Opinie o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Od lat zajmujemy się rekrutowaniem i zatrudnianiem polskich pracowników z branży budowlanej i konstrukcyjnej, przemysłowej oraz hotelarsko -gastronomicznej dla pracodawców pochodzących z krajów Unii Europejskiej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Wika

Na własną rękę ciężko było mi znaleźć uczciwą pracę, a dzięki agencji dość szybko mogłam wyjechać na zagraniczne zlecenie. Nie wysyłają do pracy do niesprawdzonych miejsc, pieniądze zawsze dostaje na czas.

Marian

Przez (usunięte przez administratora) w robocie likwidowali stanowiska w tym moje. Zostałem bez pracy ale się nie poddałem skontaktowałem się z tą agencją i znalazło się kilka ofert pracy dla mnie. Nie było łatwo rozstać się z rodziną no ale pracować trzeba. Ta robota jest może dalej ale jest też lepiej płatana.

Basia

Pracuje drugi sezon jako pokojówka. Wcześniej na Korsyce a teraz na kontynecnie. Polecam, wszystko ok

@Basia

Basiu czy możesz powiedziec cos więcej na temat warunków pracy? Czy naprawdę pracuje się ilość godzin, która firma oferuje?

Basia
@Marta

Tak, zawsze są zadeklarowane godziny + nadgodziny czasem

Wojtek
@Basia

Z tymi godzinami to jest różnie też miałem mieć zadeklarowane nigdy nie miałem tych godzin 39 to max w tygodniu więc wypłata licha

renata
@Basia

Witam czy można prosić o kontakt do Pani o więcej informacji

nowyy
@Basia

@Basia mozna prosic o kontakt? mam kilka pytan

nowyy

@Basia mozna prosic o kontkat? mam kilka pytan

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Marteczka

Po rekrutacji nie musiałam długo czekać na telefon i otrzymanie pracy. Wypłata jest terminowo, zapewnione mieszkanie, kontakt z agencją jest zachowany w razie jakiś nagłych sytuacji

Są już długo na rynku i mają naprawde duże doswiadczenie dlatego można im zaufac..Firma rzetelna, umowa nie zawierała żadnych kruczków była jasna i czytelna. Wynagrodzenie które proponuja jest ok. Miejsca gdzie się mieszka nie są 5 gwiazdkowymi hotelami ale nic tam nie brakuje jest czysto. Faktu że praca zagranica jest bardziej opłacalna niż w Pl nie muszą podkreślać.

Dariusz

Mają sporo ofert pracy. Każdy znajdzie stanowisko dla siebie w rozsądnych pieniądzach. Agencja w razie pytań służy pomocą, pomagają ogarnąć formalności.

MarcinW

Z polecenia znajomego skontaktowałem się z tą agencją i otrzymałem od nich oferty pracy. Zdecydowałem się i już długi czas pracuje zagranicą w budowlance. W razie pytań mogłem dzwonić do agencji i uzyskiwałem odpowiedzi na swoje pytania. Proponowane zarobki są całkiem niezłe.

M

Witam. Czy pracował ktoś może z tej firmy we Francji na produkcji (sortownia owoców morza)? Jeśli tak to proszę o informację, ponieważ zastanawiam się czy przesłać aplikacje. Będzie to mój pierwszy wyjazd za granicę do pracy i trochę się obawiam

Lidka

Witam, a jak wygladają zakwaterowania dla par ? Czy są osobne mieszkania czy tylko osobne pokoje? Pozdrawiam

Xyz

Witam.Szukam osov które pracowały w hotelu w Annecy, proszę o podanie koktaktu itd itp

Marecki

Polecam firmę. Szybki proces rekrutacji. W 2 tygodnie byłem już w pracy. Pracownik firmy dowiózł mi samochód zastępczy po kolizji we Francji. Wypłata terminowa, zapewnione mieszkanie.

Agnieszka
@Marecki

Fajnie, że napisałeś ten komentarz, bo zajrzałam na forum z nadzieją, że poczytam coś świeżego o Polandworkforce. Widzę, że polecasz firmę, czyli wszystko było okej w twoim przypadku. A na jaką umowę zatrudniają? Bardzo mnie to interesuje właśnie o nich.

King

Witam czy pracowal ktos we francji jako szlifierz odlewow jak z kasa,mieszkanie itd.

King

Pracowal ktos we francji przy szlifowaniu odlewow jakies opinie na temat kwatery, jakie zarobki

Maro

Czy ktos pracowal w firmie produkcyjnej nawierznie do boisk tak w ofercie opisana praca poprosze opinie

Xxx

Generalnie wszystko ok – najważniejsze ze zawsze kasa na czas

Chciałem przez tych pośredników spróbować pracować ale czytając te opinie to mam wątpliwości

Karo

Facet który obecnie pracuje w Paryżu ma nierówno pod sufitem, grozi ludziom, że ich wykończy bo już jednego wcześniej wykończył. Furiat i psychopata. Panowie, którzy wybierają się do pracy na izolacje uważajcie. Patologia pełną gębą.

Marketing Poland Workforce
@Karo

Panie Karo, osoba o której mowa pracuje już z nami prawie 3 lata. Ma charakter, ale bez przesady, jest lojalnym pracownikiem. Przykro nam, że tak źle się Panom ułożyła współpraca.

@Marketing Poland Workforce

Panie Marketing osoba o której pan pisze to prosty rolnik, który nie ma najmniejszego doświadczenia w tej pracy do której go wysłaliście. To, że ktoś ma charakter to jedno ale to, że ktoś nie ma pojęcia o tym co robi i wyzyskuje innych to zupełnie co innego. Poza tym grożenie komuś śmiercią nazywa pan charakterem..?

@Marketing Poland Workforce

Charakter??! To, że ktoś kogoś, z racji swojego wieku, prześladuje, gnębi, traktuje jak psa to nazywcie charakterem? Facet nie pozwala wyjść z mieszkania bez pozwolenia, odzywa się w chamski sposób, cały czas robi jakieś docinki na które nie można odpowiedzieć bo alkoholik wpadnie w furię to nazywcie charakterem?? To, że facet wobec was jest posłuszny jak pies to powinno być już jakimś znakiem informacyjnym. Chętnie popatrzę jak któryś z was przebywa 24h na dobę z tym waszym "charakternym" pracownikiem.

Zadowolony
@Karo

Wyjeżdżając w delegację trafiasz na różnych typów , trzeba być twardym a nie miękkim, dałeś po sobie jeździć a on to wykorzystał.

Marekkk
@Karo

Znamy gościa, normalnie wszyscy z niego drwią a ty, kolego, miałeś zajebistego pecha, że trafiłeś z nim sam na sam. Facet ma zdrowo pod sufitem. Ale firma sobie chwali bo w stosunku do nich wiernie służy.

Nino
@Marekkk

Jak ????

Dżejkob

Witam , pracuje ktoś jako ogrodnik/konserwator w okolicy Cannesnpraca ? Kilka słów jak warunki ? Pozdrawiam.

Spawacz alu

Ludzie niech ten rzetelny i uczciwy z nowoczesnej agencji pracodawca sam se spawa to aluminium za 2100 e po odliczeniu zakwaterowania oczywiscie mam nadzieję że pracodawca też to czyta.Teraz wypłaty są naliczane chyba od ilości kilometrów od domu.Ty pusty pracodawco jak euro będzie stało 5 zł to ile 1700e wtedy dasz????????????????????????Taki pracodawców to powinni w kosmos(usunięte przez administratora) i to w trybie natychmiastowym

Zostaw merytoryczną opinię o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 28 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
2.7/5 Na podstawie 357 ocen.

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.