Opinie o Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka w Poznań

Koralina

Nie ma, co ukrywać… terminowa wypłata w obecnych czasach to w sumie luksus, więc sympatycznie jest trafić na zakład, który takie luksusy funduje, a WOW właśnie do takich należy.

IceAge

Przedstawicielstwo handlowe, terenowe – czy jak to tam można jeszcze nazwać to naprawdę ciężka i niewdzięczna robota – choćby z tego tytułu, że większość firm płaci za efekty, a nie za samo „bycie”. Nie inaczej jest w WOW tyle, że oni w porównaniu z innymi się nie migają i faktycznie dają wypłatę.

sierra

Fantastyczne klimaty generalnie trudno jest znaleźć gdziekolwiek – więc nie przesadzajmy. Ja akurat w WOW nie zabawiłam za długo (przeprowadzka) ale było całkiem ok. Więc jak kogoś ciągnie w klimaty handlowe to… :)

MartynaMar

TadekR, ciężko oczekiwać fantastycznych klimatów w firmie na dorobku – walka o byt itp. Z WOW miałam do czynienia i to chyba już w tych lepszych czasach, bo żadnych traumatycznych przeżyć stamtąd nie wyniosłam.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
TadekR

Za mojej kadencji (początki działalności) też sielanki nie było, ale z tego co widzę nabrali ogłady. Ale mimo, że kilka spraw kulało, kwestie finansowe (terminowość wypłat np.) były przestrzegane - za co należy się plus.

Dylan

WOW to dobra firma, może nie na lata pracy jak ktoś tu już sugerował, a przynajmniej nie dla ludzi, którzy nie odnajdują się w szeroko rozumianej sprzedaży. Pracowałem tam chwilę dłuższą i raczej nikomu bym nie odradzał podjęcia się tematu.

Lesny Dziadek

Za moich czasów może nie do końca różowo było (są ludzi i ludzie), ale co, jak co o wypłatę na czas i to w ustalonej wielkości nie musiałem się martwić.

xingu

Uczciwość i szacunek w zajemnych relacjach zawsze daje pozytywne rezultaty. Niby proste ale niezbyt popularne. A WOW to dobry pracodawca.

RitaMita

Ja jednak uważam, że w sprzedaży, w terenie, z klientami - trzeba mieć to "coś". Szkolenia szkoleniami, ale przy braku predyspozycji nie da rady. Dla WOW przepracowałam trochę czasu i co jak co, ale żeby tam coś zdziałać, trzeba być po prostu dobrym w swoim fachu, inaczej nie da rady.

poll

Podpisuje się pod tym, co Once napisał/napisała. Przy dobrym nastawieniu i chęciach jesteś w stanie łyknąć każdy temat, nawet tak wymagający jak sprzedaż i to bez znaczenia czy są to filtry, książki kucharskie czy suszarka. WOW to dobre miejsce pracy, gdzie można zarobić, ale trzeba też sprostać wcale nie małym oczekiwaniom.

once

Nie rozumiem większości z was. Sprzedaży jak wszystkiego można się nauczyć, nie wymaga jakieś specjalnej genowej modyfikacji, czy czego tam. W firmie były szkolenia więc przy odrobinie chęci możną szybko zaskoczyć. A co do samej WOW to polecam.

formalista

Może entuzjazmu Potepionej nie podzielam ale WOW to względnie dobry pracodawca - piszę, że "względnie" bo nie do końca udało się nam znaleźć wspólny język, przez co szybko się rozstaliśmy ale jeżeli idzie o sprawy "formalne" to było ok.

tripod

No nie ma się, co specjalnie rozpisywać… Krzywdy nikt mi w WOW nie zrobił, wszystkich obowiązywały zasady FairPlay. Jak ktoś czuje się w sprzedaży, to polecam.

abc

Ja mogę jedynie powtórzyć to, co przewija się w kilku poprzednich postach. Specyfika stanowiska pociąga za sobą pewne niedogodności, czyli zarobki bezpośrednio wynikające z efektywności pracy. Nie jest to dla każdego, wymaga pewnych predyspozycji. Wielkopolski Oddział Wody to firma przyzwoita, w której można ze spokojem przepracować kilka lat.

Kitty

Pracowałam z firmie, w której panowała wybitnie przyjacielska atmosfera ale z płatnościami (forma, terminy) były problemy. Pracowałam też dla kobiety, przy której szefowa Prady była aniołem ;) ale podwyżka były co kilka mies. i to bez żadnego zabiegania o nią. WOW jest gdzieś po środku. Atmosfera ok ale bez zażyłości, pieniądze na czas ale nic ponad to, co ustalone.

suria

Czyli LIo twierdzisz, że uczciwość to jakiś standard wśród pracodawców? Ty chyba żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości... Standardem jest czekanie na kasę miesiącami, dostawanie umowy na najniższą krajową a resztę pod stołem (o ile w ogóle) i hocki klocki jak musisz się urlopować z powodu np.: choroby dzieciaka. Więc WOW to raczej wyjątek w regule a nie standard.

lio

tyleitylkotyle, pełna zgoda. Trochę już w WOW pracuje i za mojej „kadencji” przewinęło się kilka osób o roszczeniowej postawie – koszmar! Oczywiście można się cenić, oczywiście można oczekiwać dla siebie tego, co najlepsze, ale trzeba dać coś w zamian. A WOW to firma jak wiele innych: uczciwa ale i wymagająca.

tyleitylkotyle

A ja nie polecam. Nie polecam tego typu pracy, w tej firmie komuś, kto liczy, że zarobi jak się nie narobi. Tam trzeba się nagimnastykować, wiedzieć swoje i się nie dać i tyle w tym temacie.

potepiona

Pracowałam chyba w 6 różnych firmach i Wielkopolski Odział Wody jest jedna z zaledwie dwóch, które mogłabym ze spokojną głową polecić. Pewno gdyby nie różne życiowe perypetie nadal bym u nich była… :)

kuroń

Stawka jak stawka – pewno motywacyjna;) Ja właśnie w trakcie rozmów o pracę u nich jestem i pierwsze kontakty pozytywne. Znajomy tam pracował, zwolniło się miejsce, pracy w WOW nie odradzał, więc zobaczymy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka - Poznań

Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.
  • MALINOWA 2
    62-025 Poznań