Opinie o randstad.pl - Randstad Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Rekrutacja kadry mened

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Polska Sp. z o. o. w Warszawa

Janusz

Dziś po skończonej rozmowie rekruter powiedział do mnie że skoro nie poprosiłem o kawę to znaczy że nie lubię kawy. Zazwyczaj to rekruter proponuje coś do picia. Zdziwiłem się

xxx
@Janusz

Jaki "bystry" ten rekruter, oczywiście że sam powinien zaproponować coś do picia.

barbara

Byłam dzisiaj w Randstad w Lublinie ws. konkretnej pracy na produkcji. Po wypełnieniu ankiet odbyła się tzw. rekrutacja. Dano mi test na cierpliwość a mianowicie: kartkę zawierającą dwa rzędy różnych znaków z zaleceniem przepisania ich 25 razy (niczym w 1-ej klasie szkoły podstawowej). Przepisałam może z 7 i dałam sobie spokój. Może szkoda bo zobaczyłabym następne debilne testy. A mówi się że nie ma rąk do pracy.

Badboy

Witam wyjeżdża ktoś w tą sobotę do Holandii z ul Stojałowskiego stacja Shell

tom

Banda gburow, tylko ebac na nich, zero zrozumienia i pomocy z ich strony!

Inżynier Produkcji

dla jakiejś firmy obcej - prawdopodobnie wirtualnej. Rozmowa polegała raczej na zbieraniu informacji do bazy danych o pracownikach i rynku pracy. Nie mogłem się dowiedzieć nic o warunkach i charakterze pracy a oczekiwano ode mnie określenia wielkości wynagrodzenia.

pytania o kwalifikacje zawodowe - panienka nie posiadała żadnej wiedzy technicznej a próbowała rozmawiać na temat o których nie miała pojęcia. Było to żałosne. Więcej nie chcę z tym pośrednikiem rozmawiać. Poziom technicznego angielskiego tej panienki był również tragiczny.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kacha

Ciekawe kto i kiedy zrobi w końcu porządek z tą największą patologią rynku pracy, czyli tymi wszystkimi pasożytniczymi agencjami pracy z Randstadem na czele i powywala na zbity pysk na bezrobocie tych darmozjadów, którzy tam pierdzą w stołki w biurach? Przecież jak się spojrzy na przebieg "karier" tych nierobów, choćby w ich profilach na Linkedln, to zdecydowana większość z nich nawet się nie dotknęła prawdziwej i uczciwej roboty. Pasożytują tylko na ciężko pracujących ludziach jak jakiś rak. Ot, choćby ta wyszczekana smarkula B.P. (inicjały celowo jak u kryminalistki, bo łże jak pies i oszukuje już na rozmowie) z Randstad Bytom. Do wora z nimi, a wór do jeziora! Tylko wtedy na rynku pracy znalazłoby się pewnie i kilkanaście tysięcy tych leserów z dwiema lewymi rękami do pracy, którzy nic nie potrafią poza żerowaniem na innych.

Hadafi

Chcialem pojechac zarobic na wakacje, poszedlem do randstadu w RZESZOWIE. Mile panie wszystko fajnie mówione było o pracy na pieczywie także myślę moge jechać. Pierwszy dzień w Holandii i się zaczęło. Telefony i maile, że nie dojechałem na miejsce jak już byłem zapisany na domek.. Nastepnego dnia do pracy, okazało się, że to robota przy mięsie, przerzucanie 30 kilogramowych kawałów mięsa. Praca ciężka, za grosze. Mowione bylo na 10,40 mialem 8,70. do pracy godzina drogi samochodem w jedna strone. Mojego Job Coacha nie widzialbym gdyby znajomy z pracy nie zrobił akcji po tym jak chlop mial 28 lat a dostal 150 tygodniówki. Kod Sofii oczywiscie musielismy robic na wlasna reke, bo po co pomoc job coacha. Wrocilem i czekam na holdeje, ale widząc co sie tam działo przez caly ten okres to nawet nie myśle, że je dostane. Wyzysk walenie w (usunięte przez administratora) i tym podobne. Nie polecam, chyba że masz stalowe nerwy bo wiecznie coś jest na rzeczy. Jedyny plus to domki. Niby RANDSTAD dobra firma duża stabilna a tu prosze, nie tylko ja sie na tym przejechalem.

kataran

omijajcie szerokim łukiem !!! stanowczo nie polecam

@kataran

Randstad to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Edyta

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany skorzystaniem z pośrednictwa Randstad Polska, to firma ogłosiła nowe rekrutacje. Poszukiwany jest między innymi pracownik produkcji Toyota w Jelcz-Laskowice: https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-produkcji-toyota,2javLPTK1bURWxIoUpYUrz,jelcz-laskowice Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą ofertą pracy?

@Edyta

Randstad jak każda agencja pracy to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Płacą grosze albo gorzej.

Ciekawa

Czy dziś będzie wypłata H&M?

Edyta

@kataran, Twoja wypowiedź nie zawiera konkretnych informacji. Może chciałbyś ją rozwinąć? Jak oceniasz zaoferowane przez firmę Randstad Polska warunki zatrudnienia? Czy pracowałeś bezpośrednio w jej biurze w Warszawie? Jaka atmosfera panowała w firmie?

Edyta

@anonymous, a jak wyglądały w trakcie Twojej pracy warunki zatrudnienia w firmie? Jaki typ umowy był zagwarantowany pracownikom? Jak długo pracowałaś w firmie? Odpowiedzi na te pytania mogą pomóc osobom zainteresowanym aplikacją do Randstad Polska w porównaniu ewentualnych zmian zachodzących w firmie.

randstadSSIE

KATEGORYCZNIE ODRADZAM WSZYSTKIM !! Wyjazd do pracy do Holandii przez agencje randstad (specjalnie z małej litery z powodu braku szacunku :) to największy błąd w moim życiu. Oszukują i kradną ciężko zarobione pieniądze do tego co tydzień doliczając dług o którym większość pracowników nie ma pojęcia i informują o nim dopiero gdy zadłużenie sięgnie wysokości kilkuset euro. W biurze pytając kilkukrotnie za co jest to właśnie zadłużenie za każdym razem usłyszysz inną odpowiedz typu : koszty za mieszkanie lub ubezpieczenie nie zostały odciągnięte bądź miałeś zbyt mało godzin pracy ( pominę fakt ze pracując 44h tyg. mój dług i tak się zwiększał) Pracuję w Holandii od 4 lat i nigdy nie spotkałem się z tak absurdalną i żenującą sytuacją aby pracować przez rok po 6 dni w każdym tygodniu i musieć zapłacić za to ponad 2000 Euro.. Ponadto warunki mieszkaniowe również zostawiają wiele do życzenia, szczególnie hotel robotniczy w Amsterdamie gdzie zostałem umieszczony w pomieszczeniu gdzie wcześniej był magazyn, nie było ogrzewania (w grudniu) oraz było tam mnóstwo karaluchów więc przez 2 dni mieszkałem w samochodzie... Tak więc własnie wygląda traktowanie pracowników przez agencję randstad a to co opisałem to tylko kropla w morzu. Jeśli myślisz o rozpoczęciu współpracy z tym biurem to naprawdę warto się zastanowić dwa razy i odrzucić ten pomysł. Szczególnie pozdrawiam środkowym palcem Agnieszkę z biura która jest niekompetentną osobą oraz kłamie ona tyle że aż sama się w tych kłamstwach gubi.. No ale każdy zrobi jak uważa to tylko moja opinia oparta na własnych doswiadczeniach.

ciekawski
@randstadSSIE

Agnieszke z którego biura? Toruń?

@randstadSSIE

Witam. Biuro w jakim mieście organizowalo wyjazd do Holandii ?

@dd1984

Wyjazd do Holandii organizowany był w miejscowości Opole.

@ciekawski

Otóż nie, chodzi o agnieszkę, która jest jobcoach w Holandii.

Adrian

Każdy tylko narzeka , nie rozumiem przecież macie w umówię wszystko , ile , co , gdzie , za co itd ale jak się nie chce czytać to pozniej dziwne ze cos sie nie zgadza.. poza tym tam tez na domkach czy w pracy nikt nie trzyma na sile , jak nie odpowiada to się zwalniacie skoro cos innego było w umówię niż jest w rzeczywistości , wynajmującej pokój na własna reke i szukacie pracy, jak umiecie cokolwiek angielskiego to nie powinniście mieć z tym problemów

@Adrian

Witam. Z jakiego miasta jechales do Holandii >

@Adrian

Hej Adrian, możesz udzielić więcej informacji o pracy w Hollandii organizowanje przez randstadt w Lublinie??

p5ych4

nigdy wiecej nie bede z nimi wspolpracowal zlodzieje. Obcinaja stawke na czym sie da i pchaja se do kieszeni, pierwszy miesiac byl ok ale pozniejsze wyplaty coraz mniej hahaha 1430zl to jest wyplata?

Pantałyk

W Randstadzie brałem udział w rozmowie rekrutacyjnej na staż w ich oddziale. Rozmowa z Panią rekruterką była dla mnie wyjątkowo nieprzyjemna i stresująca. Trwała około 1,5h i Pani w tym czasie wymaglowałą mnie na każdą okoliczność, tak że po skończonej "rozmowie" a raczej przesłuchaniu czułem się naprawdę wyczerpany psychicznie, a przypominam, że była to rozmowa tylko dotycząca stażu a nie zatrudnienia na niewiadomo jakim stanowisku. Ktoś powinien tam przeprowadzić szkolenie z dostosowywania metod rekrutacyjnych do oferowanego stanowiska.

Cola

Nie polecam , nigdy nie można się dodzwonić do 'opiekuna' , do biura zresztą też. Zostałam przez nich oszukana na wypłacie , obiecali wysokie wynagrodzenie z licznymi dodatkami okazało się że dostałam gołą premię bez dodatków , nawet bez dodatku nocnego który się należy ustawowo ! Tłumaczyli się tym , że miałam nieusprawiedliwiona nieobecność choć byłam pełen miesiąc + dodatkowy weekend .... Nie polecam , szkoda nerwów...

PW

Ktoś chetny do wspolnego wyjazdu? Chce jechac z dziewczyną na poczatku czerwca. Jedziemy z innego biura... Domki sa kilku osobowe wiec zawsze lepiej byc w zgranej grupie.. Jak cos info pracaholandia00@gmail.com

Olga

Czy ktoś wyjeżdzał przez tą firme do pracy do holandii?

Maciek

Ludzie, pamiętajcie, żeby ZAWSZE idąc na spotkanie wiedzieć, do jakiej firmy aplikujecie (nazwa, lokalizacja, dokładnie określone stanowisko i zakres pracy) oraz na jakie wynagrodzenie możecie liczyć (przynajmniej widełki). Najlepiej od razu iść do firmy, w której będziecie pracować (w ostateczności do agencji, ale w ręku warto mieć już konkretną ofertę od konkretnej firmy). Teraz jest rynek pracownika, wszędzie brakuje ludzi do pracy i rekruterzy dwoją się i troją, żeby skusić potencjalnych kandydatów. Często obiecują gruszki na wierzbie, żeby człowiek tylko przyszedł na rozmowę (mają za to punkty=pieniądze, nie takie jak za skuteczne zrekrutowanie pracownika, ale zawsze jakieś), a wiele rekrutacji ma wręcz FIKCYJNY charakter. I potem się dziwicie, że kontakt się urywa. Szkoda czasu i pieniędzy na jeżdżenie na takie do niczego nieprowadzące rozmowy, lepiej w tym czasie porobić coś pożyteczniejszego. Dobrze Wam radzę, szanujcie się już na etapie rekrutacji, wtedy inni też będą Was szanować. Pomysł z domaganiem się zwrotu kosztów dojazdu wydaje się niegłupi, zwłaszcza jak nie ma się skierowania z UP/spotkanie nie jest gdzieś koło domu albo obecnego miejsca pracy.

Sylwia z Lublina

W Lublinie ludzie na umowie gdzie pośrednikiem pracy jest Randstad mają 10 zł. na czysto a dostają do ręki 6,8 zł., bo Randstad bierze sobie różnicę na pośrednictwie, Randstad zdominował praktycznie wszystkie zakłady zajmujące się produkcją, jesteśmy w III Świecie, nikt nie da nam zarobić nawet na nową firankę do okna

Konsultant
@Sylwia z Lublina

Pani Sylwio, kompletnie nie zna Pani zasad na jakich wynagradzany jest Randstad. Nie bierze on sobie żadnej różnicy na pośrednictwie. Pracodawca płaci Randstadowi kasę w oparciu o zupełnie inną umowę. Proszę porozmawiać z konsultantem, który Panią obsługuje, wtedy dowie się Pani gdzie jest brakująca różnica w wynagrodzeniu.

Alain
@Konsultant

Gdzie? Na pewno nie w jej kieszeni...

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Randstad Polska Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad Polska Sp. z o. o.
1.8/5 Na podstawie 440 ocen.

Randstad Polska Sp. z o. o.