Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

Pracownica

Nie wiem kto pracowal czy pracuje , nie interesujenie to ,ja pracowalam i nie bylam zadowolona , beznadziejjna.praca kierownictwo i cala reszta

Agnieszka

praca w terenie - najlepsza jaką polecam

Stevcia

Bardzo mi przykro ale nie moge sie wypowiedzieć pozytywnie na temat tej firmy"bell" . To czego tam doswiadczylam zrobilo na mnie szokujace a zaraz przykre podejscie.. Ludzie z "odpowiednim" wyksztalceniem na stanowisku ,jak moga miec tak bolesne nastawienie dp drugiego czlowieka Zalosne to bylo, nie POLECAM

Emiliaaa

Produkcja to biale murzyny, ktore (usunięte przez administratora) na cala firmę...a maja nangorsze pensje, sa zle traktowani BEZ SZACUNKU, ODRADZAM FIRME BELL

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Teodor 2

u ciebie w domu? współczuję zacznij sprzątać

Teodor2a
@Teodor 2

Mowisz o sobie,o Tobie to swiadczy Jaam sumienie czyste,

Joanna P
@Teodor 2

Musisz miec jakis w tym interes skoro zawziecie bronisz...to kazdego idywidualna sprawa Ja mialam stycznosc z ta firma ,chodzi oczywiscie o produkcje i kto by mnie zapytal powiem prawde, niestety NIE POLECAM

Kamila

Z calym SZACUNKIEM nie polecam

tojamerch

zdecydowanie nie polecam tej firmy. praca na stanowisku mercha to jakaś kpina. nie stać ich nawet na koszyk na kosmetyki, jak ktoś chce pracować za free to niech się tam zatrudni, w ogłoszeniu: możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji? śmiech... poza tym ta rotacja o czymś świadczy

Ferdimerch
@tojamerch

Rotacja caly czas ,robia z ludzi idiotow,a sami nie lepsi

TERESA2

Tak tam jest,nie poradzimy na to nic . Nic tylko nie miec nic z tym wspolnego, omijac#

Praca

To co sie tam dzieje powinno duzo dac do myślenia kierownikowi(usunięte przez administratora)

Karol
@Praca

Komu,jak tam sa same pustaki !!!

Seweryn
@Karol

Jedyne co za tym sie ciagnie ,to Smród!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nowa

Postanowilam sie przyjac razem z kolezanka i przyznam ze z trudem dalo sie wytrzymac 8h pracy na produkcji. To co pisza to "kropla w morzu" ,poniewaz jest zdecydowanie gorzej. Nie zrobilo na mnie zadnego dobrego wrazenia, (usunięte przez administratora) Stwierdzam,ze jest tak jak opisuja 200%

Gocha

Bardzo lubię te pracę. Polecam firmę

Japon
@Gocha

Nie POLECAM produkcji

Zaneta

Za takie pieniadze co tam sie zarabia,poniewieranie czlowiekiem I cala tam panujaca atmosfere ,serdecznie nie ..nie ..nie polecam ! ! !

TERESA

Mi się bardzo podoba ta praca. Polecam

jarek

ja polecam pracę w tej firmie

Cosmia

SCzerze Nie polecam tej firmy niestery

Jaro

Znowu miec (usunięte przez administratora) urlopy!!!!!

Rewir

Zarabiac mniej (usunięte przez administratora)to ja dziekuje,sami niech sobie robia

Ewel

Każdy pracodawca ma swoje minusy, najważniejsze by robić co sie lubi.

Bell to ma same minusy

Ewel
@Ted

a największym minusem firmy jesteś ty

@Ewel

(usunięte przez administratora) ewel na bambus Pewnie sam lizesz (usunięte przez administratora) to sie podoba

Jezy
@Ewel

No jak lubi kantowac I skubac pracownikow to brawo "ON"

Anty-ted
@Ted

ale prezentujesz inteligencję.. na najwyższym poziomie.. dzięki takim jak ty to forum przestaje mieć jakikolwiek sens

@Anty-ted

A Ty sie wstydz!!! Ja mam sumienie czyste wporownaniu co do niektorych

Dyziu

Pracowac za tysiac dwiescie zlotych Cwaniactwo niech sami robia za tyle

Chore rzady

Ciekawe czy osoby z biura by pracowali (usunięte przez administratora)??? Czy poszli by na (usunięte przez administratora)??? OCZYWISCIE ZE NIE... (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU