Opinie o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz w Złotniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz w Złotniki

Ziko

Ludzie marudzą ale karawana jedzie dalej. Ciężkie czasy ale to ludzie ludziom zgotowali ten los.

Master Yoda

Nie wiem czy koniec roku ma coś wspólnego ze zwolnieniami, wątpię i to bardzo... Prawda jest taka ze o dobrego pracownika się dba i za wszelką cenę stara się go zatrzymać. A pracownika nie wydajnego czy "luja" należy się pozbyć jak najszybciej. takie czasy nikt nie chce dopłacać do interesu.

Musi być ruch skoro ponad 30 ukraińców już nie ma, ale dobrze że i m podziękowali. Choć nowi co przychodzą to nie wiem skąd się urwali bo co jeden to gorszy

Koleś

Wiem, że ten portal służy głównie do wylewania złości i brudów na pracodawcę ale może warto spojrzeć trochę bardziej obiektywnie :) - paczki na Mikołaja były ? Były - wolna Wigilia jest ? Jest - pauza noworoczna jest ? Jest - socjal wypłacony na koniec roku ? tak i to wszystkim nie tylko wybranym - wykorzystałeś cały urlop ? Jakaś praca się znajdzie abyś nie brał bezpłatnego. Małe rzeczy ale kształtują

@Koleś

Wypowiedzenia umów na koniec roku były? Byly. Nie u wszystkich ale były. Pozdro.

Krystek

Nowy rok się zaczął więc wszystkim najlepszego i motywacji i pozytywnej energii

Dżony

Pracodawca nazywał mnie codziennie innym imieniem, nigdy moim. Wykonywałem swoje obowiązki, mimo to zwolnił mnie bez podania przyczyny: "-Dzien dobry Johnny, nie nadajesz się, idź do domu". Potem podobno pytał, gdzie poszedłem. Sytuacja co najmniej nienormalna. Mam bardzo złe wspomnienia. Nie polecam.

@Dżony

Jeżeli szef zwraca się do kogoś Jony, spodziewaj się zwolnienia

Iza

Mieliście ostatnio jakieś ciekawe szkolenia ?

Dzisiaj poleciały wypowiedzenia.. Bo firma ma mało zamówień..zwolnienie z dnia na dzień , szkoda gadać

Ino

Ciekawe. Wciskają wam bzdury skoro są ogłoszenia o przyjęcia xD. Ta cała firma to chyba jakaś pomyłka.

@Ino

Szkoda gadać nie szanują pracowników wgl. zwalniajac na sam koniec roku weź teraz znajdź pracę

Tobiasz

Czy są jeszcze przyjęcia ? w jakiej formie najlepiej złożyć CV ? osobiście ?

Jack
@Tobiasz

Odpuść sobie. Szkoda nerwów

Kamill

Myślę że w takich czasach to dobra opcja dla ceniących sobie stabilizację.

Czy jest duża rotacja w firmie?? Ciągle widzi się ogłoszenia o prace

Kamil

Pracuję już ponad 3 lata, z tego co widze to załogi przybyło sporo, z 20 może 30 osób, więc nabór trwa, inna bajka że większość nowych nawet do miotły się nie nadaje :(

Ktoś

Z tej firmie można wyleciec z dnia na dzień za nic. Nie polecam. Większość ludzi jest ok. Szef obiecuje niewiadomo co a później zmienia zdanie, ten człowiek sam nie wie czego chce.

Janekk

Jest sporo pracy, trzeba się napracować ale wypłata zawsze się zgadza, nie ma nic za darmo. Dodatki też są.

nowy

Myślę że nie jest ciężko się dostać jeśli masz motywację i chęć do pracy. ( były kandydat, niebawem pracownik)

Czym FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz zachęcają? Jakie mają dodatki?

Złoty

Myśle że jeśli jest dobrze to nei trzeba kusić dodatkami. ale jeśli pytasz to na szybko może wymienię: stabilna wypłata (I nie ma że się spóźnia), wycieczki zagraniczne raz w roku, prezenty na mikołaja, dodatki do prania, dodatki do paliwa, bonusy z socjala, kołyskowe na narodziny dziecka, prezent na ślub, na szybko tyle sobie przypominam

OlO

Dziś dostałem mały prezent ( i ni etylko ja), chyba tak to mozna nazwać, elektryczny podnośnik. Mała sprawa a ułatwia i poprawia prace.

Ha
@OlO

To nie prezent, to jest po to żebyś szybciej elementy odkładał na paletę ????

Krzyś

Rozmowa kwalifikacyjna krótka ale konkretna, niebawem zaczynam

Umowa i płaca według ustalenia, wynagrodzenie na czas + dobre podejście do początkujących, chyba na początek wystarczy.

Bomba

Przyglądam się od kilku tygodniu z zaciekawieniem, cały coś się zmienia, cały czas coś się kręci. Niedawno nowa maszyna teraz fundamenty tną, cały czas coś :)

Bardzo dobra firma ???? polecam

Tobi

coś więcej napiszesz ?

Obserwator

Na tablicy pojawiła się informacja o zwrocie straty na wypłacie związanej z postojem z funduszu. Inna bajka że szefcio wycofał zwolnienia które wystawił jak zamarły zamówienia. Jednym zdaniem dotrzymał słowa. Można mówić wiele o właścicielu ale gdzie są teraz wszyscy hejterzy, gdy inne zakłady płoną a u nas jesteśmy już na prostej ? Gdzie wszyscy Ci którzy stękali ?

Gruby
@Obserwator

Pewnie w lepszej pracy????

Obserwator
@Gruby

Pewnie piszesz o sobie, hahaha

iksde
@Obserwator

cofnął wypowiedzenia, dlatego że inaczej nie mógłby skorzystać z tarczy. Czyli nie łaskawy, a chciwy

ikspe
@iksde

ocenić szybko, znaleźć prawdę dłużej zajmuje. Poczytaj o Tarczy :) jak zwalniasz zanim do niej przystępujesz jest ok, jak zwalniasz jak jesteś pod nią podpięty już nie jest spoko, więc wiesz...

Zostaw merytoryczną opinię o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz - Złotniki

• Jak się pracuje w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Zobacz opinie na temat firmy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 43 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Kandydaci do pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz
3.5/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Strzelecka 17
    46-060 Złotniki