Opinie o Partner 24 w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Partner 24. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Partner 24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner 24 w Bydgoszcz

Arci Nowy wpis

Ile trwa tutaj okres próbny? Pozdrawiam

Windy Nowy wpis
@Arci

Z obserwacji własnych są to 3 miesiące.

OFERTA Nowy wpis

Pracujesz w "Partner 24 - Bydgoszcz"? Odpowiedz na kilka pytań: - Czy sytuacja z Covid spowodowała obniżkę płac? - Otrzymujesz pozapłacowe benefity? Jakie? - Eventy integracyjne. Jeśli tak to jakie?

Windy Nowy wpis
@OFERTA

- Czy sytuacja z Covid spowodowała obniżkę płac? Tak, jednak szef mówił że to dla naszego dobra - Otrzymujesz pozapłacowe benefity? Jakie? Brak - Eventy integracyjne. Jeśli tak to jakie? Brak

Alfred

Senior Partner 24 http://www.seniorpartner24.pl/ Naprawa pralki przebiegła szybko i sprawnie, pan Tomasz szybko wymienił uszkodzony bęben i naprawił programator.

Zuzanna

@Waldemar, czy jesteś obecnie pracownikiem Partner 24? Jeśli tak to czy możesz powiedzieć nam coś na temat pracy w tym miejscu? Czy ostatnimi czasy w firmie zaszły jakieś zmiany? Może dopiero takowe mają nadejść? Wiadomo coś na ten temat? Każda opinia na temat warunków pracy, benefitów czy atmosfery jest bardzo istotna dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w tym miejscu. Jeśli masz wiedzę na temat jednego (lub wszystkich) wyżej wymienionych czynników, będziemy wdzięczni za Twoją odpowiedź.

Informatyk

- aplikacja - telefon - rozmowa (marne pieniądze, słaba architektura firmy)

Pytania informatyczne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Waldemar

Jeśli się nie mylę to obecny dozorca a dawny właściciel serwisował nam ODRĘ na PKP i jako jedyny potrafił naprawiać perforowane taśmy.

Zuzanna

@Fikico sprawia, że masz taką opinię? Czy masz na myśli konkretne zdarzenia?

Fikimiki
@Zuzanna

No cóż wystarczy przyjść na spotkanie i gdy Ty stoisz oni siedzą robiąc coś innego. Starszy pan opowiada jakieś bajki, może to było dobre ale 20lat temu. Poza tym firma nie sprawia wrażenia firmy z dużym dorobkiem i zapleczem bezpieczeństwa.

Fiki

Nie polecam, zero profesjonalizmu, arogancja i butność szefostwa.

ed

Przecież dźwigi jak i żurawie są rzeczywiście bardzo dobre, ale widdomo czy wypłata jest terminowa? Przecież o dobre relacje jest teraz trudno, bo wkońcu atmosfera jest niezłaa.

SWP

Staż 5tyś? Staż to to co daje UP + ewentualnie w łapę. Oczywiście mitem jest praca jedynie na miejscu w firmie bo ja musiałem jeździć po klientach.

Jarek

Myślę że nowe oferty pracy podytkowane są wymianą starych pracowników na nowych kórzy będą: tansi, będzie im się chciało robić i nie będą mówić o jakiś tam mitycznych 8h pracy dziennie.

Kugar

Radeik pytasz się jak by na takich forach miał siedzieć HR i odpowiadać na pytania. Jednak skoro chcesz to powiem co ustaliłem: - skoro oferta jest tak uboga w opis stanowiska oznacza że robisz wszystko i w zasadzie nie ma czegoś takiego jak "to nie jest w mojej kompetencji" - spora rotacja (oferta pojawia się co kilka miesięcy) daje jasny obraz pieniędzy jakie można tutaj dostać lub/i warunków jakie musza tam być. Jednak pieniądze i warunki to jedno ale najważniejsza jest atmofera. Najlepiej idź na rozmowę zapytaj o kasę, zakres obowiązków, zobacz swoje przyszłe stanowisko pracy to będziesz wiedział najlepiej na czym stoisz. Przecież może masz mega wiedzę to dostaniesz ekstra warunki - jednak gdfyby tak było byłbyś w ATOSie / NOKI itp.

Kermit

Wiem od osoby która odeszła odnich bardzo niedawno że warunki były niespecjalne. Jedyną zadowloną osobą jest jego kolega który tam jeszcze robi ale on nie jest wymagający. Wspominał też że obecnie nie ma co liczyc na podwyżkę bo kupili dwa suvy które sporo kosztują. Jednak jego decyzje odejścia przyklepał fakt że odpali im dwaj kluczowi klienci. Wie od tego co został ze najchętniej to by chcieli kogoś z grupą ale aby był na tyle sprawny by mógł od czasu do czasu wejść na dach.

Artur

Po raz kolejny pojawiło się ogłoszenie na serwisanta IT, ostatnie było pare miesięcy temu. Macie jakieś informacje czemu znowu szukają? Rotacja? Ekspansja? Bo czytajac wcześniejsze opinie mam coraz większe wątpliwości.

Artefix

Ogólnie to szef z nostalgią wspomina czasy gdy on dyktował warunki, zawsze podzielał zdanie że chciałby aby w Polsce było jak w USA: że to pracownicy sami przynoszą swoje narzędzia - jednak zawsze też zapominał ile w USA zarabiali owi pracownicy. Gdyby mógł zalegalizować jedną rzecz to było by to "niewolnictwo" - wtedy byłby PANEM sytuacji a tak....

Markus

Hajro piszesz o stabilności w kontekście "umowa o pracę" ale opiewająca na jaką kwotę? Ile legalnie na kwicie? Firma: Forma prawna:SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kapitał zakładowy:5 000.00 zł Więc pewność wypłaty słaba gdy będzie poważniejszy problem. Sprawdziłem osoby z KRS - prezesa i wspólnika, każdy ma swoją działaność więc co do pewności zatrudnienia dziwnie to wygląda.

Biały

Powiedz że chcesz 1500zł na rękę i masz robotę!

ostr

Wylukałem wakat więc zagadałem z zimomkiem który tam robi i nawijał że lipa z kasą bo nawet na staż chwycili jednego a musiał robić jak na etacie, roboty dużo ale robią byle jak byle było. Miejscówa mówi że jak kretowisko bo to jakaś piwnica Skład ekipy to: mądraliński prezesuniu, dziadek wspólnik (zwą go dozorcą), sekretarka no i 3 ziomków z czego jeden w wieku wspólnika na własnej działalności. Teraz jeden ziomek zawija się a robil z 8 miechów dlatego ludzi zgarniają

Kuba

Hajro - zadawałem pytania bo widziałem ogłoszenia na pracuj pl. Chciałem aplikować w piątek jednak miałem obawy co do profesjonalizmu firmy (mały budynek, nadgodziny, niska płaca - potwierdzone przez obecnego pracownika). Wszystkie te obawy potwierdził jeden obecnych pracowników. Dziś kolega dostał propozycję z Atosa i za pracę o zakresie kompetencji serwisanta IT na rynek Polski dostanie na początek 3,2tys netto + 150zł dodatku na dojazdy + ubezpieczenie + szkolenia językowe + szkolenia techniczne itd.

Kuba

Wczoraj byłem w firmie obok (R+PL) i od nich zwróciłem uwagę na Partner24 wygląda na to że mieszczą się w budynku na zapleczu (domek gospodarczy) bo tak prowadzą strzałki. Wracając wieczorem z miasta widziałem starszego pana (zapewne dozorcę / stróża) który tam się kręcił. Sama lokalizacja firmy ciekawa bo dojazd np z wyżyn wydaje się szybki.

Znam jedną osobę która tam pracuje jako Serwisant IT i mówi że na początek miała 1,8tyś na rękę, obecnie 2,1tyś. Pracy sporo bo ciągle mówi o nadgodzinach i braniu dyżurów 24. Dodatkowo dorabia w drugiej firmie. Warunki mówi że średnie ale lepsze niż miała ostatnio.

Kuba

Niezłe to znaczy ile na rękę na początek dla Administratora IT i serwisanta IT? Bo z tego co czytam to "nieźle" było uważane 2tyś zł dla administratora - w ogłoszeniu wymagania są bardzo ubogie dla kogoś kto ma się legitymować widzą z zakresu Administracji IT Znajdź mi kogoś kto pracował ostatnio na takim stanowisku za mniej niż 3-4tyś na rękę gołej podstawy. Rot- Umowa o pracę? Przecież na tych stanowiskach jest to jedyna "legalna" forma zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Partner 24 - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Partner 24?

Zobacz opinie na temat firmy Partner 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Partner 24?

Kandydaci do pracy w Partner 24 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Partner 24
1.1/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Fordońska 87
    85-719 Bydgoszcz