Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

Ziko

Praca świetna, jeśli ktoś nie chce się przemęczać i brudzić to polecam jak najbardziej. W dodatku dobrze płatna, premiowana - u nas zawsze jest. Warunek - uczciwy pracownik. Polecam i pozdrawiam merchów -wesołych;)

@Ziko

ziko co ty za pierdoły wypisujesz że w pracy się nie brudzisz od cieni pudrów i rozmazanych szminek ciągle mam rękawy ubrudzone, ty chyba nic nie robisz wobec tego.Raz jak lakier rozwalił to spodnie musiałam wywalić do kosza więc nie kłam tu na beszczela.

@ina

Albo ma się lewr ręce kokezanko

Seba
@ina

Pobrudzić to się można na produkcji

@Gina

Jak byś była merchem to byś wiedziała że ostatnio wypuścili kretyńskie podstawki pod frenche z których lakiery same wypadają więc nie wpieprzaj się z tymi lewymi rękoma bo (usunięte przez administratora) wiesz o naszej pracy.

zip
@ina

Prawda to prawda od cieni z promo świece się jak miliony monet,powini nam jakiś dodatek dodać za czyszczenie w pralni :-)

Ździchu
@ina

a co ty wiesz @ina@ o porządnej pracy? pewnie lecisz w kulki codziennie i myślisz że ktoś ci bedzie za to płacił? hola hola zacznij solidnie pracować to i wypłata będzie solidna leń wstrętny

@Ździchu

Zdzichu juz Cie lubie, bardzo dobrze piszesz, ina to pewnie podstawiona jakas flafra,dobrze dobrze jej

no kretyn lub kretynka

@Ździchu

aaaa że lakier mi spadł to oznacza że jestem leniem wybitny (usunięte przez administratora) to napisał

ina

Zdzisiu mózg wycięli ci na porodówce?

Volt

Bo ina jest inna od inych i ma lewe rece

Gina

Polecam pracę w tej firmie

Niki

Jak ktoś sumiennie wykonuje swoją pracę to też jest właściwie doceniany. Polecam te firmę.

Niedoceniony
@Niki

Pozdrowienia dla belowskich lizakow, donoszacych do biurka

Paro

A w zyciu

Gregory
@Niki

Jak nie naleci za l4 to nie wyjdzie najnizsza krajowa korzystaj poki sie da ,bo jeszcze sie nie czepiaja zwolnien

@Gregory

Ja chodze czesto i obenie jestem na L4 i (usunięte przez administratora) moga mi zrobic

Malwina
@Niki

Ale (usunięte przez administratora) glupoty , cobto jest na dxisiejsze czady 2tys , odejmnij oplaty ,zycie i co???? masz ,facet to powiniem umiec utrzymac rodzine

@Paro

no w życiu, w życiu, a co po śmierci??

@Malwina

a ty Malwina to facet jesteś że tak piszesz?? Boże, co za człek się tu znalazł..

Paro
@Niki

Ty chyba w zyciu nie pracowalas i jie wiesz co sie z czym je

Franek
@Niki

Nie gorszy cipo od Ciebie Widac ze nigdy nie pracowalas, dobrze ktos Cie okreslil Co Ty mozesz wiedziec o zyciu i miec krotki staz pracy- tyle co NIC Zalosna jestes

yoker
@Paro

Wlasnie nie polecam ani pracy ani stycznosci z tą firma

@Niki

Widac ze sie opierdalasz niki

Nie bardziej niż ty;-)

Aleksander
@Niki

Sumiennie, to tylko sie siedzi za komputerem i nic nie robi ewentualnie z kolezanka oglada fb czy buty jakie sobie kupic zalosne

Robert
@Aleksander

U nas brygadzistki na dziale pomadka tak robia bo przeciez za duzo ich jest..

Bujaj sie torbo

@Niki

Ja nie moge sie (usunięte przez administratora) bo odemnie zalezy jak maszyns idzie jesli cos sie psuje ,naprawiam ja Na tym polega moja praca,nie moge nic nie robic za to mi placa i pania konfekcjonujacym

@Kordaszewski

widać że pracujesz przy maszynach bo nie masz podejścia do ludzi za niedługo będziesz zachowywać się jak maszyna produkcyjna wstyd mi za takich jak ty

@Niki

A kim Ty jestes zeby oceniac jak nie masz pojecia o maszynie czy produkcji

@Niki

Wstyd to za te osoby co w biurze pracuja i nie maja o pracy pojecia, Jest Polakiem a swoich traktuje jak Uk i gorzej

@Kordaszewski

a ty masz pojęcie o maszynie jak nawet pisać nie potrafisz? za kogo ty się masz skoro brak ci wiedzy podstawowej i praktycznej przede wszystkim

Nolte

Lubię te firme i jej kosmetyki. A jeśli gdzieś słyszałam o niej negatywne opinie to właśnie tylko tu na tym dziwnym forum. Cóż.. trzeba się gdzieś wyżyć.

Petro
@Nolte

To jestes zacofany-a glosno slychac nie rylko na forum ze zal scidka co tam sie dzieje

Anka
@Nolte

najlepsza polska rodzima firma na rynku z dużym potencjałem i tradycją

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Justa

Witam. Szukam jakiejś opinii na temat pracy w bell, mianowicie chciałabym się dowiedzieć gdzie mam aplikować? Nie chodzi mi o konkretne stanowisko, interesuje mnie każda praca? czy są szanse? Jakie są zarobki? I czy są jakieś transporty do pracy?

Merchina

Przeglądaj ogłoszenia. Polecam pracę w Bell miła atmosfera kierownictwo pomocne

@Merchina

Hahahahahahahah. Pomocne kierownictwo....

pawel
@Justa

z tego co wiem nie ma zadnych przyjęć ,w firmie dzieje się nie ciekawie

Adin
@Justa

a co się dzieje >?????????????????????

Sylwia P
@Justa

nie polecam tej firmy, a już nie na pewno kierownictwo

@Sylwia P

a skad wiesz?

@pawel

A co się dzieje w firmie co to znaczy nieciekawie?

po prostu BRAK pracy

@Justa

Ominj szerokim lukiem, nie ma przyszlosci (usunięte przez administratora)

Andreas
@Justa

Polecam jak najbardziej. Najlepiej w roli mercha;)

Dorota
@Andreas

też polecam prace mercha - zajefajna robota

ala

Jak wygląda praca na produkcji chciałabym złożyć do firmy cv jaka jest atmosfera jakie zmiany w obecnej chwili czy ktoś kto tam pracuje może się wypowiedzieć?

Pracownik x
@ala

Obecnie pracuje w firmie bell ,pracuje 4lata ,przez ten okres roznie sie dzialo czasem lepiej czasem gorzej, ale teraz jest najgorszy okres I atmosfera jest nie do zniesenia czepiaja sie wszystkiego a tak naprawde glupoty I za byle co upomnienia ,nie zarabiasz jesli nie masz znajomosci siostry brygadzistki ktora Cie ustawia na dobra maszyne i bodobrze platna Dzieje sie zle ,dlatego radze sie zastanowic

Sylwia
@ala

Kto sie zmadrzyl to sie zwolnil I Chwala mu ,bo tu nic dobrego go nie czeka

Sonia
@Sylwia

a ty jeszcze tu jesteś? kiedy odejdziesz?? najwyższa pora

Dare

Nie polecam

Psztet

Nie polecam ,tragedia

Makumba
@ala

Jesli jestes zainteresowana to idz i spróbuj, a sie przekonasz ja to nawet bym nie zaczynala z ta firma Owszem na poczatku bedzie super swietnie ale pozniej zaczna sie schody i coraz gorzej Ale kazdy moze spróbowac Osobiscie nieeee polecam zadnego z dzialow a juz napewno nie produkcje

Sexi
@Psztet

Popieram ,rowniez nie polecam

Terenia
@ala

Zmiany sa rozne dzis pracujesz na 2 zm ,a po pojutrze zmienia po 12h .. ktos madry pomysli i powie ze jednak 3 zmiany wprowadza ,

@Terenia

Tylko... zjebek

Sylwia
@Sonia

Wiesz troche juz pracuje , za kazdym razem sobie powtarzam ze odejde ale jak sie ma znajomosci , dobrze mnie ustawiaja to jeszcze sie wstrzymyje

Dydek

Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzają szarzy pracownicy, nie ma nikogo z HR. Robią człowiekowi nadzieję że przyjmą a potem nie odzywają się. ANTYREKLAMA firmy od samego początku!

koko
@Dydek

to gdzie ty pracujesz skoro rozmowy przeprowadzają pracownicy? żartow sobie nie rób

@koko

Jest,jest Pani.ktora po krotkim swoim czasie co bladego.pojecia nie ma o maszynach, produktach i wogole.. a zostaje brygadzistka Owszem przeprowadza rozmowe ,a tak naprawdę co ona moze wiedzieć

Viki
@koko

Ja mialam rozmowe z pracownikiem a mianowicie brygadzistka nie zrobila na mnie dobrego wrazenia ani ta osoba ani ta firma ,wiec nie polecam

Tomasz

pewnie ????????????????

Hehe
@Dydek

Dobrze napisane

Tiger

Mozna prosić o konkrety? Staram się o pracę w Bell..

Gina

A co takiego się dzieje w firmie?

Gina

A co takiego dzieje się w firmie?

Gina ,oszustka z akwarium

Janek
@Tiger

Bardzo duzo i zlego sie dzieje, redukcja etatow,brak pracy ,zlecen SAMO MOWI ZA SIEBIE

@Tiger

Obecnie "jeszcze" pracuje w firmie , praca u mnie na dziale ze stawka godzinowa(malo roboty) mozna caly dzien przelazic a i tak zaplaca Ogolnie siedze przed komputerem i lajtowo jest Ale nie polecam tej roboty strasznie sie czepiaja o byle blachostki

Jaro
@Janek

Oj przewinelo sie tam tyle osob ze SZOOOK

Kryska
@Janek

Omijaj szerokim lukiem Graniczna 79

Jery
@Jaro

A dajcie spokoj co za firma

Waldek
@Kryska

Omijam i bede ostrzegal przed ta firma

Ted
@Waldek

Ja tez nie poleca

Iwona

Nie mam pozytywnych opinni o firmie beel, atmosfery jaka tam panuje,nie POLECAM

Kontrol jakosci
@Iwona

Pod względem jakosciowym , w warunkach jakich to robione , i dopuszczalne warunkowo -nie zgadzajace sie z probka produktu tez daje czerwona kartke

Wiktor

A ja za całokształt ,serdecznie NIE proponuje tam podjecia pracy

Dorota

Nie polecam pracy na produkcji, praca dla bialych murzynow Wszystko bez zadnego ladu ani skladu, porazka z kierownictwem a z pensja to juz wogole

Wiki

Szalu nie ma kieszrmi nie urywa

Hela

Świetna praca dla każdego. Polecam

@Hela

Mow o sobie a nie za kazdego!!!!!

postronny
@Hela

Troche to głupkowate napisać ,,świetna praca dla każdego" 1) jaką prace masz na myśli? 2) jak świat światem nigdy nie będzie tak że dla każdego jedna praca będzie dobra każdy ma inne wykształcenie,wiek,priorytety. Jeśli już tak bardzo chcesz zachęcić ludzi do pracy napisz o konkretach wysil się troche pani Kierownik czy kto ty tam jesteś jeśli nie masz chętnych do pracy.

@Hela

Hela w opalach jest i nie wie co mowi

Gawryluk
@Hela

Taaa i nasrac na to jeszcze

Ola

Witam. Jak ja sie zatrudnialam to poczytałam o kilku negatywnych opiniach na temat firmy ale nie zwracałam na nie uwagi. Dalej pracuje. Jestem mega zadowolona i teraz taka samą decyzję bym podjęła.

Oby tak dalej; )

Gdzie pracujesz

Krzysiek
@Niki

Wypowiadasz sie a nie masz pojecia o tej pracy, ani produkcji a akordzie szczegolnie to co.mozesz wiedziec

Krzysiek

To sie ciesz ,bo wyjatkowo Ci sie fartnelo

Mateusz

Pewnie poczatki ,to i slodko Jeszcze zmienisz zdanie..... jak reszta

gif
@Ola

no to sto lat w Bell dla tej Pani bez podwyżek

Mariusz
@gif

Za jalmuzne

gość

Nie wiadomo, ale coś dziwnego skoro jest rotacja na tylu stanowiskach. Te są aktuane ofertyu pracy: Kontroler jakości Wyrobów Gotowych Kontrolera Jakości Opakowań Asystent/ Asystentka Biura (Dział Eksportu) Pracownik Działu Marketngu Może i normalna sprawa, może nie

ciekawa
@gość

no właśnie a te ogłoszenia na kontolerów jakości też praca na akord?

Waldek
@gość

To nie jest normalna sprawa, tam sa ciagle ogloszenia ,rotacja

Beata
@ciekawa

Tam m aja na godziny

echo
@Beata

a możesz jeszcze raz napisać tylko po polsku?

Beata
@echo

Tam maja na godziny

Naj glupsza firma z jaka mialem stycznosc Serdecznie nie polecam

Roberto

Zgadza sie

Nicola

Nie polecam i jeszcze raz nie polecam tej pracy beel jozefof

Jozek

Nie polecam firmy beel

Truskawka

Nie polecam firmy beel

Ktos kto nie pracowal na produkcji nie ma nawet pojecia jak jest .....co z czym a przede wszystkim ile tam potrzeba nerwów, cierpliwości Kto nie wie nawet niech sie nie wypowiada Praca na akord nie jest latwym chlebem do zdobycia , trzeba sie niezle napracowac a nie zawsze sie udaje, na godziny jesli pracujesz to sie ciesz

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU