Opinie o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

@

Źle się dzieje skoro kierownik magazynu został zdegradowany do konwojenta

JanNiezbędny
@@

Faktycznie cały czas jeździ z kierowcami

Gabriela
@JanNiezbędny

czemu uważacie to za dziwne? nie brakuje wam kierowców? jeśli tak to mąż się chętnie zatrudni :)

aleija
@Gabriela

każdy wie że kierowcy dostaja napiwki od klientów za rozładowane towary u kiijenta i wahe mają tak to każdy by chciał więc kiero magazynu nie jest (usunięte przez administratora) wie co robi i jezdzi z nimi zeby poznać kanał dodatkowego zarobku

Justyna
@aleija

A co on ma do tego? To chyba już indywidualna sprawa i przede wszystkim PRYWATNA jeśli kierowca dostanie od kogoś napiwek?

Stówka

Myśleliście o zrobieniu zbiórki kasiorki dla konwojenta by miał przy sobie giwerke jak konwojent lubi tak śmigać. Zagonić by go do roboty by zobaczył i poznał rolę pieniądza a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) po konwojować i bohatera strugać.Grafiki dalej tygodniowe robi i zmiany codzienne...

XYZ

W jakiej wysokości w formacie dostaliście podwyżkę inflacyjną?

@XYZ

To była taka podwyżka? Myślisz że dali wszystkim równo procentowo, czy każdy dostał po uważaniu? Bo inflacja teraz tak galopuje że kilka setek powinni dołożyć, nie?

@XYZ

Jeszcze zabiorą,a powinni podnieść przynajmniej tyle żebyśmy nie stracili

Olo
@XYZ

Podwyżke przy aktualnych cenach to zawsze mało 4 powinno być na rękę a nie takie użeranie się

gabi

poziom opini jest jak inteligencja ich autorów żenada

@gabi

Nie rozumiem o co ci chodzi. Przecież to miejsce żeby wymieniać informacje o warunkach pracy, a nie prowadzić dyskusje na wysokim poziomie. Jak możesz to sama dodaj co wiesz o firmie :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Niemcy
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Czy firma MARKET BUDOWLANY FORMAT udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Żadne

Adrian

To znaczy, że nawet nie ma premii ani benefitów z pakietu socjalnego? A zniżka na zakupy w markecie, w którym się pracuje? Jest?

Doradca

W Formacie nie udzielają pożyczek. A jeśli chodzi o dodatkowe wsparcie to zależy na jaki dział sie trafi :)

@Adrian

Premia jest za wyrobienie normy na danym dziale . Są zniżki dla pracowników.

@Doradca

Te zniżki do marketu to ile procent? Jest jakiś limit na zakupy?

@Doradca

Pisząc wsparcie masz na myśli pakiet socjalny, czy zapomogi dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej?

@Adrian

Mogę powiedzieć tylko że zniżki są bardzo duże ....

@Adrian

Wsparcie to jedynie moralne i to jak pisałem nie na każdym dziale. A jeśli chcesz jakąś pomoc finansową to raczej nie w tej firmie .

@Doradca

No dobra. Ale przecież coś z socjala w tak dużej firmie musi być. Np. prywatna opieka lekarska albo chociaż by bony na święta?

Gabriela

Wielka szkoda. A co to za wsparcie moralne? Dobre słowo? :D

@Adrian

Na święta w grudniu dają kasę.

Irma

Nie ma limitu.

@Doradca

To dobrze. Można sobie chociaż zakupy zrobić po niższej cenie. To zawsze na plus. Te premie to w jakiej wysokości? Kilka setek wpadnie?

Dżejdżej

Tak, góra 500zł.

@Doradca

Ile jest tej kasy? Dodatkowa pensja czy tylko mała premia?

@

Hura, hura.... Nie ma gbura????Jaki spokój na magazynie

Sass

Już wrócił????

@Sass

Niestety

Beata

A ja jestem niewtajemniczona, może wyjasnij o co chodzi? :D :D :D

Agata

Hej, jak wygląda system zmianowy w Formacie dla sprzedawcy? Ilu godzinne są zmiany? Czy grafik ustalany jest z miesiąca na miesiąc i wszelkie prośby pracowników co do danej zmiany są brane pod uwagę przy jego tworzeniu? Czy może trzeba się dostosować?

Ciężko jest w systemie 12/12 w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

zxc

Nie

@@@

Najfajniejszy chłopak na formacie?

@

Najbardziej przybita dziewczyna Formatu?

Gwóżdż?

Kaczyński

No ale widocznie ma przyzwolenie na takie praktyki.

Kaczyński

Z cytatów Kierownika Farb: jak się nie podoba to drzwi otwierają się automatycznie, droga wolna..

Klient

Proponuje podjac prace w polo..wtedy bedziecnie naprawde zadowoleni....

Zawa

Czytając te wpisy w życiu nie chciała bym pracować w takiej firmie i z takimi ludźmi. Coś z wami jest nie tak. Macie jakieś straszne kompleksy.

Fake
@Zawa

Finansowo może nieźle ale psychicznie Cię wykończą kiedyś było lepiej dopóki syn nie zaczął zadzic

@

Czy nie macie wrażenia od kiedy nie ma starszej pani z logistyki to jest czysta atmosfera i szybciej jest wprowadzony towar do sprzedaży.(Za dużo chodzi po sklepie?)

XYZ

Czy ktoś w końcu zareaguje na postępowanie pracownika magazynu który ma układy z kierownikiem tego działu gdzie jest proceder krycia człowieka który notorycznie jest pod wpływem alkoholu.Pracownik ten który nie jest w stanie przyjść do pracy dostaje wolne z (usunięte przez administratora) ,gdzie ktoś normalny na wolne nie ma szans "bo jest dużo pracy".Jak ten człowiek jest w pracy po spożyciu, to jest niezauważalny przez przełożonego bo to koledzy z klubu L.

trutka
@XYZ

Brawo wreszcie ktoś zajął się tematem magazynu.

Ranigast
@trutka

taką zgagę to trzeba zalać betonem bo temat magazynu to już otwarty jest kilka lat i nic się z tym nie dzieje

Apap
@XYZ

Temat magazynu nigdy się nie zamknie bo są pupilki kierownika i nic w tym temacie nie ulegnie zmianie

@Apap

Bez wątpienia dyskutujecie o ważnej kwestii, natomiast byłoby super, jakbyście napomknęli coś na temat samych warunków pracy w FORMACIE. Osoby zainteresowane pracą tam na pewno są ciekawe, czy po Nowym Roku, zarobki nieco się tam polepszyły. Jak to zatem wygląda?

Klient

Dzień dobry jestem częstym klientem tej oto firmy i zarobki takie jak zaobserwowałem na drzwiach tej firmy są śmieszne i nie każdy tak naprawdę zarabia a takie zarobki już dawno powinny być. Zaczynając od magazynu który spędza życie w pracy bezwzględnie na pogodę czy to deszcz czy zima mróz osoby nie dostają ekwilentu finansowego a tak naprawdę cała firma na nich jest oparta. Dział budowlany oraz super kierownik G.S oraz pani M. fachowcy zarządzania tego działu. Zamawiając parapety po telefonie że już są można przyjeżdżać, z Myszkowa trochę drogi mam na miejscu okazało się że z 3 parapetów są 2 gdyż to nie moje lecz innego klienta. Dział elektryczny bardzo pozytywny w porządku osoby na medal pan Bartek oraz pan Paweł osoby godne swojego działu. Dział metalowy i taki pan z brudką który obsługując mnie gdy potrzebywałem porady udał się na kasę do takiej ciemnowłosej kasjerki bez żadnej pomocy dla mnie a kasjerka nie potrzebywała porady, metalowy ponoć najlepszy dział w zarobkach finansowych szkoda że nie w pracowników. Dział ogród osoby też są odpowiednie na swoim stanowisku nie zapomnę sytuacji gdy kobieta wrzucała mi na wózek worki z eko groszkiem bo miałem problem zdrowotny. Docierając do kas gdzie po pewnym czasie zauważyłem że kobiety(kasjerki) obecnie tam pracujące z wynagrodzeniem takim jak na rekrutacji 2500 netto a za błędy na kasie płacą podwójnie więc powiedzmy zarabiają około 2200 netto znają towary prawie wszystkich działów dziwi mnie to jak dają radę gdyż każdy się myli tj. w/w dział budowlany ciekawe czy pani M. coś potrącili za złe doinformowanie klienta chociaż paliwo które straciłem podwójnie tak jak kasjerki. (równouprawnienie). Każdy pracownik począwszy od kasjerek powinien zarabiać podobnie każdy się stara a puki co te ogłoszenia wraz z Olx zarobek do 5000 netto chyba wliczając w to kierowników. Osoby rekrutujące się do firmy przemyślcie fakt pracy tam gdyż z bliska jest to solidna firma ale zagłębiając się w szczegóły jest to znaczenie przeciwstawne. Firma za szefa Tomasza lepiej była postrzegana natomiast teraz osoba sprawująca władzę mało się stara o pracownika.

Valdemor

Tez chciałbym pracować w tej firmie ale dostac się tam jest trudno mam paru kolo co robia na żarówkach i farbach a gadają ile to zarabiaja na łape może się i popisują troche ale prawie 4 tysie co miesiąc przytulają a sa doradcami dla klienta i jak sie simieją ze musza pierdoły kupującym cisnać zeby tylko marze wyrobic i kase zarobic

ona
@Valdemor

witam chcialam zapytac ile w mrowce zarabia kasjerka i czy sa oferty przy dla kasjerow?

@do karolina, nie rozumiem tego, co chciałeś lub chciałaś mi przekazać. Ze swojej strony zapewniam, że nie jestem pracownikiem MARKETU BUDOWLANEGO FORMAT. Zapytałam o takie kwestie, które mogą być interesujące zarówno dla mnie jak i dla innych użytkowników, którzy chcieliby się zatrudnić w tej firmie. Może korzystając z okazji, mógłbyś lub mogłabyś opisać swoje doświadczenie wynikające ze współpracy z MARKETEM BUDOWLANYM FORMAT?

Z uwagi, że nastał nowy rok 2018 zachęcam osoby zatrudnione w MARKET BUDOWLANY FORMAT o podzielenie się z innymi chętnie zaglądającymi na to forum użytkownikami aktualnymi informacjami dotyczącymi warunków pracy w tej firmie. Czy znane są Wam jakieś planowane lub obecnie przeprowadzane zmiany w niej? Szykują się jakieś nowe rekrutacje?

do karolina
@Karolina

A co kreci Ci robienie intryg, w tej firmie nie ma takich osób a ty pilnuj swojego podwórka

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET BUDOWLANY FORMAT - Zawiercie

• Jak się pracuje w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Zobacz opinie na temat firmy MARKET BUDOWLANY FORMAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARKET BUDOWLANY FORMAT
1.9/5 Na podstawie 412 ocen.

MARKET BUDOWLANY FORMAT