiej lekarza psychiatrę?
nowonarodzony15 2016-11-23 21:42
Do władzy firmy DOLMEB!!!
SZ.P. PREZESI! WIELKIMI KROKAMI ZBLIŻA SIĘ ZIMA DLATEGO PROSZĘ COŚ ZROBIĆ Z LISTAMI OBECNOŚCI KTÓRE NIE WIADOMO DLACZEGO WYLĄDOWAŁY NA BRAMIE PORTIERNI? NIE CHCEMY PONOWNIE MARZNĄĆ W OCZEKIWANIU NA SWOJĄ KOLEJNOŚĆ TYLKO PO TO BY SIĘ PODPISAĆ PANOWIE ! MYŚLĘ ŻE NIE ZWRÓCICIE NIKOMU KASY KTÓRĄ TRZEBA BĘDZIE WYDAĆ JAK KTÓRYŚ Z PRACOWNIKÓW PO PROSTU ZACHORUJE . KOMU TO PRZESZKADZAŁO JAK LISTY OBECNOŚCI BYŁY NA DZIAŁACH.PRZYPOMNĘ - BO MOŻE KTOŚ ZAPOMNIAŁ MAMY 21WIEK MOŻE JAK ZAKŁAD CHCE BYĆ TAKI NOWOCZESNY TO JUŻ CZAS POMYŚLEĆ O CZYTNIKACH KART ?????? POWIEM TYLE WIOCHA WIOCHA I JESZCZE RAZ WIOCHA!!!!!!!!
otkin 2016-11-27 11:36
...pierwsze systemy (urządzenia) do kontroli czasu pracy pojawiły się w końcu XIXw. ! Więc widać w którym miejscu jesteśmy.... Ale podobno idzie ku lepszemu i wkrótce ma się pojawić jakiś system i w naszej firmie :)
cnc 2016-12-11 14:48
Ile zarobi programator cnc '
cnc 2016-12-11 14:50
Ile zarobi programator cnc '
cnc 2016-12-11 15:23
3 tysiące na rękę zarobi programator cnc
??? 2016-12-14 20:10
a ile można u was zarobić jako operator ?
incognitek15 2016-12-17 10:53
chyba za 2 m-ce
Cmokawka 2017-01-27 21:01
Napiszcie cos o bogdanie m pracowal u was podobno był dyrektorem czy cos tam
Cmokawka 2017-01-29 19:51
Dziekuje panie bogdanie za odpowiedz
kolo 2017-02-04 10:05
był w porządku
,,,,,,,,,,,, 2017-02-08 18:08
Dlaczego usuwają posty o związkach itp???????????
Nie jestem robotem 2017-02-10 20:43
To jest forum znikajacych wpisów nie pasujacych zarzadowi i zwiazkom. Nie wygodnie jest czytac o chaosie zarzadzania przez juniora i bezczynności zwiazkow.
Czasem jest latwiej zmienic trenera niz druzyne, ale druzyna sama zmienia sie a trener zostaje. Czy dobry, czy tez zly...
ej no 2017-02-11 13:22
To prawda ze kierownik odchodzi? Moze dostal lepsza prace??
,,,,,,,,,,,, 2017-02-11 16:20
Ciekawe kto go zastąpi. Moze wiecie ???
Lawa 2017-02-13 19:18
Do zorki chyba go wezna jak bodzia i juz beda dwie pary w gwizdek szly kolejnego pozoranta przyjmą bez planu i wiedzy
happyboy323 2017-02-13 22:09
NA OLX POJAWIŁO SIĘ OGŁOSZENIE O PRACĘ W DOLMEBIE NA PRODUKCJĘ -''BOGATY PAKIET SOCJALNY??????? ha ha ALE ŚCIEMA
ej no 2017-02-14 10:59
No tak. Jest socjal. Szatnia, ubikacja, prysznic. ;-) Skladki jeszcze do lata na wczasy pod gruszą a później to zaklad oflaguja bo zmienia umowy zbiorowe. I gola pensja. I sciany tez gole beda bo rzadzi dyrektor chaos...
,,,,,,,,, 2017-02-15 20:45
No ale mamy nowego dyrektora produkcji..........co na to chaos
Nowy..... 2017-02-17 16:23
Niema oczym pisac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle
dawnypracuś13 2017-02-22 16:43
NO i się doigrał! Kaizenki też ĆWOKI!!!
Nie jestem robotem 2017-02-23 17:10
Związki nie chcą działać więc bierzemy sprawy w swoje ręce. Co wy na to zeby wziąść pewnego dnia urlopy jednodniowe? Zobaczy zarząd ze ludzi nie ma to da im do myslenia. Albo podwyżki albo wstrzymanie produkcji.
Poza tym im więcej kierownikow i dyrektorów tym mniej kasy na inwestycje. Powodzenia.
dawnypracuś13 2017-02-23 19:57
GDZIE JEST PSEMEK GDZIE JEST PSEMEK???? CHAOS CHAOS CHAOS I JEGO KUNDELKI DAVIDY
Nie jestem robotem 2017-04-08 18:51
Zwolnic nierobow

Jestem za tym zeby zwolnic nierobów i dyrektora ktory nie sprawdzil sie i nie rozwija zakladu a produkcja kuleje i trafia do kontenera na odpady drewniane. Kierownika ktory nie sprawdzil sie został awansowany i dalej jest na utrzymaniu nas, pracownikow produkcji. Czy zgadzamy sie na to i bedziemy w milczeniu pracowac i patrzyc na to co sie dzieje? Na nieprawiedliwosc? Kulejaca produkcje? Czy to jest prywatny zaklad dyrektora juniora i dla jego przychylnych i jemu potakujacych ludzi? To my na tych wszystkich pracujemy ale to nie my wszyscy na takie traktowanie bedziemy sie zgadzac.
ej no 2017-04-08 19:08
Gdzie są związki w tym zakładzie? Tyle lat nic nie robienia i zarząd robi co chce a my nie mamy nic do gadania. Teraz juz jest pozamiatane. Nowe umowy będą tylko nowymi umowami bo zarobki nie zmienią się a wzrost typu 60 zł u co niektorych bedzie znikomym wzrostem zarobku.
Czy zwiazki są przedstawicielami pracodawcy czy pracowników?? Tyle lat słuchania sie prezesa a pracowników ktoś usłyszał?! Administracja w zakladzie rozrosła się jakby to była fabryka a nie mały zakładzik. Nad stołówką byla palarnia dla urzędników a ze jest ich coraz wiecej to trzebabylo zrobic dodatkowe biura i wyposażyć za odpowiednio większe pieniądze. Juz wkrotce dodatkowe klimatyzatory zostaną zamontowane żeby pod pachami nie bylo gorąco.
A na wyposazenie zakladu pieniedzy nie ma bo zarzad jest za skąpy albo krotkowzroczny, zeby nie pisac glupi.
HAPPYBOY 323 2017-04-15 11:41
A MOŻE SZ.P. PREZES Z RESZTĄ DOWODZĄCYCH TYM BAŁAGANEM CHOĆ PRZEZ CHWILĘ MOGLIBY SIĘ ZASTANOWIĆ JAK I CO ZROBIĆ BY POZOSTAWIĆ STARYCH - MAM NA MYŚLI PRACOWNIKÓW Z DŁUGIM STAŻEM PRACY NO I TYCH CO PRZYCHODZĄ NOWYCH . CZAS CHYBA POMYŚLEĆ BO OSTATNIO TO JUŻ JEST TAK KTO PRZYJDZIE NOWY , OD RAZU DOSTAJE KOMPLET CIUSZKÓW I PO TYM JAK WIDZI JAK CAŁY ZARZĄD OLEWA!!!!!! -DOSŁOWNIE SWOICH PRACOWNIKÓW PO PROSTU PO 1 LUB 2 DNIACH SPIEPRZA Z TEGO BAŁAGANU. MOŻE CZAS BY OTWORZYĆ W KOŃCU OCZY BO NIE WRÓŻY TO NIC DOBREGO!!! JAK LUDZI ZACHĘCIĆ BO TO CO SIĘ OBECNIE WYPRAWIA TO ISTNY CYRK!!!
Tea 2017-05-15 15:31
Czy ktos moze napisac jak wyglada w tym zakladzie praca na produkcji? Tzn czy praca jest siedzaca,czy jest duzo dzwigania,czy jest halas itd?
Zostaw swoją opinię o Dolmeb - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolmeb