Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

.GaBi.

Praca merch to porażka. Kierownictwo na rozmowie obiecuje cuda wianki co po rozmowie ? Zapierd-0l ???? "Elastyczne godziny pracy" tak zwłaszcza gdy masz 1godz 30 min do pierwszego sklepu (a masz ich z 10 albo 12 ) a po pracy ciemną nocą liczysz (albo i nie) I upychasz kartony .. Gdy wreszcie masz chwilę żeby spędzić chwilę czasu z mężem albo synem dostajesz e-maile (dużo e-maili które chcesz czy nie musisz przeczytać i pamiętać o wszystkim na każdym sklepie) Z trasy zejdziesz na stację (wc itp) to jest telefon z zapytaniem dlaczego zjeżdżasz z trasy ??!! . Nie wiem jak na innych rejonach- może jest inaczej. Ale dlatego odeszłam

JuLa

Hej. Zastanawiam się czy wysłać cv na merchandiser mobilny (dotychczas byłam merchem nie mobilnym)ale mam pytanie Czy braki w towarze są odciagane z wypłaty? W jaki sposób pracownicy są rozliczani?

Leo

A macie swoją wewnętrzna księgowość ? Czy jakieś biuro rachunkowe ?

V12

Kiedyś to można było tam pracować. Teraz ? Teraz porażka!(usunięte przez administratora) Kpina !! Nie będzie tam dobrze, dopóki nie zmienią kierownictwa !!

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Eko patrol

Witam, ile % procent jest kobiet a ile mężczyzn na produkcji?czy są ładne dziewczyny?

Bez
@Eko patrol

O.k 80% pracowników produkcyjnych stanowią panie , urody nie oceniam, natomiast należy liczyć się z tym że (usunięte przez administratora) mówi w języku ukraińskim.

Nowy.

Jak warunki, zarobki i czy warto pracować na Konfekcjonerze kosmetyków? Liczę na odpowiedzi jak te pozytywne i negatywne. Pozdrawiam

Pseudo
@Nowy.

Porazka

Ciekawa

Jakim autem jeździ Merchandiser? Czy praca jest ciężka? Czy zwykle macie dalekie trasy? Czy podoba wam się ta praca? Bo zastanawiam się nad tą robotą

Sylwia

Najnowszym Bmw

lu
@Ciekawa

wszystko zostało już napisane wystarczy przewinąć do początku i poczytać

Bell merch
@Ciekawa

Są to fordy praca do (usunięte przez administratora) teraz jest taki chaos na regionie nowy podział więc są takie dalekie trasy że 2h się jedzie nawet. Nie polecam Ci tej pracy aplikuj lepiej gdzie indziej

Ciekawa
@Bell merch

Takie szczere odpowiedzi to ja cenie

Merchówka z powołania
@Ciekawa

Jeżeli lubisz jeździć samochodem to praca jak najbardziej na plus aczkolwiek w zależności od regionu. Ja osobiście uwielbiałam trasy gdzie do pierwszego sklepu miałam 1h40 minut drogi :) Ogólnie nie nastawiaj się, że zagościsz u nich na długo. Aktualnie (usunięte przez administratora)wieczne zmiany tras. Co do płatności są w terminie. Premia zalezy od twojego KR także jak sie nie przypodobasz to premia miesięczna nie wyniesie więcej niż 100 zł jak w moim przypadku, gdzie inny pracownik z błędami dostaje 800 (Max jest 500-600, ale to jest Max maxów). Samochody jak najbardziej na plus: nowe, przeglądy pilnowane itd. Minusem w tym temacie jest fakt serwisowania gdzie siedzisz w salonie w forda 5h plus masz do zrobienia po 12 sklepów i nikogo to nie obchodzi. Przyjmowanie towaru to jedna wielka męka ( wg mnie) tym bardziej, gdy jesteś od zastępstw i rozliczasz się z niego co tydzień/ dwa razy w tygodniu. W ciągu miesiąca 3 tygodnie masz pustkę na samochodzie a w ostatnim tygodniu magazyn przysyła Ci od 5 kartonów wzwyż DO POLICZENIA co nie jest możliwe do pomieszczenia w aucie. Mieszkając w bloku musiałam targać 20/30 kg kartony do domu, nie mówiąc o wkurzaniu mojego Pana Kuriera, gdy okazało się, że dzisiaj jednak nie mam samochodu pod domem i trzeba to wrzucić na górę.

Mlody

Nie polecam zwalniają tuż przed świętami. Jak człowiek ma dzieci. Nie ma sensu pracować w takiej pracy. Jak nie dbają o pracownika. Porażka totalna

Beznadziejna praca, nie godna placa, oraz atmosfera zenada

Malyna

Jak tam samopoczucie przed zmianą promo? Coś czuje że będę po tej zmianie tras jeździła od rana do wieczora. Do tego tydzień przed świętami kierownicy będą zniesmaczeni, że im głowę zawracamy MMkami od środy na sklepach będzie armagedon. Trochę niefortunny termin firma ustaliła można to było zrobić tydzień temu ale damy radę jak zawsze:)

adel
@Malyna

od środy????? Już od tamtego tygodnia nie mozna przejść w sklepie bo taki tłok. Promo zdecydowani z późno klientki jednak trochę wcześniej kupują nie na ostatnią chwile u mnie ostatnio w szfach wymiotło a ostatnio już stało wszystko.W grudniu droga firmo jeśli chcesz zarobić robienie tuż przed sylwkiem wymiany bez sensu.

Paulina

I ja sie zwolnilam,bo juz mialam dosc, tego wszystkiego To co pisza o produkcji, jest prawda nie polecilabym tej firmy nikomu

H
@Paulina

To sie przewinelo mase ludzi , nie no cos jest nie tak skoro dochodza ludzie

Ktos

Jak Wam sie zmiany podobają?

@Ktos

........ze zmianami tras? zajebiaszczo zamiast przypilnować żeby bubli nie wypuszczać z produkcji to znowu coś mieszają za tymi biureczkami łby im pourywać.......albo wypuścić w trase heee heeee po jednym dniu by podziękowali cianiasy

Lasik
@Ktos

Jakie zmiany? W jakim dziale pracujesz?

Lasik
@3-3-3

Jakie zmiany tras? U nas nic na ten temat nie wiadomo.

Ela
@3-3-3

Nie produkcji a rzadzacym I ich chorymymi.pomyslami

@Ela

sorry wiem że na produkcji (usunięte przez administratora)prawie jak my w terenie(usunięte przez administratora) przpuszcza

Jaro

Przekrety!? Moze chodzi o te kosmetyki co kazdy wynosi? Ktos poprostu przedobrzyl z iloscia(teraz sprzedaje na roznych ogloszeniach) I wylecial, Bezczelni ludzie

Ph bell

Pensja zenada nie polecam Ph

Pracownik.@

Tez slyszalam ,ze kogos z biura zwolnili za przekrety,o kurcze po co prac czyjes brudy publicznie, Niech sie zastanowi ktos kto to pisze, czy nie ma sam nic za uszami skoro kogos oczernia tutaj na forum

Bozena

To obetna net komus I (usunięte przez administratora) to kogos obchodzi Ludzie jacy sa tu chorzy ja (usunięte przez administratora) ,co kogo to obchodzi kto jaka ma sytuacje! Raczej to jest forum I opinnie o tej firmie a nie reszcie do okola chamstwo

S...

Jest taka jedna osoba którą wyrzucono z Bell za przekręty. Ono to właśnie siedzi na bezrobotnym i klepie stosy negatywnych komentarzy. Radzę uprzejmie- znajdź sobie pracę i zacznij być uczciwa. Piszesz na okrągło to samo i staje się to nudne. Zajmij sie czymś bo ci w końcu neta obetną..

@S...

i vice versa równierz zajmij się czymś bo netaci obetną

Homo nie wiadomo
@S...

Przekrety nawet tam sie dzieja Nie chcialbym tam pracowac

J.
@S...

Przekrety to pewnie jakas osoba z wyzszego stanowiska spadla,bo Nie wyszlo jej

Seweryn

Czytam opinnie te zle I te dobre , ktos sie wypowiada ze jedna osoba pisze ,z dobrymi tez tak moze byc ze pisze jedna osoba rowniez sa podobne i ten sam czas

Magdalena

Czytam i nie wiem czy aplikować. Opinie są skrajne.Jedni pluja jadem i chcą się deptac ,a inni są normalni.Coś z wami jest nie tak.Sami chcecie sobie zatruwac atmosferę to ją taką macie. Nic z waszych wpisów nie można się dowiedzieć na temat stawek, jak długo robicie,co robicie,czy praca ciężka,jaki transport do pracy.Nas nowych chętnych do pracy nie interesuja wasze gierki personalne czy jakies wasze stare nieuzewnetrznione żale. Ta wasza złość i frustracja nie ma wpływu na naszą decyzję. Mieliście jakieś problemy podczas zatrudnienia to mogliście je wylać podczas pracy kierownikowi.Teraz chcecie odstraszyć nowych chętnych do pracy ludzi.To świadczy o tym jakimi byliście pracownikami i chyba dobrze ze was tam nie spotkam.Chce się dowiedzieć tylko ile można zarobić miesięcznie z sobotami i niedzielami.Jaki jest transport do zakładu i z jakich miejscowości. Ne robicie już w zakładzie wasz wybór,ale nie strasznie innych.Mam nadzieję,że jeśli się zatrudnie na zakład to takich czubkow z nienawiścią wyrytą na twarzy nie spotkam.

Pracownica
@Magdalena

Praca ciezka jak na produkcji duzo trzeba dzwigac, nosic na palety ciezkie kartony bo to nalezy do pracownika obowiazkow, mycie baniakow. Placa baaardzo malo(usunięte przez administratora) wekeendy sie nie pracuje , jesli tak to dzien do odbioru, zalezy na jakim dziale ale kazdy jest ciezki... Pracuje sie w systemie dwuzmianowym(usunięte przez administratora). Dojazd jest (usunięte przez administratora)(niewazne ile dni jedziesz,czy przebywasz na zwolnieniu czy urlopie, placisz cala kwote) Na tym forum kazdy moze sie wypowiedziec, obecny czy przyszly pracownik. Kazdy ma swoje zdanie dobre czy zle , I ma swoj rozum moze apikowac albo nie-? Po co sie glupio pytac I nakrecac jed I sproboj , P.S. na rozmowie nie dowiesz sie czy pluje kierownictwo jadem, wszystko wychodzi w praniu

Kornel
@Pracownica

Pluja na odleglosc ,(usunięte przez administratora)

@Magdalena

Owszem interesuja wszystkich te gierki ,trzeba wiedziec w co sie gra Czego mozna sie spodziewac Mozna sie tu baaardzo duzo dowiedziec na temat tego obozu

Pit
@Tomek

nic się nie można z tego dowiedziec

Pit
@Magdalena

Spokojnie możesz aplikować, nic nie stracisz, nie jest tak zle jak piszą, mnie nie odstraszyły te bzdury na forum i nie załuję ze nadal w Bell jestem poza tym to polska firma

Helikopter
@Pit

Polska ,akutat kto pracuje to wie ze wszystko to (usunięte przez administratora), zrobic co za wstyd!

Kinga
@Magdalena

masz rację, ludzi ponosi wyobraźnia i sami nie wiedzą co chcą najlepiej pomarudzić to pieniądze z nieba spadną

Ted

aplikuj - jak najbardziej

Technicola
@Kinga

W kazdej "plotce " a raczej opinni na temat tej firmy jest prawda,nie sadze by ktos pisal po zlosci, lecz o tym co tam jest to sama prawda ktora ujrzala swiatlo dzienne Dobrze ujete slowa bo o tym slychac glosno I wyraznie(usunięte przez administratora)

Ingri

dla mnie jest ok firma - jak nie pasuje to przecież nikt na siłe nie trzyma

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU