Opinie o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz w Złotniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz w Złotniki

Antek

Witam. Jak wygląda sytuacja w tej firmę coś warto składać cv? Jak z wynagrodzeniem można coś wynegocjować czy raczej sztywna podstawa i tyle.?

Hans
@Antek

Chyba po to jest rozmowa żeby rozmawiać :)

Czy są jeszcze przyjęcia na okres wakacyjny? mam 17 lat

administracja
@Kandydat

Póki co zatrudnienie sezonowe wstrzymane

Maro

Power musi być, jest dobrze, jeszcze tylko niech się zaczną soboty :)

Dziękuję za wycofanie zwolnienia, druga szansa będzie wykorzystana ;]

Grazyna

Fajne meble ale wykonanie fatalne uszczerbane miejsca na kolki ,na rogach uszczerbane niejasna karta do zlozenia fatalne wykonanie

CZekoladka

Dobrze widzieć że pracodawcy ciągle zależy i że czuwa

Dobrze widzieć że dba się również o podstawy takie jak czystość w toatelach ( jesteśmy w trakcie remontu i odświeżania toalet )

ktoś

I co z tego ze remont jak każdy tam pali fajki i śmierdzi jak nie wiadomo gdzie

Random

I to jest niby plus, który warto tutaj opisywać? Czysta toaleta? Ludzie jakie wy macie standardy? Czysta toaleta to podstawa. To, że jest przerwa na posiłek to też zaleta? Zastanówcie się co piszecie.

selected
@Random

Masz racje, jednak każdy kij ma dwa końce :) ludzie pamiętają inne zakłady gdzie wypłata była pod stołem, gdzie nic nie było, socjal leżał śmieciowa umowa itd. Więc czasem dobrze zobaczyć cos dobrego

Hermes

Ciężkie czasy kształtują silnych ludzi, silni ludzie kształtują dobre czasy, więc do dzieła ;]

Mistrze
@Hermes

Słuchamy ;) a czy posłuchamy ?? A ty się nie wypowiadaj

Hermes
@Mistrze

Każdy ma prawo wypowiedzi, ale widać nie każdy znosi krytykę ;]

Józef krok

Możecie mi wyslac instrukcję rozkładania kanapy amari luis m09 / cosmic 100

Ajax

Czasy trudne ale praca stabilna, mógłbym ponarzekać ale jeszcze nie było pracy idealnej. Mogę pracować wypłata jest na czas i z tego jestem zadowolony.

Random
@Ajax

Przychodzisz do pracy na czas to i wypłata ma być na czas. To żadna łaska pracodawcy, że płaci w terminie. To jest obowiązek.

Oka

I co ??? Obudź się!!!!

Bogdan
@Random

Aj chciałbym być takim optymistą jak Ty. czasy się zmieniły i nastał rynek pracodawcy i oni to szybko wykorzystują.

Heniu

Zajączek był, dzieci zadowolone, badania były żona z wyników już mniej zadowolona, heheh

Bolo

Będą badania okresowe, miły dodatek ogólnego codziennego życia, warto zadbać o siebie xD

Bajobongo
@Bolo

Taa co wiecej na miejscu poborą krew do badan nie cza nigdzie w kolejkach stać i ostatnio byl bardzo szeroki zakres teraz pewbie tak samo Za friko chyba znowu?.

Dżony
@Bolo

Miły dodatek to jest 500 zł premii za ciężką i uczciwą pracę a nie badania okresowe. Nie żyjemy w Afryce.

Waldi

Mimo wszystko polecam, z czystym sumieiem

Hitman

może sie nie rozpisze ale praca jest ok

Atmosfera jest raczej pozytywna ?

Cody

Zawsze mnie fascynowało marudzenie ludzi :) przyjąłeś się na sprzątacza a narzekasz ze musisz sprzątać :) los jest w naszych rękach, albo chcesz awansować albo możesz sam odejść jeśli się rozczarujesz ;]

Mesjasz

Jak są chęci do pracy to i lepsze stanowisko jest. Nie zginiesz przy podawaniu desek czy na taśmie. Ja nie lubię nudy więc mi to odpowiada.

@Mesjasz

Skoro dla Ciebie taśma i podawanie desek nie jest nudne to pozdro.

21 pracus

Trzeba było się uczyć w szkole. Jak chcesz być dyrektorem czy kierownikiem to trzeba było gg złożyć na takie stanowisko. Wszystko leży w naszych rękach i głowach:)

0City

3:0 będzie jk powiesz że otwiersza swój biznes, zobaczę chętnie kto jest ogarnięty ;}

Wiki

Czyżby nową tradycją w zakładzie? Winko na urodziny to mały gest Ale na serduszku jakoś cieplej ;)

M

Witam, Proszę o opinię na temat pracy elektryka do serwisu maszyn.

Elektryk
@M

Elektryk w tej firmie jest traktowany jak zło konieczne nie oczekuj pochwał przygotuj się na negatywne spięcia kadra zarządzająca nie ma bladego pojęcia jak powinny działać służby dur

M
@Elektryk

Z czego wynikają spięcia? Nie ma czasu na reakcję serwisu itp?

Zostaw merytoryczną opinię o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz - Złotniki

• Jak się pracuje w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Zobacz opinie na temat firmy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 43 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Kandydaci do pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz
3.5/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Strzelecka 17
    46-060 Złotniki