Opinie o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Od lat zajmujemy się rekrutowaniem i zatrudnianiem polskich pracowników z branży budowlanej i konstrukcyjnej, przemysłowej oraz hotelarsko -gastronomicznej dla pracodawców pochodzących z krajów Unii Europejskiej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Frederick

Wiedziałeś za ile podpisałeś kontrakt.Chyba że jesteś analfabetą .

Iwona

Bardzo dziękuję za wasze wypowiedzi z ostatniego czasu. Dobrze, że ktoś chciał się podzielić pozytywnymi odczuciami. Myślę, że wielu użytkowników czeka na takie informacje, zwłaszcza, że chodzi o pracę poza granicami kraju, więc dobrze jest wiedzieć jakie warunki pracy, czy zakwaterowania są oferowane. Wracajcie, proszę na bieżąco z informacjami zwrotnymi o kolejnych miejscach pracy, do których kieruje POLANDWORKFORCE.

arczi

Podzieli sie ktoś informacją jak wygladaja kwatery dla pracowników w fotelach samochodowych?

ela
@arczi

wybierasz się tam?dasz znać jak tam jest? ela244@op.pl

Dawid

Jak wygląda praca przy spawaniu kontenerów w Tagmersheim

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Podpowiedzcie czy warto pracować z firmą?

ZBIGI71
@Zainteresowany

pracuje z nimi juz trzeci rok i nie moge zlego zlowa powiedziec. jak ktos niejest leniem co tylko szuka wymowek to nie ma sie do czego przyczepic. ja nie wiem skad te opinie o braku kontaktu z biurem bo mi zawsze pomagali a nieraz byla trudna sytuacja czy to z samochodem czy to jak potrzebowalem zaliczki, polecam

chętny
@ZBIGI71

Podaj namiar na siebie. Z góry dzięki.

Kris1975

Bylem z nimi na 3 kontraktach we Francji , wystarczy dokladnie posluchac i dopytac na spotkaniu o warunki. U mnie zawsze wszystko sie praktycznie pokrywalo. Kasa byla ok i zawsze na czas, praca tez taka jak mowili na spotkaniu, kwatery tez ok, jak cos nam nie pasowalo to zmieniali. Ogolnie polecam, szkoda,ze maja tylko Francje.

P

Witam czy był ktoś z Polandworkforce jako operator wózka widłowego we Francji? Proszę o informację na ten temat, jeśli ktoś posiada.

maciek
@P

a masz możliwość wyjazdu?

Iwona

@Kk Co chciałaś/eś przekazać swoimi nieuzasadnionymi wpisami? Nie są w żadnym stopniu merytoryczne, co więcej - nie mówią one nic użytkownikom forum, którzy chcą poznać konkretne opinie na temat pracy w POLANDWORKFORCE. Jeśli masz coś konkretnego do przekazania, to oczywiście zachęcam.

Ok spoko

Ok wiem

Ok

Tobis

Nie polecam wyjazdu do de jako spawacz mieszkania tragedia zlodzieje

Irek

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze. Takie informacje są bardzo pomocne

Kkkkk
@Irek

Na spawanie w de tragedia nie polecam (usunięte przez administratora)

Primo

Witam czy był ktoś we Francji z Polandworkforce jako operator wózka widłowego i może się podzielić opinią? Pozdrawiam.

Ryba 11
@Primo

Ja teraz jadę 07.05 i też bym się chciał coś więcej dowiedzieć...

Iwi

Hej czy jest tu ktoś kto pracował/pracuje na korsyce jako pokojową? Jakie macie opinie o pracy, warunkach mieszkaniowych , wynagrodzeniu, życiu na tej wyspie ? Czy tam wgl jest bezpiecznie ? Prosze O odp bo chciałabym pojechać a trochę się "cykam " :P A i jak to wyglądało z dojazdem tam . Jak i ile za podróż. Jakby co to zostawiam mejla malina2890@gmail.com

Iwona

POLANDWORKFORCE, jest to agencja pracy tymczasowej. Większość opinii na forum napisana została przez osoby, które korzystały, korzystają albo zamierzają skorzystać z oferty firmy jako konsumenci. Jednak przydatne by było, gdyby pojawiły się również wpisy odnośnie firmy jako pracodawcy. Zatem, jeśli ktoś może napisać coś odnośnie tej kwestii oraz orientuje się, czy w firmie prowadzona jest rekrutacja w jej struktury, to będzie bardzo przydatne.

Kol

Wyjechał ktoś na Korsyke jako pokojowka albo ogrodnik? Ile czekaliscie na wyjazd

Witam. Czy jest ktoś kto pracuje w Strasburgu przy fotelach samochodowych ? Chciałabym z chłopakiem tam pojechać i każda opinia będzie dla nas ważna.

wieslawt@interia.pl
@Ania

Przed wyjazdem bardzo sympatyczni ludzie, w dniu podpisania umowy otrzymuje się dokumenty do podpisania, o których wcześniej nie było mowy, narzucony bank (oczywiście bezprawnie). Po przybyciu do miejsca przeznaczenia nie jest już tak kolorowo - o swoje trzeba walczyć jak lew, rzeczywistość mija się roztaczanym wcześniej perspektywami...itp, itp

Justyna
@wieslawt@interia.pl

A mogę wiedzieć o jakie konkretnie dokumenty chodzi o których wcześniej nie było mowy ? Jestem ciekawa również czy nie ma faktycznie żadnych dodatkowych kosztów tj. Opłaty, rachunki. Bardzo proszę o kontakt e-mail : justynka9981@wp.pl

Tadeusz52
@Ania

Pracuje czwarty tydzień przy fotelach. praca prosta, jest szkolenie. Warunki ktore agencja zapewnia są w porzadku, i wypłata 10 na koncie co najważniejsze.

Landers
@Tadeusz52

Witam, chciałem zapytać jak wygląda ta praca przy tych fotelach samochodowych, czy finanse się zgadzają? jak warunki mieszkaniowe, jak z ludźmi którzy tam już pracują czy nie ma konfliktów, zakwaterowaniem i praca w parach kontakt z koordynatorem i biurem w Polsce itd. proszę o pomoc w uzyskaniu rzetelnych informacji... Pozdrawiam

balu

W moim przypadku firma kupiła mi bilet na prom na korsykę, dała zaliczke po 3 dniach pracy a mieszkanie wynajęte przez firme jest w standardzie jak dla turystów czyli czyściutkie w pełni wyposażona kuchnia i łazienka, Wi-Fi w standarcie, plazma na ścianie. Więc nie wiem co wypisują ci nie którzy "niezadowoleni" . Ja firmę polecam

@balu

Też waham.sie nad wyjazdem na korsyke jako.pokojowa ,wiesz cos Więcek

Cezary

Słyszałem, że agencja ma dobre opinie ale chciałem sprawdzić na forum. Dobrze, że tu piszecie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 28 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
2.7/5 Na podstawie 357 ocen.

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.