Opinie o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. w Warszawa Poleczki 23 lok. BUD. H

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. w Warszawa Poleczki 23 lok. BUD. H

Gm

Wiadomo Za każdy dzień spóźnienia wypłaty wynagrodzenia będą też odsetki. A tych dnii już sporo minęło. Dla nas będą to nie małe pieniądze. Odszkodowanie również. Więc nie ma na co czekać Prawo jest prawem. I nie ważne jest to że pracodawca nie ma środków z powodu epidemi. To nie jest problem pracownika. Tak jest w kodeksie pracy Pracownik obowiązkowo musi dostać wypracowaną pensje. Prawo stoi po stronie pracownika. Więc nie ma na co czekać. A obroty były w lutym nawet nie złe jak na ten miesiąc. I do połowy marca również

Paulina1997
@Gm

Ja pracowałam na umowę zlecenie i także nie mam wynagrodzenia. Dzwoniłam do kadr, milczą. Co powinnam zrobić, żeby odzyskać te pieniądze?

oszukanawroyal@gmail.com

Sądy niestety nie pracują. Po pierwsze trzeba wysłać wezwanie do zapłaty, jest to dowód, że chciało się sprawę załatwić polubownie. Działa e sąd, także tam polecam złożyć sprawę. Koszt administracyjny sprawy zależny jest o kwoty o jaką się wnioskuje w pozwie. Prowadzenie sprawy przez radcę czy adwokata to 600 zł. W dobie pandemii to w tej chwili jedyne wyjście przy umowie zleceniu. Koszty postępowania zwraca pozwany, o ile wygrasz sprawę. A wygrasz jeżeli Ci nie zapłacili, prędzej czy później. Oczywiście za każdy dzień zwłoki przysługują Ci odsetki, także warto.

oszukanawroyal@gmail.com

Wezwanie już mam. Sprawa będzie w e sądzie jak mi nie zapłacą, wezmę prawnika. To nie są, aż tak duże koszty. Masz rację trzeba się szanować.

Apel do wszystkich.!! Nie dajcie się wciągnąć w maliny. To czy starosta przyzna im jakąkolwiek pomoc nie ma żadnej gwarancji. Żeby nie było tak zr dostaniecie kolejne 224 zl a tłumaczyć się będą teraz tym że są opóźnienia od strony starosty. Przemyślcie to dokładnie. A teraz fo tych którzy są na zleceniach. Złóżcie odpowiednie wnioski o przyznanie tych 2000 zl które rząd przyznaje tym korzy da na takich umowach. Będziecie dostawać je przez trzy miesiące. W tym czasie możecie szukać innej pracy! " Napewno coś się znajdzie. 1 000 razy lepiej na tym wyjdziecie.

Paulina1997

Umowa mi się skończyła tutaj 31 marca. Z wiadomych powodów nie jest przedłużona. Nie mam co liczyć na żadne pieniądze prawda ?

Mądry Po Szkodzie

Cześć ! Czytam wszystkie wasze komentarze i powiem wam jedno - Nie dostaniecie pieniędzy od Royal collection ! 1. Żeby dostac pomoc z tarczy antykryzysowej trzeba płacić ZUS !!! RC nie płaci tego od dłuższego czasu. Warunkiem pomocy jest płacenie składek za 2019 rok/brak zaległości 2. Pieniądze z tarczy są przeznaczona na pracowników tzn. na dofinansowanie ochrony miejsc pracy Jak wszyscy wiemy i tutaj RC nie spełnia warunków bo zwolnił pracowników. 3. Firma aby skorzystać z tarczy może wejść w tzw. Postojowe. Aby dostac postojowe pracodawca obniża pracownikom pensje o 20% i redukuje pełen etat do 0.8. 40% płaci pracodawca 40% ZUS. Warunki postojowego mogą trwać nie dłużej niż 3 mc i po zakończeniu 3mc pracodawca nie może zwolnić pracownika. Nie wiem skąd ROSA wziął kwotę na wypłatę 244 zł ???? ale tutaj widze jakiś przekręt. Wciskanie ludziom kitu ze ZUS zapłaci resztę jest KŁAMSTWEM !!!! Ważne !!! Jeśli pracodawca zatrudnia więcej niż 20 osob to nie ZUS wypłaca pensje ! Tylko pracodawca. Pieniądze z ZUS trafiają do pracodawcy. Jeśli nawet tutaj RC ZATRUDNIA mniej niż 20 osob to sprawa się komplikuje. Aby dostac pieniądze z ZUS „kadry” (wszyscy wiemy jak wyglądają kadry RC) czyli firma zewnętrzna musi wysłać dokumenty do ZUS z informacjami o zarobkach pracownika itd. Kiedy to wyślę i czy wyślę to już jest dobra wola pani z księgowości. Kiedy wypłaci wam to ZUS to się tylko ZUS. Pamiętacie RC jest firmą na skraju bankructwa. Byli nią jeszcze przed pandemia gdzie działały galerie i mieli wpływy ze sklepów stacjonarnych. Sklep internetowy im tego nie wyrówna. Co miesiąc misza płacić setki tysięcy zł za czynsze w galeriach. Sama galeria Mokotów gdzie maja jedna z największych powierzchni kosztuje ich krocie. Jeśli maja wybierać między miejscem w galerii, a pracownikiem wybierają galerie. Pracowników do galerii znajda w każdej chwili. Nie wierzcie A. i jego słowom ze mu na was zależy. To jest człowiek który kieruje się jedna zasada: „W pierwszej kolejności Ja, w drugiej tez Ja” on traktuje ludzi czysto zarobkowo. Jedna rada: Jak tam jeszcze pracujecie to uciekajcie ! Nigdy nie wracajcie . W aktualnej sytuacji prwniejsza kasa jest z urzędu pracy na bezrobociu niż kasa z RC.

heh

Ja osobiście ubiłem im co najmniej 5 stałych klientów opowieściami o tym co się dzieje w firmie realnie i jak traktują ludzi. Nawet nie wiedziałem, że aż tylu członków mojej rodziny kupowało u tego (usunięte przez administratora)

oszukanawroyal@gmail.com

Ja już napisałam wezwanie do zapłaty, jeszcze skonsultuje to z prawnikiem. Działam! Co do nagłośnienia sprawy np. w mediach to jestem na tak. Nie jest to niezgodne z prawem, nie mówimy nieprawdy, nikogo nie oczerniamy. Jak macie jakieś pomysły, kontakty to piszcie, dołożę swoją historię. Trzeba powiedzieć głośno jak zostaliśmy potraktowani.

oszukanawroyal@gmail.com

Aaa i przede wszystkim jakie popsuć? To oni popsuli sobie sami opinię, my możemy szczerze i zgodnie z prawem powiedzieć głośno prawdę. Prawdę o tym jak pracownicy Royal Collection zostali potraktowani.

###
@oszukanawroyal@gmail.com

Ja też napisałam wezwania. Ale do polityków też warto napisać zwłaszcza teraz. W sytuacji kiedy jest ta pandemia. Niech wiedzą że nie wszystkim firmom należy się pomoc raczej kara

@###

No ja napisałam dam prawnikowi do sprawdzenia. Tylko mam zagwostkę na jaki adres wysłać pismo. Bo wiadomo, że raczej nikt tego nie odbierze na pięknej ulicy. Będę myśleć jutro. Ty już doręczyłaś swoje pismo i w jaki sposób?

###
@oszukanawroyal@gmail.com

Mailem. To też jest dowód. Ale na adres też można napisać. Dowodem jest to że nir miałaś żadnego wpływu na koncie Do ręki nie mogłaś wziąć. Musieliby by mieć podpis pracownika. Więc nawet to wystarczy,

@###

Na pocztę nie mam daleko, więc wyślę dla formalności na adres spółki, maile też wyślę. Royal lubi formalne sprawy załatwiać mailowo, więc powinni być zadowoleni ;)

Sprzedawca

Spotkanie trwało około 10 minut, zorganizowane w późniejszym miejscu pracy. Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, ale brak wiedzy na temat mody nie był problemem do zatrudnienia. Bardziej luźna rozmowa aniżeli konkretne pytania. Pani opowiedziała kilka słów o firmie, niestety bez historii której nie znała. Większość z tego co usłyszałem na rozmowie tj. zapewnień, obowiązków czy przywilejów nie maila miejsca w rzeczywistości.

Kilka pytań o które pani pytała czytając przed sobą moje CV.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ocena

RC to prestiżowa firma z komornikami i bez grosza przy (usunięte przez administratora) Długo nie pociągnie kwestia czasu :D

Xx

Dokładnie

buahhaha

Ludzie, te Spółki nie dostaną żadnych środków z tarczy, ponieważ zalegają z podatkami i ZUS. Wy też nie dostaniecie żadnych pieniędzy, za friko im towar przepakujecie z zamykanych Galerii a za dwa miesiące powiedzą, że nie ma wypłaty bo nie ma kasy z tarczy ;-), nie wiem jak naiwnym trzeba być żeby dać się kilka razy pod rząd w(usunięte przez administratora) robić zwykłym cwaniakom, którzy jeszcze nie dawno ze szczękami w Wólce stali. Puknijcie się w czoło i olejcie ich.

@@@
@buahhaha

Dla mnie to wszystko co piszą i mówią to jest jedno wielkie kłamstwo.jak trzeba być naiwnym żeby w to wierzyć

@@@

To nie jest problem pracownika czy firma ma czy nie ma Ich psim obowiązkiem jest zapłacić pracownikom. Nikogo to nie obchodzi skąd wezmą sądu też

Ni8

Jeśli ktoś nie ma pieniędzy na sąd. To pomoże im Inspekcja Pracy. To wszystko powinno znacząc się od inspekcji pracy. Także śmiało

Słuchajcie. Mi nie jest w ogóle szkoda tych którzy dali się namówić na dalszą współpracę z nimi. Sa to tylko nieudacznicy. Więc. będzie się jescze z kogo pośmiać. Praca jest i będzie za te 2600 tylko tylko wystarczy podnieść d.. Z kanapy :D i umieć poszukać

Gosccc

Kochani nie dajcie się oszukać! Praca jest wszędzie! Mimo ciężkiej sytuacji na rynku wszedzie będzie lepiej niż RC. Dostał już 2 wypowiedzenia sklepów w galeriach bo wynajmujący wiedza ze RC upadnie a epidemia to gwóźdź do trumny. Dlatego nie liczcie na pieniądze. Lepiej znaleźć prace i żyć normalnie. Jesteście specjalistami w swojej branży! Każdy Was zatrudni. Życzę Wam powodzenia i wytrwałości i nowej dużo lepszej pracy .

Gggg
@Gosccc

Serio? W jakich miastach?

@Gggg

Hmmm wcale się nie zdziwię jeśli to będzie w Warszawie

Goska
@Gosccc

A w ktorych galeriach dostal wypowiedzenia?

Celcia
@Goska

Okaże się w niedługim czasie :D

Nickkk

Firna RC te całe spółki to jedno wielkie (usunięte przez administratora) I manipulanctwo Żeby zostawić pracowników bez jakich kolwiek środków do życia. Ale na to są paragrafy.! Płazem im nic no napewno nie przejdzie. To jest jedna wielka banda (usunięte przez administratora)

Mr

Ludzie na budowach mają więcej rozumu niż wy. Nie mają kasy 1-ego to nie pracują. A wy prestiżowy sklep z umową o pracę i dalej chodzicie. Pracodawca ma obowiązek wypłacić kase i koniec dyskusji.

Taaa

Może niektórzy faktycznie uważają że pracować w RC to prestiż.. :D No.. no...:D W firmie tonącej w długach Nieuczciwej wobec pracowników (usunięte przez administratora) na sklepach. Nie wiadomo gdzie co jest. Jak będą zabierać im towar to pewnie wszystkiego nie odzyskają. Naprawdę współczuję tym kontrahentom Prestiż ? ? Porażka !!.

Pp

Masz świętą rację.!!! Nie bądźcie głupi bo będziecie żalowac. To my jesteśmy na wygranej pozycji. Ta firma prostu tańczy na brzytwie. Alle dopóki może chce robić yo jeszcze kosztem pracowników. Takie potraktowanie pracowników jest poniżej krytyki. Takiej firmie nie można w żadnym wypadku już zaufać. Żadna epidemia nie jest tłumaczeniem. Gdyby chociaż połowę pensji zapłacili w terminie można było to jakoś to zrozumiec. Oczywiście najpierw pytając nas czy się na to zgodzimy Al tak jak oni nad potraktowali to jest nie ludzkie Bądźcie normalni bez RC świat wam się nie zawali. Nie dajcie wciągnąć się w totalne (usunięte przez administratora)

:D
@Pp

Moi drodzy oni są już na straconej pozycji Starosta jest ich ostatnią deską ratunku. Pomoc tylko na trzy miesiące. Później będą zwolnieniami i upadłość firmy

Prawda
@:D

Nie dostaną złamanego grosza. I to już wiadomo. Wystarczy przeczytać warunki jakie firma powinna spełniać aby je dostać. Oni piszą o zusie? Nie można dostać tu zapomogi i jeszcze gdzieś indziej. Próbują nabrać wszystkich. Podstawiają umowy i podpisuj albo cię nie chcemy. A wy spakujecie im towar i nie dostaniecie nawet za to co przepracujecie mimo wielkich obietnic.

100%
@Prawda

Niby zus ma wypłacić za nich chorobowe. Również to które oni powinni wyplacic. . Mało prawdopodobne żeby aż tak pomagał zus swoim dłużnikom. Coś mi tu śmierdzi. Zresztą... Mam znajomą która od lat pracuje w ZUS. Postaram się wszystkiego dowiedzieć :D

Miśka

Jak kazdemu obieca po trzy i pół to każdy wroci z pocałowaniem w(usunięte przez administratora)nie dajcie sie nabrac! To tylko oboetnice, a na koncie takiej sumy nigdy nie zobaczycie

!!!

... Wszyscy pracownicy, którzy nie przebywają na zwolnieniach chorobowych lub innej tego typu formule zobowiązani są do uczestnictwa w tych spotkaniach.... Oni również byli zobowiązanie do wpłaty wynagrodzeń w terminie Wszyscy prscownocy.... Mają mieć rękawiczki i masecxki...a gdzie słowo proszę... Proszę zabrać ze sobą... Żenada

Czy ktoś sie orientuje w sprawie co to za smieszny przelew wysłali (wszystkim) wartości 224zl?

Porostu robiącą co chcą nie pytając nikogo zgodę. to jest oburzające i nie dopuszczalne. Uważam że jest to odpowiedni moment aby podjąć odpowiednie kroki. Nie można dopuścić do takiego traktowania Tak na marginesie nie wszyscy dostali ten poniżający ochłap

Arasz

260 brutto to 224 netto czyli 10% z najniższej krajowej, czyli ostatni mail od szanownych Prezesów dotyczący porozumień zmieniających nasze wynagrodzenie od 1 marca na 2600, pozostałe 90% dostaniemy po tym jak ich wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony przez Starostę, oczywiście jeśli Starosta nie sprawdzi że mamy nieopłacone składki na ZUS

@Arasz

Haha a kto podpisał te porozumienia? Iudzie litości. Co wy z siebie robicie :D

OL
@77

Kto podpisał to porozumienie to trafił na niezłą minę.

Mm
@Arasz

Po pierwsze na to trzeba wyrazić zgodę, a nikt zgody nie wyraził. Pisma wysyła się oficjalne a nie maile jak od kolegów. Odbiera się telefony oraz odpisuje na maile. Ja nie dostałam nawet tych 224zl. Ani L4... Porażka

$
@Mm

Czu ktoś się zgodził czy nie zgodził nie wiadomo. Zresztą nie obchodzi mnie to. Jak ktoś chce być długą aż tak nieuczciwej firmy to proszę bardzo. Każdemu jest ciężko. Ale takie traktowanie pracowników to jest karygodne. Rzucić i to ns same święta po 224 zl i na dodatek nie wszystkimi to już jest (usunięte przez administratora) Js pytam. Co to ma być.. Jałmużna dla wybrańców?? Niech sobie wsadzi jeden z drugim do portfela po te 224 i utrzyma rodzinę za to. Chorzy ludzie! Za grosz szacunku! Nie można tego przemilczeć!!!!

Arachnea

komu wysłali 224zł temu wysłali ja do teraz ani grosza nie dostałam, ale w poniedziałek w Arkadii WYBRANI pracownicy maja gadać z prezesem XD

##
@Arachnea

Więc wyrazy współczucia dla nich :D

##
@Arachnea

Nie wiem jak to nazwać jałmużna? moze przynęta dla psa? No ale może znajdą się takie pieski które mimo wszystko posłusznie pójdą za swoim panem. Ja nie mogę co tu się wyrabia:D:D

Niv

Nie wiem co inni myślą. Ale uwazsm że tskiej firmie nie mozna już zaufać. Przede wszystkim Takie spotkania powinny się odbyć zaraz po zamknięciu galerii. Tak jak zrobiło większość firm którym zależało na swoich pracownikach. A tu był już po dwóch tygodniach wypowiedzenia. Potem wpłata na konta ochłapów w wysokości 224 zł. Nie pytając nikogo o zgodę. Chodzi reż pewnie o to żeby namówić o podpisanie tych wstecznych umów na najniższą. Kabinują jak koń pod górę. Nie będzie handlu więc przychodów też. Teraz nowe umowy za niedługim czasie znów wypowiedzenia. Tak to widzę moi drodzy :D

Prawda

Zostaje ten kto w siebie nie wierzy.. proste. No tacy są. Niestety są to naiwniaki Handel napeno się szybko nie rozwinie na nowo zwłaszcza odzież A taka firma jak RC.tonąca w długach od dawna. Nie ma szans. I tak w niedługim czasie padnie. Dla takich zadna tarcza na długo nie pomoże. Trzeba myśleć logicznie

Mm

Oczywiście pozwy jak to co? A czego można było się spodziewać? Żal mi tych którzy tam wrócą

@Mm

Wrócą Ci którzy też sami siebie noe szanują. Według mnie ta firma na rynku długo nie pociągnie Także radzę szukać sobie innej pracy. Żeby się nie obudzić z ręką w nocniku

Helojza

Pamiętacie, jak pisałam, że z umowy zlecenia nie dostałam wypłaty za luty? No to proszę Państwa - NADAL NIE DOSTAŁAM WYNAGRODZENIA ZA LUTY I MARZEC, nawet tych nędznych 224 złotych.

Mimi
@Helojza

Ja za luty za zlecenie dostałam, ale nie wiem co z marcem będzie, póki co nic nie mam. Ty nadal tam pracujesz mimo, że Ci nie zapłacili? Czyli ostatnią wypłatę dostałaś w styczniu?

Były
@Helojza

To są ludzie bez sumienia ale naiwniaczki będą dalej im rączki całować :D (usunięte przez administratora)Mądry człowiek w takiej sytuacji od razu kopnie w (usunięte przez administratora)

Dziś
@Mimi

Cxli co jednym dadzą drugim nie dadzą :) Ja(usunięte przez administratora)co za firma. Haha chyba krzak. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 139 ocen.

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.