Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

ziom

fajna praca, nie wiem o co innym chodzi pewnie pracować sie nie chce za darmo umarło, nikt nie zapłaci za pierdzenie w fotel

Norbert

Też tak myślę. Warto spróbować

Pracownik beel

A gdzie pracujesz?

@ziom

Jesli Ci sie podoba to pracuj kazdy jest tylko czlowiekiem

Eryk
@Pracownik beel

Jak gdzie pewnie w biurze ,

@Eryk

nie, w terenie

Krzysiek
@ziom

To co innego , niz na produkcji tam jest inaczej pozdro

Ben

Może tobie za "nicnierobienie"

Krzysiek
@ziom

Wykladac sobie towar (pare sztuk) to sie i nie przemeczysz,ale na produkcji kazdy musi sie (usunięte przez administratora) zeby zarobic ,niestety czasem sie nie udaje Wiec nie przemadrzaj sie, jak nie wiesz i nie masz stycznosci

Zmartwiona

Kosmetyki tej firmy sa niechlujne, kilka razy kupilam produkt i zawsze cos z nim jest nie tak, zazwyczaj czegos brakuje albo bez szczoteczki(sam patyczek ) badz prawie pusty Robilam reklamacje i nie uznali

ktoś
@Zmartwiona

niechlujna to jest twoja wypowiedź i niechlujni to są klienci którzy niszczą nagminnie nasze kosmetyki - szczytem głupoty jest zużywanie pomadki gdy obok stoi tester do niej szczerze - takich klientów Bell nie potrzebuje, jednego szkodnika mniej to kilka mniej zniszczonych kosmetyków

@ktoś

Mowa o produkcji a nie o tym co (usunięte przez administratora) ludzie to swinie i bezczelnie ruszaja produkt a nie tester ale poki co bezczelna Ty jestes

Joko

Dokladnie tak jest

Ewel
@Zmartwiona

podpisuję się pod tym w 100%. Takich jak ty nie powinni nawet do biedronek wpuszczać. Niszczycie a później pretensja że coś jest ruszone. Monitoring 24 na dobę na wszystkich złodziei.

@Joko

Popieram

Krystian
@Joko

Ta firma to jakas porazka, nie da sie tam normalnie pracowac brak perspektyw , szacunku ze strony kierownictwa robia z ludzi idiotow, nie daje sie tam wytrzymac, pora sie zwolnic, ruszyc dalej gdzies gdzie Cie docenia

Marzena
@Zmartwiona

Dlatego nie polecam tych kosmetykow

@Zmartwiona

To nie forum na temat lubie/Nie lubię kosmetyki Bell Najwyraźniej próbujesz kupić coś co zepsuł klient- powodzenia

Zmartwiona

Raczej klient nie zgrzeje danego produktu i nie wyjmnie brakujacego elementu a pozniej go zgrzeje, no takim cudzotworca nie jest prawda,.i napewno nie w teanspircie skoro produkt jest zgrzany,oklejony . Kupujesz zapakowany ,wracasz do domu a tam pusty albo mu brakuje szczotki w tuszu do rzes, sory ale w sklepie takiej reklamacji Ci nie uwzglednia nawet z paragonem , nikt nie uwierzy

Laura

Owszem jest to forum ogolne kazdy moze sie wypowiedzieć na nim obecny pracownik czy byly ,klient zadowolony lub nie a takze pracownik mercher- To forum dla wszystkich ,

@Marzena

Jeden lubi sledzie a drugi jak mu z mordy jedzie

Ulka
@ktoś

A myslalam ze klient jest wazny Ale jak widac nie , zniechecasz go ,i to nie jednego???? Gratulacje dzieki Takim podejsciem jak Twoje kazdy by zrezygnowal..

Wiesiek
@Ewel

Tylko dzieki takim osoba masz prace bo kupuja te buble

Produkcja

Praca akordowa powinna byc tam gdzie nasz mozliwosc zarobienia a nie wyzyskiwanie i ucinanie stawek.....zeby tylko nie zarobic a sie narobic

MALYNA

Pewnie 80% plujacych jadem na tym forum juz dawno w firmie nie pracuje.

Stary pracownik
@MALYNA

Jestem tego samego zdania ale tego nie zweryfikujesz.

Bodzio
@MALYNA

Widac ze duzo obecnych pracownikow z tym trujacym jadem

Napewno nie

@MALYNA

Wrecz przeciwnie ,pracuje i ostrzega przedvtym pierdolnikiem

Maniek
@MALYNA

Bardzo duzo osob tu sie w firmie przewija, zwalniaja sie i sami zwalniaja ,poniewaz mysla ze moga sobie wybierac A tu prosze nikt niechce w tej firmie pracowac

Paulina
@MALYNA

Pozytywne komentarze to tylko biuro wstawia,moze uda sie zachecic do pracy

Magda
@Maniek

Nie na forum tylko od ludzi sie slyszy opinie,co tam sie dzieje i kazdy ostrzega by do tego gowna nie wchodzic,gowno śmierdzi

@MALYNA

też tak myślę, stracili pracę i wyzywają sie na firmie żal tyłek ściska bo pewnie innej pracy nie potrafią znaleźć cwaniactwo

Malyna2

chyba się komuś porównanie nie udało naucz się poprawnie układać zdania tak by miały w sobie choć odrobinę logiki albo cofnij się do podstawówki

Jawor
@ziom

Kolejna osoba z biura to sie nazywa cwaniactwo,nawet wiadomo ktora... to sie nazywa dopiero zal jak sie tam sie siedzi i nie ma pojecia o rzadzeniu ale coz pewnie rowniez po podstawowce pozdrawiam

@ziom

A zes (usunięte przez administratora)

@Ted

Lizak czy co

Ziom
@Jawor

Pudło. Nie jestem z biura

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Oskar

Praca w porządku. Aktualnie pracuję w Bell i polecam. Jeśli ktoś chce słuchać byłych pracowników którzy wylecieli za przekręty albo kradzież to proszę bardzo. Bo tylko tacy rzucają tu negatywne komentarze.

Ric obecny pracownik

(usunięte przez administratora) o Chopenie

Michal
@Oskar

Zabawne co mowisz , ja pracuje jako pajak ktory zajmuje sie dostarczanuem komponentow , z czystym sumieniem moge powiedziec ze wcale tak nie jest kolorowo jak piszesz, widze co sie dzieje na roznych dzialach -a produkcji jak pomadce to najgorszy dzial inne zasady niz reszcie dzialow

Bartek
@Oskar

Pracowalem tam i zal w (usunięte przez administratora) sciska z calym ich rzadem,

Też tak myślę. Zgadzam sie

NIE POLECAM tej kretynskiej firmy

Zuber
@Oskar

nie mozliwe,moi znajomi tam pracuja strasznie narzekaja jak wspominaja o tej firmie. Maja dosyc i wcale im sie nie dziwie ,niestety maja rodziny , kredyty i tylko to ich tam trzyma ale szukaja blizej swojej miejscowosci i rownie platnie jak tam, trzymam kciuki

Szczera

Na tym forum sie pisze prawde jak jest w tej firmie ,nie sadze by ktos sie wypowiadal z powodu braku pracy Pracy jest bardzo duzo i jesli nie tam to gdzie indziej sie pracuje,bo zycie nie konczy sie na firmie beel... Kazdy moze sie podjac pracy gdzie chce ,decyzja nalezy do kazdego i zrobi jak uwaza

Jaro

Kolejna osoba z biura sie tu wypowiada,no i wiadomo ktora-to dopiero zal jak sie nie umie zarzadzac ,rowniez sie skonczylo podstawowke Pozdrawiam

Iza

Merch czy pracownik produkcji powinno byc oddzielnie a nie wszystko razem pozdrawiam produkcje

@Iza

Powinno tak być

Misiek

Czy ktoś z Was mógłby się wypowiedzieć o pracy w laboratorium? Z góry dzięki :)

Aleks
@Misiek

Jeśli masz wykształcenie kierunkowe i choć trochę doświadczenia to złóż papiery.

alex
@Misiek

No właśnie a płaca chociaż w przybliżeniu?

Misiek
@Aleks

Zastanawiam się, czemu jest taka szalona rotacja ludzi... Dosłownie czasem co 2-3 tygodnie są ogłoszenia... Może jest to czymś innym spowodowane?

@Misiek

Hmm.. stawka godzinowa, grupa taka sobie , z kierowniczka ciezka praca wymaga takie rzeczy ze nienormalna chyba,zmienia grafik z dnia na dzien nawet po 12h ,straszna panuje atmosfera :( ,upomnienia za kontrolowane produkty z produkcji ( zawsze cos sie nie zgadza) jakby z innych skladnikow bylo robione, ogolnie zle

Jarek
@Misiek

I juz masz odpowiedz ,lepiej nie zaczynac

Serdecznie nie polecam tej popieprzonej firmy, praca dla białych murzynów pozdrawiam

Jowita

W życiu nie polecam tej pracy

Źdźichu

Bardzo dużo osób ma tutaj rację. Praca w Bell to PORAŻKA! kiedyś obiecywali gruszki na wierzbie i od marca ( nie wiadomo którego marca i ktorego roku) podwyżki i że mieliśmy się zamykać w 3 tyś na rękę. Fakt z początku jak się zatrudniało do firmy to roboty było duuuuzo mniej. Teraz coraz to więcej sklepów które trzeba regularnie odwiedzać nooo i te sieciowki które są jednym wielkim nieporozumieniem! A nie będę już wspominać o tym że KR jeszcze za Tobą bezczelnie jeździ i Cię sprawdza!! Chamstwo! Kto to widział żeby śledzić swojego pracownika ?? Ludzie każdy jest ino człowiekiem A jeśli się wyżej SRA niż (usunięte przez administratora) ma jak niektórzy KR i nie pamiętają jak byli takim samymi pracownikami to niech ZAPOMNĄ że ludzie będą pracować według preferencji firmy. Kierownik powinien pomagać wspierać i dbać o pracowników A nie że wytyka wszystkie błędy. Tak jakby oni byli tacy idealni. Należy również wspomnieć że co jakiś czas zmieniający się layout i mając zaplanowanych na dzień 8 sklepów spędzasz w sklepie 14 godzin. Bo przecież musisz jeszcze wyczyścić szafę policzyc towar,wszystko ułożyć rowniutenko do tego czekać na dokumenty od kierownika sklepu sklepu. Po pracy załadować nowy towar no następnego dnia trzeba znowu wyjechać w trasę i zmienić layout odpocząć wyspać sie noo i spędzić czas z rodziną którego zostanie ci zaledwie moment. Zresztą duuuzo by tu można pisać. Jeśli chcesz się tutaj zatrudnić to lepiej się kilka razy zastanów zanim wyślesz CV. Nie popełniają błędu innych ludzi którzy już się wydostali z tego obozu pracy. Dosłownie OBOZU.

???
@Źdźichu

Racja, nie daje sie wytrzymac az sie niechce tam chodzic , spierdalam z tamtad jak naj dalej,dobrze ze sie zwalniam poczulem ulge

Merch
@Źdźichu

Jeżdżę na takich samych zasadach jak Ty i nie spędzam w sklepach 14h. Przy wymianie mam mniej roboty bo potrafię sobie wcześniej wyczyścić szafy. Kierownik za mną nie jeździ bo wie jak pracuję i nie musi mnie sprawdzać. Widać to wszystko przy wypłacie. Zadwolonie z wypłaty jest zawsze. No i ma tak większość osób u mnie na regionie. A to znaczy że coś z twoją pracą jest nie tak.

Merch
@Źdźichu

Poza tym zanim ktoś krytykuje innych to powinien się zastanowić jakim sam jest,jak pracuje i czy jego zachowania nie wymaga poprawek. U mnie kierownictwo nie ma czasu jeździć za pracownikami a jeśli to robi tzn.ze taki pracownik olewa pracę i źle ją wykonuje co w konsekwencji zasługuje na zwolnienie. Taki ktoś później siada na forum i zalewa je komentarzami żeby zatuszować swoją niekompetencje.

Merch8
@???

Ej ty się słownika naucz a później szukaj pracy

Merch8
@???

Co za wysoka inteligencja wchodzi na to forum..piszecie jak Ukraińcy którzy słowa po polsku nie potrafią powiedzieć

@Źdźichu

Ma Pan racje w 100% racje PODPISUJE SIE POD TYM a kto sprobuje niech sie sam przekona na wlasnej skorze

@Ela

Nie polecam

???
@Źdźichu

Widze ze cos sie dzieje i wreszcie glosno o tym mowi

Men

Oj dzieje dzieje wiele

@Źdźichu

Dobrze gada w górę dziada

Jery

Gada madrze

Kaska

Paranoja

Volta

P.s. i duża prośba do wielu z was - zanim dodacie opinie, weźcie ją przeczytajcie pod względem ortograficznym i gramatycznym - no po prostu nie wierzę, że piszą tak ludzie, którzy skończyli szkołę ponadpodstawową. I naprawdę ciężko brać na poważnie komentarze ludzi, którzy nawet poprawnie nie potrafią pisać!

@Volta

Moze nie skonczyli szkoly hee

Gina

Chciałam wszystkich uspokoić za rok lub dwa będzie podwyżka bo płaca minimalna przebije naszą. Zresztą realnie i tak zarabiamy coraz mniej wszystkie firmy podnoszą wynagrodzenia nawet ta z którą kooperujemy do tego życie jest coraz droższe.

krs
@Gina

To czekaj rok lub dwa na podwyżkę 50 zł brutto :)

Iwo
@Gina

A Ty chociaz wiesz ile wynosi placa mininalna? Za rok lub dwa powiadasz,po co wybiegasz w przyszłość? Nie podoba ci sie praca i płaca to się zwolnij. Jednego konspiranta mniej będzie. I to już teraz.

@Gina

Bedzie widac podwyzke chyba u kierownikow na koncie,jak pracownikom utnie kolejny raz stawke

Sylwia
@krs

No bedzie albo i mie

@Gina

Jak sobie sama doloxysz to bedzie

Igor

Dodam że spodziewalem sie większej trudnosci i większej liczby obowiązków ale jesli odpowiednio ułoże czas pracy to wyrabiam sie w sam raz.

Kaśka
@Igor

Jak ktoś chce pracować to odnajdzie sie wszędzie. Ale nie życzę nikomu żeby zmuszał sie do pracy. W Bell trzeba poznać swój team i dogadywac sie z nim i z kierownikiem. Reszta to wlasne zdolności. Dużo indywidualnych zachowań. Przede wszystkim myslenie.

@Kaśka

Pani Katarzyno zapomniala chyba pani jak byla na produkcji, sama wie dobrze jak jest a jak było, P.S umie tylko siostrze dobierać dobra prace

Picu
@Kaśka

Nie da sie dogadac ,bo nawet Cie nie wyslucha jak sie ma nawet jakis problem tylko Cie oleje i standardowo unika rozmow bo zawsze ma cos pilnego do zalatwienia albo wazny telefon zenada

Robert
@Monika

Dobrze ze tam juz nie pracuje, nie polecam tej firmy szkoda tylko tych normalnych ludzi ktorzy tam sa

Murzynka

Powiem tak, praca w bell jesli ktos szuka pracy w ktorej spedzi 8h i ma wszystko z glowy to niech nawet nie aplikuje. 170/180 h spedza sie na samych trasach nie liczac pracy w domu i przy aucie ktory czas pracy w miesiacu moze wyniesc w okolicach 10-20h zaleznie od miesiaca . zarobki stoja w miejscu a roboty przybywa. Punkty sieciowe rossmany hebe to jakieś nieporozumienie . na rozmowie obiecuja zlote góry a w rzeczywistosci czas pracy na punkcie biedronka moze wyniesc do 45 minut jesli mamy duzo do dokladania i czyszczenia . 15 minut to w biegu dokladajac 5 produktow i jeszcze jak kierownik ma czas natychmiast podbic kwitek . jak uwala premie to wychodzi sie jak murzyn na farmie za jałomużnę. Z swojej strony powiem jesli nie masz innego wyjścia niz bell to śmiało rekrutacja jest zawsze wystarczy sledzic olx wpisujac bell . bo warunki pracy beda sie pogarszac z powodu rozrostu firmy a rozrost firmy spowoduje dolozenie obowiazkow zwyklym pracownikom. P.s. i tak nic nie robimy to mozna dokladac zajec . wynagrodzenia kolo 2k netto ;)

Lalunia
@Murzynka

A w jakim rejonie Polski pracowałaś?

Gordon
@Murzynka

U nas na biedronce max 20 min, w drogeriach 1h lub 1,5h i czas pracy to 8h dziennie chyba że zastępstwa to 9h. Dobre pytanie ktoś zadał, gdzie ty pracujesz?

Gina
@Gordon

20 minut to chyba bez sprzątania szafy i jak masz mało towaru

Gordon

Pracuję w firmie od dwóch lat i nie rozumiem tych narzekań. Ale spoko, może to kwestia gustu. Albo trzeba mieć tak dogranych ludzi jakich mam ja. Wtedy praca idzie lepiej. U nas każdy wie co ma robić i nie ma zbytecznego gadania. Chcesz urlop -to idziesz, chcesz wolne to bierzesz. Wiesz że inni zastąpią albo pomogą a wcale przy tym nie ma więcej roboty. Jeśli kiero wie że może na kimś polegać to jego stosunek też jest w porządku. I tyle w temacie. Polecam

Seweryn

Gina zdecyduj sie czy jestes pracownikiem produkcji czy merchem.. A moze jednym z bialych fartuchow

ktoś
@Seweryn

Gina sama nie wie kim jest i kim chciałaby być - to taki problem egzystencjalny który z czasem może przerodzić się w chorobę..a wtedy Gina będzie w czarnej (usunięte przez administratora) albo w białym kaftanie z zawiązywanymi z tyłu rękawkami

Zmartwiona

Bede siegac na inna polke z kosmetykami

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU