Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

Obecny magazynier

Tez nie jestem zadowolony z pracy w firmie Beel ,praca stersujaca , mało placaca, duże oczekiwania od kierownika (wieczne ale za byle co) potracenia za cos czego się nawet nie zrobilo idąc dp pracy nie wiesz tak naprawdę czego się czepnal, nawet za głupie krzesła ze nie sa stabilne,masy nie tak Wymaga się czegos co samemu się zaniedbalo po prostu barak slow, baaardzo daleko do zaplanowania jak się nie ma o tym pojęcia.. po latach pracy , i zmiany kierownika wszystko w DÓŁ....

olek

firma beel??? NIE polecam ,

witek

HEEEEE... Pozytywne opinnie to tylko białych fartuchów...a nie pracownikow

obecny pracownik

Zdecydowanie Nie Polecam tej pracy, praca akordowa -gdzie nie ma możliwości wyrobienia normy (smieszne dniówki po 15 -30zl)brak, podwyżek tylko ucinanie kosztów na wieksza norme, kto ma na godzine to może spoko, wynagrodzenia to najnizsza krajowa

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
gość

podoba mi się w tej pracy niezależność i samodzielność-mowa o merchandisingu nikt nie stoi i nie patrzy na palce w dodatku jak ma się normalnego kierownika to wszystko jest ok

Solo
@gość

też tak myśle, u nas na regionie dogadujemy się z kiero i wszystko jest jasne-każdy wie,co ma robić i nie ma czasu na głupie gadanie

Ola

Tez jeżdżę 8h i nic poza. PodobA mi sie ta praca i zmieniać nie będę. Polecam niezdecydowanym bo jak nie spróbujesz to oceniać mid możesz.

Lukas

No i czas pracy 8h

Gina
@Lukas

Zgadzam się widocznie ktoś nie potrafi sobie pracy zorganizować. Wiadomo, że raz się pracuje dłużej raz krócej ale suma godzin na koniec okresu jest właściwa. Jak ktoś potrafi zadbać o porządek na szafach, potrafi się dobrze zorganizować to nie marudzi.

Lukas

Jeżdżę od długiego czasu i jest ok. Fajna praca i niezla płaca plus premia.

P.

No i nie mam problemu z gromadzeniem kartonów w domu.

P.

U nas jest spokój na regionie. Wszyscy potrafimy się zgrać. Pracę cenię bo mi odpowiada pod każdym względem. Polecam

marcin

O Boże NIE POLECAM tej firmy ,

Niki

Boże... .co to??? Kolejna dobra zmiana?

Gosc

Ktoś napisał ze to kwestia wprawy-na to licze. Pozdrawiam

Anetta

Teraz się zaczną Hebe i Rossmany zmieniał już tam ktoś tą szafe?

lali

Promo promo i po promo dopiero w grudniu

Lucky
@lali

I bardzo dobrze! ! Niech wykupia wszystko!

Lali
@Lucky

Jestem za żeby w grudniu nie bylo duzo zwrotów haha

Lucky
@Lali

Jestem również "za"! Oby! To co było teraz to jakieś nieporozumienie.

Pozdro z poludnia
@Lucky

Te podstawki byly okropne. Mam nadzieję ze następnym razem ktos je dokładniej przejrzy zanim będziemy musieli je wstawić.

@Lucky

Oby w grudniu nie dołożyli żadnych podstawek do wymiany i przedkładania produktów ... tylko trzy podstawki do wymiany i koniec bo w grudniu na biedronkach jest kosmos. Jak idą rossmany? U mnie trzy godziny jeden rossman.

Yoki

Z remodelingiem? Tyle wychodzi..niestety

Antypis

Od razu widać że promo jest..

lali

Dobrze że promo trwa cały tydzień,ale wymiana znowu tych podstawek od lakierów szkoda naszego czasu...

Gina
@lali

Te podstawki są lepsze bo lakiery do góry nogami lepiej się prezentują. Tylko nie wiem czemu nie mają siedmiu miejsc w kolumnie. Wystarczyła informacja z firmy aby nie dokładać lakierów. Ale widocznie lepiej zwracać i później przysyłać ponownie:)

Merch
@Gina

No właśnie! !!!! Nie pomyśleli! !!!

Jegomość

Odpowiem w środę jak będę prawie po..

MALYNA

Jak tam samopoczucie przed wymiana promocji?

Merch
@MALYNA

Fatalne. .... ciekawe ile w trasie będę. ...

Lidia

@MALYNA piszesz, że duża większość negatywnych wpisów pochodzi od osób, które w firmie już nie pracują. Możesz w takim razie powiedzieć jak praca w Bell wygląda aktualnie? Ważne, by na wątku pojawiały się rzetelne i merytoryczne informacje.

Gosc
@Lidia

Wcześniej już ktoś o tym pisał. Mówił o aktualnej sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU