Opinie o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Od lat zajmujemy się rekrutowaniem i zatrudnianiem polskich pracowników z branży budowlanej i konstrukcyjnej, przemysłowej oraz hotelarsko -gastronomicznej dla pracodawców pochodzących z krajów Unii Europejskiej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.

Szanowny Panie, Bardzo prosimy o nierozpowszechnianie niezgodnych z prawdą informacji. Pan, jak każdy pracownik zatrudniany przez firmę POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. otrzymał wynagrodzenie na podstawie stawki godzinowej określonej w umowie o pracę. Jej pomnożenie o liczbę przepracowanych godzin dało w rezultacie miesięczne wynagrodzenie. We wspomnianym przypadku, wynagrodzenie 1700 euro należało się za przepracowanie pełnego miesiąca pracy. W związku z tym, że Pan przepracował 98 godzin, wynagrodzenie było odpowiednio mniejsze. W razie dodatkowych wątpliwości, prosimy o kontakt na maila: kontakt@polandworkforce.com. Zespół POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.

Dariusz

Jak ktoś się nie boi pracy to polecam wyjazd za granice przez agencję.

Zenio

Mimo niezbyt długiego stażu POLANDWORKFORCE dali sie poznace jako dobra agencja.

Me

Witam. Jedzie ktoś do Francji jako pakowacz? Okolice Paryża. Może ktoś już tam pracował. Tj naklejanie nalepek na perfumy itd.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Iwona

@Jaapróbowałeś kontaktować się z firmą drogą mailową? Rozumiem, że w Twoim przypadku wystąpiły nieprawidłowości w naliczeniu wynagrodzenia. Udało się je wyjaśnić?

Jaa

Telefon to nie wiem po kiego tam jest podany skoro oni go nie obierają. NIGDY!!!! Amatornia totalna, zlikwidować tą słabą i lipną agencję pracy. Jedna z gorszych jakie poznalem w życiu. Jak pracowałem w Hemmersbachu to tak lecieli w ch..ja z kasą że szok. Mogłeś pracować z nadgodzinami i czasem dostałeś mniej hajsu niż inni normalnie bez nadgodzin. Bark słów dno i lipa totalna. Do likwidacji. ODBIERAJCIE TEL BANDO!!!!

Iwona

@Rysiek123 rozumiem, że jesteś zadowolony ze współpracy z POLANDWORKFORCE. Jak długo w Twoim przypadku minęło od zgłoszenia się do agencji do rozpoczęcia pracy?

Lukas

Słyszałem, że agencja pomaga w zakwaterowaniu oraz zapewnia ubezpieczenie w trakcie pracy za granicą. Jak jest to wszystko rozliczane? Czy prawdą jest że podpisują polską umowę o pracę? Jak można zarobić jako malarz? W jakim stopniu trzeba znać francuski?

Rysiek123
@Lukas

Zakwaterowanie Ci zapewniaja i ubezpieczenie tez, dostalem numer polisy przed wyjazdem i numer telefonu na który trzeba dzwonic w razie potrzeby. Umowa była na polskich warunkach,wszystkie składki w Polsce odprowadzane, papiery podpisywalem przed wyjazdem wiec wszystko bylo jasne od razu.

Becis

Czy ktoś wyjeżdżał na Korsyke do sprzątania?

Iwona

Śledzicie na bieżąco oferty pracy w firmie POLANDWORKFORCE? http://polandworkforce.com/o-nas/praca/ Która z ofert Was najbardziej interesuje?

bleki34

Kto szykuje się do pracy jako malarz-piaskarz lub juź pracuje lub pracował jak jest tam przez tą agencję. We Francji koło Rzymu.

Iwona

Jak wygląda proces rekrutacji w Państwa firmie i ilu jest etapowy? Czy posiadają Państwo pozapłacowy system motywacyjny? Zdradził nam Dział Rekrutacji firmy POLANDWORKFORCE. Odpowiedzi na te i więcej pytań znajdziecie w wywiadzie dla naszego portalu. Jego treść pod linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,66984,wywiad-dzial-rekrutacji

dreling

Fajna agencja, już pracowałem za ich pośrednictwem i byłem zadowolony.

Emigracja

Super firma , dobrze zorganizowane wyjazdy. Zarobki na przyzwoitym poziomie, tyle jeśli chodzi sprawy najważniejsze. Pracownicy dbają o wysłanych ludzi, nawet jeśli coś nie gra jest natychmiastowa reakcja i rozwiązanie problemu. Natomiast wysłany pracownik musi dbać o czystość.

zaszyty

nurtuję mnie dlaczego nie ma płaconych diet tylko jakieś ochłapy zwanę narzędziówką co nie pokrywa kosztów kwatery a co dopiero wyżywienia. Jeżeli wyjeżdzasz do francji to może 700euro na czysto po opłatach mieszkania i jedzenia zostanie, o innych przyjemnościach można zapomnieć

Domolek
@zaszyty

Jak czytam Twój post to pierwsza myśl, że niepotrzebnie złożyłem papiery do firmy. Ale wcześniej miałem same super oceny o nich. Myślę, że masz jakiś problem z firmą ale niekoniecznie z ich winy i dobrze że będę pracował . Mam nadzieję na fajną i dobrze płatną robotę.

hose

Witam! Planuje wyjad na Kostaryke jako dociepleniowiec ...ktoś, coś był wie ,jakie warunki mieszkalne po ile godzin praca co ile zjazdy? z góry dziekuje i pozdrawiam

bobek603

witam a czy ktoś może opisać prace na Kostaryce? co robil w czasie wolnym? i jak z platnosciami?

andrzej

Zresztą dobrze tłumaczą wszystko w tych postach tutaj @zbychoo wiele nieporozumień mam wrażenie wynika z tego, że ktoś czegoś nie zrozumiał albo nie doczytał umowy więc najpierw nie każdy zapozna się z warunkami a później krytykuje

zbychoo

są spoko to co w umowie masz na konto pracowałem w Paryzu jako malarz i było ok jak komus nie chce sie robic tylko cwaniakowac tzw.fachowiec za piatke to pisze pierdoły mielismy takiego malarzyne z Wieliczki Szymka (usunięte przez administratora) do potegi nie umiał pedzla w rece trzymac chetnie jeszcze od nich pojade

jacek

a pracujesz tam? ja pracuje też na kontenerach ale w Belgii mam na rękę prawie to samo tylko do domu daleko

Spawacz z Nantes

1300 e na rękę mają.A nie 1700.Za 1300 e nawet Turek nie chce pracować w DE.W Francji na wagonach rotacja potężna.Francuz wyrzuca ludzi za byle co.Pójdziesz do wc a francuz zobaczy że nie ma cię na stanowisku pracy i masz zjazd do Polski.Ogólnie (usunięte przez administratora) te wagony.Agencje francuskie tam nie webują bo widzieli co się działo z ich pracownikami.A oni dbają o pracownika a nie to co Polska agencja na polskiej umowie o prace.Ja przeszedłem do francuskiej agencji.Może mniej zarobie bo oplacam mieszkanie ale mam pełne ubezpieczenie francuskie i nie boję się ze jak trafię do szpitala to będę musiał płacić z własnej kieszeni bo umowa Polska nie pokryje kosztów leczenia .Na polskiej umowie wciskają ubezpieczenie turystyczne.Powodzenia życzę jak będziecie mieli wypadek w pracy...Druga sprawa dlaczego nie płacą diet ?.Należą się na polskiej umowie jak pracuje się za granicą.

Zostaw merytoryczną opinię o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 28 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
2.7/5 Na podstawie 357 ocen.

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.