Help Care sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Help Care sp. z o.o. sp.k.

Czy firma Help Care sp. z o.o. sp.k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

irka Nowy wpis

Firma prowadzi (usunięte przez administratora), to jest (usunięte przez administratora)i karane. Takie podejście do człowieka chamskie i świadczy o firmie, że firma nie fer. Postaram się wszystkim swoim koleżankom opiekunką opowiedzieć i zrobię nie fajną renomę o Was. Robie renome, chyba to sprawiedliwie, powodzenia.

Nowy wpis

@irka

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię, jednak mobbingu w firmie nigdy nie prowadziliśmy, a zatrudniamy osoby takie, które odpowiadają oczekiwaniom pracodawcy i które prawnie możemy zatrudnić na umowę. Jeśli chciała Pani u nas pracować i nie udało się, bardzo nam przykro. Widocznie była przyczyna, dla której nie mogliśmy podjąć z Panią współpracy. Pozdrawiamy & życzymy powodzenia w poszukiwaniu dobrej pracy!

Nowy wpis

@irka

Witam, Jak najbardziej współpracujemy z opiekunami z innych krajów niż Polska. Pracują z nami opiekunowie którzy są obywatelami Uni Europejskiej. Kraj pochodzenia nie jest dla nas ważny, ważna jest możliwość legalnego zatrudnienia pracownika. Niemiecki urząd nie wydaje wiz Vander Els, przez co nie możemy legalnie oddelegować opiekunki z poza UE do Niemiec. Jeśli opiekun posiada obywatelstwo polskie, może aplikować do pracy w naszej firmie. Pozdrawiam

Aleksandra

Czyli firma jednak działa nadal na rynku?:) Można aplikować na stanowisko opiekunki? Jakie teraz proponują wynagrodzenie, czy warunki zatrudnia się jakoś zmieniły? Piszą też o premiach, na jakich zasadach można ją dostać? Jeśli zaaplikuje przez formularz kontaktowy, kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi?

@Pracodawca
@Aleksandra

Dzień doby Pani Aleksandro, serdecznie zapraszamy do kontaktu lub do odwiedzenia nas w biurze w Bydgoszczy.

Barbara

Polecam firmę. Bardzo dobra i rzetelna. Nic złego na nich nie mogę powiedzieć.

@Barbara

Dziękujemy Pani Basiu i pozdrawiamy serdecznie!

@Barbara

Serdecznie dziękujemy Pani Basiu i załączamy pozdrowienia z Bydgoszczy!

Teresa
@Barbara

To bardzo dobra Firma, korzystam z jej usług od lat i jestem bardzo zadowolona, głównie mam kontakt z panią Roksaną Kwiatkowską wspanialą kobietą

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Help Care sp. z o.o. sp.k..

Czy w Help Care sp. z o.o. sp.k. występują paczki/bony świąteczne?

Łucja

Firma została wykreślona z KRS w 2022 roku i wygląda na to, że już nie funkcjonuje. Tyle tu dobrych opinii, więc trochę mnie to zdziwiło jak chciałam podejrzeć aktualne oferty. Ktoś wie jaka była przyczyna zamknięcia firmy? To było jakoś dłużej planowane czy zwolnienia były z dnia na dzień?

Bożena Gattner

Pracuję już rok w tej firmie.Pieniądze na czas.Jestem zadowolona z pracy.Zlecenia szukają zgodnie z moimi kwalifikacjami.Polecam tą firmę ????☀️????

Help Care
@Bożena Gattner

Serdecznie dziękujemy za dobrą opinię Pani Bożeno. Bardzo cenimy współpracę z Panią i dziękujemy, że możemy zawsze na Panią liczyć

Wioletta

Współpracowałam z panią Roksaną z agencji. Bardzo dobry rzeczowy kontakt. Z pozytywnym nastawieniem. Bardzo dobra organizacja wyjazdu. Szybkie płatności. Dziękuję!

@Wioletta

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię Pani Wioletto & załączamy moc pozdrowień z Bydgoszczy! Do usłyszenia!

Danuta

Jestem zadowolona ze współpracy z Help Care.p.Roksana wyszukuje mi zlecenia zgodnie z moimi oczekiwaniami i ograniczeniami.Finanse są zgodne z umową i terminowe.Zamierzam nadal pracować w państwa firmie.Dziekuje i pozdrawiam

@Danuta

Dziękujemy Pani Danuto, my również jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią. Przed nami kolejne wspólne zlecenia. Pozdrawiamy serdecznie!

Zefix

Współpracuję z Help Care dwa lata .Jest to dobra firma która interesuje się opiekunkami podczas zlecenia a gdy jest mina to chętnie szuka drugiej pracy i przewozi opiekunki.Polecam tą firmę nawet dlatego że wypłaty są na czas.Zofia Ł.

@Zefix

Serdecznie dziękujemy za miłe słowo Pani Zosiu! Do usłyszenia i załączamy moc pozdrowień z Bydgoszczy.

Krystyna Straub

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z koordynatorką Roksaną i całą kadrą Help24. Polecam

Ula

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Roksaną, jest to bardzo miła i rezolutna osoba, pomimo że tylko znam ją przez telefon, z pracy również jestem zadowolona, dziękuję serdecznie i życzę samych sukcesów,

@Ula

Pani Ulu, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i zaraz przekażemy ją koleżance Roksanie. Potwierdzamy Pani słowa, Roksana jest bardzo rzetelna i zarówno Pani, jak i my możemy na niej polegać. Zawsze uśmiechnięta, pracowita i pomocna. Cenimy ją w naszym zespole i bardzo dziękujemy, że możemy słyszeć od Pani tak miłe słowa. Załączamy moc uścisków od całego zespołu z Bydgoszczy & do usłyszenia!

Grazyna

Help Care jest dobrą firmą godną zaufania firmą godną zaufania, bardzo miła obsługa dbająca o klienta. wszystko załatwione na czas.

@Grazyna

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa Pani Grażynko & załączamy pozdrowienia od całego zespołu z Bydgoszczy!

TERESA

Hel Care jest bardzo uczciwą instytucją bardzo solidną przychylną i bardzo dbającą o swoich klientów, wystawiam im najlepszą ocenę jaką można czyli szóstkę z plusem I polecam wszystkim którzy chcą pracować w Niemczech

@TERESA

Pani Tereso, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. To wspaniałe usłyszeć od zespołu, że dobrze pracujemy. Robi się ciepło na sercu, za co bardzo dziękujemy :-) Ślemy serdeczne pozdrowienia z Bydgoszczy & do usłyszenia!

Ela Gil

Z firmą Help Care współpracuje mi się bardzo dobrze. Polecam wszystkim.

@Ela Gil

Pani Elu serdecznie dziękujemy za dobrą współpracę i za miłe słowo. Senior czeka na Pani powrót 17.10. w Höchstadt :-) Do usłyszenia & uściski.

Aktualność
Radosnych Świąt Wielkiejnocy & Wesołego Alleluja!

To w firmie są pieski?

@Tomek

Tak, mamy w biurze dwa pieski. Pozdrawiamy i zapraszamy do nas do biura w Bydgoszczy!

Gronia

Jeżdżę z nimi od kilku miesięcy i wszystko gra! Nie obchodzi mnie kto jest właścicielem, ważne że kasa i warunki są dobre. Płacą więcej niż połowa polskich pseudo firm.

@Gronia

Dziękujemy za miłe słowa!

Ilona
@Gronia

Nie podzielam tych pochwał, mam kilka zastrzeżeń do agencji. Normalnie bym nie wystawiała opinii ale niedawno rozmawiałam z kuzynką która też z nimi pojechała na swoje pierwsze zlecenie i od razu władowali ją na tzw "minę". Ja sama też mam podobne doświadczenia dlatego też ostrzegam, dokładnie dopytujcie o każdy szczegół zlecenia bo możecie się gorzko rozczarować.

Jaka atmosfera jest między działami w Help Care sp. z o.o. sp.k.?

Cenimy współpracę z Wami i zależy nam, aby nasz zespół czuł się u nas jak w domu. Oba nasze biurowe pieski zapewniają ciepłą, przyjazną atmosferę!

Dobra, sympatyczna atmosfera, którą wspierają dwa czworonogi :-) Zgrany team, oby tak dalej!

Aktualność
Kochani,
jak wiecie, zdrowy kręgosłup to podstawa w pracy opiekuna i opiekunki osób starszych. Dlatego organizujemy dla Was wykład oraz warsztaty na temat profilaktyki zdrowego kręgosłupa. Fizjoterapeuta pokaże ciekawe ćwiczenia oraz zasady, które pomogą utrzymać pełną sprawność przez długie lata.
Zapraszamy na spotkanie 25.08.2020 o godzinie 12.30. Dworcowa 19/1 Bydgoszcz.
Chętnych zapraszamy bardzo serdecznie do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu!
Więcej informacji w wiadomości prywatnej lub pod numerem telefonu: 52 321 65 31. Pozdrawiamy i do zobaczenia u nas w biurze!

Zostaw merytoryczną opinię o Help Care sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Help Care sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Help Care sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Help Care sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Help Care sp. z o.o. sp.k.