Opinie o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Od lat zajmujemy się rekrutowaniem i zatrudnianiem polskich pracowników z branży budowlanej i konstrukcyjnej, przemysłowej oraz hotelarsko -gastronomicznej dla pracodawców pochodzących z krajów Unii Europejskiej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Ją nie polecam tej agencij . Ładnie to jest tylko u nich przed wyjazdem . Mówią ładnie że nadgodziny można robić . Że urlop . Że 1800 euro na rękę a jesteś na miejscu okazuje się że nadgodziny niemal a 1800 netto można pomarzyć . A urlop widzem jest ale w liczony w godziny wykorzystasz. Byłem na odlewni we francj ale tylko 3 tyg i wróciłem. Radze przed wyjazdem przeczytać dobrze umowy bo to co oni mówią a co jest to są 2 rozne światy

Diko

czyli nie przepracowales nawet miesiąca, wiec skad wiesz jakie wynagrodzenie bys dostal...lol

Kolo
@Diko

Bo umie chyba pomnożyć stawkę godzin średnio na tydzień. Co to za pytanie wogole. Jesteś pewno jednym z pracowników agencji. (usunięte przez administratora)nie dość że nie szanujecie ludzi to jeszcze nie potraficie przyjąć na klatę prawdy. W waszej opinii jesteście niewinni tylko (usunięte przez administratora) która traktujecie jak (usunięte przez administratora)

@Kolo

Kolo, specyfika pracy tymczasowej jest niestety taka, że to klient - a nie agencja - decyduje ile godzin przepracuje pracownik. Musi być zapewniony etat, ale nadgodziny już nie. W naszych ofertach podajemy kwoty, jakie zwykle zarabiają nasi pracownicy w danej firmie, czyli uwzględniamy np. że średnio pracownik robi 5-7 nadgodzin w tygodniu. Możliwe, że Anonim po prostu trafił na słabszy okres w danej firmie i tych nadgodzin nie było. Z naszej strony nie mamy się czego wstydzić, nam też zależy by pracownicy przepracowali jak najwięcej godzin bo na tym zarabiamy ;) Nasi pracownicy zawsze się podpisują :) Miło nam jednak, że Diko stanął niejako w naszej obronie.

Mario

Pracowałem 2 lata jako cieśla i byłem zadowolony.Zakwaterowanie dobre wypłata na czas i zawsze sie zgadzała.Czasem był problem z dodzwonieniem się do koordynatora ale to raczej drobny szczegół. Z czystym sumieniem mogę polecić.

@Mario

Cieszymy się, że pracował Pan z nami :) Dziękujemy za opinię i życzymy powodzenia!

Krystian Kowalski

Bardzo jestem zadowolony z współpracy z Agencją. Jako elektryk polecam firmę. Konsultanci mili i pomocni. Troszkę organizacja w pewnych sprawach szwankuje ale firma solidna i uczciwa. Polecam wszystkim którzy chcą nawiązać współpracę z Agencją. Wypłaty zawsze na czas a to już samo przez się mówi. Pozdrawiam pracowników Poland Work Force.

@Krystian Kowalski

Dziękujemy Panie Krystianie za miłą opinię. Staramy się jak możemy i spróbujemy jeszcze popracować nad organizacją. Pozdrawiamy serdecznie!

mały

Jak u państwa wygląda rekrutacja na stanowisku zbrojarz

@mały

Dzień dobry! Cieszymy się, że jest Pan zainteresowany pracą z nami :) Szczegółowy opis naszego procesu rekrutacji znajdzie Pan na naszej stronie: https://polandworkforce.com/rekrutacja/ W zależności od konkretnego zlecenia proces może się oczywiście trochę różnić. Najlepiej skontaktować się z naszym rekruterem i porozmawiać: +48 71 33 51 266. Pozdrawiamy!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Łukasz

Witam jak dla mnie bardzo dobra agencja wypłaty regularne a w razie problemów szybko załatwiają sprawę , francuski brygadzista zawalił sprawę bo nie wysłał godzin do szefa i nie mieliśmy wliczonych nadgodzin po zgłoszeniu sprawy załatwiona w ciągu 2 dni . Nadgodziny uzależnione są od pracodawcy kiedy potrzebuje i jak stoi z terminami jak jest wszystko z planem na extra kasę nie ma co liczyć ale jak już nie jest tak kolorowo to godzin jest dużo więcej i nie ma się co na nie obrażać bo pensja wszystko wynagradza. Jedyny problem to koordynacja po dotarciu do kraju docelowego odnośnie odbioru pracownika z dworca lub lotniska najlepiej już w polsce dowiedzieć sie kto ma cię odebrać na miejscu i mieć do niego numer żeby nie dać się zaskoczyć . Ogulnie patrząc na całokształt polecam

@Łukasz

Dziękujemy za opinię Panie Łukaszu. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy! Przypominamy też o programie poleceń pracowniczych, można zarobić 600 zł polecając znajomego do pracy :) Pozdrawiamy!

Operator CNC

Dzień dobry. Opiszę jak wyglądała współpraca z pwf. Pracowaliśmy 2 miesiące jako op CNC w serres castet dopóki nie przejęli nas Francuzi. Problemy zaczęły się od samego początku nim dojechaliśmy do miejsca docelowego to zerowy kontakt z Panią Sarą w ogóle żadnego odbierania telefonu później go nawet wyłączyła. Okłamała nas że gita mamy od soboty a mieliśmy od niedzieli dobrze że Francuzi byli wyrozumiali. Później nawet spoko było oprócz Sary która opowiadała same bajki o ogólnie miała nas gdzieś. Najgorsze było to że jak dostaliśmy wypowiedzenia umów to obiecywała nam że dostaniemy wypłatę za ten tydzień ( są nagrania) i jak przyszło dzień wypłaty to nie dostaliśmy jednak, gdy dzwonimy do tej kłamliwej Pani nawet nie odbiera a gdy już odebrała to amnezji dostała że nie wie z kim rozmawia i nie ma pojęcia z kim rozmawia:-D jak by nie Sara i jej kłamstwa to byłoby całkiem spoko. Ktoś kto ją chwali mam do dawać opinie z biór albo Ona sama bo nie mogę uwierzyć w jej szczere intencje. Z poważaniem. I z powazaniem.

@Operator CNC

Dzień dobry! Gratulujemy, że udało się Panom dostać pracę bezpośrednio u Francuzów! Przepraszamy za problemy komunikacyjne z Panią Sarą. Nasz Dział Rekrutacji ma pod opieką wielu pracowników, czasem nie udaje nam się sprawnie radzić sobie ze wszystkimi sprawami - tym bardziej, że to często praca 24/7. Pracujemy nad usprawnieniem tych procesów w firmie. Zaręczamy, że to nieporozumienie, a nie zła wola. Kwestię wypłaty musimy oczywiście wyjaśnić. Prosimy o wysłanie wiadomości z opisem Panów sytuacji na mail: pracownik@polandworkforce.com Dział kadrowo-płacowy rozwiąże sprawę. Cieszymy się, że poza tym jesteśmy "całkiem spoko"! :) Pozdrawiamy!

Zadowolony.

Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Poland Workforce. Pracowałem 1,5 roku i było Ok. Pieniądze zawsze na czas, nieraz problemy z kontaktem ale zawsze oddzwaniano.

Osa1984

Witam jak wygląda sytuacja w Francji jako pomocnik hydraulika lub hydraulik tzn jakie warunki mieszkalne itp

@Osa1984

Obecnie poszukujemy hydraulików, więc zachęcamy do kontaktu :) Francuzi od lat cenią sobie polskich hydraulików i dostajemy dużo zapytań o takich fachowców. Naszych pracowników lokujemy w kwaterach przeznaczonych dla turystów, więc to zachęcające, fajne mieszkania. Staramy się, by były też z internetem! Szczegóły zależą od konkretnego zlecenia, więc najlepiej porozmawiać z rekruterem o dokładnej lokalizacji. Pozdrawiamy!

Osa1984
@Marketing Poland Workforce

Witam czy ta oferta nadal aktualna Francja Val d'Isere Hydraulik Pomocnik Hydraulika - 1900€ na rękę! ★★POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.

@Osa1984

Niestety, już mamy pomocników :( Ale nadal poszukujemy hydraulików.

darekmonika3

Firma solidna. Pracowałem 1,5 roku i nie było żadnych komplikacji., wypłaty na czas. Z ręka na sercu mogę polecić tą firmę.

opinia o poland worforce

Tadeusz pracownik utrzymania ruchu . Jestem bardzo zadowolony ze wspolracy z agenja poland workforce.Szczegolne podziekowanie dla pani Sary z oddzialu w Warszawie .pozdrawiam

arekiwera

duży pozytyw wszystko w jak najlepszym porządku ,praca ok.wypłaty terminowo wypłacane bez żadnych niedomówień ,agencja naprawdę godna polecenia pozdrawiam

Szymon

Trudno się dostać?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Marketing Poland Workforce

Dużo zależy od tego, jakie wymagania ma klient i na kiedy potrzebuje pracownika. Zwykle nasze procesy rekrutacyjne trwają do 2 tygodni. Podstawowe etapy to: rozmowa telefoniczna, spotkanie w biurze na rozmowie i potem podpisanie umowy. Czasem robimy jeszcze testy praktyczne (np. dla spawaczy). O szczegóły najlepiej pytać rekrutera podczas rozmowy o konkretnej ofercie pracy.

Tokarz CNC
@Marketing Poland Workforce

Hahahahaha spotkanie w biurze hahahaha..... Jechałem przez pół Polski na spotkanie i rozmowę...... A w biurze facet powiedział słowo w słowo to co w ogłoszeniu i dał mi jakiś dziwny kwestionariusz do wpisania.......i tyle....... Będziemy z Panem w kontakcie, a przez miesiąc cisza...... Daremna organizacja jak i daremna agencja którą inspekcja pracy wyrzuca z Francji..........

Iwi

Pracował/pracuje ktoś od nich na Korsyce jako Pani sprzątająca? Bardzo prosze o opinie na temat tej pracy, warunków, wypłaty.

Maniek7708
@Iwi

Moja żona była przez tą agencję jako personel sprzątający na campingu rok temu i bardzo zadowolona. W tym roku sami zadzwonili do niej z propozycją i właśnie się z nimi umawia na kolejny wyjazd jeszcze w pierwszej połowie czerwca. Ogólnie mówi że bardzo poleca, tylko trzeba się przygotować na upały...

GrażkaGrażka
@Iwi

Byłam dwa razy przez prawie 4 miesiące i powiem szczerze, że to była najfajniejsza praca wakacyjna jaką miałam. Trafiła mi się super ekipa, pogoda cudowna no i Korsyka sama w sobie przepiękna, w wolne dni zwiedzaliśmy sobie okolice. A z ważniejszych rzeczy, to kaska zawsze na koncie 10 z zegarkiem w ręku, zakwaterowanie w domkach campingowych tych co dla gości, więc fajne warunki. Jak ktoś się nie boi pracy fizycznej, to polecam bardzo mocno.

Iwi
@GrażkaGrażka

A jak z językiem , bardzo potrzebny czy raczej da sie bez niego obejść? Ogolnie troche rozumiem i sama tez cos potrafie z siebie wydusić, ale jednak wole wiedziec z góry :)

Paulina

Chyba sam powinieneś mieć świadomość tego, że na tym forum pod żadnym pozorem nie wolno umieszczać komentarzy o takim charakterze. Bardzo proszę, pamiętaj o tym szczególe kolejnym razem. POLANDWORKFORCE to certyfikowana Agencja Pracy Tymczasowej, która jest wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8845. Czy zatrudniałeś się poprzez tę agencję? Jeśli tak, to podpowiedz nam, czy zapewniają swoim pracownikom dostęp do bezpłatnej opieki medycznej? Jak przedstawia się ta kwestia?

Zuza
@GrażkaGrażka

Grażka, a czym się tam zajmowałaś?

Renata
@Iwi

Witam, pracowałam na Korsyce z Poland Workforce, od lipca do pażdziernika 2018r , praca super,warunki godne,wypłata zawsze na czas, Polecam.

dobromir
@GrażkaGrażka

przecież widać, że te wszelkie komentarze od ewelin, grażek itp to piszą ludzie z tej agencji właśnie... musicie postarać się bardziej

@dobromir

Zapewniamy, że nie :) Podpisujemy się pod naszymi wypowiedziami. Pozdrawiamy!

Alan

Witam jedzie ktoś na prefabrykacje do Francji 13.07.2019

Ewelina
@Alan

Twój wyjazd do pracy we Francji nieubłaganie się zbliża, a więc mam nadzieję, że ktoś szybko zareaguje na to pytanie. Ja z kolei, tak przy okazji, chciałabym się dowiedzieć kilku szczegółów na temat warunków zatrudnienia, jakie oferuje się w POLANDWORKFORCE. Podobno firma zapewnia pracownikom ubezpieczenie w trakcie pracy. Możesz powiedzieć coś więcej na jego temat? Czy jest ono pełne?

lisku
@Alan

Kurcze miałem tam jechać ale trzeba było się osobiście stawić na rozmowę a ja cały czas pracuję za granicą i trochę było mi nie na rękę zwalniać się specjalnie i kupować bilet tylko na rozmowę. Mimo to cały czas planuję tam wyjechać i przy następnej wizycie w Polsce odwiedzę ich biuro. Jeśli pojechałeś do Francji to daj znać proszę jak tam praca i warunki mieszkalne. Pozdro

Ewelina
@lisku

A zatem wielka szkoda, że ostatecznie nie mogłeś stawić się na rozmowie w biurze POLANDWORKFORCE. Ale oczywiście powód Twojej decyzji jest całkowicie zrozumiały. Jak już wrócisz do Polski i postanowisz szukać pracy za ich pośrednictwem, to daj nam koniecznie znać. A praca w jakim charakterze jest zgodna z posiadanymi przez Ciebie kwalifikacjami i z doświadczeniem?

Fiskos
@Ewelina

Na koniec się dowiesz, że musisz założyć własną działalność i jeszcze ci obiecają że będą za ciebie wszystkiego pilnowali podczas twojej nieobecności... tak więc myślę, że znacie odpowiedź.

@Fiskos

W naszej firmie zatrudniamy pracowników na umowę o pracę lub - w przypadku jedno- i kilkudniowych prac - na umowę zlecenie. Obawiam się, że pomylił Pan naszą firmę z inną, o podobnej nazwie.

Jurek

(usunięte przez administratora)warunki tragedia nie polecam

@Jurek

Pod jakim dokładnie względem nie polecasz pracy za pośrednictwem firmy POLANDWORKFORCE? Na Twój wpis może mieć wpływ wiele różnych sytuacji, dlatego nie ukrywam, że chciałbym je poznać.

Marian85

ktos coś może powiedziec o Korsyce i Montarzu płyt G-K mam ofertei siezastanawiam

Rafał
@Marian85

Przyjąłeś ofertę pracy, którą zaproponował Ci pracodawca? Zastanawia mnie, jak finalnie potoczyła się Twoja sytuacja. Może rozpocząłeś pracę za pośrednictwem firmy POLANDWORKFORCE i mógłbyś napisać coś na temat tego miejsca pracy? Jeżeli masz jakieś doświadczenia, to zachęcam, aby się nimi podzielić.

Qwe

Ja krótko pracowałem musiałem zrezygnować kasa się nie zgadzala(usunięte przez administratora)w

Fred
@Qwe

Współpracuje z firmą szósty rok, jakoś kasa się zgadza i jest na czas .

Natalia
@Fred

można sie z Tobą skontaktowac drogą meilową? bym miała pare pytań o agencji

Fred
@Natalia

Można

Arek
@Qwe

O,to tak jak Jobs Plus,oraz ITC.

TrueFalse

Aplikowałem na stanowisko pracownika tartaku we Francji. Do dziś "czeski film". Zero informacji czy aplikację odrzucono, czy zakończono rekrutację. Gdybym na nich czekał ...

@TrueFalse

Niestety, ze względu na dużą ilość aplikacji odzywamy się tylko do kandydatów, którzy spełniają konkretne wymagania. Mamy ograniczone moce przerobowe i nie jesteśmy w stanie kontaktować się z każdym. To powszechna praktyka w rekrutacji, choć rzeczywiście niemiła dla kandydatów. Powodzenia w poszukiwaniach pracy!

Renata

Z czystym sumieniem mogę wystawić opinię pozytywną :)

Zostaw merytoryczną opinię o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 28 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
2.7/5 Na podstawie 357 ocen.

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.