Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

Lita

Omijajcie tę agencję szerokim łukiem. Przed podjęciem pracy obiecują gruszki na wierzbie. Po czym po tygodniu zwalniają. Po to by zatrudnić nowego pracownika. Zwalniają i zatrudniają hieny. I tak w kółko...

Barry

Andrzej Jesionek, jesteś nikim w tej firmie...(usunięte przez administratora)

Natalia

Chciałabym dowiedzieć się, czy Direct People jest otwarta? Ich działalność jest zawieszona? Czy co tam się dzieje?

Daniel

Witam. Zacząłem prace w Prodrive przez direct people w 10.2018r +pieniądze na czas +zwroty za paliwo +jedzenie w pracy +siłownia w pracy -brak wypłacania 200% za święta oraz niedziele i brak wypłacania 150% za soboty -jeżeli zachorujesz lub twoje dziecko lub twoja rodzina i chcesz zgłosić urlup płatny ) bo Ci się należy (nazwa to zorgverlof lub calamitaitenverlof) to mówią ze nie ma czegoś takiego co jest klamstwem. Następnie od 04.2019 przeszedłem na kontrakt i się moje problemy w pracy zaczęły. -wyzysk -cały czas masz być na zawołanie -nie możesz powiedzieć co myślisz bo nie pasujesz wtedy do profilu firmy -Musisz uśmiechać tam do Półek które liżą tyłek i pierdziela na wszystkich (większość nie prawe do Team lederow ) -jeżeli jesteś chory jesteś problemem -Lekarz zakładowy jest rodzina kogoś z Prodrive i nawet jak jesteś Chory ,leczysz się tutaj w Holandii to ten lekarz karze wracać ci do pracy nie zaleznie od twojego stanu zdrowia. -zwalnianie ludzi podstępem lub za to ze komuś nie pasujesz z wyglądu na początku sie cieszyłem ze tam pracuje ale po połowie roku otworzyły mi sie oczy co to jest za(usunięte przez administratora)f -

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Miałem sznase pracować w Prodrivie przez direct people Powiem tak w biurze Patrycja i ta druga tleniona blondyna to lachociagi szefa a co do prodriva to polki maja pełne wary tam roboty (Polakownia Polusy podpierdalaja się na wzajem) masakra

Libek

Byłem w Holandii, pracowałem, nie polecam. Nie zapomnę jak nie wypłacali wakacyjnego albo przyjeżdżałeś do pracy a dziś dla Ciebie pracy nie było. Praca w trudnych warunkach.

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Nie wolne zachorować bo już stajesz się nie rentowny. Brak reakcji ze strony biura oraz chęci wyjaśnienia sytuacji oraz opryskliwość w rozmowie przez telefon. Jeżeli ktoś szuka stałego zatrudnienia nie polecam.

Wiktoria

Jak wygląda forma zatrudnienia? Czy jest szansa na umowę o pracę?

nowy

Witam pracuje ktos przez ta agencje w eindhoven?

Anonimka
@nowy

Ja pracowałam w Prodrive które się spaliło obiecywali ze nikogo nie zwolnią i co 3 dni później mail ze niestety rozwiązują umowę ale ze jak tylko firma ruszy to zatrudnia od nowa hahaha tak zatrudniają swoich dupolizow a reszcie mówią ze firma ich nie chce. Obiecanki cacanki a głupiemu radość żałosna firma i zero kompetencji do tego zarobki tez śmieszne. Nie polecam po co się użerać jak można iść do innej agencji z która nie ma problemów

gOOsia
@nowy

Tak i co w związku z tym?

Taka jedna

Jak teraz jest z pracą przez tą agencje? Chodzi mi konkretnie o zakład scherpenhuizen. Nie trzymają w domu całymi godzinami, planuja ludzi do pracy?

gOOsia
@Taka jedna

Niestety mało godzin...

adam

jezeli chodzi o direct people to byli raczej ok. odnosnie prodrive to jest spory przemial. zatrudniaja b. duzo osob, a potem duza wiekszosc zwalniaja bez konkretnego powodu lub wymyslajac jakies bzdury. supervaisorzy z logistyki monika i bart sa nieslowni, zakłamani i wredni. co tydzien byla rosyjska ruletka, gdy bart chodzil po pietrach i z kazdego zwalnial ludzi. nikt ci nie powie, ze cos robisz zle, dopoki nie przyjdzie bart i nie powie, ze sorry, ale spadaj. kasa jest calkiem spoko, obiady tez, ale nie mozna czuc sie bezpiecznie, czy czegokolwiek planowac.

Pedro

@Taka jedna Z takim nastawieniem to lepiej nie zawracać sobie głowy. Firma ma dobrą opinię pracodawcy!!!

Taka jedna
@Pedro

Po prostu pamiętam co było dwa lata temu, dlatego pytam. :) A grupy na FB oszukani przez direct people Tez chyba nie biorą się znikąd. ;)

Atechniczny

Może mi ktoś powiedzieć jak wyglada praca na stanowisku assembly? Chodzi mi o składanie płyt głównych. Nigdzie nie mogę znaleźć info. A składanie płyt głównych mnie nie zadowala, bo dalej nic nie wiem.

Nana

Witam. Moze cos ktos opowiedziec o pracy w son na prodrive? Jak praca ? Godzinowo jak to wyglada i ja wychodzi sie tygodniowo? Bede wdzieczna za odpowiedzi

Werka
@Nana

40h tygodniowo 2 zmiany od 6-14.30 i od 14.3 do 23.3 piątki 2ga zmiana do 21 bo nadrabiasz sobie w tygodniu godziny wiec wychodzisz wcześniej z directu zarobisz 390euro bez dodatku za paliwo z ich ubezpieczeniem za paliwo zwracają Chwała się ze stawka jest duża ale czy 390euro za 40h pracy ze stawka niby ok 12e na h z dodatkami to dużo ? Nie sadze ale praca nie ciężka i stała no i dla nie których plusem jest ze dają jedzenie i nie musza gotować

malina
@Werka

A czy w prodrive są też wiekówki ,dodam że jestem zainteresowany i mam 19 lat

Bananana

Nie polecam tej firmy robią sobie z ludzi jaja. Miałam prace ale chciałam zmienić bo dojazd zajmował mi za długo Pani Patrycja obiecała mi prace pewna na 100% wiec zwolniłam sie ze starej firmy z zamiarem rozpoczęcia pracy w direct people w następny dzień zadzwoniła do mnie i powiedziała ze jednak pracy nie ma obiecujące ze załatwi to lub cos innego. Próbowałam sie z nią kontaktować ale bezskutecznie. Odradzam szkoda czasu i użerania sie z niekapetencja.

kwasniewski
@Bananana

a kto widzial gregora na oczy co to za dyrektor smiechu warte

Edyta
@kwasniewski

Twój komentarz nie wnosi zbyt wiele do dyskusji i jest niezrozumiały dla innych - czy zechcesz go nieco rozbudować? Pracujesz lub pracowałeś w tym miejscu? Opowiedz proszę o wadach i zaletach zatrudnienia w Direct People. Czy oferowana jest umowa o pracę?

Gg
@Bananana

Mnie tam kiedyś zaprosili do biura zeby podpisać umowe ,przyjechalem kawał drogi ,a na miejscu okazalo się ze te śmieszne dziewczynki które tam pracują chciały tylko zobaczyc jak wygladam i będą się ze mną kontaktowac kiedy pojawi się oferta pracy .Debilzm do kwadratu !!!

Natalia S.

Normalne i dobre biuro. Pracuje z nimi od 7 miesięcy: pieniążki mam zawsze na czas, koordynatorka zawsze dostępna kiedy potrzeba (lub oddzwania tego samego dnia), mam fajną i dobrze płatną pracę. Rozpoczęłam też szkole języka holenderskiego, za którą płaci Direct People. Dobrzy pracownicy są doceniani i to tyle w tym temacie.

Uważam że to bardzo dobra agencja . Ludzie którzy nie pracuja głupoty wypisują ; ) Moje sugestie dla Direct People Polska: wporządku Lubię atmosferę w Direct People Polska za: Koordynatorzy

Edyta
@pracownik

Nie podajesz zbyt wielu informacji odnośnie do tego pracodawcy. Ważne jest, aby pojawiające się na forum opinie były przydatne dla innych. Możesz napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? Co sądzisz o warunkach zatrudnienia? Może firma wyróżnia się czymś na rynku?

D44
@pracownik

TAK właśnie wygląda sponsorowany wpis na 'internetach' , zero konkretów, obrażanie tych co wydali bardziej treściwą wypowiedź i wchodzenie w 'tył po uszy' . Direct Paople - napewno stać was na wydelegowanie kogoś z większymi narzędziami intelektualnymi do produkcji fałszywych ostów , bo ten tu to śmiech na sali. Nie pozdrawiam ;)

Gdheh

Najgorszy odział to direct w Eindhoven nie polecam

Wera

Agencja do (usunięte przez administratora) nic dodać nic ująć

Bożena

Brak słów olewaja ludzi robią co chcą nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE