Opinie o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. w Warszawa Poleczki 23 lok. BUD. H

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. w Warszawa Poleczki 23 lok. BUD. H

klient Paweł

Pan A.R jest najgorszym szefem i prostakiem jakiego w życiu spotkałem. Byłem klientem RC w Panoramie miałem zawsze miłą obsługę lecz to co się działo gdy wchodził szef było zwykłym grubiaństwem. Odwiedziłem również sklep R23 przy ul. Żurawiej. Tam niestety kij(usunięte przez administratora)był dostrzegalny gołym okiem. Ciągle zastraszanie robi swoje. Już więcej tam nic nie kupie. Aqua di Rosa R23 Royal Collection to są miejsca na mapie które warto omijać.

ziomeg

Ja niewiem jak ten cyrk się trzyma xD. Praca spoko, ludzie spoko, ciuchy spoko ale warunki finansowe i osoby zarządzające tym cyrkiem to jakaś tragedia. Mnie na szczęście nie spotkały takie nieprzyjemności jakich się nasłuchałem od ludzi i naczytałem tutaj, dlatego odszedłem żeby nie kusić losu :)

Krystyna
@ziomeg

Co z tą kadrą zarządzającą jest nie tak ? ;-/

Jaka podstawa i warunki pracy w blue city ?

Ala

Jakie warunki w blue city ?

Sprzedawca

Spotkanie trwało około 10 minut, zorganizowane w późniejszym miejscu pracy. Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, ale brak wiedzy na temat mody nie był problemem do zatrudnienia. Bardziej luźna rozmowa aniżeli konkretne pytania. Pani opowiedziała kilka słów o firmie, niestety bez historii której nie znała. Większość z tego co usłyszałem na rozmowie tj. zapewnień, obowiązków czy przywilejów nie maila miejsca w rzeczywistości.

Kilka pytań o które pani pytała czytając przed sobą moje CV.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Atonina

Proszę napiszcie galeria Blue city starzy pracownicy kto wraca za konkretną kasę? Ciekawa jestem kogo spotkam ????

Andrzejek
@Atonina

Hahahahaha za konkretna kasę u Andrzeja (usunięte przez administratora) . Ciekawe na jak długo. Jeszcze ludzi nie rozliczył tych co zwolnil premie tym co zostali w ratach płaci od grudnia 2021 . Niwa wizja nowy przekręt kolejne CH oszukane będzie na grube miliony

Ola
@Atonina

Jak na ta chwile to jeszcze nie otworzył. Możliwe ze nie pozwolą mu

Krystyna
@Atonina

a co tutaj się będzie działo? O Jaką konkretną kasę chodzi?

Babeczka
@Krystyna

4,5 -5 tys w rynce i bendzieta bułki piec.Spokojnie nie wszystkich dalo sie kupić .Bo innym dobrze się pracuje u A.W

@Krystyna

Żeby Andrzej nie dał takiej konkretnej kasy jak na Wielkanoc w w2020 -wypłata w RC 200 zł. (Czytaj dwieście złotych wypłata za marzec ) poczytajcie swoje opinie co wtedy pisaliście.

Sylwia
@Henio

Co.XD Poważnie każdy dostał 200 zł tylko wypłaty wtedy czy ja to źle zrozumiałam? Nie chodziło Ci może o jakąś premię świąteczną czy coś?

mietek
@Sylwia

Tak. Kazał podpisać umowy o pracę na minimum, kto nie podpisał to nie dał nic, kto podpisał to dał 200 zł z reszta "kiedy będę miał". Ci co poszli do Sądów a mieli umowy normalne wygrywali bez problemu, reszta została (usunięte przez administratora)

@Sylwia

Poczytaj komentarze wcześniejsze. To uwierzysz.

@mietek

Umowy z data wsteczna do podpisania oczywiście. Bo jak mailowo wysłał to formy pisemnej nie zachował. A potem wciskał każdemu do podpisu z zastraszaniem ze pracy nigdzie nie znajdziesz bo CH zamknięte . Tak ze pracuj u mnie za najniższa krajowa i się ciesz.

@Henio

Jak to z datą wsteczną? To w ogóle legalne? Serio tylko najniższa krajowa? Nic więcej się nie wyciągnie?

Sylwia
@mietek

Ale jaja. :o Czyli Ci co nie podpisali wygrywając w sądzie do dodatkowego zyskali?

Ciekawa

Cześć Jak atmosfera i warunki pracy w RC w galerii młociny? Maja bardzo ładny sklep Chciała bym spróbować swoich sił. Proszę o info

Uciekaj
@Ciekawa

Zerwij kontakt, skasuj numer, zablokuj, nie rób sobie tego. Praca u Rosy zabija cząstkę siebie. Szkoda Twoich nerwów, PS I tak Ci nie zapłaci tego co się umówicie.

nie
@Ciekawa

Przecież tu jest likwidowany sklep za sklepem. Upadłość wisi w powietrzu lub rc już upadło. Brak kasy, zero wypłat, zwodzenie itp. Już większe perspektywy są w szmateksach.

Ciekawoy
@Uciekaj

Teraz w lipcu 2022 tez tak jest? Ktos podobne sytuacje o nie placeniu pravownikom teraz zglaszal?

Franek

Polecam wszystkim "zadowolonym" zostawić coś po sobie w opiniach o hotelu Andrzeja na mazurach ;) Acqua di Rosa.

henio
@Franek

A dziękuję, skorzystałem, opinia pozostawiona.

Antonina

Czy może mi ktoś napisać na jaką stawkę mogę liczyć pracując jako asystent sprzedaży i czy są przyjęcia? Dziękuję za odpowiedź

mmm
@Antonina

Za żadne pieniądze nawet z nożek na szyi nie idź pracować do Rosy. Zniszczy Ciebie psychicznie. Nie zapłaci. Szkoda czasu. Lepiej leżeć w tym czasie i czekać na cokolwiek innego. Wszystko jest lepsza niż praca u Andrzeja Rosy.

@mmm

Dlaczego słyszałam że można dużo zarobić

hehe
@Antonina

Dużo? U Rosy? Przecież on umowy na minimum pisze teraz, a kwot z umów nie wypłaca albo w cale albo wg. zasady "ile mam". :-) Nic nie dostaniesz.

@hehe

Starzy pracownicy robią około 150 do 200 tys obrotu i mówią że dostają za to pieniądze

ciekawe
@Antonina

I ta informacja dotyczy 2020 roku albo stycznia 2021? Nie sądzę. Prędzej obiecał im 1000 zł w kopercie za rozpowiadanie głupot i przyprowadzenie nowych pracowników do robienia za darmo.

Atonina
@ciekawe

Pracownicy robią swoje a pan Andrzej czy im zapłaci to zależy od jego dobrej woli ale pracownicy twierdzą że im płaci za to co sprzedadzą A jak jest naprawdę nie wiadomo

insidex
@Atonina

Nie pisz Pan Andrzej tylko Andrzej ewentualnie Andrzejek. Żaden to Pan i to określenie w ogóle do niego nie pasuje.

@insidex

Jak tam handel po otwarciu galerii Pewnie robicie około 200 tys

maniek
@Marek

(usunięte przez administratora)dobre dobre, z pewnością, ja już nigdy za żadne pieniądze nie pójdę do Andrzeja, nawet jakby przedpłatę robił na trzy miesiące do przodu, niech spada na drzewo razem ze swoim prymitywnym sposobem robienia biznesu

Aneta
@Antonina

Widziałam ogłoszenie na olx do Arkadii jaka tam jest kierowniczka? Dla mnie atmosfera jest ważna Bo ewentualnie Młociny też się ogłaszają a tam? I jeszcze jedno czy premie są płacone bo podstawa najniższa krajowa to niewiele

Aneta
@Antonina

Widziałam ogłoszenie na olx do Arkadii jaka jest Pani kierownik dla mnie atmosfera jest ważna Ewentualnie Młociny też się ogłaszają? A jeszcze 1 czy premie są płacone bo podstawa najniższa krajowa słabo

heh
@Aneta

Ty się zastanów dwa razy czy Ci na 100% tą najniższą zapłacą, bo Spółek jest 50 i następnego dnia po decyzji Andrzej może się okazać, że sklep jest na nowej Spółce a Ty sobie możesz proces wytoczyć starej niewypłacalnej, z którą masz umowę ... i to o tą podstawę minimalną :-D

Przemo
@Aneta

Chyba lubicie robić za darmo. Nie polecam pracy pod skrzydłami Pana Andrzeja to zwykły zło......

Była
@Antonina

Nie ma stawek tylko działalność. Żadnych zasad, wyzysk, prezes (usunięte przez administratora) kierownikiem zostają kapusie i (usunięte przez administratora) Uciekaj. Będziesz pracować na przypadkowe zmiany, urlopu nie masz L-4 płacisz sobie sama. Możesz się skarżyć tylko do siebie. Uciekaj

Jak dużo osób pracuje w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

M

Jakieś 40, może mniej

felek

Z każdym dniem coraz mniej.

Najlepsza gra aktorska. Wszystko pięknie jak w bajce do momentu gdy się zaczynasz upominać o podstawowe rzeczy jak umowa lub wynagrodzenie. Właściciel ma kilka spółek i w każdej są te same problemy. Brak wynagrodzeń w terminie i szacunku do pracownika! Nie polecam, bez względu jak super jest oferta pracy. Proszę, uważajcie, I tak nie wywiążą się z tych obietnic. Każdy dzień spędzony w tym toksycznym środowisku grozi trwałym uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym!!!!

Kopacz M.

Pracownicy ze stresowani, zastraszani, (usunięte przez administratora) byłem klientem RC, odwiedziłem R23store i nie przyłożę złotówki do tego co tam się dzieje.

beiniek

Cześć, Mi osobiście wypłacił zaległości wraz z odsetkami dopiero po wyroku Sądu ok. 1,5 roku po ostatnim dniu w pracy. W Sądzie składał kontrroszczenia o odszkodowania na wysokie kwoty aby mnie zastraszyć. Generalnie odradzam każdemu, to co u niego zarobiłem nie było absolutnie warte tego co przeszedłem w środku i tego jak dużo energii i nerwów musiałem poświęcić aby otrzymać od niego wynagrodzenie po długiej rozprawie Sądowej. Nie warto pracować dla Rosy, nigdy. Nawet jak się ma nóż na gardle, ponieważ wpadnie się tylko w większe kłopoty. Firmom też nie płaci na czas. Ten facet jest zerem, manipulatorem, jest niestabilny emocjonalnie, powinien się leczyć. Wybucha przy dużych grupach ludzi, przy klientach, obraża pracowników, otwarcie grozi, że nie zapłaci. (usunięte przez administratora) typek.

Z szacunku do ludzi.
@beiniek

Dokładnie, przeszedłem to samo, tylko trwało to 3 lata. Obecnie pan Rosa zapisał wszystko na swych dwóch synków, dla których dyktator jest jedynym wzorcem. (usunięte przez administratora) kryminaliści, agresorzy doradzam poczytać wszystkie opinie na Facebooku royal collection. Że ten człowiek jeszcze nie został zamknięty…. Za to co robi. Dzięki takim portalom jak ten może w końcu ktoś zareaguje. Hope so.

Nick.

Potwierdzam słowa @nick właściciel obiecuje złote góry, a potem się z tego nie wywiązuje. W tej firmie trzeba upominać się o wszystko łącznie z umową oraz wypłatą, a także szacunkiem. Szef jest bardzo emocjonalny i jak ma zły dzień to tego nie ukrywa w stosunku do nas, a wręcz zwraca na siebie uwagę klientów którzy komentują nam jego zachowanie w niepochlebny sposób. Jeśli chcesz mieć spokojną głowę lepiej zrezygnuj z pracy tutaj.

JackFrost

Może w końcu ta (usunięte przez administratora) zniknie i nigdy nie wróci. To (usunięte przez administratora) który od lat nie płaci firmom, które dla niego robiły kolejne sklepy. Większego wała i bezwzględnego do granic możliwości można szukać ze świeca. Sam opływa w luksusy a ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) Znam mnóstwo przykładów, gdzie ludzie popadli w duże problemy, bo zaczęli coś dla niego robić. Koniec zawsze był ten sam. Niezapłacone gigantyczne faktury i mega problemy. Ot cała prawda o tym super Asie biznesu....

uprzejmy
@JackFrost

Rosa to stary (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z bazaru. Jak ktoś to wie to nie da się bucowi. Wystarczy na przedpłaty pracować. Dzień po terminie płatności zawijać interesy z draniem i tyle.

Ricardo

Większość opisanych poniżej rzeczy to prawda. Niezależnie od spółki i stanowiska nie polecam współpracować z tymi ludźmi, nie łódź się, że akurat na stanowisku, na które aplikujesz jest inaczej (sklep stacjonarny, internetowy). Przeważnie będziesz miał nad sobą niekompetenych ludzi i szefa z którym nie można się dogadać. Często obietnice nt. warunków zatrudnienia, które otrzymujesz na początku nie są dotrzymywane, podwyżek brak, benefitów brak, premii brak, o uop możesz zapomnieć, a jeśli jakimś cudem ją dostaniesz to i tak nie opłacą ci niezbędnych składek. Jeśli stoisz na zakręcie życiowym, musisz pracować - nie rób sobie tego nie zatrudniaj się tam, szkoda zdrowia psychicznego.

kuba
@Ricardo

Dokładnie tak. Nie warto się zatrudnić, ponieważ kasy dadzą część, warunki zmienią w trakcie a psychicznie po 3 miesiącach człowiek jest wrakiem. Nie ma sensu, niech wracają na bazar z tymi szmatkami.

Smakosz salcesonu

To jest tutaj jakis patolo forum. Jak można pracować i nie dostawać kasy?zawsze były jazdy:ucinanie premi ,brak kasy w terminie. Idźcie do Biedronki,Lidla itp.Tylko czy duma wam pozwoli. Ja dobrze wspominam każdego poza lysym i Karanine bo to zawsze bardziej włoskie niż nasze

Ala

Praca jak praca. Zarobki raczej niewielkie ale drugie tyle można wyrobić "biorąc" sobie ciuchy czy coś z kasy jak nikt nie patrzy. A można tak robić bo nikt nigdy tego nie kontrolował (inne sklepy mają stanowiska do takiej kontroli), tutaj tego brak.

@Ala

To,że firma nie jest wiarygodna i nie wypłaca pieniędzy na czas to nie upoważnia Cię do robienia takich rzeczy.Dla mnie to jest kradzież.

@7777

A gdzie (usunięte przez administratora) jest napisane, że ja tak robię? To, że robiło tak 90% pracujących tam osób to nie znaczy, że każdy. Ten sklep to chyba był jedyny co nie miał stanowiska kontroli (finanse, towar itp.) i to dlatego upadł.

mietek
@Ala

Sklep upadł bo Andrzej nie płacił czynszu a szef Arkadii i Galerii Mokotów jest podobno jeszcze większym (usunięte przez administratora) niż Endrju i go wywalił na zbity (usunięte przez administratora)dla zasady. Należało się i bardzo dobrze się stało, że (usunięte przez administratora) trafił na większego (usunięte przez administratora)

Zainteresowana

Znajdzie się ktoś życzliwy i podpowie, czy warto aplikować do księgowości? Znalazłam ogłoszenie ale po lekturze komentarzy trochę się obawiam. Z doświadczenia wiem że na rozmowach zawsze wszystko jest przedstawiane w superlatywach. Chciałam się dowiedzieć jaka panuje atmosfera, dużo nadgodzin?

pani
@Zainteresowana

Szkoda życia. Odpuść sobie. Słowa nie oddadzą w pełni tego czego doświadczysz.

Zainteresowana
@pani

Dziękuję za odpowiedź i przestrogę. Zrezygnowałam z ubiegania się o stanowisko. Dobrnęłam też dosyć daleko w komentarzach i cóż... Teraz jest mi głupio że pytałam. Nie sądziłam, że może być tak źle. Życzę wszystkim powodzenia.

...
@Zainteresowana

Nie radzę jak najdalej od royal collection

Prawda
@Zainteresowana

Firma RC od pierwszego lockdownu nadal jest winna pracownikom pieniądze m.in. Za urlopy. Wspomnę tylko, że wielu ludzi czeka na wypłaty wynagrodzeń za marzec i kwiecień. Obecnie pracownicy są wykorzystywani za 1900 zł. Nie polecam. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) To że jeszcze ktoś tam jest to tylko starsi pracownicy. Za chwile to się samo rozpadnie.

ciekawy
@Prawda

Ale to Wy wierzycie, że Andrzej Rosa kiedykolwiek rozliczy ten marzec i kwiecień? Do pracy chodzi się zarabiać pieniądze. Wszyscy go znacie i wiecie jak się odzywa w obecności i do pracowników, po co to komu za jakąkolwiek kasę, ale, że za darmo to znosić?

@Zainteresowana

Nie radzę. To nawet nie jest księgowość tylko układanie papierków i metkowanie ubrań

Niunia
@ciekawy

Andrzej niczego nie rozliczy sam z siebie zawsze nie ma albo za mało ma dla siebie..Ludzie którzy pracowali u niego po kilkanaście lat po zwolnieniu w marcu do tej pory nie dostali pieniędzy .Bo on nie ma i nie da !i nikt mu nic nie zrobi w jego mniemaniu bo on za nic tam nie odpowiada . Pozbył się nawet Mireckiego który przez chwile był gorszy nawet od Rosy i ludzi miał za nic . Ale ze jako prezes FC nie dawał pieniędzy na zachcianki Andrzeja to go wyrzucił . Szkoda tylko że dopiero wtedy jak rozwalił mu firmę . Jedyne co na dobre się zmieniło w RC w ostatnim czasie to prezes obecny przynajmniej wie ze człowiek jest wartością a nie (usunięte przez administratora) i przynajmniej umie z ludźmi rozmawiać . Ale patrząc z perspektywy na jego współpracę z Andrzejem który niby dla wszystkich chce być partnerem a tak naprawdę jest zacofanym biznesmenem z lat 80 i dyktatorem to nie wierze ze cis z tego wyjdzie ????Ale trzymam kciuki panie Juliuszu . Reasumując jeśli ktoś chce odzyskać pieniądze to zostaje mu tylko sąd pracy -naprawdę działa szybko a nie tak jak nas straszyli w kwietniu ze 4 lata będziemy czekać ????i jeszcze Pip w prawdzie trochę wolniej działa z powodu pandemii ale tez jest skuteczny . I tylko to zostaje tym którzy nie dostali pieniędzy nie liczcie na dobre serce ,współczucie , niestety z przykrością. to powiem nie w tej firmie nie dopóki AR tu rządzi . Powodzenia dla wszystkich z każdej strony i pracodawcy i oszukanych

@Prawda

Po raz kolejny piszę i ostatni.Wiadomo,że ta firma to dno.Po co Wy tam siedzicie.Pismo do PIP o wypłate zaległego wynagrodzenia i urlopu wypoczynkowego.I sruuu do innej roboty.A jej w brud.Pzdr.

inside

Michał M. trzymaj się, będzie dobrze. Wyjdziesz z tego. Poza RC też jest życie, wszyscy trzymają kciuki.

K.
@inside

Co masz na myśli?

M.
@K.

Michał Mirecki były prezes kupił sobei sklep Mostrami.pl po tym jak go Andrzej wyrzucił. Oczywiście wywalił go dopiero po tym jak ten dał się Andrzejowi upodlić robiąc dla niego najniegodziwsze rzeczy w Spółkach.

@M.

Doszło do zmiany prezesa firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection? Osobiście nie mam żadnej wiedzy na temat tego pracodawcy ale tak czy inaczej chciałbym ustalić, co aktualnie tam się dzieje. Może wiesz o tym, czy firma ta oferuje chociażby pełną umowę o pracę?

@M.

Jeśli chodzi o Pana Mireckiego to nie miejcie nic mu do zarzucenia.To dobry człowiek tylko sterował nim Rosa.Dzieki niemu wielu pracowników dostało zaległe wypłaty i ekwiwalenty za urlopy.A znacie Rosę.Napewno Pana Mireckiego dużo to kosztowało.Jeśli Panie Sz. Michale czyta Pan te nasze wypociny to serdecznie Panu dziękuję za okazałą pomoc i serdecznnie pozdrawiam.Była pracownica RC Marszałkowska.

assam

dziś w arkadii salon royal collection jest zamknięty, otrzymałam też telefon z informacją, że to samo ma miejsce w galerii mokotów. czy ktoś wie co się dzieje?

Andrzejek
@assam

W końcu ile myślał Rosa ze będzie sprzedawał a za wynajem nie płacił . Doczekał się CH już nie dadzą się mu (usunięte przez administratora). Komornicy zamki wymienili i do widzenia. Czas wracać na bazar tam miejsce takich ludzi jak Rosa

Klient
@assam

Sklep zalegał z czynszem, właściciel galerii (jest jeden właściciel Arkadii i GalMoku) zasądził długi i sprawa trafiła do komornika Adama Andruszkiewicza, który zamknął sklepy celem spisu inwentarza do licytacji towaru. Tak się szczęśliwie złożyło, że 22.05.2021 nabyłem ubrań za kilka tysięcy PLN i zostawiłem w sklepie na poprawki krawieckie... Dzisiaj miałem odebrać, ale niestety już nie dałem rady, bo czekają na licytację komorniczą... Zaj*bisty mam początek weekendu dzięki temu...

dokładnie
@Andrzejek

Tak, ja byłem świadkiem jak rugał cały zespół publicznie w ecom ok. 20 osób, w tym dwie dziewczyny szczególnie przez około 30 minut i te dwie w trakcie rozmowy zwolnił, w tym jedną za dziwną minę w trakcie jak on mówił. Palant do kwadratu. Ta zwolniona wkrótce poroniła, dla mnie to był już koniec. Po prostu przestałem przychodzić. Powiedziałem sobie, że nie będę dla bydlaka pracował.

@dokładnie

Cięzarnej nie mogl zwolnic,co ty wygadujesz,a ti ze jest prostakiem to kazdy wie

bolek
@Kasia

Mógł. Zwolnił, papier od lekarza, że jest w ciąży przyniosła po fakcie wręczenia wypowiedzenia bo nie znała przepisów z wnioskiem o cofnięcie zwolnienia. Firma zwlekała miesiąc nie odpowiadając na jej pismo a ona w tym czasie na skutek całości stresu poroniła i pismo stało się bezprzedmiotowe. Poszła z tym do Sądu o odszkodowanie.

@Klient

Witam.Pracowałam w RC 4 lata.Pana drogie ubrania są tzw.łakomym kąskiem dla kierowników.Pzdr.

@Andrzejek

Witam.Nie wiem czy jeszcze w tym (usunięte przez administratora) pracujesz,ale zaczynają mnie te opinie (usunięte przez administratora)Wiadomo,że to gówno,a Wy dalej w tym jesteście.Pracy w bród.Ceńcie się ludzie.Tylko przestali wypłacac mi wypłatę w terminie.Go do PIP.Dostałam wszystko wraz z odsetkami bez sprawy w Sądzie bo się (usunięte przez administratora).Pzdr.

Czy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak.Oni to dopiero są wykożystywani.Zarowno Pani sprzątające jak i kasjerki.Nie mają wypłaty nawet po 3 m-ce.Dostają jedynie ochłapy na przeżycie w Polsce.Dobrze wiedzą,że u nich bieda i wykożystują to.Niby załatwiają im mieszkanie i pozwolenie na pracę.Zresztą większość pracuje na czarno.Dziewczyny zapierdzielają po 12 h na okrągło,a i tak się do nich przypieprzają o byle gówno.Gdzie jest PIP.?Rosa musi chyba dobrze smarowac bo wszyscy o tym wiedzą i zgłaszane było niejednokrotnie.Pozdrawiam Was dziewczyny.Byłyście super.Uciekajcie z tego bagna.Powodzenia.

Czym Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Żadne

Żadne,albo marne grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 139 ocen.

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.