Opinie o Dolmeb w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dolmeb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dolmeb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolmeb w Świdnica

niemamnicka21

A CIEKAWE KIEDY OGŁOSZĄ ZAMKNIĘCIE ODDZIAŁU W ŚWIDNICY - BO WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO ŻE SĄ NA DOBREJ DRODZE GRATULACJE DLA RZĄDZĄCYCH HA HA

Ogłoszono zamknięcie wydziału w Srebrnej Górze

@anonymous

Z czegoś trzeba spłacać Tiguana

Nie jestem robotem

ciekawe czy 3 z rzędu wypłata będzie na czas?????

robol
@Nie jestem robotem

dla jednych to jest zasiłek dla pracujących, dla innych wypłata. Tak czy siak jest zawsze do 10tego każdego miesiąca.

john

witam na czym polega dokladnie praca na produkcji prosze o krotki opis

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dolmeb.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
nowonarodzony15

jest rozwiązanie jak zaoszczędzić? ZLIKWIDOWAĆ KAIZEN!!! który i tak nic nie robi!!! Ich wspomaganie produkcji idzie raczej w drugą stronę czyli na dno Pieniądze te można przeznaczyć na naprawdę potrzebne rzeczy - niezbędne A tak błąkają się po hali szukając ch..j wie czego

Omamama

Jak się mają ludzie nie zwalniać skoro o wsYstko trzeba się prosić. Nawet i własny urlop

Nie jestem robotem.

Panowie i Panie. Zaklad tyle rzeczy i spraw sponsoruje ale dlaczego dla swoich pracownikow ma tak malo kasy ze na ten piknik mamy sie dorzucac ze skladek na kielbaski i rozcienczone piwo? Tyle kasy wydają na inne rzeczy a dla pracownikow cos zostaje? Kolejna sprawa. Wiecej ludzi zwalnia sie niz zatrudnia. (usunięte przez administratora) Kolejna: Im mniej pracownikow tym trudniej wypracowac zysk dla nieproduktywnych urzednikow i teoretykow siedzacych w klimatyzowanych pomieszczeniach. Na co ich tyle??? KOLEJNA sprawa: jesli nie ma za co inwestowac w zaklad to znaczy nie ma tyle zyskow, a zaklad ledwo przędzie. Płacicie nam zasilek dla pracujacych sami sobie slono płacąc za braki w decyzjach rozwojowych dla zakladu. Nie jest wam wstyd?? (usunięte przez administratora)Nam dajcie 2 tyś netto, nie brutto. Kolejna sprawa: Po co sa te zacne tytuły dla pracownikow w rodzaju starszy pracownik skoro dajecie je pracownikom zeby mieli wyzsze zarobki nie majac zadnych uprawnień, kompetencji. A zeby tylko mieli wieksze widelki zarobkow. Pozamienialiscie tytuly pracownikom ze chaos sie zrobil. Kolejne przemyslenia w trakcie...

obiektywny
@Nie jestem robotem.

...gdybyś dostawał pensję w wysokości 5x tego co dostajesz, też pewnie byś cukrzył a nawet zaśpiewał, gdyby zaszła taka potrzeba ;)

robotnik
@Nie jestem robotem.

Tobie się wydaje ze oni to czytają? chyba nie liczysz ze się ktoś przejmuje twoim miauczeniem i zmieni firmę

@robotnik

Czytaja, czytaja. Czytaja prezesi, czytaja kajzeny ćfoki, czytaja pracownicy. Gdyby nikt nie przejmowal sie sytuacja w zakladzie to pracowali by nadal, a tak zaloga zmienia sie co wakacje. Odchodza pracownicy do zakladow wiecej placących. A zostaja lizusy kajzeny i prezesi bo juz tyle kasy w ten zaklad utopili i jeszcze utopia.

robotnik
@Nie jestem robotem

i ty...

Normalny
@robotnik

Nie karm trola

HAPPYBOY 323

Niedługo imprezka integracyjno-najebcza UWAGA PROMOCJA! Kiełba podwawelska stejk browar i nara do doma!!!

Ej no
@HAPPYBOY 323

Zeby nie okazalo sie ze to będzie ostatnia impreza w slotwinie w tym skladzie bo coraz mniej nas. Wiecej maszyn jest jak ludzi ich obslugujacych. Wiecej zwalnia sie jak przychodzi. Brawo zarząd.

Dlaczego na tym forum znikaja posty???

Ej no

Bo nie podoba sie zarzadowi pisanie prawdy. Tylko ich prawda sie liczy...

Tea

Czy ktos moze napisac jak wyglada w tym zakladzie praca na produkcji? Tzn czy praca jest siedzaca,czy jest duzo dzwigania,czy jest halas itd?

nowy1432
@Tea

praca stojąca hałas jest

HAPPYBOY 323

A MOŻE SZ.P. PREZES Z RESZTĄ DOWODZĄCYCH TYM BAŁAGANEM CHOĆ PRZEZ CHWILĘ MOGLIBY SIĘ ZASTANOWIĆ JAK I CO ZROBIĆ BY POZOSTAWIĆ STARYCH - MAM NA MYŚLI PRACOWNIKÓW Z DŁUGIM STAŻEM PRACY NO I TYCH CO PRZYCHODZĄ NOWYCH . CZAS CHYBA POMYŚLEĆ BO OSTATNIO TO JUŻ JEST TAK KTO PRZYJDZIE NOWY , OD RAZU DOSTAJE KOMPLET CIUSZKÓW I PO TYM JAK WIDZI JAK CAŁY ZARZĄD OLEWA!!!!!! -DOSŁOWNIE SWOICH PRACOWNIKÓW PO PROSTU PO 1 LUB 2 DNIACH SPIEPRZA Z TEGO BAŁAGANU. MOŻE CZAS BY OTWORZYĆ W KOŃCU OCZY BO NIE WRÓŻY TO NIC DOBREGO!!! JAK LUDZI ZACHĘCIĆ BO TO CO SIĘ OBECNIE WYPRAWIA TO ISTNY CYRK!!!

ej no

Gdzie są związki w tym zakładzie? Tyle lat nic nie robienia i zarząd robi co chce a my nie mamy nic do gadania. Teraz juz jest pozamiatane. Nowe umowy będą tylko nowymi umowami bo zarobki nie zmienią się a wzrost typu 60 zł u co niektorych bedzie znikomym wzrostem zarobku. Czy zwiazki są przedstawicielami pracodawcy czy pracowników?? Tyle lat słuchania sie prezesa a pracowników ktoś usłyszał?! Administracja w zakladzie rozrosła się jakby to była fabryka a nie mały zakładzik. Nad stołówką byla palarnia dla urzędników a ze jest ich coraz wiecej to trzebabylo zrobic dodatkowe biura i wyposażyć za odpowiednio większe pieniądze. Juz wkrotce dodatkowe klimatyzatory zostaną zamontowane żeby pod pachami nie bylo gorąco. A na wyposazenie zakladu pieniedzy nie ma bo zarzad jest za skąpy albo krotkowzroczny, zeby nie pisac glupi.

Nie jestem robotem

Zwolnic nierobow Jestem za tym zeby zwolnic nierobów i dyrektora ktory nie sprawdzil sie i nie rozwija zakladu a produkcja kuleje i trafia do kontenera na odpady drewniane. Kierownika ktory nie sprawdzil sie został awansowany i dalej jest na utrzymaniu nas, pracownikow produkcji. Czy zgadzamy sie na to i bedziemy w milczeniu pracowac i patrzyc na to co sie dzieje? Na nieprawiedliwosc? Kulejaca produkcje? Czy to jest prywatny zaklad dyrektora juniora i dla jego przychylnych i jemu potakujacych ludzi? To my na tych wszystkich pracujemy ale to nie my wszyscy na takie traktowanie bedziemy sie zgadzac.

dawnypracuś13

GDZIE JEST PSEMEK GDZIE JEST PSEMEK???? CHAOS CHAOS CHAOS I JEGO KUNDELKI DAVIDY

Nie jestem robotem

Związki nie chcą działać więc bierzemy sprawy w swoje ręce. Co wy na to zeby wziąść pewnego dnia urlopy jednodniowe? Zobaczy zarząd ze ludzi nie ma to da im do myslenia. Albo podwyżki albo wstrzymanie produkcji. Poza tym im więcej kierownikow i dyrektorów tym mniej kasy na inwestycje. Powodzenia.

dawnypracuś13

NO i się doigrał! Kaizenki też ĆWOKI!!!

Nowy.....

Niema oczym pisac (usunięte przez administratora) i tyle

happyboy323

NA OLX POJAWIŁO SIĘ OGŁOSZENIE O PRACĘ W DOLMEBIE NA PRODUKCJĘ -''BOGATY PAKIET SOCJALNY??????? ha ha ALE ŚCIEMA

@happyboy323

No tak. Jest socjal. Szatnia, ubikacja, prysznic. ;-) Skladki jeszcze do lata na wczasy pod gruszą a później to zaklad oflaguja bo zmienia umowy zbiorowe. I gola pensja. I sciany tez gole beda bo rzadzi dyrektor chaos...

,,,,,,,,,
@ej no

No ale mamy nowego dyrektora produkcji..........co na to chaos

ej no

To prawda ze kierownik odchodzi? Moze dostal lepsza prace??

,,,,,,,,,,,,
@ej no

Ciekawe kto go zastąpi. Moze wiecie ???

Lawa
@,,,,,,,,,,,,

Do zorki chyba go wezna jak bodzia i juz beda dwie pary w gwizdek szly kolejnego pozoranta przyjmą bez planu i wiedzy

,,,,,,,,,,,,

Dlaczego usuwają posty o związkach itp???????????

@,,,,,,,,,,,,

To jest forum znikajacych wpisów nie pasujacych zarzadowi i zwiazkom. Nie wygodnie jest czytac o chaosie zarzadzania przez juniora i bezczynności zwiazkow. Czasem jest latwiej zmienic trenera niz druzyne, ale druzyna sama zmienia sie a trener zostaje. Czy dobry, czy tez zly...

Zostaw merytoryczną opinię o Dolmeb - Świdnica

• Jak się pracuje w Dolmeb?

Zobacz opinie na temat firmy Dolmeb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolmeb?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolmeb