Opinie o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Od lat zajmujemy się rekrutowaniem i zatrudnianiem polskich pracowników z branży budowlanej i konstrukcyjnej, przemysłowej oraz hotelarsko -gastronomicznej dla pracodawców pochodzących z krajów Unii Europejskiej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Robert

Czy pracował ktoś na stanowisku monter wykładzin? W tej agencji.

daro

Pracuje już ponad 4 lata z ta firma i jestem zadowolony POLECAM.

Dawid

Przez miesiąc koordynowałem działania pracowników zatrudnionych przez agencję. Wszystko było zgodnie z umową, kontakt z Poland Workforce również był nienaganny. Polecam

Bogdan
@Dawid

Cieszę się, że jesteś zadowolony z agencji POLANDWORKFORCE. Masz może informacje, czy agencja ta zatrudnia wszystkich pracowników, którzy tam aplikują? Czy może trzeba spełniać określone wymagania, aby móc w ogóle tam pracować? Myślę, że tego typu poruszona kwestia przyda się w tym wątku.

tadek74

Zjechałem do Polski w poprzedni weekend i wracam w styczniu. Wszystko ok mimo tego całego Covida. Jest praca, kwatera luks malina, wracam z nimi na pewno!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Piotr45

(usunięte przez administratora)agencja ! Była mowa o podstawie 1900e na rękę przy 35h ! Na miejscu nawet z nadgodzinami nie przekroczy się 1900. Nie dbają o pracownika ani nie maja szacunku. Omijać te agencje szerokim łukiem

Renata

Od kilku lat wyjeżdżam z firmą Polandworkforce i mogę polecić tą agencję. Praca zgodna z przedstawianą ofertą. Wypłata zawsze punktualnie. Koordynator niezawsze od razu odpowiada, ale zawsze oddzwania. Polecam

Sylwia

Wyjeżdżałam z agencja WorkForce Poland dwa razy, rok temu do Annecy i w tym roku na Korsyke. Wszystko się zgadza, pieniądze na czas i poprawna ich kwota, co więcej w momencie przepracowania w ostatnim miesiącu większej ilości godzin dostałam dopłatę po zakończeniu kontraktu. Kontakt przed i w trakcie wyjazdu jest w miarę okej, wiadomo ze pracują tam ludzie, którzy tez maja własne życie i nie odbiorą od nas telefonu w niedziele o północy. Warunki pracy i zamieszkania jak wszędzie, nie miałam żadnych zarzutów, chociaż byli i tacy co oczekiwali ze będą spali w 5* hotelu. Ogólnie to polecam bo rozliczenia podatkowe i cała papierologia jest przejrzysta, nie ma ściemy i kombinowania :)

Aleksander

Najbardziej dziwi mnie fakt, że wysyłając ludzi do pracy za granicę, oferuje się polskie umowy. W Polsce trzeba płacić zus i podatki, bardzo to słabe.

Radek77

Bylem od lipca do listopada z nimi we francji. Ogolnie było w porzadku kasa na czas mieszkanie też chociaż czasami zmieniali. Jak sie sprawdzisz to mają poziej inne oferty dla ludzi. Z naszej ekipy stolarzy większosc chce po nowym roku z nowy z nimi wyjezdzac. Ogolnie spoko

Józek Francuz

Laminiarze Francja. (usunięte przez administratora) Oszczędności na wszystkim kosztem naszego zdrowia. Oczywiście zawsze znajdzie się grupa pajaców co zrobią wszystko za każdą cenie nie szanując samych siebie. Ogólnie poniżenia docinki w stylu Polska (usunięte przez administratora). Naganianie do najgorszych prac. Agencja nie ma pojęcia co się dzieje na mi3jscu bo pewnie nawet nie chce tego wiedzieć.

Wydzwaniają sami nie wiedzą jakie oferty mają okazuje się później jak dojdzie do rekrutacji za mieszkania trza płacić dojazd też i dziwne papierki podsyłają.miesiac niemoga pracownika znaleźć

Spawacz

Witam zgodze się z kolegą! Przy podpisaniu i webowaniu do pracy mówią o kwocie Netto o ze kwatera i dojazd gratis (usunięte przez administratora)

Marketing Poland Workforce
@Spawacz

Panie Spawaczu, staramy się, by wszystkie zawiłości były dokładnie wyjaśnione przez rekrutera. Zawsze szczegóły pracy i płacy znajdą Państwo w umowach, które podpisują Państwo przed podjęciem pracy. Zazwyczaj nasi klienci opłacają naszym pracownikom zakwaterowanie, ale mamy też taki oferty, gdzie opłata za zakwaterowanie jest potrącana z wypłaty. Zazwyczaj też wymagana jest kaucja. Dojazdy codzienne, na trasie zakwaterowanie-praca, są gratis. Natomiast nie opłacamy przejazdu z Polski do kraju pracy. Pomagamy zorganizować, ale nie płacimy. Piszemy o tym już w naszych ogłoszeniach: "- zapewnione codzienne dojazdy dom-praca-dom - organizację przejazdu z Polski do miejsca pracy" "Dziwne papierki" to pewnie "kilometrówka", czyli dokument, który trzeba codziennie uzupełniać o przejechane kilometry. Na jego podstawie którego zwracamy Państwu koszty codziennych dojazdów.

Józek Francuz
@Marketing Poland Workforce

Kilometrowka ok ale ludzie dowiadują się na miejscu że potrąca się 60euro miesięcznie za auto. Albo są auta albo nie ma pracy rachunek jest prosty. Do tego urlopy są bezpłatne ponieważ dni urlopowe rozkłada się jak on dodatek do gadzinówki stąd taka niewinne stawka p odliczający wszystko robicie za minimalne wynagrodzenia a nawet i nie. Diety w tej firmie nie istnieją, twierdzi się że nie jesteście delegowani, podatek rozliczany od średniej krajowej a przelewy 2 razy większe, czyli już wiecie że jak potrafią walić państwo to i walą was

Jak tam praca w tej firmie. Szukam jako elektryk.

MAGister

Witam.Firma Poland workforce wyróżnia się na tle innych agencji pośrednictwa pracy przede wszystkim uczciwością,profesjonalizmem,zaangażowaniem.Praca którą proponują jest na bardzo korzystnych warunkach.Koordynatorzy we Wrocławiu jak i Warszawie to osoby które na prawdę dbają o swoich pracowników.Szczerze polecam.

F

Firma jest wiarygodna, bardzo dobry kontakt, pokoje w porządku, internet, jeżeli ktoś chce pracować to polecam,

Bagard

Ja ze swojej strony mogę również polecić tą agencję. Sprawy formalne załatwiają sprawnie, pieniądze są na czas a i kontakt z biurem po odejściu pewnego koordynatora jest o wiele lepszy. Jedynym minusem z jakim się spotkałem to częsta zmiana zakwaterowania ale wiem że jest to zależne od miejsca i sezonu więc idzie to przeżyć.

Jurgen

Czy wybiera się ktoś 17.08.20 do francji jako monter izolacji w hotelu i jak się z tą firmą współpracuje Proszę o szybkie kontakt

Emka

Witam, czy ktoś pracował w Francji jako pomoc pokojowa w hotelu? Jestem ciekawa jak to wyglada ;)

Czak noris

Nie polecam tej agencji zostawili nas na święta bez kasy

Zostawili wszystkich bez pieniędzy na święta. Zero na koncie a miały być 10. Świństwo.

firma

Wynagrodzenia były realizowane przed 09-04-2020 proszę o bezpośredni kontakt z biurem w celu wyjaśnienia sytuacji (usunięte przez administratora)

XXXX

generalnie to polecam, bardzo rzetelna i profesjonalna agencja, nie miałem się do czego przyczepić. no i ogromny plus za kontakt przy powrocie do Polski z powodu epidemii koronawirusa, dopiero w takich sytuacjach poznaje się dobre agencje pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 28 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
2.7/5 Na podstawie 357 ocen.

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.