Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

ACAB

Siemka wie moze ktos czy planowana jakies wyjazdy som w listopadzie pozdrawiam

agnes

Heja, musisz wypelnic wszystko i zamiescic zdjecie, ja czekalam m-c na odp i w koncu sama zadzwonilam, jak sie okazalo, to nie zalaczylam zdjecia i system mnie nie wczytywal, wiec lepiej wypelnij wszystko, z jezykiem chyba obojetnie, bo wiem, ze nie wymagaja.

marcin

Witam. Mam do was takie pytanko.. czy podczas rejestracji do Direct People, jak się rejestruje przez internet to konieczne jest wypełnienie wszystkich pól, mam tu na myśli np Cv. Bo jeśli ja do tej pory nie pracowałem jeszcze nigdzie na stałe, to muszę uzupełniać CV? No i co do znajomości języka, to chodzi o to, że mam zaznaczyć czy znam angielski ogólnie czy znam w jakimś bardzo dobrym stopniu? Pozdrawiam

papi

Witam wszystkich. Z chlopakiem wyjezdzamy przez tego posrednika do pracy w ta niedziele. Czy móglby ktos napisac ile wychodzi wynagrodzenie tak na reke?i czy przez ten okres jest praca czy malo?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
cinek

Hejka,czy ten wyjazd w ten weekend masz już potwierdzony? Na jakie stanowisko mają miejsca?ja tez jestem zapisany i czekam już 3 tygodnie.daj znać.pozdro.

funfel

Spoko dzieki za info

owczarek

dzisiaj dzwonilem, bojestem w DP zapisany, wiem, ze w tym tygodniu bedzie wyjazd, tylko jutro trzeba zadzwonic, wiec kolego jesli jestes zapisany dzwon, i teraz chyba wyjazdy ju zbeda bo pracy jest wiecej, wiec dzialaj, a byc moze wyjedziemy razem.

funfel

Witam wiesz ktos moze czy ruszy cos z wyjazdami w listopadzie pozdrawiam

spoko nic nie boj, bedzie ok, ja polecam w 100%

beeti

Ja tez dzwoniłam w czwartek i tez mi powiedzieli ze jest mało pracy i zeby dzwonić za jakies 2 tyg moze wtedy sie cos ruszy...tez zdecydowałam sie na wyjazd z chlopakiem z tego biura bo opinie są w miare ok...aczkolwiek znajomi pojechali tydzien temu i narzekają trochę pod względem organizacyjnym tzn. jak przyjechali to na domku nie mieli ani prądu ani gazu, nie ma kto jeździć jest jeden kierowca który musi robić po 2 kursy a co wiecej to nie wiem...moze dlatego tak jest bo mieszkają na parku gdzie jest mało ludzi z tego biura i dlatego tez tak to wygląda sama nie wiem nie chce się zrażać bo sie nastawiłam w100% na wyjaz (usunięte przez administratora) a co do pracy to pracują na produkcji jakieś naklejki naklejają więc praca lekka tyle wiem...

cinek

hejka,a brat juz długo u nich pracuje?jakie ogólnie warunki? mnie też powiedzieli w biurze że przez 2 tygodnie nie ma wyjazdu i czekam.jako nieliczna z agencji ma pozytywne opinie.skoro masz tam brata to napisz pare słow jak to wygląda na miejscu.pozdro.

na serio

Heja, dzwonila do biura, i powiedzieli ze malo pracy, mam brata u nich i faktycznie potwierdzil, ze przez 2 tyg moze byc ciezko

cinek

czy ktos wyjezdza z tej firmy do Holandii w ten weekend?

ewa mnich

Ja byalm z chlopakiem przez byla agencje HTW, i oplat nie bylo, jesli chodzi o dojazdy, natomiast zrobilo sie mase innych oplat, a okazuje sie ze niezle kantowali, bo faktycznie byly tam oplaty za transport, i inne.Przyjnamniej w DP powiedzieli od razu ze transport jest, i uwierzcie mi, ze nei jest taki duzy. W innych agencjach jest od 10eur w gore.

beeti

Mam pytanie a orientujecie się jak jest jak ktoś wyrazi zgodę żeby zostać kierowcą? czy płaci za dojazd do pracy, czy są jakies kary itp? bo czekam z chłopakiem na wyjazd z tej agencji i tak się zastanawiamy nad czy tam jeździć bo opłaty za dojazd do pracy troche wysokie są...

dawid

Wszystko zalezy gdzie trafisz, do jakiego klienta, i ile godzin

nowy

witam wszystkich zebranych mam pytanie ile zarabia w tej firmie order picker i operator wozka jak sie wychodzi mieiecznie i tygodniowo na czysto pozdrawiam

nieznany

Nie ma przeciwskazan co do tej firmy, wyplacalni, godziny sa. Umowy sa krotkie, ludzie ok(Ci z ktorymi mieszkalem) chce sie dostac na picking, ale ciezko.Tam jest lepiej

ulfik

Spoko, ja nic nie mowie, tylko wiadomo, ze nigdy nikomu sie nie dogodzi, dla mnie jest spoko, wiec to jest moja opinia. Natomiast szanuje pozostale opinie. Masz racje ludzie sa rozni, ale da sie dogadac, praca wiadomo jak praca fizyczna. Natomiast nie rozumie o co chodzi w domkach, nie wiem co moze w nich brakowac, dla mnie w zupelnosci wystarczajace, bo mieszkalem w kontenerach, tylko z wyposazenie: 2 lozka pietrowe, i miska.Wiec jak dla mnie to spoko.

ulfik

A moze kolego zostales usuniety przez administratora..............., ja nie mam tej firmie nic do zarzucenia, uwazam, ze jesli jade do pracy, to musze pracowac, i tez tak bylo, napracowalem sie, ale iem za co.Mysle ze poza zainteresowanymi zadna firma nie przejmowalaby sie tym co pisza ludzie,bo logiczne jest ze jednej osobie sie bedzie podobalo drugiej nie.

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE